#1 2012-05-07 19:43:47

zara`in`love
Member
Registered: 2009-07-02
Posts: 173
Website

Re: Какво да правя

Ситуацията е следната..С приятелят ми ходим вече почти 6 месеца и всеки ден сме непрекъснато заедно.Страх ме е да не си омръзнем бързо,но не знам как да му кажа,защото след 1 седмица братовчед ми има бал и съм му дама,а бившият ми приятел също ще е там защото са от един випуск..И мисълта ми е че ако му кажа че не искам да прекарваме толкова време заедно може би ще го приеме погрешно и ще си помисли че още имам нещо с бившия или че ме задушава и ми е омръзнал вече sad Какво да правя..Приемам всякакви съвети


Ако,това че нямам 5 тона фондьотен означава че съм грозна - ГРОЗНА СЪМ !Aко,това че не ме интересува какво мислите за мен означава че съм надута - НАДУТА СЪМ ! Ако, това че нямам снимки по сутиен и по прашки означава че съм курва - КУРВА СЪМ !Ако, това че първо отмъщавам.. след това прощавам означава че съм кучка - КУЧКА СЪМ ! Ако, това че мисля за себе си повече отколкото за другите означава, че съм егоистка - ЕГОИСТКА СЪМ! (:

Offline

#2 2012-05-07 19:50:28

monit000
Member
From: In my home..
Registered: 2010-07-13
Posts: 2,686
Website

Re: Какво да правя

Ако си подхождате, няма да си омръзнете smile


You don't know who i am
[img]http://prikachi.com/images/249/5198249q.gif[/img]

Offline

#3 2012-05-07 19:55:03

zara`in`love
Member
Registered: 2009-07-02
Posts: 173
Website

Re: Какво да правя

Ако си подхождате, няма да си омръзнете smile

разбираме се досега не сме се карали но не знам :S


Ако,това че нямам 5 тона фондьотен означава че съм грозна - ГРОЗНА СЪМ !Aко,това че не ме интересува какво мислите за мен означава че съм надута - НАДУТА СЪМ ! Ако, това че нямам снимки по сутиен и по прашки означава че съм курва - КУРВА СЪМ !Ако, това че първо отмъщавам.. след това прощавам означава че съм кучка - КУЧКА СЪМ ! Ако, това че мисля за себе си повече отколкото за другите означава, че съм егоистка - ЕГОИСТКА СЪМ! (:

Offline

#4 2012-05-07 20:03:43

RecklessGirl
Member
From: Dubstep land <33
Registered: 2012-04-10
Posts: 506

Re: Какво да правя

Ами просто започнете да се виждате по-рядко.Не стойте всеки ден (цял ден) заедно.Имайте си личен живот,илизайте по отделно с приятели и т.н .А колкото до омръзването,няма да стане ако не го допуснете самите вие.Разнообразявайте връзката си и така ще го избегнете.

Offline

#5 2012-05-07 20:04:59

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Какво да правя

Какво толкова има да му кажеш нещо от рода, че те е страх да не би да си омръзнете много бързо, като прекарвате ЦЯЛОТО си време заедно. При много хора се случва точно това. Аз съм така със спорта например, ако всеки ден ходя на тренировка (каквато и да е) ми омръзва много бързо.. Кажи му, че искаш да прекарвате по-малко време заедно, за да може да се поддържа желанието да се видите, докато като се виждате всеки ден нон-стоп бързо омръзва.. Е, поне при мен е така.. Аз мразя да овъртам нещата, и ако бях на твое място си му го казвам директно..


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#6 2012-05-07 21:14:46

Princэska___
Member
Registered: 2011-01-07
Posts: 722

Re: Какво да правя

Няма да си омръзнете в смисъл такъв всичко зависи от стабилноста на връзката която имате ... а и сега сте в момент на изграждане ... така,че нама какво да се руши преди да сте го изградили.Късмет.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook