#1 2012-05-16 05:55:45

Oliii
Member
Registered: 2011-01-26
Posts: 14

Re: Ето малко и от опитите ми да пиша ..

Еми реших да споделя с вас някой от нещицата ми, не са нищо особено. Имам станичка в Facebook и може някой от тях да сте виждали там:
1 - Но какво е всъщност болката? Последната капка надежда или поредната разбита мечта? Защо винаги виновна е ТЯ и следва я, малка горчива сълза? Някои ще кажат, че сълзата е само вода..Но не е ли малко солена и пълна с тъга? И защо щом е само вода, стича се само кагота си сам или сама? Нима срам ни е от капка вода? Съжалявам, но аз не мисля така! Сълзата е израз на чувства! Понякога на радост,а друг път на тъга..Отклоних се от темата,знам! Но исках емоция във вас да създам ! <--Говори само за себе си .. smile

Ако ви хареса и искате ще кача още  smile


Edin den LUBOWTA popitala PRIQTELSTWOTO : Ti zashto sashtestwuwash sled kato me ima mene ? A PRIQTELSTWOTO otgoworilo : Za da ostawqm usmiwki..Tam kadeto ti ostawqsh salzi ! smile

Offline

#2 2012-05-16 06:36:26

zdravenq4e_17
Member
Registered: 2012-03-08
Posts: 224

Re: Ето малко и от опитите ми да пиша ..

Хареса ми..много смислено  (y) ..

А ако ти е на сърце, качи още smile  sun


Love is choice..  ...

"...положи ме като печат на сърцето си, като печат на мишцата си; Защото любовта е силна като смъртта, ревността - неотстъпчива като шеол, святкането и е святкане огнено, пламък най-буен. Много води не могат угаси любовта, нито реките могат я потопи; ако би дал някой целия имот на дома си за любовта, съвсем биха го презрели."

Offline

#3 2012-05-16 07:59:22

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Ето малко и от опитите ми да пиша ..

Толкова вярно,толкова хубаво,толкова чувствено...Качвай още,страхотни са! heart

Offline

#4 2012-05-16 13:44:13

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Ето малко и от опитите ми да пиша ..

Много е искрено  heart Качвай още !  (y) Имаш талант ! heart


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#5 2012-05-16 14:02:38

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Ето малко и от опитите ми да пиша ..

Много е искрено  heart Качвай още !  (y) Имаш талант ! heart


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#6 2012-05-16 16:19:14

Oliii
Member
Registered: 2011-01-26
Posts: 14

Re: Ето малко и от опитите ми да пиша ..

Благодаря ви ! heart Ето още двечки:
1 - Уплашена..Наранена..Предадена..Мразена..Крия се..От него..От тях...От всички..Дори от себе си..Дори от чувствата си..Тишината кънти около мен..Зловещо е..Но съм се примирала..Няма кой да ме спаси от тази бездна..А може би не искам да бъда спасена..!!
2 - Но те не ме разбират. Не разбират начина по който се чувствам, когато го видя. Когато видя очите му вгледани някъде другаде. Усмивката му, породена от причина, която дори не знам. Виждам го, но той не вижда мен. Мисля си за него, а той дори не подозира. Мечтая си за него, а той навярно за някоя друга. Искам очите му да ме погледнат. Искам усмивката му да е за мен. Искам да бъда в прегръдките му. В ръцето му. Близо да сърцето му. Искам, но нямам. Нямам го. Имам само мечти. И това ме наранява. Тези наши срещи са като кама. Радвам се, но чувствам и тъга. Понякога сама не се разбирам, затова не очаквам от другите това.

По късно може да кача още 1/2  smile Радвам се,че ви харесват  bow


Edin den LUBOWTA popitala PRIQTELSTWOTO : Ti zashto sashtestwuwash sled kato me ima mene ? A PRIQTELSTWOTO otgoworilo : Za da ostawqm usmiwki..Tam kadeto ti ostawqsh salzi ! smile

Offline

#7 2012-05-16 18:34:12

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Ето малко и от опитите ми да пиша ..

Заслужаваш точно това: bow 

Offline

#8 2012-05-16 21:31:58

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Ето малко и от опитите ми да пиша ..

Смело, спонтанно..хареса ми smile)


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#9 2012-05-17 05:46:58

Oliii
Member
Registered: 2011-01-26
Posts: 14

Re: Ето малко и от опитите ми да пиша ..

Благодаряя ви ! heart Ето още едно, то е по-скоро като кратка историйка, но на мене лично много ми харесва  smile :
1 - И той както всички останали се забавлявяше тази вечер. Смееше се с приятелите си и флиртуваше с всички момичета на бара. Но след поредното питие той се сети за нея. За онова малко и скромно момиче, което казваше, че го обича. Сети се за всичките нейни неуспешни опити да му привлече вниманието. За усмивката, която озаряваше лицето й, щом я приближи. И макар да не беше от най-красивите момичета имаш...е нещо чаровно в нейното малко личице. Сети се също и за това как я отблъсна. Как накара усмихнатото личице да замръкне. За болката, която измести усмивката. За сълзите, които напираха в очите й. Сети се за това, че тогава тя не заплака. Не проля и една сълза, а просто каза „Добре!” и си тръгна. От тогава я беше засичал много пъти, но тя не го погледна нито веднъж. И тогава той осъзна, че е загубил. Загубил е нея. Момичето, което даваше всичко за него. Момичето, което го обичаше. Да! Тя го обичаше истински и от сърце, макар и да не го познаваше добре. Любовта и към него беше всеотдайна и неповторема и той го осъзна. След точно това питие живота му се промени. Той осъзна какво е можел да има и каква любов е погубил. Знаеше, че всичко е свършило. И точно в този момент, в който разбра всичко това , по лицето му се стече горчива и солена сълза.


Edin den LUBOWTA popitala PRIQTELSTWOTO : Ti zashto sashtestwuwash sled kato me ima mene ? A PRIQTELSTWOTO otgoworilo : Za da ostawqm usmiwki..Tam kadeto ti ostawqsh salzi ! smile

Offline

#10 2012-05-17 08:38:00

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Ето малко и от опитите ми да пиша ..

Ааа пишеш уникално,пусни още! heart

Offline

#11 2012-05-18 18:14:01

Oliii
Member
Registered: 2011-01-26
Posts: 14

Re: Ето малко и от опитите ми да пиша ..

- Забрави го ! Забрави, не си заслужава! – отново съветва ме някой.
Не го виждам . Не знам кой е ! Но знам ! Знам, че който и да е, греши! Струва си! Струват си всичките проляти сълзи! Всичките безсънни нощи! Всичките разбити мечти! И мислех пак да си мълча, но провокираха ме с това:
- Поредния разбивач на сърца!
- Грешите! Не го познавате добре! Не знаете какво се крие е в неговото сърце! Той обичаше ме истински, макар сега да ме боли! И збъдна ми мечтите, без лъжи. Той беше честен и щастлив! С мен ! Сега съм сама, но и той е сам ! Обича ме и аз го обичам, но може би така е най-добре!
- Тогава защо се разделихте, щом толкова те е обичал ? – Усетих нотката на просмех, но си замълчах. Замислих се какво да кажа. Усмихнах се и продължих:
- Защото всяко нещо има своя край! Колкото и да красиво. Колкото и да е истинско.  Обич като тази не се забравя! Тя вечно в сърцата ни ще си гори. Но по пътища различни и с хора безразлични. Навярно той ще срещне друга, както аз ще срещна друг. И ще се влюбим. Но идвамата ще знаем, че любовта ни е към друг.


Още едничко  star


Edin den LUBOWTA popitala PRIQTELSTWOTO : Ti zashto sashtestwuwash sled kato me ima mene ? A PRIQTELSTWOTO otgoworilo : Za da ostawqm usmiwki..Tam kadeto ti ostawqsh salzi ! smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook