#1 2012-05-12 20:28:55

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Като за пример

Ами бях казала че няма да пиша ама...Ще почна някоя комедия или нещо такова...Извинявам се за грешките но малко ми се прецака езика, така да се каже...
                               1ва част
-Лиглата ми тя!-каза Брит на една своя приятелка докато се прибираха към къщата на Дрей-приятелката на Брит.
Те обичаха да се лигавят така.Живееха си добре.Позволяваха си всичко, но не се държаха като разглезени лигли.Брит беше умно момиче с руса коса и светло сини очи.Имаше много приятели.Беше една от популярните.Имаше сестра, добри и разумни родители, къща на три етажа (не се сдържах да не спомена къщата) и всичко.Дрей имаше дълга тъмно кестенява коса, черни изразителни очи, голямо чувство за хумор и още много неща.И тя беше от популярните.
И така.Да не губя време за обесняване на такива неща, които по нататък ще станат ясни.
Един ясен и хубав ден излязоха с още приятелки и гаджетата си.Зейн-гаджето на Брит и Луис-гаджето на Дрей.

Offline

#2 2012-05-12 21:22:37

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Като за пример

Кратко е + грешките.
Но дай некст, да видим какво ще стане.

Offline

#3 2012-05-13 09:19:51

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Като за пример

Като за начало добре си описала,дай НЕКСТ! smirk

Offline

#4 2012-05-13 09:41:22

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Като за пример

Всички се забавляваха, ходиха по магазините, пиха фрапе.Все пак бяха в Ню Йорк!(това забравих да го спомена).Най-накрая като се прибираха, гаджето на Брит съзря едно много красиво момиче.Имаше черна коса, много светло сини очи, нежна кожа, дълги мигли, стоина и висока и изглеждаше много интелигентна.Така и беше.Тя беше учителка в едно много елитно училище в Ню Йорк.Беше на 23, а гаджето на Брит-на 17.Въпреки това той изпрати момичето си и отиде отново в Манхатън, където видя момичето.Трябваше да измине половин цял град, защото Брит и Дрей живееха в покрайнините на крада по хълмовете.Видя я и я попита:
-Здравей!Как си?
-Хей, познаваме ли се?-запита младата учителка.
-Ами...не!Ще се радвам да се запознаем!Аз съм Зейн, а ти как се казваш?-запита гаджето на Бри.
-Кат.Името ми е Кат.На колко си?-попита Кат.
Зейн очакваше тя да е по-възрастна.Но въпреки това каза:
-На 17, аз съм на 17, а ти?
-Еми значи съм по-голяма от тебе!Аз съм на 23!-засмя се Кати.
-Остави годините, имаш ли гадже?-почна да сменя темата Зейн.
Кат имаше гадже и много го обичаше, просто искаше да са приятели, за разлика от Зейн.И гордо каза:
-Имам гадже, а ти очевидно нямаш, нали?
-Да!Да, аз съм необвързан!Но искаш ли да почнем да се срещаме, може пък и да ти допадна, а?!-попита с последни надежди Зейн.
Кат се засмя:
-Окей!Утре искаш ли да е първата ни среща, Займ.
-Зейн, не Займ!Ако ще излизаме поне ми научи името.-поправи Зейн.
-Добре, чао!
Зейн се прибра у тях.И той имаше голяма къща с огромен двор.Тогава мобилният му звънна.Той дигна.Беше Брит, която му каза:
-Зейн какво си въобразяваш, че правиш бе момче?
Зейн беше изненадан от въпроса на гаджето си и в отговора си запита:
-Какво има мила?



Ако ви хареса-Некст...

Offline

#5 2012-05-13 12:33:52

all_day_all_night
Member
From: New York
Registered: 2011-09-23
Posts: 199

Re: Като за пример

Неекксстттт heart  heart


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
[img]http://store.picbg.net/thumb/61/4B/c36c4ee85354614b.jpg[/img]

Offline

#6 2012-05-13 13:16:41

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Като за пример

Ще пусна...


                    3та част
-Знам, че си флиртувал с Кат!Тя ми е приятелка и ми каза, че някакво момче на име Зейн я е поканил на среща.Тя знае, че гаджето ми се казва така, но мисли, че е друг!-каза крещейки Брит.
Зейн се учуди и я успокой:
-Но мила аз просто искам с нея да сме приятели!
-Не ти искаи просто с нея да сте повече от приятели.Ако искаш започни и да ходи насам натам по курвите и да ми изневеряваш с всяка!-изкрещя Бри.
-Виж мила...-започна момчето, но тогава бе прекъснато от момичето.
-Искам веднага да дойдеш при мен и да изясним нещата!Нека всяка да знае какъв си двуличник!Ела при мен веднага!
Брит затвори телефона и Зейн започна да се чуди какво да прави.Той си каза:"Защо ли ми трябваше да лъжа Кат, че нямам гадже и да я каня на среща?Сега ще изгубя момичето, което ме обичаше и Кат ще научи и ще ме изостави.Ако отида при Брит тя ще ме напсува и ще скъсаме.Какво да правя?Какво?".
Зейн тръгна към къщата на Дрей.Той почука на вратата и от там излезе момичето.Тя попита:
-Зи (както го наричаха нагалено), какво искаш, какво правиш тук?
Момчето попита:
-Мога ли да вляза имам да ти разкажа нещо.
-Добре влез!-покани го тя.
Той й разказа всичко от игла до конец, а тя каза нещо не по-различно от това, което си мислеше:
-Сбъркал си!Моята приятелка толкова те обичаше и знаеше, че си разумен, а ти какво се оказа-поредния, които просто я иска, за да спи с нея и да се възползва от парите й.Отиди и поговори с нея и й кажи, че си идвал, за да не криеш и още неща от нея!Хайде, върви!
Зейн тръгна към дома на приятелката си.Той позвъня на звънеца и от третия етаж се показа Брит.Ядосана и желаеща мъст.Тя слезе и му отвори вратата.После жестоко го хвана за тениската и го дръпна към себе си.После го жадно го целуна.Зейн попита:
-Ти нали ми беше сърдита?
-Няма нищо такова, скъпи!-излъга го Брит.
После го внесе вътре и...го занесе в стаята си.Каза му:
-Аз ще си взема душ!
И влезе в банята.Зейн я искаше повече отпреди.Вече не мислеше за Кат, не мислеше за нищо друго освен за гаджето си.Затова влезе в банята и...

Offline

#7 2012-05-13 14:09:33

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Като за пример

ъм...не ми харесва това с 1П. Просто...не е много яко, да смесваш реалност и история, освен ако не е фенска история за момчетата.другото, което не ми допадна- момичето.богато, популярно...наистина е банално.знам, че е тъпо да се пишат само истории за измъчени тийнове, но е малко банално.някак си, има си граници.лично мое мнение.и все-пак, пусни некст пък да видим... smile


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#8 2012-05-13 17:10:54

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Като за пример

Много бързо стават нещата,прилича повече на разказ,а пък и грешките + малко си разказала за героите!Не ми хареса! speechless

Offline

#9 2012-05-16 11:08:16

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Като за пример

ми четете си онея лигавите истории..+ това не знаете за к'во ще разказвам, за да ми се правите на бхт тъпите...

Offline

#10 2012-05-16 14:40:38

debita_debs
Member
From: Габрово
Registered: 2010-11-16
Posts: 176

Re: Като за пример

:^)Не знам какво не ви хареса? На мен пък ми стана много интересно ;)И не видях никакви грешки.Продължавай без да ти пука какво мислят другите  wink


[img]http://i1193.photobucket.com/albums/aa355/ohhburn/GIF/tumblr_lfc7ndtBno1qcz7tho1_500.gif[/img]

Offline

#11 2012-05-16 17:18:50

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Като за пример

ми четете си онея лигавите истории..+ това не знаете за к'во ще разказвам, за да ми се правите на бхт тъпите...

Доколкото мислех във форма се пускат истории, за да ти кажат какви са грешките ти и да ги поправиш, като приемаш критика. А не за да обижаш хората, че критикуват...

Иначе не е лошо.

Offline

#12 2012-05-16 18:27:51

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Като за пример

ми четете си онея лигавите истории..+ това не знаете за к'во ще разказвам, за да ми се правите на бхт тъпите...

Просто изразявам мнение!До колкото знам е позволено! wink А пък и ако не можеш да понесеш критика,поне не се заяждай или не се пали толкова! wondering

Offline

#13 2012-05-16 21:29:33

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Като за пример

ми четете си онея лигавите истории..+ това не знаете за к'во ще разказвам, за да ми се правите на бхт тъпите...

Доколкото мислех във форма се пускат истории, за да ти кажат какви са грешките ти и да ги поправиш, като приемаш критика. А не за да обижаш хората, че критикуват...

Иначе не е лошо.

+1 -.- за какво си я пуснала тука тая история, ако не за мнение??


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#14 2012-05-17 11:02:33

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Като за пример

Оф абе яя....Стига сте спамили...

Offline

#15 2012-05-17 11:09:54

vivianandidi
Member
From: Wonderland.
Registered: 2010-10-08
Posts: 1,099

Re: Като за пример

Ти постваш тема и очакваш само хубави коментари ли?В този сайт можем да изказваме лично мнение!Като не искаш лоши коментари просто не поствай теми или не се заяждай много,много.(:


Тumblr.
[img]http://prikachi.com/images/957/6122957I.gif[/img]

Offline

#16 2012-05-18 18:45:16

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Като за пример

Оф абе яя....Стига сте спамили...

моля модератор да направи нещо по въпроса -.- ние изказваме мнение, а не спамим.на колко години си по-точно??


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#17 2012-05-19 13:06:25

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Като за пример

16.И не съм ви казвала, че спамите.Даже не съм пускала тая история. nod

Offline

#18 2012-06-23 12:12:53

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Като за пример

16.И не съм ви казвала, че спамите.Даже не съм пускала тая история. nod

Пфффффффффффф .. |-(  |-(


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#19 2012-06-23 15:23:39

d0nikaaa_
Member
Registered: 2012-06-23
Posts: 10

Re: Като за пример

Историята ти се развива прекалено бързо .. но все пак не е лоша .. и щом не си я поставяла ти кой .. ? Както гледам това е твоя профил .. ! И за да поставяш историята тук значи се очаква да изкажем мнение .. независимо то дали е позитивно или отрицателно .. ако това не ти харесва не споделяй творенията си .. Лично мнение .. wink

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook