#1 2012-04-29 13:42:12

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Когато изневярата ни раздели

Част І

Беше много мрачен и дъждовен ден.Валеше силен дъжд.През прозореца се виждаше как капките се стичат по кристалните прозорци.Тръгнах по осветеното с червено-оранжеви светлини,коридорче.Качих се в самолета и седнах на седалката си.Беше студено.Щом и останалите пътници се настаниха,стюардесата раздаде одяла.
  -Ще може ли един студен чай и сандвич с кашкавал?-рекох ѝ аз с зъзнещ глас.
  -Разбира се.
Погледнах през прозореца и се свих в одеалото.Замислих се...Щях ли да му липсвам?
Толкова го обичах...Заряза ме заради собствената ми сестра.Защо го обичам,въпреки всичко?Толкова ли съм влюбена?...
  -Заповядайте.-каза ми стюардесата,като ми подаде чая и сандвича.
  -Благодаря...В колко трябва да кацнем?
  -Сега е 23:00...Значи ще сме на летището на Лондон след 22 часа и 40 минути.
  -Ясно.
Щом си изядох сандвича  и изпих чая,се отпуснах на седалката и неусетно заспах...Мина време и някой ме побутна.
  -Къде сме?-попитах аз след като бях събудена от стюардесата.
  -На летище „Ататюрк".Нали не забравихте,че билета е двупосочен?
  -Не...Бях заспала.
Щом излязох от самолета си взех куфарите и на излизане от летището си поръчах такси,защото нямаше.Това беше много странно...Докато чаках си запалих една цигара.Вятърът развя копринено-русата ми коса.Тъкмо изпуших цигарата си и таксито пристигна.Качих се и рекох на шофьора:
  -Закарайте ме до най-близкия хотел.
  -Устройва ли ви малко мотелче на километър от тук?-отвърна ми шофьора
  -Да.
  -Хайде тогава.
Когато пристигнахме,аз му платих и си взех куфарите от багажника.Мотелчето беше от тези с големи камъни и доста старинно.Изкачих стълбите му към входа.Вътре беше много уютно.Цветовете му бяха топли.Едно младо момче влезе с няколко дърва в ръцете си и ги сложи в огнището.Запътих се към рецепцията.
  -Ще искам една малка стая,колкото да преспя.Утре сутрин имам полет.
  -Добре.50 долара,моля.
  -Заповядайте.
  -Стая 7 на 1 етаж по стълбите в дясно.Ето ви ключове.
Аз взех ключовете и се заискачвах по триъгълните стълби...


Пускам нова история,защото другите не пожънаха успех,а ѝ ми е скучно.
Простоватичка е,но...


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#2 2012-04-29 13:57:54

Mariya_
Member
From: London
Registered: 2012-04-19
Posts: 446

Re: Когато изневярата ни раздели

Много е хубаво!  smile  smile


Nobody is worth your tears and the only one who is, will never make you cry!

Offline

#3 2012-04-29 14:28:09

daniella__
Member
From: Los Angeles
Registered: 2011-09-10
Posts: 682

Re: Когато изневярата ни раздели

Много ми харесва.Интересно ми е какво ще стане нататък.Некст. sun

Offline

#4 2012-04-29 14:30:06

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Когато изневярата ни раздели

Не ме заинтригува особено. Имаш много повторения на думи, което просто дразни окото, когато четеш.. А и е с някак си много кратки и не-дотам ясни описания. А и това Беше много мрачен и дъждовен ден.Валеше силен дъжд... Не е ли вече ясно, че е мрачен и дъждовен деня? 2-то изречение е напълно излишно wink Но все пак пусни следваща част nod


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#5 2012-04-29 14:34:45

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Когато изневярата ни раздели

Не ме заинтригува особено. Имаш много повторения на думи, което просто дразни окото, когато четеш.. А и е с някак си много кратки и не-дотам ясни описания. А и това Беше много мрачен и дъждовен ден.Валеше силен дъжд... Не е ли вече ясно, че е мрачен и дъждовен деня? 2-то изречение е напълно излишно wink Но все пак пусни следваща част nod

Аз пиша така като ми харесва...Не мога да се съобразявам с всеки.Като не ти харесва,не я чети и толкова.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#6 2012-04-29 15:02:54

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Когато изневярата ни раздели

Не ме заинтригува особено. Имаш много повторения на думи, което просто дразни окото, когато четеш.. А и е с някак си много кратки и не-дотам ясни описания. А и това Беше много мрачен и дъждовен ден.Валеше силен дъжд... Не е ли вече ясно, че е мрачен и дъждовен деня? 2-то изречение е напълно излишно wink Но все пак пусни следваща част nod

Аз пиша така като ми харесва...Не мога да се съобразявам с всеки.Като не ти харесва,не я чети и толкова.

Не й се карай! Щом си публикувала историята си, значи търпиш критика. Ако не можеш да понасяш да те критикуват, за какво си го постнала. Така, че щом искаш мнения ще ги понасяш, независимо дали са, хубави или лоши. Все пак критиката е да се поучиш.
Историята ти има много повторения! По-добре следващата част я оформи по-добре. Прочети си, чуй как на теб ти звучи, когато я четеш и после я постни.
Не ми хареса!


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#7 2012-04-29 15:03:55

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: Когато изневярата ни раздели

Много е хубаво!  smile  smile



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#8 2012-04-29 15:11:02

rumito-todorowa2000
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 349

Re: Когато изневярата ни раздели

Не ме заинтригува особено. Имаш много повторения на думи, което просто дразни окото, когато четеш.. А и е с някак си много кратки и не-дотам ясни описания. А и това Беше много мрачен и дъждовен ден.Валеше силен дъжд... Не е ли вече ясно, че е мрачен и дъждовен деня? 2-то изречение е напълно излишно wink Но все пак пусни следваща част nod

Аз пиша така като ми харесва...Не мога да се съобразявам с всеки.Като не ти харесва,не я чети и толкова.

Не й се карай! Щом си публикувала историята си, значи търпиш критика. Ако не можеш да понасяш да те критикуват, за какво си го постнала. Така, че щом искаш мнения ще ги понасяш, независимо дали са, хубави или лоши. Все пак критиката е да се поучиш.
Историята ти има много повторения! По-добре следващата част я оформи по-добре. Прочети си, чуй как на теб ти звучи, когато я четеш и после я постни.
Не ми хареса!

+ (y)


[img]http://data.whicdn.com/images/30589262/tumblr_m3ofmlz7wI1qez43mo1_500_large.gif[/img]

Offline

#9 2012-04-29 17:58:28

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Когато изневярата ни раздели

Много ми харесва.Интересно ми е какво ще стане нататък.Некст. sun


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#10 2012-04-30 07:53:18

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Когато изневярата ни раздели

Аз пиша така като ми харесва...Не мога да се съобразявам с всеки.Като не ти харесва,не я чети и толкова.

Не й се карай! Щом си публикувала историята си, значи търпиш критика. Ако не можеш да понасяш да те критикуват, за какво си го постнала. Така, че щом искаш мнения ще ги понасяш, независимо дали са, хубави или лоши. Все пак критиката е да се поучиш.
Историята ти има много повторения! По-добре следващата част я оформи по-добре. Прочети си, чуй как на теб ти звучи, когато я четеш и после я постни.
Не ми хареса!

+ (y)

Ъм....това не съм го писала аз.
Нито историята,нито коментара.
Имах приятелка в профила,съжелявам ако е обидила някой.

Моля темата да се изтрие!


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook