#1 2012-06-16 14:53:33

roza96
Member
From: Kazanlak
Registered: 2012-05-01
Posts: 29

Re: ДА ОБИЧАШ ЗНАЧИ...

Да обичаш значи да страдаш , да нямаш минута покой , но колко по - тежко е да знаеш , че този който обичаш не ще бъде ТВОЙ!(h)ЛЮБОВТА винаги е готова да прости , да се довери , да    се надява , да понесе каквото й е било.(inlove)Да откриеш ЛЮБОВТА е най-голямото ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО! Да я съхраниш обаче ВЕЛИК - ПОДВИГ!
ЛЮБОВТА е това , което "ТИ" ОЗНАЧАВАШ ЗА МЕН , а това е ВСИЧКО!(hug)(h)(inlove):* Видях те влюбих се , в твоята красота. Ти ме гледаше с нескрита топлота и в очите ти прочетох ЛЮБОВТА! Аз зная , че ти никога няма да си МОЙ ,(h)(hug) че никога няма да съм с ТЕБ. Караш ме да се чувствам така , както никога до сега. Ти си човекът , който държи ключа от СЪРЦЕТО МИ.(h)Всеки път , когато те погледна , СЪРЦЕТО МИ БИЕ ЛУДО! Ако на мен ми оставаше само един ден , то бих искала да го изживея с ТЕБ!(sun)За теб съм готова на ВСИЧКО , готова съм даже да УМРА - ЗА ТЕБ и ТВОЯТА КРАСОТА -"ОБИЧАМ ТЕ"!(inlove):* ТИ СИ ВСИЧКО ЗА МЕН! Искам да те прегръщам , когато заспиваш , да те докосвам , когато сънуваш , да те целувам , когато се събудиш и да правим ЛЮБОВ kiss през останалото време. Ти си моето сладко опияние. Ти си моето наказание , Ти си моето минало , Ти си моето настояще. ОБИЧАМ ТЕ!Бъди моето бъдеще! Ако СЪРЦЕТО ТИ беше затвор бих желала да съм осъдена до живот! Когато(sun)слънцето залязва и губи вече своята мощ , помни че то от МЕН ТИ КАЗВА "ЦЕЛУВАМ ТЕ и ОБИЧАМ ТЕ"! kiss (h)Бъди за мен ЛЮБОВ , дари ме с нежна топлина! ЖИВОТ МОЙ -  това си ТИ! ОБИЧАЙ МЕ , със МЕН БЪДИ! Ако беше сълза , щеше да си в очите ми , ако беше цвете(f)да си в ръцете ми , но ТИ СИ ЧОВЕКЪТ И СЕ НАМИРАШ В СЪРЦЕТО МИ!(h) За хубавите спомени с теб , за хубавите мигове с теб , за хубавите дни и нощи с теб , ТВОЯ СЪМ! Искам да съм капка кръв от твоята да премина през вените ти и да стигна до СЪРЦЕТО ТИ heart и да видя дали има място за мен!? Нощта ме кара да те яхна на дувара и с "РАЗТУПКАНО    СЪРЦЕ" да ти кажа: "ОБИЧАМ ТЕ"(h) ОБИЧАМ ТЕ пред бури и ветрове , през огън и вода , СЪРЦЕТО МИ е ТВОЕ докрай дори след смъртта! И в друг живот ще те намеря и пак СЪРЦЕТО СИ  ще ти даря! Не питай защо те обикнах още от първия ден , а питай ако те загубя , какво ще стане с МЕН! Ти беше МОЯ ПЪРВА ОБИЧ , ПОСЛЕДНА пак ще бъдеш ТИ! ОБИЧАМ ТЕ , защо да крия? ОБИЧАМ ТЕ , нима това е грях. Дори пред всички да отричам , ОБИЧАМ ТЕ , откакто те видях! Ако беше сълза в очите ми , никога не бих плакала за да не те загубя. Ако можех със сълзи да те върна , цял живот бих плакала за да те имам![/b]

Offline

#2 2012-06-16 15:23:30

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: ДА ОБИЧАШ ЗНАЧИ...

Прочетох само малка част, защото всичко ми се стори много банално и сухо. Нищо ново, просто чужди цитати, събрани на едно място и познати на мнозинството до болка. Освен това, всички тези емотиконки дразнят окото и просто развалят видът, който би трябвало да има текста ти. Ако имаше за цел с това да трогнеш някога или да докажеш нещо, то с мен не се получи.

Offline

#3 2012-06-16 15:28:55

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: ДА ОБИЧАШ ЗНАЧИ...

Прочетох само малка част, защото всичко ми се стори много банално и сухо. Нищо ново, просто чужди цитати, събрани на едно място и познати на мнозинството до болка. Освен това, всички тези емотиконки дразнят окото и просто развалят видът, който би трябвало да има текста ти. Ако имаше за цел с това да трогнеш някога или да докажеш нещо, то с мен не се получи.

(y)


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#4 2012-06-16 15:45:36

Unavailable =]
Member
From: Дубай.
Registered: 2012-03-16
Posts: 184

Re: ДА ОБИЧАШ ЗНАЧИ...

Намали малко емотиконите, за другото съм съгласна с Leonore.


[list=*]
[*]You can't appreciate the good times
without the bad ones.[/*]
[/list]

Offline

#5 2012-06-16 16:02:57

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: ДА ОБИЧАШ ЗНАЧИ...

Отказах се да чета само като видях хилядите емотикони...


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#6 2012-06-16 16:46:06

Dammie
Mrs Beauty,yeah...
From: In my world.
Registered: 2012-06-15
Posts: 2,592

Re: ДА ОБИЧАШ ЗНАЧИ...

Отказах се да чета само като видях хилядите емотикони...


[img]http://i47.tinypic.com/m910f6.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook