#1 2011-12-25 19:49:08

bonbon99
Member
Registered: 2011-09-21
Posts: 615

Re: Сагата "Здрач"

Нека тук всеки споделя всеичко относно сагата "Здрач"....Чели ли сте книгите или само филмите сте гледали?Коя ви е любимата част?Едуард или Джейкъб??? и т.н.т бтв ако някой може да ми каже нещо за мелодията,която Едуард свири на Белла в първата част.....има ли си име....къде в нета мога да я намеря и т.н.т Мерси предварително!
А какво мислите за песента ---> http://www.youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00 ?
Мен лично много ми харесва  heart  inlove happy


╲╭━━━━╮♥╲
╲┃╭╮╭╮┃╲
┗┫┏━━┓┣┛╲       
╲┃╰━━╯┃╲
╲╰┳━━┳╯
╲╲┛╲╲┗╲╲ ╲

[img]http://store.picbg.net/thumb/1C/EC/78c6a642f20a1cec.gif[/img]

Offline

#2 2011-12-25 20:27:39

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Сагата "Здрач"

Обожавам този филм. Уникални са главните герои.Едуард бих избрала,просто начина по-който се държи е уникален а й на Робърт му приляга да играе тази роля.

Бела,актрисата не ми е много сипатична,но е артистична за сметка на това.

http://www.youtube.com/watch?v=4r_ndDGo … ure=fvwrel

ето тази е песента която свири Едуард в 1-ва част.

Christina Perri - A Thousand Years - песента ми е една от любимите !  smile

Offline

#3 2011-12-25 20:37:07

my_hug
Member
From: Ню Йорк Сити .. ^_^
Registered: 2011-03-03
Posts: 521
Website

Re: Сагата "Здрач"

http://www.youtube.com/watch?v=niq1HnZC … re=related Цялата песен. Ъмм.. за въпроса Едуард или Джейкъб? - И двамата са много сладки и на двамата държанието във филма е хубав. Не мога да избера един. Прекрасни са!! (H) Песента също я харесвам много... heart Книгите не съм чела. Любимата ми част е когато Бела и Едуард се женят и отиват на меден месец.  laugh


[img]http://data.whicdn.com/images/64738406/large.gif[/img]

Не живей според стандартите или очакванията на другите! Запомни, че този, който следва тълпата, обикновено се загубва в нея!

- Believe in yourself -

Offline

#4 2011-12-26 00:26:25

JuSst_me<3
Member
From: Really close
Registered: 2010-10-10
Posts: 1,193

Re: Сагата "Здрач"

боза .
Книгите са далеч над този.. "филм" . Емоциите на Кристен Стюърт са 'невероятни', а как само превъзнасят Робърт.. Според мен си е доста грозен.. Единственото, което ми харесва в цялото нещо е Тейлър Лаутнър, не за друго, а защото го харесвам като актьор и вид .

Offline

#5 2011-12-26 00:33:22

Princэska___
Member
Registered: 2011-01-07
Posts: 722

Re: Сагата "Здрач"

боза .
Книгите са далеч над този.. "филм" . Емоциите на Кристен Стюърт са 'невероятни', а как само превъзнасят Робърт.. Според мен си е доста грозен.. Единственото, което ми харесва в цялото нещо е Тейлър Лаутнър, не за друго, а защото го харесвам като актьор и вид .

Аз съм на точно обратно мислене.

Offline

#6 2011-12-26 06:52:57

puh4u7
Member
From: Варна.
Registered: 2011-01-17
Posts: 3,248

Re: Сагата "Здрач"

Не съм чела книгите, но филма съм го гледала 2 пъти и много ми хареса. Белла не е нещо кой знае какво, но Едуард ме кефи.. само дето развалиха хубавия филм с последната част... пълна простотия.


[img]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[/img][/IMG]

Offline

#7 2011-12-26 07:32:06

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Сагата "Здрач"

боза .
Книгите са далеч над този.. "филм" . Емоциите на Кристен Стюърт са 'невероятни', а как само превъзнасят Робърт.. Според мен си е доста грозен.. Единственото, което ми харесва в цялото нещо е Тейлър Лаутнър, не за друго, а защото го харесвам като актьор и вид .

На същото мнение съм!


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#8 2011-12-27 20:45:42

isuck! ‹з
Member
From: narnia.
Registered: 2011-03-13
Posts: 820
Website

Re: Сагата "Здрач"

боза .
Книгите са далеч над този.. "филм" . Емоциите на Кристен Стюърт са 'невероятни', а как само превъзнасят Робърт.. Според мен си е доста грозен.. Единственото, което ми харесва в цялото нещо е Тейлър Лаутнър, не за друго, а защото го харесвам като актьор и вид .

същото.


[list=*]
[*]Only a few find the way;
some don't recognize it when they do;
some don't ever want to.[/*]
[/list]

Offline

#9 2011-12-27 20:54:20

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Сагата "Здрач"

боза .
Книгите са далеч над този.. "филм" . Емоциите на Кристен Стюърт са 'невероятни', а как само превъзнасят Робърт.. Според мен си е доста грозен.. Единственото, което ми харесва в цялото нещо е Тейлър Лаутнър, не за друго, а защото го харесвам като актьор и вид .

открадна ми буквите от клавиатурата : )


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#10 2012-03-23 16:19:07

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Сагата "Здрач"

Филма е направен доста изкуствено...Примерно Едуард е по-бял от платно;дд
Книгите са по-хубави.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#11 2012-03-23 21:01:53

wounds
Member
From: Втората звезда в дясно
Registered: 2010-10-13
Posts: 711
Website

Re: Сагата "Здрач"

Прочетох книгите, изгледах филмите - две МНОГО големи грешки  |-(

Първата няма да я коментира, а втората...

Да започнем от каста - как можаха да набутат талантливите, красиви актьори в тия второстепенни роли с по две реплики на кръст във всяка част, а онова бездарно същество, което преди всяка своя реплика пресмята на ум колко е 5634647554 х 526664  и се чуди колко мухи успее да лапне до края на снимките се оказа "главна героиня"? lipssealed   Сериозно, това не го разбирам. На всичко отгоре Бела не е кой знае колко сложен или многопластов образ, за да й е трудно да я изиграе, а дори така да беше - все до третата част трябваше да се е научила как се прави, ама явно момичето хич не вдява от тая работа. Що за любов трябваше да се чете по погледа й, всеки път като се обърнеше към Блясъчко изглеждаше все едно се кани да повърне, това ли се води "влюбено изражение"? От своя страна пък той сякаш бе готов всеки миг да побегне на където му видят очите само и само да е далеч от нея. Патинсън ми е много далеч от категорията "красиви", но е добър актьор, признавам му го, има си качества, обаче с целия този грим на нищо не приличаше, а уж трябваше да е "неустоим", на мен лично ми изглеждаше като някоя приказна фея и очаквах всеки миг да му пораснат крилца. Лаутнър пък от своя страна е пълна противоположност на Роб - добре изглежда момчето, но актьорския му талант здраво куца, бърчи вежди, цупи се и до там, повече -  йок. Ама нали си ни е хубав, ще въздишаме по него и ще забравим колко  бездарен е всъщност, че и другите около него...
Разните му епизодични герои бяха изиграни много по-добре от "главните", липсваше каквото и да е усещане за химия между актьорите, чувствата бяха толкова дълбоко скрити, че вероятно и  с микроскоп нямаше да се видят. Гръм и мълнии, добре, че бяха Алис и Джаспър да покажат поне един-два влюбени погледа...
Единственото, което ми хареса бяха ефектите с вълците - страхотно нарисувани heart
Любима част нямам, може би първата не беше чак толкова трагична като останалите.
Между Едуард и Джейкъб също не мога да избирам защото са ми еднакви - праволинейни моралисти, толкова си приличат като начин на изграждане на характера и липса на всякакво развитие, че направо ми бяха банални...

Честно казано очаквах филмите поне малко да променят негативното ми мнение за книгата, но уви - с надеждите си останах -  затвърдиха го още повече.  |-(


Just remember that sometimes,
the way you think about a person
isn’t the way they actually are.

Offline

#12 2012-03-23 21:09:30

angel1395
Member
Registered: 2009-11-19
Posts: 644

Re: Сагата "Здрач"

боза .
Книгите са далеч над този.. "филм" .

На същото мнение съм!

Аз също... Книгите, особено "Среднощно слънце", която не е довършена, са доста добри...


Life isn`t about how to survive the storm.
It`s about learning to dance in the rain... dance

[img]http://gifsoup.com/webroot/animatedgifs/1015665_o.gif[/img]

Offline

#13 2012-03-24 08:24:38

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Сагата "Здрач"

Чели ли сте книгите или само филмите сте гледали? - Гледала съм филмите, в момента чета книгите.
Коя ви е любимата част? - Може би "Здрач" и "Зазоряване". Книгите определено ми харесват много повече.
Едуард или Джейкъб? - Не мога да избера, те са коренно различни.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#14 2012-03-24 08:57:31

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Сагата "Здрач"

Чели ли сте книгите или само филмите сте гледали? - Чела съм книгите и съм гледала филмите.
Книгите са много по - хубави от филмите.
Коя ви е любимата част? - "Новолуние" и  "Затъмнение".
Едуард или Джейкъб? - И двамата.  Те са различни във всяко едно отношение.


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#15 2012-03-24 10:35:32

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Сагата "Здрач"

Хм,аз пък харесвам и книгите и филма еднакво.Вярно е,че в книгите е по-подробно,но във филма също моментите са пресъздадени много добре.
А пък и много харесвам как Кристен играе Бела,ама много.Докато Робърт изобщо не го понасям.
Тейлър го обожавам!  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#16 2012-03-24 10:55:12

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Сагата "Здрач"

Филмите тотално изложиха Стефани Майър -.-

Някой по-нагоре бе споменал за ''второстепенни роли''.Тотално съгласна.Дойдоха толкова талантливи актоьри, една от които с голям опит-Ашли Грийн, а набутаха някакво грозно бледо изцъклено същество в главната роля.

Патисън и Лаутнър също имат потенциал, но...Не го използват, сякаш.Робърт като я погледне грам чувство не се различава.И за какво изобщо му скриха лицето с тоя грим?

Стюарт е безкрайно безлично същество.Измъчена, невзрачна.Когато е тъжна-покер фейс.Когато е щастлива-покер фейс.Когато е много, много, много щастлива-алелуя, ъгълчетата на устните трептят! Защо тя, защо?!

За филма- то две трети от книгата ги няма там, какво е това?! Нали уж филмът беше правен по книгата, или аз нещо бъркам...?? Не мога да проумея защо нямаше грам чувство и емоция в този филм.Единственото, което ми хареса бяха ефектите.Красиво.

Другото, което много ми хареса бяха песните. ''A thousand years'', ''The black ghosts'', ''The piano scene''...Много силни и чувствени песни за бездарните актьори

За книгата- прекрасно, прекрасно, прекрасно.Не знам защо не искате да е подробно.Нали подробностите те карат да се почувстваш като свидетел на случилото се? Ужасна интерпретация се получи, разочарована съм


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#17 2012-04-14 10:07:37

kaileeeee
Member
From: Brighton,UK
Registered: 2012-04-12
Posts: 5

Re: Сагата "Здрач"

боза .
Книгите са далеч над този.. "филм" . Емоциите на Кристен Стюърт са 'невероятни', а как само превъзнасят Робърт.. Според мен си е доста грозен.. Единственото, което ми харесва в цялото нещо е Тейлър Лаутнър, не за друго, а защото го харесвам като актьор и вид .

+1


[img]http://i43.tinypic.com/ou049d.gif[/img]

Offline

#18 2012-04-14 10:41:22

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Сагата "Здрач"

Хм,аз пък харесвам и книгите и филма еднакво.Вярно е,че в книгите е по-подробно,но във филма също моментите са пресъздадени много добре.
А пък и много харесвам как Кристен играе Бела,ама много.Докато Робърт изобщо не го понасям.
Тейлър го обожавам!  heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#19 2012-04-15 11:10:51

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Сагата "Здрач"

Първата и втората част са върха , но после според мен стана яка боза ;х


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#20 2012-04-16 06:12:43

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: Сагата "Здрач"

Чели ли сте книгите или само филмите сте гледали?-Гледала съм филмите и съм прочела книгите sun
Коя ви е любимата част?-Ммм...Затъмнение heart
Едуард или Джейкъб?- Никой  rofl много са ми нервни ...обичам си Емет heart
Филмите са  heart Това може да го каже човек израснал със сагата ...още когато го гледах за първи път...се влюбих в филма heart  sun


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#21 2012-07-12 15:26:59

smiley231
Member
Registered: 2012-06-08
Posts: 44

Re: Сагата "Здрач"

Чели ли сте книгите или само филмите сте гледали?-Чела съм книгите и съм гледала филмите .. книгите малко повече ми допадат. 
Коя ви е любимата част?-Всичките laugh
Едуард или Джейкъб?- На външен вид Джейкъб  heart ...
Филмите са уникални...любими са ми .. heart ..героите също

Offline

#22 2013-01-09 19:27:51

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Сагата "Здрач"

Хм,аз пък харесвам и книгите и филма еднакво.Вярно е,че в книгите е по-подробно,но във филма също моментите са пресъздадени много добре.
А пък и много харесвам как Кристен играе Бела,ама много.Докато Робърт изобщо не го понасям.
Тейлър го обожавам!  heart


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook