#26 2012-06-01 19:26:22

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Мисля да я спра. С:


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#27 2012-06-01 19:27:17

renkata1985
Member
From: Stara Zagora
Registered: 2011-11-04
Posts: 273

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Мисля да я спра. С:

Защо? cry


[img]http://images5.fanpop.com/image/photos/30400000/Misha-Collins-misha-collins-30400779-500-230.gif[/img]

Offline

#28 2012-06-01 19:28:14

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Мисля да я спра. С:

Защо? cry

Ами,никой не  я чете. х3


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#29 2012-06-01 19:32:13

renkata1985
Member
From: Stara Zagora
Registered: 2011-11-04
Posts: 273

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Мисля да я спра. С:

Защо? cry

Ами,никой не  я чете. х3

не еее така..това,че не е примерно от най-четените не означава,че трябва да се отказваш....има си кой да я чете...пък пробвай...ако спадне интереса...я спри..ама за сега мисля,че добре се приема heart


[img]http://images5.fanpop.com/image/photos/30400000/Misha-Collins-misha-collins-30400779-500-230.gif[/img]

Offline

#30 2012-06-01 19:37:30

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Защо? cry

Ами,никой не  я чете. х3

не еее така..това,че не е примерно от най-четените не означава,че трябва да се отказваш....има си кой да я чете...пък пробвай...ако спадне интереса...я спри..ама за сега мисля,че добре се приема heart

Благодаря за съвета...Ще се постарая.. С:  sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#31 2012-06-01 20:43:27

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Ето,дано се хареса.


Невижданият Свят 2

Не сънувах нищо.По принцип сънувам много различни неща.
Веднъж бях сънувал едно момиче,което ми помагаше да търсим крепост в една гора..Беше наистина страхотен сън,а аз бях рицар разбира се.И така,но тази нощ не сънувах нищо.
-Дакота,ще идваш ли да закусваш? Сестрите ти вече го правят! -извика майка ми и аз скочих от леглото..За мое съжаление живеех с три сестри..


След закуската се качих в стаята си и се облякох дебело.Но дървената врата изскърца.
-Къде отиваш? -надникна майка ми и ме погледна косо.
-Навън. -отговорих и продължих да обличам зимното яке.
-Пак ли в гората?
-Защо не.
-Защото.....В същност защо постоянно ходиш там? -попита тя и се закотви на леглото ми.О,да имаше една мъ-ъничка подробност.Никой освен баща ми не знаеше за моята "дарба".
-Просто там е спокойно.Харесва ми. -казах и побързах да изляза от стаята преди да продължи разпита.Усещах как тъмно сивите и очи ме следяха.Кожата под тях беше набръчкана в недоверчива гримаса,рошавите рижи къдрици,сега бяха добре пригладени и сресани.
-Добре,прибери се преди девет. -провикна се тя,но аз вече бях изчезнал навън.
Харесвах тези единствени моменти с нея.Рядко можех да поговоря с нея насаме или пък за нещо важно..Може би защото бе жена,повече я увличаха сестрите ми,но аз все пак бях част от тяхното семейство,нали? Макар и малка,незначителна,но част.
Навън времето все още бе много лошо.Любопитствах,кога ли ужасният сняг щеше да се стопи и пролетните прелести щяха да се покажат изпод тази бяла пелена.Кога ли дърветата пак щяха да се разлистят и да се обагрят с листа и цветчета? Не знам,но ми се искаше това да е по скоро. Минах покрай до болка познатата ми пътека,през ронливите места,камъните и завоят който водеше към реката.Не поех натам,а по обичайните места където ходех. Стигнах до големия сух камък,който между другото винаги е бил сух.Може би защото беше на слънце и винаги огряван,но си беше сух. Седнах там и ме връхлетяха един куп болезнени спомени.
Не искам да разказвам.Важното е,че това вече няма значение.
Изведнъж усетих тръпките които лазеха по гърба ми.
-Извинявай,хей момче,да си виждал от тук да минава едно космато животно да претичва? -попита дрезгав мъжки глас. обърнах се и зад мен стоеше средно стар човек,може би около четиресет и пет годишен с дълбоки бръчки по челото и под очите.Имаше доста прошарена  къса коса.Беше облечен в зелени дрехи и военен елек.Той беше един от горските рейнджъри.
-Съжалявам,не. -казах му,ой кимна и ме отмина.Походката му беше интересна,наперена,но и някак си трескава.
Изправих се и хукнах в обратната посока.Той търсеше или мен,или някой от глутницата.Побягнах  и трансформацията ме настигна.Докато тичах бързо из гората,всичко което виждах се сливаше в една наистина размазана картина.След секунди обаче намалих скоростта,вече бях пред къщата на алфата,Карл.Възвърнах човешка форма и започнах да тропам по вратата.
-Карл! Карл!Отвори по Дяволите! -крещях и блъсках докато той не отвори.
-Какво си се разблъскал идиот такъв!-каза той строго,а жълтеникавият му поглед объркано огледа пустата борова гора и каза: -Е,хайде влизай.
-Какво искаш? -попита ме Карл,когато се настаних на едно канапе.
-Горските рейнджъри са ни надушили,Карл,трябва да направиш нещо. -казах му и сетне се ослушах.
-И какво очакваш от мен да направя? -каза той и хвана главата си в две шепи.Личеше му колко беше притеснен.Капчици пот избиваха от челото му,очите му бяха изскочили повече от обикновено,бяха кървясали.
-Да ни измъкнеш от тази каша,Карл,ти си лавата тук. -казах и той  направо откачи.
-Да "Ви измъкна",ако не се лъжа Дакота Вейнти,ти напусна глутницата преди две години,а сега искаш от мен да ви измъкна? -попита саркастично той.Кимна.Вярно беше.Налудничавия му поглед се смекчи,когато му казах какво точно имах предвид.
-Трябва да ги разкараш от тук! -казах му и той ме погледна въпросително,разбрах,че нищо не схваща. -Трябва да разкараш оттук момчетата и Кая,за да не ги убият! -казах му с повишен глас и той кимна.Сетне аз станах и излязох от къщата му.

Стрелнах се по обратния път и..
-Здравей момче. -каза познат звънлив глас,познат,но не достатъчно познат.Обърнах се бавно когато я зърнах макар и за секунда.Момичето от миналата нощ.Все още носеше тази червена мантия,но сега русите и коси леко се поддаваха отдолу.Тъй като бях забързан я подминах,но как тя ме разпозна? Как разпозна това,че аз съм същото момче като от преди миналата вечер? Това нямаше значение сега,забравих блуждаещият и поглед и се устремих да бъда възможно най-бърз и невидим.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#32 2012-06-01 20:44:00

renkata1985
Member
From: Stara Zagora
Registered: 2011-11-04
Posts: 273

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Ами,никой не  я чете. х3

не еее така..това,че не е примерно от най-четените не означава,че трябва да се отказваш....има си кой да я чете...пък пробвай...ако спадне интереса...я спри..ама за сега мисля,че добре се приема heart

Благодаря за съвета...Ще се постарая.. С:  sun

Не се отказвай :)имаш талант smile heart


[img]http://images5.fanpop.com/image/photos/30400000/Misha-Collins-misha-collins-30400779-500-230.gif[/img]

Offline

#33 2012-06-02 09:08:01

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

не еее така..това,че не е примерно от най-четените не означава,че трябва да се отказваш....има си кой да я чете...пък пробвай...ако спадне интереса...я спри..ама за сега мисля,че добре се приема heart

Благодаря за съвета...Ще се постарая.. С:  sun

Не се отказвай :)имаш талант smile heart

Благодаря ти. С:  bow


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#34 2012-06-02 11:03:56

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Ако не друг,аз лично ще следя тази история,некст!  heart


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#35 2012-06-02 13:10:22

renkata1985
Member
From: Stara Zagora
Registered: 2011-11-04
Posts: 273

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

И аз също smile heart


[img]http://images5.fanpop.com/image/photos/30400000/Misha-Collins-misha-collins-30400779-500-230.gif[/img]

Offline

#36 2012-06-02 15:52:09

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

От заглавието разбирам,че ще вмъкваш още фантастични части.Продължи я,моля.Различна е,пълна с изненади,аз също ще я следя с голям интерес! heart

Offline

#37 2012-06-02 16:12:50

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Благодаря ви. И добре,ще я продължа. sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#38 2012-06-09 20:34:03

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Заповядайте,но не съм сигурна..сега идва лятната ваканция и ако нямам достъп до компютър може би ще има част чак през септември..Но се нещо ще измисля. С:

Част Шеста.

Изяж за да не бъдеш изяден.


Продължих да тичам,докато накрая не се изморих и спрях.Отново се озовах до онова място със сухия камък,изобщо не се замислих и седнах там.Почаках,тоест,не знаех какво изобщо чаках,но чаках нещо и ако то не се появеше щях да увисна.
-Помощ! -

  • ,,Какво? Какво беше това?"

-Помощ! Някой да ми помогне!...Моля! - това вече се чуваше малко по-ясно от първия вик за помощ,но все пак не различавах дали е мъжки или женски глас.Следващия вик беше по-ясен и със всеки следващ ставаше все по-ясен.
-Помощ,моля ви! -този път вече бях сигурен,че това е женски глас.Мисля,че идваше от дъното на боровата гора,малко по-навътре.Изправих се и с човешката си форма тръгнахме по пътя на гласа с всичка сила.

Гласът ставаше все по-плътен и изпълнен с ужас,колкото по-навътре влизах.Погледът ми се замъгляваше от скоростта,виждах само размазани пейзажи на дървета и тревички които леко избиваха от плътната бяла и снежна пелена.
-Чува ли ме някой? -знаех,че вече е наблизо.Усещах женски парфюм  както и миризмата на чистокръвен..човек.Напрегнах сили още малко и стигнах до мястото на вика.Спрях се и се огледах.
-Ехо? -провикнах се и някой измънка нещо.
-Тук съм. -провикна се гласът.Погледнах надолу,но не видях нищо. -Напред. -каза тя и аз погледнах през храстите.Там се криеше момиче,което се отличаваше от растението.
Имаше черни коси,а бялата и коса се открояваше от километри.Момичето изскочи от храсталака с раздрана рокля,която се сипеше надолу по нея .Имаше драскотини и ликът и бе ужасен.
-Какво има,чух викове? -попитах я с надеждата,че не е някоя откачена шизофреничка,избягала от клиника ,,Лост Хорн".
-Благодаря ви,благодаря,благодаря. -каза момичето и ледените и бели пръсти се здрависаха с моята отпусната ръка.
-Но за какво? -попитах я и след като видях,че черните и очи са толкова объркани добавих: -Защо викахте? -попитах я.
-Те ме преследват,за да ме убият. -проплака момичето и падна на колене. -Ще ме убият и ще ме отведат.
-Изчакайте малко.Кой ще ви убие? -попитах.Момичето ме погледна и ми подхвърли една ябълка.Червена и сочна.Голямо изкушение,но не бях гладен.
-На къде е малката къщурка сред дърветата тук? -попита тя и аз реших,че говори за къщата на дървото което аз и Джаред построихме.
-Нагоре по пътеката след което в ляво на най-високия клон. -казах и,защото знаех това място наизуст.Четири години тук..Представяте ли си.
-Благодаря ви. -каза момичето. -Не яжте ябълката,но я запазете.И ако някой мине оттук и ви попита дали сте виждали някоя като мен,отречете,умолявам ви. -каза тя вече спокойна.Кимна и.
-Не се тревожете. -казах и и се усмихнах.Тя също се усмихна.
-Ще се видим отново,сигурна съм,смели рицарю. -каза момичето и хукна нагоре по пътечката.

  • ,,Рицар? Аз?Не може да бъде."

Останах загледан в ябълката.Ябълка...Ябълка...
Защо ли да не ям от нея..?


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#39 2012-06-15 19:24:50

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Некст


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#40 2012-06-15 20:54:40

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Некст,добро е!(:

Offline

#41 2012-06-19 18:05:34

elity64
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 183

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Хубаво ее !!  heart  heart  Некст!  sun  sun


.. «» Aз тu давам по - важното от всuчku тях... Оставам твой пороk и твоя грях!

Offline

#42 2012-06-19 19:12:08

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Благодаря,но не зная кога ще имам възможност за некст.
Утре заминавам на море и се надявам,че ще мога да пускам некст-ове..  Но може и да не мога. Ще влизам рядко.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#43 2012-06-23 23:31:24

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Ооо, супер яката история е това!  heart


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#44 2012-07-31 21:08:22

debita_debs
Member
From: Габрово
Registered: 2010-11-16
Posts: 176

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Извинявай ако съм много нахална, но къде отиваш на море, защото аз в момента съм в Созопол?


[img]http://i1193.photobucket.com/albums/aa355/ohhburn/GIF/tumblr_lfc7ndtBno1qcz7tho1_500.gif[/img]

Offline

#45 2012-07-31 21:18:27

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Ооо, супер яката история е това!  heart



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#46 2012-08-01 00:33:47

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

Извинявай ако съм много нахална, но къде отиваш на море, защото аз в момента съм в Созопол?

Хе-хе нищо.
Еми в Албена


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#47 2012-08-01 07:56:42

monit000
Member
From: In my home..
Registered: 2010-07-13
Posts: 2,686
Website

Re: .В Хрониките на Приказния Свят.

От заглавието разбирам,че ще вмъкваш още фантастични части.Продължи я,моля.Различна е,пълна с изненади,аз също ще я следя с голям интерес! heart


You don't know who i am
[img]http://prikachi.com/images/249/5198249q.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook