#1 2012-06-05 20:20:12

AntoniqStoycheva
Member
Registered: 2012-06-05
Posts: 6

Re: Разказ

Бях съвременно, хубаво момиче. Казвам се Гери,имам светло руса коса и пъстри очи,бях много харесвано момиче в училището си.. явно поради тази причина ми се случи всичко това.. живеехме в София бях на 14 години.Учих много ,тъкмо бях започнала гимназия,а родителите ми не ме пускаха до късно вечер.Една лятна вечер,майка и татко бяха на работа и решихме да излезем с приятелки.Отидохме в близкия парк и седнахме на една пейка ,и започнахме да си говорим и споделяме за изминалата седмица ,през която не се бяхме виждали ,по-късно решихме да се поразходим из парка.Аз и най-добрата ми приятелка Петя се увлякохме в разговора си и докато се опомним бяхме сами,приятелките ни бяха изчезнали,най-вероятно се бяха прибрали.Аз и Петя се притеснихме ,докато бяхме с момичетата не обърнахме внимание на пейзажа,но когато останахме сами всичко изглеждаше по-мрачно,страховито и пусто.Решихме да се прибираме и ние,докато вървяхме чухме шум от отзад,но се страхувахме да погледнем назад,затова продължихме да вървим напред.Петя живееше в един апартамент в пресечката след парка,изпратих я до края на парка и поех пътя към нас.Тогава изобщо не се замислях какво може да се случи на само 14 годишно момиче след полунощ..не знам защо минах отново през парка,може би това беше най-голямата ми грешка.Вървейки минах покрай една голяма пейка,тогава не видях да има някой там,продължих да вървя през парка изведнъж започнах да чувам онзи мрачен и плашещ шум,но този път бях сама!Започнах да вървя все по-бързо,опитвах се да избягам от причината за този шум,но неуспешно.Изведнъж усетих как някой ме хваща за ръката и ме дръпна рязко,когато се обърнах видях едно момче от училище,видно беше ,че не беше в трезвено състояние,бе по голям от мен с 3 години и беше известен с проявите си на агресивност,но не само към момчета ,а и към момичета.Уплаших се наистина много,той ме притисна в една ограда и поиска нещо от мен на което не бях способна,след това първоначално той започна да ме ругае с наистина жестоки думи,но това сякаш беше малко, според него.Бях много уплашена,очите ми бяха насълзени,цялата треперих и едвам се сдържах да не се разплача,опитах да извикам но той ми запуши устата с ръка и не можех.Не можех да възприема всичко това което се случваше,искаше ми се да беше кошмар но не беше.Въпросното момче поиска за пореден път неприемливи неща от мен,вследствие от поредицата от отказите ми,той ми удари силен шамар,започна да ме рита с всичката си сила по корема,вече бях сломена на земята и не можех да се изправя.Той ме вдигна и пак ме допря до оградата,но този път без да попита,той ме насили!След това припаднах,всичко ми беше в пъти повече не можех да го понеса.На другия ден един възрастен човек ме намери до въпросната ограда,цялата бях мръсна и в синини.След няколко дена бяха повдигнати обвинения към въпросното момче и понеже вече имаше 18 години бе осъден.Но напразно бях забременяла,родих на 15 години.Никой не ме разбираше третирахаме сякаш аз бях виновната за случилото ми се,не смеех да отида на училище. В очите на другите не бях вече същото момиче,и наистина беше така,случилото се ми остави белег завинаги..


Надявам се да ви е харесало,моля кажете какво мислите ! smile

Offline

#2 2012-06-06 07:28:13

nniiikkkiii
Member
Registered: 2012-05-17
Posts: 41

Re: Разказ

Хареса ми. Пишеш добре smile

Offline

#3 2012-06-06 08:48:45

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Разказ

Много е хубавоо. heart
Имаше малко повторения и не започваш на нов абзац, но..нищо.
Ще има ли продължение ?

Offline

#4 2012-06-06 19:04:48

AntoniqStoycheva
Member
Registered: 2012-06-05
Posts: 6

Re: Разказ

Да след малко го започвам ,благодаря smile !

Offline

#5 2012-06-06 19:10:38

xx_gotinata_xx
Member
Registered: 2012-04-02
Posts: 167

Re: Разказ

Става.


[img]http://i48.tinypic.com/jkf1ah.png[/img]

Sel : 33  .

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook