#1 2012-06-16 17:15:40

roza96
Member
From: Kazanlak
Registered: 2012-05-01
Posts: 29

Re: ДА ОБИЧАШ ЗНАЧИ...

Да обичаш значи да страдаш , да нямаш минута покой , но колко по - тежко е да знаеш , че този който обичаш не ще бъде ТВОЙ!ЛЮБОВТА винаги е готова да прости , да се довери , да се надява , да понесе каквото й е било.Да откриеш ЛЮБОВТА е най-голямото ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО! Да я съхраниш обаче ВЕЛИК - ПОДВИГ!
ЛЮБОВТА е това , което "ТИ" ОЗНАЧАВАШ ЗА МЕН , а това е ВСИЧКО! Видях те влюбих се , в твоята красота. Ти ме гледаше с нескрита топлота и в очите ти прочетох ЛЮБОВТА! Аз зная , че ти никога няма да си МОЙ , че никога няма да съм с ТЕБ. Караш ме да се чувствам така , както никога до сега. Ти си човекът , който държи ключа от СЪРЦЕТО МИ.Всеки път , когато те погледна , СЪРЦЕТО МИ БИЕ ЛУДО! Ако на мен ми оставаше само един ден , то бих искала да го изживея с ТЕБ!За теб съм готова на ВСИЧКО , готова съм даже да УМРА - ЗА ТЕБ и ТВОЯТА КРАСОТА -"ОБИЧАМ ТЕ"! ТИ СИ ВСИЧКО ЗА МЕН! Искам да те прегръщам , когато заспиваш , да те докосвам , когато сънуваш , да те целувам , когато се събудиш и да правим ЛЮБОВ  през останалото време. Ти си моето сладко опияние. Ти си моето наказание , Ти си моето минало , Ти си моето настояще. ОБИЧАМ ТЕ!Бъди моето бъдеще! Ако СЪРЦЕТО ТИ беше затвор бих желала да съм осъдена до живот! Когатослънцето залязва и губи вече своята мощ , помни че то от МЕН ТИ КАЗВА "ЦЕЛУВАМ ТЕ и ОБИЧАМ ТЕ"!  Бъди за мен ЛЮБОВ , дари ме с нежна топлина! ЖИВОТ МОЙ - това си ТИ! ОБИЧАЙ МЕ , със МЕН БЪДИ! Ако беше сълза , щеше да си в очите ми , ако беше цветеда си в ръцете ми , но ТИ СИ ЧОВЕКЪТ И СЕ НАМИРАШ В СЪРЦЕТО МИ! За хубавите спомени с теб , за хубавите мигове с теб , за хубавите дни и нощи с теб , ТВОЯ СЪМ! Искам да съм капка кръв от твоята да премина през вените ти и да стигна до СЪРЦЕТО ТИ  и да видя дали има място за мен!? Нощта ме кара да те яхна на дувара и с "РАЗТУПКАНО СЪРЦЕ" да ти кажа: "ОБИЧАМ ТЕ" ОБИЧАМ ТЕ пред бури и ветрове , през огън и вода , СЪРЦЕТО МИ е ТВОЕ докрай дори след смъртта! И в друг живот ще те намеря и пак СЪРЦЕТО СИ ще ти даря! Не питай защо те обикнах още от първия ден , а питай ако те загубя , какво ще стане с МЕН! Ти беше МОЯ ПЪРВА ОБИЧ , ПОСЛЕДНА пак ще бъдеш ТИ! ОБИЧАМ ТЕ , защо да крия? ОБИЧАМ ТЕ , нима това е грях. Дори пред всички да отричам , ОБИЧАМ ТЕ , откакто те видях! Ако беше сълза в очите ми , никога не бих плакала за да не те загубя. Ако можех със сълзи да те върна , цял живот бих плакала за да те имам![/b]

Offline

#2 2012-06-16 17:17:18

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: ДА ОБИЧАШ ЗНАЧИ...

И с емотиконите и без тях, пак си е скучно.


Не се обиждай.


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#3 2012-06-16 17:17:52

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: ДА ОБИЧАШ ЗНАЧИ...

И с емотиконите и без тях, пак си е скучно.


Не се обиждай.

(y)


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#4 2012-06-16 17:20:09

rumi21
Member
From: Ако ме търсиш усърдно ще ме на
Registered: 2012-02-29
Posts: 150

Re: ДА ОБИЧАШ ЗНАЧИ...

На мен пък ми хареса много!БРАВО! clap  clap


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4hre7KxVw1qktlzuo1_500.gif[/img]

Offline

#5 2012-06-16 17:24:08

happy_time_day
Member
Registered: 2012-03-02
Posts: 1,564

Re: ДА ОБИЧАШ ЗНАЧИ...

Не е лошо. heart


I'm becoming... Brundlefly.

[img]http://37.media.tumblr.com/0efe6690e2ab5b9ba55665325d7f94b3/tumblr_n4uqnoQeti1tn67w6o1_500.gif[/img]

Offline

#6 2012-06-16 18:23:42

lalaland
Member
Registered: 2011-10-20
Posts: 108

Re: ДА ОБИЧАШ ЗНАЧИ...

На мен пък ми хареса много!БРАВО! clap  clap


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3xw6jWe4D1qf248to1_500.gif[/img]

Offline

#7 2012-06-16 18:37:01

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: ДА ОБИЧАШ ЗНАЧИ...

Поправи си старото, не пускай ново.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook