#1 2012-05-12 12:21:09

Princэska___
Member
Registered: 2011-01-07
Posts: 722

Re: Постоянни проблеми

Така днес видях,че темата ми е заключена ...

http://kaprizen.com/forums/viewtopic.ph … t=#1525331

Уважаема г-це Биберон,

не ми се получава така само с тази тема ... и как знаете,че всичките форуми ми се отварят ... Да не съм написала 25 637 378 мнения вчера,не съм тръгнала да се оплаквам,че не се отварят всички ?! Имах проблем,не можах да го отворя и създадох ТЕМА.
Една тема ...


Да не вися във форума "Форумни игрички" ?
Вляза тук през седмица и веднага нещо не е наред ... дали ще бъде повтаряща се тема,дали подписа ми ще е прекалино голям ... дали проблема,ще е в това ,че не мога да си отворя дадени теми ...


Доказателство :

4755956e.jpg


Като не сте сигурна,моля не пишете!  wink

Offline

#2 2012-05-12 12:42:12

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Постоянни проблеми

Госпожице, Принцеса,

темата Ви е заключена, понеже вече Ви отговориха на въпроса, друг отговор на питанката Ви няма(съответно всеки следващ коментар там ще е със същото съдържание като предишните ), а не защото не е на място(а коментара ми беше шеговит)..
Плюс това, когато нещо не Ви се отваря или някоя функция на сайта не работи може да кажете на Модератор или на Администратора и да се опитаме да Ви разрешим проблема.

И нямаше нужда цяла тема да правите, можеше да се обърнете направо към мен.
Приятен ден.

Като не знаете, не пишете. wink

П.П. - Когато подписа е прекалено голям се поправя, не напразно има специална теми за доклади свързани с това.Когато има повтаряща се тема отива в КОШ-а и това не важи само за Вас, че да имате претенции точно за тези неща.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook