#51 2012-05-09 16:23:03

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Неееекстт ??????? heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#52 2012-05-09 16:38:22

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Страхотно е. heart

Offline

#53 2012-05-09 17:17:15

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Хареса ми,но вече мисля,че трябва да има нак'ва развръзка!? wondering

Offline

#54 2012-05-09 17:33:10

мuaa {}
Wayne's world. ♥
From: Идвам от там, където ще отидеш
Registered: 2012-03-10
Posts: 3,718

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Хареса ми,но вече мисля,че трябва да има нак'ва развръзка!? wondering

Да, знам. По-нататък ще стане по-интересно просто напоследък нямам нито муза, нито време, а почна да чакам да ми дойде музата, то ще трябва да спра историята за 2-3 дена..


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/123/4846123R.gif[/img][/*]
[/list]
We♥it. ; Питайте ме.

Offline

#55 2012-05-09 17:49:49

CheRRy_LiPs.xD
addicted to u
Registered: 2011-09-17
Posts: 5,301

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Хареса ми,но вече мисля,че трябва да има нак'ва развръзка!? wondering

Да, знам. По-нататък ще стане по-интересно просто напоследък нямам нито муза, нито време, а почна да чакам да ми дойде музата, то ще трябва да спра историята за 2-3 дена..

Пепел ти на устата. laugh


[list=*]
[*]Бих ти дала шанс да изразиш това, което мислиш, но знам, че ще бъде лъжа.
Нямам повече сълзи за проливане. Ти взе всичко егоистично.
[/*]
[/list]

Offline

#56 2012-05-09 20:56:29

xMISTAKEx
Member
From: In my room.
Registered: 2012-04-18
Posts: 359

Re: Превърнах се в това, което мразех.

НЕКСТ, МОЛЯ ТЕ, FAST!  heart хх


Be happy in front of your haters. ^

      Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

[img]http://photo3.ask.fm/253/100/039/100003011-1qt9ejm-b31feb3tgoje0p0/original/tumblr_lbkmojSeW71qbkcruo1_500_large.jpg[/img]

Offline

#57 2012-05-10 12:19:46

мuaa {}
Wayne's world. ♥
From: Идвам от там, където ще отидеш
Registered: 2012-03-10
Posts: 3,718

Re: Превърнах се в това, което мразех.

След около 20 минути Бени се появи и отиде при Вик.
- Хей, какво стана ? Как си ?
- Ами, аз.. аз, не знам какво стана. Просто, влязох в нас и.. ами.. чух изстрел, отидох в хола и го видях на земята с пистолет в ръка и.. ето ни тук. А до това как съм.. съсипана съм ! Баща ми е в затвора, брат ми се опита да се самоубие, не знам вече какво да правя, ако брат ми.. ще остана сама и просто.. - през сълзи каза тя, като накрая не можа да намери думи, Бени я прегърна и тя заплака на рамото му.
След няколко часа реване, ядосване, тревоги и самообвиняване един от докторите излезе от операционната. Вик веднага стана, а до нея застана и Бени, доктора се спря пред тях и те отправиха към него въпросителен поглед, в който в същото време имаше една искра надежда, че всичко е наред и че той ще се оправи.
- Ами, как да го кажа, - започна доктора и на лицата на Вик и Бени се появи разочарована и тъжна физиономия, но все пак любопитна доктора да довърши изречението си. - ам, той ще оживее, но засега е в кома. Куршумът е пробил черепа и е засегнал мозъка. Направихме операция да го извадим и сега той е в кома. По нашите изчисления няма да е дълго в кома, само 3-4 до 5 дена. След това ще остане още 2 дена тук и след това ще го изпишем.
Вик седна на стола и си отдъхна. Бени седна до нея и каза:
- Аз ще отида да взема кафе, ти стой тук.
- Добре, наистина, много ти благодаря.
Бени тръгна към първия етаж, за да вземе кафе, а тя отиде до вратата на операционната, погледна и видя как Флин лежеше на болничното легло. Една сълза се търкулна по розовата и буза.
Тя се обърна, защото някой я докосна по рамото, бе Бен, носеше кафето. Подаде и едната сива чашка и отпи от своята. Тя си взе кафето, разбърка го с лъжичката, която бе в него и отпи. Щом погледна в началото на коридора видя доктора и други лекари да идват насам. Тя ги попита какво е станало, а те и отговориха, че нищо сериозно, просто ще преместят брат и в друга стая. Тя кимна с глава и ги изчака да излязат, заедно с количката, на която бяха сложили Флин. Когато излязоха от операционната и тръгнаха към стаята, където щяха да сложат Флин, Вик и Бени тръгнаха след тях. По пътя и дума не обелиха, но така или иначе на Виктория не и се искаше да чува нищо. Тя просто искаше да отиде някъде, на някоя безлюдна планета, да бъде сама, сама със себе си.
Стигнаха до стаята на Флин и влязоха вътре. Той бе затворил очи, само тялото му помръдваше, чуваше се тежкото му дишане. Тя отиде до него и проговори:
- Флин, Флин, кажи нещо, моля те. Флин, защо го направи ? Флин, кажи нещо, моля те. -  през сълзи повтаряше тя, докато стискаше ръката му, но той и дума не обели. Докторът влезе и и каза:
- Госпожице, докато е в кома няма да може да говори или да прави физически действия. Моля, оставете го, след няколко дена ще се оправи и ще може да разговаряте. А сега, ако може излезте от стаята, защото трябва да направя някои изследвания.
- Добре, докторе. - каза тя и с Бен излязоха в коридора и седнаха на столовете, които бяха до вратата.
- Бен, да звънна ли на Джон и да му кажа какво е станало ? - попита го Виктория и извади телефона си от чантата.
- По-добре му звънни, все пак и той трябва да знае какво е станало, а не да научи от новините, например. Пък и може да ти помогне с нещо, знаеш ли.
- Добре, ще му звънна. - каза тя и набра номера.


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/123/4846123R.gif[/img][/*]
[/list]
We♥it. ; Питайте ме.

Offline

#58 2012-05-11 17:23:09

CheRRy_LiPs.xD
addicted to u
Registered: 2011-09-17
Posts: 5,301

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Айде некст де sun  laugh Понякога забравям да пиша. ;д


[list=*]
[*]Бих ти дала шанс да изразиш това, което мислиш, но знам, че ще бъде лъжа.
Нямам повече сълзи за проливане. Ти взе всичко егоистично.
[/*]
[/list]

Offline

#59 2012-05-11 18:41:03

мuaa {}
Wayne's world. ♥
From: Идвам от там, където ще отидеш
Registered: 2012-03-10
Posts: 3,718

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Айде некст де sun  laugh Понякога забравям да пиша. ;д

Айде, амаа.. като музата избяга laugh утре ако намеря време сигурно ще пусна, зависи..


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/123/4846123R.gif[/img][/*]
[/list]
We♥it. ; Питайте ме.

Offline

#60 2012-05-12 07:05:33

мuaa {}
Wayne's world. ♥
From: Идвам от там, където ще отидеш
Registered: 2012-03-10
Posts: 3,718

Re: Превърнах се в това, което мразех.

- Ало ? - чу се гласът на Джон от другата страна.
- Джон, ъм.. става ли след един час да дойдеш в нас, трябва да ти кажа нещо.
- Разбира се, ще дойда.
- Добре, благодаря ти.
- Ам Вик, има ли нещо, чувствам, че си притеснена ?
- Ще разбереш като дойдеш. До скоро. - каза тя и затвори.
- И сега какво ? Как ще му кажа, той ще иска да каже на баща ми, а ако той разбере ще е съсипан, а точно сега трябва да е най-силен. - каза тя и прибра телефона в чантата си.
- Ще измислим нещо, ще го помолим да не му казва. Хайде, ако искаш да се прибираме, да си починеш малко преди Джон да дойде, все пак доста неща ти се насъбраха.
- Добре, хайде, да тръгваме. - каза тя и двамата станаха от столовете и тръгнаха към изхода.
Излязоха от болницата и тръгнаха към колата, качиха се и запалиха към квартала на Вик. Щом спряха пред входа и и двамата излязоха от колата и се качиха в асансьора. Той спря и двамата излязоха от него и влязоха в апартамента. Вик остави чантата си на един шкаф и събу токчетата си. Отиде в хола и седна на дивана, Бени я последва. Седна до нея и тя му каза:
- Хей, Бен искам да си почина малко, нали ще останеш тук ?
- Да, спокойно, тук съм ! - каза той, прегърна я, целуна я по челото и я остави да си почива.
После отиде в другата стая и си пусна да гледа някакъв филм.
След около половин час на вратата се звънна, Бен отиде да отвори и видя Джон, покани го да влезе и го заведе в хола, където двамата видяха Вик, но тя бе будна.
- Вик, здравей. - каза Джон, отиде до нея, прегърна я и седна на дивана. - Е, какво щеше да ми казваш ?
- Ами, не знам как да започна.. Ами, направо ще ти го кажа. Флин се опита да се самоубие, не знам защо, просто ка..
- Какво ? Флин се е опитал да се самоубие ? - каза той, като не я остави да довърши.
- Да, просто вчера, когато се прибрах чух изстрел и веднага отидох в хола и там го заварих легнал на пода с пистолет в ръка.
- Сега е в болницата, вън от опасност. - допълни Бени.
- Добре и.. сега какво ще правим ? Да кажем ли на баща ти ? - каза той и се обърна с лице към Вик.
- Не ! В никакъв случай той не трябва да разбира, защото ако разбере ще бъде съсипан, а точно сега трябва да е най-силен.
- Добре, значи няма да му казваме ?
- Точно така ! - отговориха Бен и Вик в един глас.


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/123/4846123R.gif[/img][/*]
[/list]
We♥it. ; Питайте ме.

Offline

#61 2012-05-12 11:10:33

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Некст.. heart


♔...................†...........♔

Offline

#62 2012-05-12 19:30:03

мuaa {}
Wayne's world. ♥
From: Идвам от там, където ще отидеш
Registered: 2012-03-10
Posts: 3,718

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Утре няма да мога да пусна некста, защото ще ми е много натоварен ден. Предварително се извинявам, ще пусна в понеделник, а ако мога ще се реванширам, като пусна 2 части. smile


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/123/4846123R.gif[/img][/*]
[/list]
We♥it. ; Питайте ме.

Offline

#63 2012-05-12 20:07:50

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Ммм некст! star

Offline

#64 2012-05-14 12:52:29

мuaa {}
Wayne's world. ♥
From: Идвам от там, където ще отидеш
Registered: 2012-03-10
Posts: 3,718

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Некст.

- И сега какво ? - попита Джон разтревожен и объркан.
- Ами ще чакаме ! Лекарите казаха, че от 3-4 до 5 дена ще бъде в кома и след като се събуди ще постои още 2-3 дена в болницата.
- Аха, ясно. Ами добре, ако има нещо ми се обади, оставям те да си починеш. Все пак, доста неща ти се насъбраха.
- Добре. - каза тя. - Джон, - извика му и той се обърна. - много ти благодаря !
Той просто и се усмихна и си тръгна.
- Е, мисля и аз да тръгвам. - каза Бени и стана от дивана.
- Не ! - каза му Вик и го дръпна за ръката и той падна на дивана. Двамата се засмяха, но за малко.
- Ей, не искам да нахалствам.
- Ей, ще останеш тук тази нощ !
- Ама..
- Няма ама ! Оставаш тук ! - каза тя и леко се засмя.
- Много я обичам тая твоя усмивка. - каза той и също се усмихна.
- А аз обожавам твоята !
- Вече го каза, не помниш ли ?
- Ъм, да, добре. - каза тя като леко се запъна, но после се усмихна.
Бени седна по-близо до нея, приближи лицето си на милиметри разстояние от нейното, затвори очите си и нежно я целуна. Това и хареса и то много ! Чувството бе неописуемо прекрасно. Той бавно се отдръпна и се усмихна, тя също. След това взе дистанционното, включи телевизора и каза:
- Е, какво ще гледаме ?
Тя се засмя, облегна се на него и каза:
- Аз ще си почина, ти каквото искаш си пусни. - затвори очи и щом се отпусна на корема му осети плочките. Ах, тези плочки, тя обожаваше момчета с релефен корем.
- М добре. - каза той, целуна я по челото и започна да превключва каналите.


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/123/4846123R.gif[/img][/*]
[/list]
We♥it. ; Питайте ме.

Offline

#65 2012-05-14 15:15:15

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Ммм некст! star


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#66 2012-05-15 13:19:40

мuaa {}
Wayne's world. ♥
From: Идвам от там, където ще отидеш
Registered: 2012-03-10
Posts: 3,718

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Хора, спирам историята ! Съжалявам много и предварително се извинявам на тези, които я четяха, но нямам нито време, нито муза.


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/123/4846123R.gif[/img][/*]
[/list]
We♥it. ; Питайте ме.

Offline

#67 2012-05-15 14:42:16

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Жалко.....  беше  много   хубава... sad


♔...................†...........♔

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook