#1 2012-05-07 13:47:53

rumito-todorowa2000
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 349

Re: Любов от пръв поглед.

Реших пак да си пробвам късмета,но този път и със стих.

Oще ли го проверяваш дали е звъннал на мен?
Още ли го проверяваш дали е в моят плен?
Още ли си мислиш,че обича те истински той?
Още ли си мислиш,че няма да ти се нахвърли при изневяра на бой?
Още ли си мислиш,че с тебе е добре?
Още ли го мислиш,нима си с акъл на дете?
Още ли си мислиш,че за тебе всичко дава,
още ли се самозалъгваш,че не те наранява?
Още ли си мислиш с моето лице ли заспива,
не си мислиш,че на грозотата ти се присмива?
Още ли си вярваш ,че винаги ще бъде там?
Още ли си мислиш миличка,че ще ти го дам?
Казва ли ти той,че за тебе всичко би направил?
А каза ли ти,че той е с мен и не би ме никога оставил?

критики,мнения?

Това трябваше да стане като разказче,но все че и история стана

Тя беше от ония красивите момичета.Момичетата мечта,както им викаха.Имаше коса,която можеше да се подчинява на всякаква преса,а след душ беше златисто-руса,права, а бритона и,който беше на страни,пречеше на красивите тъмносини очи да виждат реалността.Устните винаги бяха с някакъв гланц,,а дъха и винаги освежаваше нечии други устни на мента.Пъпките от пубертата бяха изчезнали отдавна,нищо че тя беше още на 17.Не се гримирваше много,спиралата,която доста често беше от ония скъпите,много рядко се разтичаше по алените и бузи.Нищо повече.Беше от ония момичета със идеалната фигура,средно големи гърди,дълги,прави крака,ръце,на които ноктите винаги бяха лакирани.Тя носеше едно колие винаги.Беше подарък от майка и ,която сега я гледа от горе и се възхищава на ума и красотата на детето си .Винаги слагаше на ръката си от ония,малките гривни,поне 7.Краката и винаги бяха прави,дори да вървеше с най-неудобните токчета.Те винаги бяха лакирани така,сякаш нямаше нито микрометър извън нокътя.Тя винаги беше усмихната,колкото и трудности да беше преминала,винаги се радваше на малките неща.Караше кола,която беше много скъпа,но не се гордееше с това-няколко неплатени глоби и тя не беше перфектна.Винаги музиката беше на макс в колата и тя си правеше кефа,въпреки че ядосани чичковци натискаха клаксона,защото закъсняваше за светофата.Не беше безгрешна.Забравяше да иска рестото на касата,забравяше да поздравява.Смяташе се за нормална.Като всички други обичана,тук там по-преживяла,но нищо и тя беше човек.Можеше винаги да ти помогне,когато имаше нужда,винаги имаше дори и флумастери,защото детското в нея не беше свършило.Обичаше децата,нищо че не можеше да има.Къщата беше изцяло за нея,нямаше друг човек,но тя не се чустваше самотна-беше заобиколена от домашни любимци.Тя рядко се влюбваше ,затова винаги беше усмихната . Да,тя беше от ония момичета,които могат да имат всеки но си нямат никой.Не защото можеше някой да я нарани-тя беше щастлива и без мъже.Нищо,че нямаше кои устни да целува,нито на кой СМС-си любовни да пише,нито в нечий прегръдки да се чуства защитена.Тя винаги криеше тъга,но само човек,който я познава ужасно много ще го разбере.Често мразеше хилядите мъже да я преследват,често мразеше да си харесва някой,защото това я натъжаваше.До някъде си мислеше ,че ще е по-добре,ако лъже че има до нея мъж.Поне да я оставят.Да,тя беше от ония радостни момичета,където имат всичко,но не се надуват.Беше мила.Прекалено мила и с изродите, и с романтиците,които прекаляваха. Само веднъж бяха парели сълзи бузите и.
Кой съм аз ли?Ами да кажем,че аз бях този,в който тя се влюби..

Не мисля да има некст,ако няма интерес,но критики и мнения моля.


[img]http://data.whicdn.com/images/30589262/tumblr_m3ofmlz7wI1qez43mo1_500_large.gif[/img]

Offline

#2 2012-05-07 17:36:06

happy_time_day
Member
Registered: 2012-03-02
Posts: 1,564

Re: Любов от пръв поглед.

МНОООГО ГОТИНО. Невероятно е... nod  heart


I'm becoming... Brundlefly.

[img]http://37.media.tumblr.com/0efe6690e2ab5b9ba55665325d7f94b3/tumblr_n4uqnoQeti1tn67w6o1_500.gif[/img]

Offline

#3 2012-05-07 17:40:57

Ral
Member
Registered: 2010-04-07
Posts: 87

Re: Любов от пръв поглед.

Много ми харесаха и двете, но разказа е уникален ;х БРАВО! smile


Believe in yourself ! . <3

Offline

#4 2012-05-07 18:03:06

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Любов от пръв поглед.

Наистина ме  заинтригува , нещо  ново  и  красиво  ,аз  искам  некст.. heart


♔...................†...........♔

Offline

#5 2012-05-10 17:01:23

rumito-todorowa2000
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 349

Re: Любов от пръв поглед.

По възможност ще пусна некста  heart утре


[img]http://data.whicdn.com/images/30589262/tumblr_m3ofmlz7wI1qez43mo1_500_large.gif[/img]

Offline

#6 2012-05-10 18:15:04

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Любов от пръв поглед.

Мнения?!Не ти трябват,страхотно е!Продължавай! star

Offline

#7 2012-05-11 06:49:39

zdravenq4e_17
Member
Registered: 2012-03-08
Posts: 224

Re: Любов от пръв поглед.

Мнения?!Не ти трябват,страхотно е!Продължавай! star

Няма как да не се съглася с dirtymind  (y)  smile Добро е..много даже!

ПП: "..Да,тя беше от ония момичета,които могат да имат всеки но си нямат никой."  lipssealed


Love is choice..  ...

"...положи ме като печат на сърцето си, като печат на мишцата си; Защото любовта е силна като смъртта, ревността - неотстъпчива като шеол, святкането и е святкане огнено, пламък най-буен. Много води не могат угаси любовта, нито реките могат я потопи; ако би дал някой целия имот на дома си за любовта, съвсем биха го презрели."

Offline

#8 2012-05-12 17:30:51

rumito-todorowa2000
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 349

Re: Любов от пръв поглед.

Ето некста.Няма интерес,но пускам  heart
Обичах това момиче.Тя направи живота ми цветен,тя беше най-големият грах и изкушение в едно,но си заслужаваше.Заслужаваше си мъж за нея да плаче,трябваше да се намери някой ,който да знае как да я вдига във въздуха от щастие, не с ръце, а с действия,да е богат не с  пари, а с мили думи .. Тя заслужаваше прекалено много и никой не можеше да го отрече.Беше отличничка,страхуваше се от петицата,станаше ли нещо веднага идваше да  се сгуши до мен,да я утеша.Научила се бе да се оправя сама,защото нямаше никой до нея,освен кучетата,папагалите и другите животни и и беше адски трудно да ми споделя нещата . Сега имаше нещо,което да я подкрепя.Аз съм това нещо.Нещото,за което тя би дала живота си.Аз бях от ония досадните романци,но бях от малкото щастливци,които бяха спечелили сърцето и .Кутия бонбони,мили думи,1 месец мъка и ето до мен е .СПЕЧЕЛИХ Я ! Не съжалявам.Не съжалявам за нито една капка пот от притеснение,не съжалявам за кошмарите,които съм сънувал от страх,да не я изгубя от всичките тези планове,не съжалявам,че някой път даже не съм спал,притеснен за нея дали е добре,вкъщи ли е ,тя мисли ли си за мен ,иска ли ме.А дали не ме използваше?И дали нямаше да научи,че аз постоянно я следях,че аз постоянно подлушвах разговорите и ,че бях залепен за нея,че знаех кой номер обувки носи и какъв цвят за нокти си слага,какви бонбони обича,че от кетчупа и се гади..А дали сега знае,че отново седя пред прозореца и?



Но нека започна отначало.Деня ,в който аз я видях..


Вървях по гребната база в Пловдив и се чудих дали може още по-глупаво да ми стане и да затъпея още повече,защото съм сам и няма никой до мен ,който да ми прави компания..Сам си ядох пуканките,сам слушах музиката, с надеждата някой ден едната слушалка да бъде в на някое момиче ухото и да слушаме най-хубавата и романтична песен.Аз бях на 18 и все още не бях намерил момичето на живота си.Имах няколко,но незнам... не ги усещах както трябва.Просто не мислех,че те ще променят живота ми..Няма значение.Та така..Седнах на пейка,докато не видях срещу мен едно момиче да седи с друго и да се снима.Тя беше много,ама много красива,очите и бяха от една страна най-обикновени,сини,но от друга бяха толкова вълнуващи,пълни с доброта,очи,които в нито едно момиче не бях виждал.Беше облечена с една къса рокличка,но достатъчно,за да не е твърде лека,сандали,а  косата и беше вързана небрежно.Забравих за приятелката и ,само към нея гледах.Наистина беше страшно красива..”глупак,тя няма да те хареса”,казах си аз,но продължих да я гледам..Изведнъж погледите ни се засякоха и аз се обърнах на другата страна...Постоях още 5 минути,но не можех да не гледам тези изпепеляващи очи и реших да си тръгна..
-Не си струва-казах си тишичко- Е ,струва си,но нищо няма да стане ..
Станах и си тръгнах,с надеждата нещо да се случи и се запътих към магазина за кола.Две крачки и .. усетих как някой ме потупа по рамото!


[img]http://data.whicdn.com/images/30589262/tumblr_m3ofmlz7wI1qez43mo1_500_large.gif[/img]

Offline

#9 2012-05-12 19:03:36

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Любов от пръв поглед.

Много правописни и пунктоационни грешки,най-голямата-"облякана"!Трябва да е "облечена".Не ме грабна особено,тази част де. think

Offline

#10 2012-05-12 19:11:56

rumito-todorowa2000
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 349

Re: Любов от пръв поглед.

Добре,благодаря.Писах тази част на музика ,утре ще я пооправя малко и ще гледам следващата да те грабне  heart


[img]http://data.whicdn.com/images/30589262/tumblr_m3ofmlz7wI1qez43mo1_500_large.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook