#701 2012-04-13 22:31:45

Dancing Snowflakes
Member
From: New York.
Registered: 2012-03-31
Posts: 164

Re: Изплаши Се (История за Духове)

некст, некст, некст  heart  heart  heart не искам да свършва.. : (  heart

Offline

#702 2012-04-14 14:59:28

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Изплаши Се (История за Духове)

некст, некст, некст  heart  heart  heart не искам да свършва.. : (  heart


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#703 2012-04-14 16:33:48

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Хем не искам да има край,хем искам да разбера как свършва laugh Както и да е,next!  heart


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#704 2012-04-14 18:47:31

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Надявам се да ви се хареса.

Част ХХХХІХ

Бяхме приятели.Не,аз нямаше да свърша така.Мой приятел няма да свърши така.
-Безсърдечен кучи син! -изкрещях и го ударих със всичка сила.Той се заби в стената и .. Леле доста силничко беше.Той се изправи и ме погледна изненадано.
-Доста по-силна си от преди. -каза Тай и изтупа дрехите си.В този момент забелязах белега на китката му.
-Какво е това? -отметнах темата въпреки яростта си.Тъмнозелените ми очи се вкопчиха в невероятно червения белег на китката му.Той стрелна поглед към нея,след това мигновено закри ръката си с другата.
-Попитай твоя човек. -каза той и се усмихна.
-Кай? -ококорих се и Тай кимна.
-Бързо схващаш. -каза.
-Не,ти няма да...няма да ти позволя да умреш тук! -казах и понечих да се обърна,но Тай вече беше пред мен.
-Твърде късно,твърде късно. -рече Тейлър.
-К-какво искаш да каеш с това? -заотстъпвах назад,а той към мен.
-Искам да кажа,че вее съм мъртъв. -тогава всичко около нас сякаш замря.Как се бе случило това? Тай да не би да е живял тук,но  какво по Дяволитее..? Чувствах се объркана.Толкова объркана,че не помнех името си.О,не изчакайте аз се казвам Лиз.Да започнем от начало на историята съвсем забрави го къде стигнах..О сетих се.Точно така се чувствах.Имах нужда някой да ми го разкаже от началото,защото не схващах нищо.
-Още ли не схващаш ,Ли? -викна Тай и ме хвана за раменете,след което ме разтърси.О,Боже.Помислих си,че ще извади нещо и ще ме наръга.Въздъхнах облекчено.
-Какво трябва да схвана? -попитах го с недоумение,защото в единият момент искаше да ме убие,а сега..Сега какво иска.
-Гаджето ти! Шибаното ти гадже е виновно за всичко! -извика Тай след което ме пусна и се хвана за главата.Буквално.
-Какво,Кай ли? -попитах и чак сега осъзнах,че го повтарям за четвърти път.
-Знаеш ли,Лиз? Попитай го какво направи с тялото на Ашли или пък с тялото на Кармен,или с тялото на Мери,може би и с тялото на премачканата жена на вратата,и на мъжът с Брадвата.Попитай го къде побира всички тези тела? -каза той и тогава аз влязох навътре в нещата.
-О,да,забравих.Попитай го и какво направи с моето тяло? -след като каза това,аз се вцепених.Абе,напоследък доста често ми се случваше. Няма значение.Кай беше убил най-добрият ми приятел.
-А ти защо си тръгна? -попитах аз едвам,без да мърдам устните си.
-Защото трябваше да те убия! За да не умра аз,трябваше да убия най-добрия си приятел.А за да не умреш ти аз си тръгнах.Така умрях аз,а не ти! -той беше ...сякаш беше луд.Но бях сигурна,че казваше истината.
-Значи за това си тръгна и сега си мъртъв.Кайте е убил,Кайза е убил и всички останал? -попитах и паднах на колене,но точно преди те да докоснат земята,Тай хвана ръката ами и не ме остави да падна.
-Кайза? -попита той и ококори очи. Аз кимнах.
-Да.Кайза. -повторих ,но той поклати глава в знак на отрицание.
-Не Кайза,а Кай. -каза той.
-Какво,моля? -попитах,защото наистина в главата ми беше пълна каша. -Какво имаш в предвид ,,Не Кайза,а Кай"? -попитах наистина объркано. -Те са един човек. -поучих го.
-Не са. -каза той.
-Как така не са?
-Ама,Лиз,честно.Нищо ли не знаеш? -попита Тай,а аз поклатих глава в знак на отрицание.
-Не,за какво говориш? -отдръпнах ръката си от него.
-Кайза и Кай,са двама.Близнаци са.Ето тук става малко като във филмите на ужасите.Единият обаче,Кай,е този който убива,а другият,Кайза е така да се каже,добрият брат близнак.Схващаш ли? -сега всичко ми се изясни.Но..
-Чакай ами този с когото съм била през цялото това време,кой от двамата е бил? -попитах го,въпреки,че знаех,че и той не знае.
-Не знам,Лиз.Кайза е живият,но Кай е този който е мъртъв тук,той има нещо като..свръхестествени способности.Като да се мести от там насам... -Тай не продължи.Хванах главата си в две ръце.Очите ми се ококориха и паниката ме обгърна.
-Боже мой,о,Боже мой! -започнах да се ,,вайкам" .
-Какво има? -попита Тай и подпря гърба ми с ръка.
-Казваш,че двамата си приличат? -попитах го.Ох,ама разбира се.Нали са близнаци!
-Не си приличат,еднакви са. -уточни той.
-Последен въпрос. Защо искаше да ме убиеш? -попитах въпреки,че вече знаех отговора.
-Мислех си,че си на страната на Кай. -каза Тай.Така си и знаех.През цялото време съм вярвала на..Кай.Ами Кайза,той все още е жив.
-Бил си прав. -казах и вдигнах глава.Тай се учуди.
-Какво искаш да кажеш? -той бе объркан.Виждах го.
-До сега си мислих,че това е Кайза,но съм сгрешила. -казах му. -Сигурен ли си,че Кайза все още е жив? -попитах го. Тай кимна.
-Надушвам го. -каза той.
-Добре,на къде трябва да вървим за да го намерим? -попитах.
-От тук. -Тай посочи стената зад мен.
-Добре. -кимнах. -Ще донеса нещо с което да я проб.. -чух силен трус и се обърнах.
-Тай,но ти как? -попитах,защото Тейлър стоеше до една огромна дупка.
-По-силен съм. -усмихна се той.
По пътя ,или по-добре да каже по дупката миришеше на изгнило и на мърша.Отврат.Знаех  какво ме очаква.
-Т-Т-Тай? -чу се нечии глас от дъното.
-Кайза ? -попита Тейлър.
-Тук съм,да,тук. -каза пресипналия глас и Тай отскочи надолу.Чу се шум и той стъпи на земята.
-Ела Лиз. -каза той и ми помогна да скоча.
-Лиз?Лиз,това ти ли си? -попита ме гласът.
-Да? -отговорих. -Тай..? -обърнах се към него.
-Помниш ли когато ти донесох пай,за добре дошла? -попита ме Кайза.Кимнах.Набръчках вежди за да видя къде точно е.Тай вече беше при него и го развързваше.Изведнъж той скочи и ме прегърна.
-Радвам се,че си добре. -каза той.
-Аз също...се радвам. -казах и погледнах въпросително към Тай.
-После ще ти обясня.Каза той. -Сега да намерим онази отрепка! 


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#705 2012-04-14 19:39:13

Back.from.where.I.started
Member
From: Somewhere over the rainbow
Registered: 2012-02-29
Posts: 43

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Искам финала, ама не искам и да свършва cry Абе карай ти ще сътвориш още един уникат  wink НЕКСТ heart


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxum1l8Doz1r44xwao1_500.gif[/img]

Offline

#706 2012-04-14 20:20:17

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ахх.. има още една част до края. И тя е дълга колкото днешната.А и имам две истории върху които се колебая ^^
Радвам се,че ти харесва. heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#707 2012-04-14 22:06:56

miimity98
Member
Registered: 2011-10-01
Posts: 1,447

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Олелеле уникална част... Много жалко, че следващата част ще е последна,  cry  но поне ще има още уникални истории heart  heart


[img]http://media2.giphy.com/media/AINIL9Oy8KAvu/giphy.gif[/img]

Offline

#708 2012-04-14 22:15:15

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Искам финала, ама не искам и да свършва cry Абе карай ти ще сътвориш още един уникат  wink НЕКСТ heart


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#709 2012-04-15 11:33:32

Nadeto..77
Member
From: Пловдив
Registered: 2011-01-27
Posts: 991
Website

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Уникална история бях изпуснала доста..Не искам да свършва,но съм сигурна че и другата също ще е толкова интересна..НЕКСТ    heart  heart


heartYoung,Wild&Free.. heart

[img]http://prikachi.com/images/447/6095447u.gif[/img]

Offline

#710 2012-04-15 13:03:00

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Уникална история бях изпуснала доста..Не искам да свършва,но съм сигурна че и другата също ще е толкова интересна..НЕКСТ    heart  heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#711 2012-04-15 14:21:20

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Супер мнг. се радвам,че ви харесва! heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#712 2012-04-15 17:18:16

Нелии
Member
From: LA
Registered: 2011-09-09
Posts: 264

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Уникална история..не може ли да направиш нещо като 2 част или нещо от сорта ;д ..просто съм влюбена в историята  heart  heart


I tried to find you at the bottom of a bottle,
laying down on the bathroom floor,
my loneliness was a rattle in the windows,
you said you don't want me anymore..

Offline

#713 2012-04-15 17:39:17

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Уникална история..не може ли да направиш нещо като 2 част или нещо от сорта ;д ..просто съм влюбена в историята  heart  heart

Мисля,че така само ще я разводня. Но ще го обмисля пак.
И благодаря ^^
heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#714 2012-04-15 18:17:59

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ооо,искам Големия финал!  heart


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#715 2012-04-15 19:48:44

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ооо,искам Големия финал!  heart

Offline

#716 2012-04-15 20:50:18

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ето и последната част.

Част ХХХХХ

Тай тръгна по обратния път.Аз и Кайза вървяхме след него.През цялото това време,той не спираше да ме гледа.Може би  се чувствах малко странно,да.Може би ми харесваше това,че той ме гледа така мило,да.Може би.. имаше толкова много неща..Тай спря и аз се ударих в него.Това размъти мислите ми.
-Хей моя малка,сладка,прекрасна Лиз. -чух гласа да идва някъде откъм тъмния ъгъл.Неусетно се огледах и забелязах,че се намираме в моята стая.Обърнах се по посока на гласа.
-Какво? -попита той и след това видя Тай и Кайза. -О,братче,кой те пусна,този мухльо ли? -каза Кай,сочейки към Тейлър.Кай изчезна за минутка и се появи за Тай.Погледна ме и ми смигна.Какво?
-Тай махни се от та.. -преди да довърша,той вече лежеше на земята гърчейки се от болка.Кайза гледаше ококорено.
-Какво ти става по Дяволите? -викна той и Кай отклони погледа си от мен към Кайза.
-Какво чух,братче? Да не би току що да каза нещо? -попита той и се приближи до него.Кайза го гледаше непреклонно.
-Казах точно това което чу. -каза той, толкова спокойно,сякаш пред него не стоеше духа на....мъртвия му брат.
-По Дяволите копеле такова! -викна Кай и го удари със всичка сила.Ако това беше някакъв филм на ужасите,бихте си помислили ,,Мамка му! Той е дух,не трябваше ли ръката мъ да мине през главата!?" Само,че не.Кай удари толкова силно Кайза,че той се заби в стената и се плъзна надолу.В този момент имах чувството,че някой удря мен.По дяволите! Това беше момчето което наистина харесвах.Или не точно..
Тръгнах към него,но Кай ме спря.
-Още една крачка и той е мъртъв. -каза и аз замръзнах.Погледнах към Кайза,той гледаше някъде нагоре.И чак сега забелязах голямата разлика между него и Кай.Кайза имаше кристално сини очи,а Кай,черни. -Какво пък,така или иначе ще го убия. -преди да се осъзная,бях се отплеснала в тоя,колко различни бяха.Един приглушен стон разцепи съзнанието ми като мълния.Обърнах се бързо,но имах чувството,че ще ми отнеме часове да стигна до Кайза.Сякаш се намирах във филм на забавен кадър.Тичах ли тичах,но разстоянието не се скъсяваше.Всичко свърши.Кайза не дишаше и езерно сините му очи бяха затворени.Паднах на колене.Кай се отправи към Тейлър,който протегна ръка към мен.
-Лиз.. -каза тих той.
-Тай..Боже Господи Тай,видя ли какво стана? -изхлипах и гледах как локвичката от кръв под Кайза ставаше все по-голяма.
-Слушай ме,Лиз.Трябва да го разкараш от тук.Накарай го просто да изчезне. -каза тай.Кай стигна до него,Тейлър се изправи и го фрасна здраво.Заслужаваше един още по-силен.Това момче не знаеше къде да спре.Погледах за последен път към Кайза и затворих очи.Опитвах се да се съсредоточа,но стоновете ме разсейваха.
-,,Помни Лиз,ако нещо или някой те изплаши просто трябва да му кажеш да се махне и той ще изчезне." -спомних си да!
-Кай. -казах и той се обърна,очите му бяха празни.За миг ми се прииска да остане.
-Сега ,Лиз.Давай! -Чух,как Тай ме насърчаваше,но сякаш всичко друго бе изгубено.Бяхме само аз и Кай.
-Въпреки всичко,Лиз,обичам те. -каза той,но аз в същност знаех,че казва истината.Беше се променил,дори и малко.
-И аз те обичах,Кай. -казах му. -Но сега трябва да си вървиш. -казах и той ме погледна жалостиво.
-Поне...поне се сбогувай с мен. -каза той и се усмихна тъжно.Сега изглеждаше така,сякаш изобщо не беше сторил такова нещо.Отидох до него и го прегърнах.Той също ме прегърна.Сетне извърна лице към мен и ме целуна.От една страна се погнусих.Бе убил толкова много хора,но пък от друга.Това бе Кай.
-Сбогом Кай. -казах -Махни се. -шепнах толкова тихо,че едвам се чух.Това беше последният  път в който видях Кай.Знах,че никога нямаше да видя Кай отново.
Брат му,Кайза умря в къщата,но не се върна,а аз и тай-ние все още сме приятели.

Четири години по-късно:


-Хей,Тай. -поздравих го.
-Лиз. -каза той и ме прегърна.Сведе поглед надолу и видя двете рози които държа.Едната беше бяла,а другата червена.
-Към гробищата ли отиваш? -попита ме той.Кимнах. -Ще дойда с теб,ако нямаш нищо против. -каза той.
-Не,нямам. -пътят не беше дълъг.Все още живеех в това пълно с мистерии градче,но в различна къща.
-Чух ,че в онази стара къща сега живее ново семейство. -каза Тай.
-Навярно. -кимна.През пътя до гробището се замислих за Кай.Понякога ми се струваше,че все още е някъде около мен.Розите бяха различни.Бялата беше за Кайза.Тя символизира приятелство и чистота.А червената беше за Кай.Символизираща любов.Когато стигнахме,оставих бялата роза над гроба на Кайза.После се отправих към Кай.
Клекнах до мястото на което сега лежеше тялото му.
-Ъх,започвам да си говоря сама,като самотните стари дами идващи тук да говорят със съпрузите си.Но дори и да изглеждам,като откачена стара дама,не ми пука.Защото понякога ми се иска пак да те видя,пак да видя твоя психичен поглед и онази мрачна и загадъчна усмивка. -обърнах се към Тай,който стоеше на една пейка с гръб към мен и беше с лице към гроба на момичето което загина когато се заяде с мен в училище.Скулите му се мърдаха.Той също говореше.Усмихнах се и отново се обърнах към Кай,но розата която оставих там,я нямаше.Вече ми беше ясно.Случиха се толкова много неща през тази година..Затворих очи и си спомних последния път в който видях Кай.През тези четири години,аз всеки ден идвах за да сменям цветята.Но този път розата я нямаше.И през тези четири години,нито веднъж не съм спирала да мисля за Кай.
-Просто понякога имам чувството,че...звучи малко глупаво но.. -спрях тук за да си поема дъх.
-Но понякога ми се струва,че ти още си тук. -казах и си представих как той излиза иззад някое цъфнало през пролетта дръвче.Отворих очи и се изправих.Обърнах се и спрях да дишам за секунда,и сърцето ми сякаш престана да бие.Истина ли беше.Той стоеше пред мен с розата в ръка.
-А може би наистина съм.

________________________________________________________________________________________

Край

Това е краят.Надявам се наистина да ви е харесало.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#717 2012-04-15 20:58:05

Mirror... <3
Member
Registered: 2012-03-05
Posts: 68

Re: Изплаши Се (История за Духове)

БРАВО, БРАВО , БРАВО !!!!!!  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  Втори сезон ?! <33


[img]http://i44.tinypic.com/1h86cj.gif[img]http://i44.tinypic.com/1h86cj.gif[/img][/img]

  SmiLLe.. smile 

Offline

#718 2012-04-15 21:28:52

SmiLe_baby
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 128

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Невероятна история..Пристрастих се към нея ;dd  heart  heart
Изобщо не искам да свършва.Настина ще е хубаво да има втори сезон  heart


ОБИЧАШ - предават те.. ДОБЪР СИ - използват те ВЯРВАШ - лъжат те..МАЧКАШ - уважават те.

Offline

#719 2012-04-15 21:37:51

Nadeto..77
Member
From: Пловдив
Registered: 2011-01-27
Posts: 991
Website

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Невероятна история..Пристрастих се към нея ;dd  heart  heart
Изобщо не искам да свършва.Настина ще е хубаво да има втори сезон  heart

nod Съгласна..Особено за втория сезон ;dd


heartYoung,Wild&Free.. heart

[img]http://prikachi.com/images/447/6095447u.gif[/img]

Offline

#720 2012-04-15 21:41:56

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Добре...може би ще пусна втори сезон..  think


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#721 2012-04-15 22:16:59

Dancing Snowflakes
Member
From: New York.
Registered: 2012-03-31
Posts: 164

Re: Изплаши Се (История за Духове)

БРАВО, БРАВО , БРАВО !!!!!!  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  Втори сезон ?! <33

Offline

#722 2012-04-15 23:08:26

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Едно голямо и заслужено Браво!  heart


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#723 2012-04-16 07:29:38

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Добре...може би ще пусна втори сезон..  think

Ти си уникална бе момиче!!! heart  heart

Offline

#724 2012-04-16 07:33:05

rumito-todorowa2000
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 349

Re: Изплаши Се (История за Духове)

хехе искам втори сезон ! <3


[img]http://data.whicdn.com/images/30589262/tumblr_m3ofmlz7wI1qez43mo1_500_large.gif[/img]

Offline

#725 2012-04-16 07:38:50

Back.from.where.I.started
Member
From: Somewhere over the rainbow
Registered: 2012-02-29
Posts: 43

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Супер финал на Първи сезон  heart  heart  heart И повтарям първи,защото си умирам и за втори laugh


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxum1l8Doz1r44xwao1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook