#1 2012-05-01 15:16:00

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Безсмислено.

Нещо ново,приемам всякакви критики.

–Аз,Дрина Фокс,давам клетва,че никога няма да взема цигара без да я споделя с теб,татко!–последва продължителен смях от страна на майка ми и баща ми.
Седяхме в хола и пиехме бира,ядяхме от доставената пица и се смеехме шумно.
–Искрено се надявам да е така,принцесо!–татко ме погледна многозначно.Познавах този поглед.В него имаше шега,но и голяма доза сериозност.Обожавах да ме нарича "принцесо".Знам,че вече бях навършила 15,за да ме нарича така,но се чувствах толкова спокойна,толкова...обичана.Е,бях малка и да пия бира,но ако познавахте семейството ми щяхте да разберете,че не са идеалния образец за останалите родители.Но това ме радваше още повече.
–Не мислиш ли,че вече трябва да си лягаш?!Не че нещо,но е почти един през нощта.А и съм почти сигурна,че тази чаша ти е трета.Хайде,замивай си в стаята!–мама ми намигна,събра бутилките от бира от масата и тръгна към кухнята.
–Обещай,че няма да споделяме цигарата с мама!–прошепнах с широка усмивка на татко.
–Като че ли досега сме го правели!?–засмяхме се отново,той стана от канапето,потупа ме по рамото и се запъти към горния етаж.
Докато свалях тежкия грим от лицето си,телефонът ми иззвъня.
–Хей,не смяташ ли,че е малко късно?!–преправих гласа си,сякаш сега съм се събудила.Нямах намерение да седна да си приказвам с нея.
–Знам,знам,но тъй като не ми отговаряш на хилядите смс реших да звънна.Наистина е важно.Нали ти казах,че напоследък Дийн много се навърта около теб?–тя млъкна за малко,за да потвърдя думите й.Да,наистина беше така и започвах леко да си падам по него.Мислех постоянно за него.Следях го с поглед постоянно.
–Ммм,може и така да е,защо?–разговорът вече придоби смисъл.
–Ее,оказа се,че не се е интересувал от теб,а от мен!Познай коя късметлийка официално е обвързана с него?!–в този момент напрежението в мен угасна.Както и приятелският тон.След тези нейни думи и секунди мълчание,затворих телефона.

Offline

#2 2012-05-01 15:17:07

happy_time_day
Member
Registered: 2012-03-02
Posts: 1,564

Re: Безсмислено.

харесва ми--- много heart


I'm becoming... Brundlefly.

[img]http://37.media.tumblr.com/0efe6690e2ab5b9ba55665325d7f94b3/tumblr_n4uqnoQeti1tn67w6o1_500.gif[/img]

Offline

#3 2012-05-01 15:24:34

hello__sunshine^^
Member
From: Coconut Island <33
Registered: 2012-04-18
Posts: 34

Re: Безсмислено.

Хубаво е и ми харесва  smile  smile  smile

Offline

#4 2012-05-01 15:41:02

dark_step™
Member
From: Reality
Registered: 2012-03-17
Posts: 117

Re: Безсмислено.

Много е хубаво и много ме зарадва начина, по който е написано !!  smile

Offline

#5 2012-05-01 15:50:10

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Безсмислено.

Харесва ми.

Offline

#6 2012-05-01 15:51:37

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Безсмислено.

Харесва ми,ще очаквам некст .


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#7 2012-05-01 16:21:50

ivss..:]
Member
Registered: 2011-01-30
Posts: 88

Re: Безсмислено.

Хареса ми..

Offline

#8 2012-05-01 17:07:49

nekwaa__
Banned
From: .. of the moon !!
Registered: 2012-03-07
Posts: 1,145

Re: Безсмислено.

Хареса ми ! sun  (f)


“You can’t buy love, but you can pay heavily for it”

Offline

#9 2012-05-01 17:40:31

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Безсмислено.

Харесва ми,ще очаквам некст .

Offline

#10 2012-05-01 17:43:33

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Безсмислено.

Харесва ми,ще очаквам некст .


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#11 2012-05-02 07:42:34

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Безсмислено.

Отворих очи.Вече не ми беше нужна аларма.Протегнап се към телефона.Часът е осем и половина.Надигнах се леко,разтърках очите си,след което станах,приближих се до прозореца и погледнах навън.Колко слънчево беше времето!Веднага си припомних случката от снощи.Не бях ядосана.Никак даже.Не съм човек,който да се кара с приятелките си за момчета.Убедих себе си,че нищо не се е случило.През изминалите дни убеждавах себе си и Лина,че не харесвам Дийн.Може би бях привлечена,но нищо повече.Нямах намерение да се занимавам с тях.Каквото е станало аз не мога да го променя.
Излязох от стаята и слязох по стълбите.Ммм...миришеше страхотно.Това беше странно.Влязох в кухнята и заварих майка ми с тиган в ръце над печката,а баща ми да седи в трапезарията и да чете вестник.
–Откога всички се събираме сутрин?!–погледнах малко объркано към татко.
–Откакто майка ти откри книга с рецепти в шкафа–намигна ми той.
–Въпросът не е,че съм открила тази книга.В тази къща спираме да ядем тези боклуци,като притоплена храна и пица.Искам да бъда добра домакиня и майка–мама звучеше малко смутено.
–Не може и двете,Олив,знаеш това.Но пък сме добри родители–засмя се татко.
–Не думай!–мама го изгледа много подозрително.
–Е,какво ще ядем?–реших да сменя темата.Докато за татко този разговор беше шега,за мама беше по-скоро...не знам,нещо сериозно и обичайно за нея.
–Бухти.Направила съм цял график за тази седмица.
–Предпочитам кафе.
–Готово,принцесо!–татко се пресегна в първата свободна чаша и наля до горе от врящото кафе.
–Днес ще спя у Лина.Нали не е проблем?–погеждам ги умолително.
–Ммм...не,но да не забравиш клетвата си от вчера!Внимавай какво ще правите с Лина!
–Да татко,вече се разбрахме.Хайде,чао.
–Тръгваш ли?!Ами бухтичките?–мама вдига безнадеждно ръце.
–Не съм гладна.А пък и трябва да отида по-рано.Имам работа.

Offline

#12 2012-05-02 07:49:05

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Безсмислено.

Некст.

Offline

#13 2012-05-02 11:59:11

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Безсмислено.

Некст.


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#14 2012-05-02 16:18:49

rumito-todorowa2000
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 349

Re: Безсмислено.

Некст.


[img]http://data.whicdn.com/images/30589262/tumblr_m3ofmlz7wI1qez43mo1_500_large.gif[/img]

Offline

#15 2012-05-02 16:29:47

bubkata123
Member
Registered: 2012-05-02
Posts: 12

Re: Безсмислено.

Ощеее!


"Възрастните никога нищо не разбират сами, а за децата е уморително все да им обясняват и обясняват."
                                           Антоан дьо Сент Екзюпери

Offline

#16 2012-05-02 16:36:51

xx_Mimi_xx
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-11-21
Posts: 10,445

Re: Безсмислено.

Уникат, ПРОДЪЛЖАВАЙЙЙЙЙЙЙЙ! star


[img]http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/124/2/b/birds_png_by_nonueditions-d642eig.png[/img]

Offline

#17 2012-05-03 07:05:14

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Безсмислено.

–Дрина,искаш ли да поговрим?–чух гласа на Лина зад мен.Бях застанала пред една пейка на двора на училището и си оправях грима–Не ми отговаряш на смс-те,нито на обажданията...Заради мен и Дийн ли е?–гласът й стана много по-нисък при произнасянето на името му.
–Ахаа,значи вече има "мен и Дийн"?!Не знаех,че ти изпитваш същите чувства към него–докато водехме този разговор нито за миг не я погледнах.Стоях втренчена в малкото огледалце,което държах и си слагах голям слой спирала.Единственото нещо,с което я удостоих бе да се обърна към нея.
–Амм...откъде знаеш,че не съм?И за мен беше трудно,но наистина мислех,че ще се зарадваш!–хвърли ми един окуражавящ поглед.Тогава си спомних.Не съм ядосана.Нито сърдита.Защо,по дяволите й говорех така,защо се сопвах по този начин?!
–Радвам се.Наистина.Имам си други проблеми,затова се държа така.Успех в новата връзка и дано да си щастлива.
–Благо...даря...Аз...просто реших,че и ти го харесваш и...–не продължи.
–Не,не е било така.Мислех,че той ме харесва,но аз–не.Спокойно,наистина се радвам за теб.
–Ох,е,добре,значи вече мога да си отдъхна!–видях с крайчеца на окото си как се усмихна.Беше...истинска и красива усмивка.Не лъже.Падала си е по Дийн през цялото време.


Вървях към вкъщи.Спестих си последните два часа по френски и си тръгнах.Бях уморена.Смятах да си хвърля един освежаващ душ и да изляза с нашите на ресторант.Точно завих към нашата улица,когато видях човек.Стоеше пред нашата къща.Забързах се,за да разбера на кого беше този образ.С всяка следваща стъпка виждах по-добре на кого беше фигурата и се надявах да не е неговата.Но наистина беше той.Дийн стоеше приклекнал пред входната врата и чакаше.Мен ли?!
–Какво правиш?!–застанах пред него и го изгледах подозрително.Наистина нямах представа какво търси у нас.
–Нося ти това–извади иззад гърба си букет от божури.Красиви,нежни божури.
–Май си сбъркал момичето...Лина е в другата посока.
–Знам къде е Лина и го правя заради нея.Искам да изгладим отношенията помежду си.все пак сте най-добри приятелки–не го слушах.След последните си думи просто всичко замлъкна.Гледах очите му.Големи,кафеви...не знам какво стана,но след миг,само след миг устните ни бяха слепени и аз се намирах в ръцете му.

Offline

#18 2012-05-03 11:29:14

bubkata123
Member
Registered: 2012-05-02
Posts: 12

Re: Безсмислено.

Ооо! Интрига. И естествено искам още!


"Възрастните никога нищо не разбират сами, а за децата е уморително все да им обясняват и обясняват."
                                           Антоан дьо Сент Екзюпери

Offline

#19 2012-05-03 11:51:26

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Безсмислено.

Ооо! Интрига. И естествено искам още!


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#20 2012-05-03 12:55:38

Don't Care
Member
Registered: 2012-05-01
Posts: 22

Re: Безсмислено.

Нексттттттттттттттттттт !  heart


FUCK OFF,BITCHES ;* - А

[img]http://data.whicdn.com/images/27812371/tumblr_m2d5856yuF1r8owzqo1_500_large.gif[/img]

Offline

#21 2012-05-03 18:46:21

:) .
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 23

Re: Безсмислено.

Зарибих се по това! laugh


Не е важно да си красив. Важно е да намериш същият изрод като теб! laugh

Offline

#22 2012-05-03 20:47:34

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Безсмислено.

Затръшнах вратата зад себе си.Всичко стана много бързо.Бях уплашена,объркана...Трябваше да върна малко лентата.Прибирах се,видях Дийн пред къщата ми,говорихме и после...Какво?Целунах го!Но той,той ми отвърна!Какво,по дяволите,трябваше да значи всичко това?!Намирах се в прегръдките му,а той не направи нищо.Харесваше му.И сега какво?!Измъкнах се от ръцете му и избягах.Сега се крия тук,ръцете ми треперят,краката едва ме държат,гърлото ми е пресъхнало...Стоях,облегната с гръб към вратата.Бавно се свлякох на земята.Обвих с ръце коленете си и забих главата си между тях.Сега мислех само за Лина.С какво беше заслужила приятелка като мен?Лицемерна,гадна,предателка...Изправих се и тръгнах към кухнята.Бях замаяна,клатушках се...Стигнах до хладилника и извадих една леденостудена вода от него.След като затворих вратата му,забелязах бележката залепена за него:"Ще те вземем към седем.Нагласи се,баща ти има изненада.Майка ти(:".Усмихнах се.Винаги съм обичала излизанията с тях.Най-вече,защото си прекарвах страхотно.Зарадвах се,защото след случката днес си предсавях вечерта в излежаване пред телевизора и самоизмъчване.Но не,щях да се издокарам,да изляза и забавлявам.Поне за няколко часа,щях да избягам от проблемите.И тогава...получих смс.Реших,че е Лина с нейните безумни новини,но не беше тя.Беше онзи,когото ме е срам да погледна и камо ли да произнеса името му.Онзи,който ме удостои с една невероятна целувка.А посланието беше потресаващо:"Не сме приключили"!

Offline

#23 2012-05-04 09:57:52

Mirror... <3
Member
Registered: 2012-03-05
Posts: 68

Re: Безсмислено.

Само мога да кажа : bow  !!!!!!!  heart  heart  heart 


[img]http://i44.tinypic.com/1h86cj.gif[img]http://i44.tinypic.com/1h86cj.gif[/img][/img]

  SmiLLe.. smile 

Offline

#24 2012-05-05 11:54:06

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Безсмислено.

–Не искаш ли бира?!Винаги си поръчваш,това си е наша традиция–татко ме гледаше в недоумение,сякаш наистина беше разтревожен.Бяхме резервирали най-хубавата маса в ресторанта.Явно изненадата беше наистина голяма.Но точно в този момент не тя ме вълнуваше.
–По принцип трябва да се радваш,че 15 годишната ти дъщеря не иска да пие!–мама го погледна с усмивка и бавно отпи от нейната чаша.
–Татко,добре съм.Няма за какво да се тревожиш,а пък и мама е права.Може би не днес!–сервитьорката,стояща до масата и чакаща поръчката,стана свидетел на цялата случка.Обърнах се към нея и си поръчах газирана вода.Не бях дори гладна,но и ако това откажех баща ми наистина щеше да се притесни!
След като всички й казахме поръчките си и момичето си тръгна,погледнах татко с колкото се може по-широка и за жалост по-фалшива усмивка.
–Е,какъв е поводът за тази вечеря?
–Има време!Ще разбереш,след като се нахраним!–татко се опитваше да изглежда сериозен.
–Стига Том,кажи й,аз също много се вълнувам!–за разлика от него,мама не се сдържаше.
–Добре де,с майка ти смятаме да осиновим едно моченце.Ще отнеме време,но вече сме го решили.Какво ще кажеш?
–Какво?!Момченце?!Сериозно ли?Това е,това е...страхотно!Много се радвам...наистина!Всъщност не мога още да схана какво става.Ще отида до,до...тоалетната!Да,сега се връщам.
Новината беше наистина голяма.Не знаех да се радвам ли,какво да правя!Влязох в женската тоалента и си измих лицето.дълго стоях пред огледалото и размишлявах.Телефонът иззвъня.Лина?Ох,само не и Лина!
–Хей,как си?–държах се колкото може по-естествено.
–Не знам,как да съм след това,което разбрах според теб?!
–Съжалявам,наистина,не знаеш как се почувствах,аз съм възможно най-лошата приятелка,но Дийн,той...
–Дийн ли?!Какво общо има Дийн в това,че ще си осиновявате дете?Баща ти ми прати смс.Идвам,за да празнуваме.Ще остана у вас през нощта,нашите са извън града!Хайде,до после.
Сериозно ли?!Само това ми оставаше.Цяла вечер,не,цяла нощ с Лина в преструвки!

Offline

#25 2012-05-06 15:02:36

happy_time_day
Member
Registered: 2012-03-02
Posts: 1,564

Re: Безсмислено.

Супер е. Обожавам начина ти на писане!!! kiss


I'm becoming... Brundlefly.

[img]http://37.media.tumblr.com/0efe6690e2ab5b9ba55665325d7f94b3/tumblr_n4uqnoQeti1tn67w6o1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook