#26 2012-03-11 20:28:13

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Зараза

Супер. И аз си падам по такива неща.
Чакам с нетърпение некста?  sun

Offline

#27 2012-03-11 21:45:03

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Зараза

Супер. И аз си падам по такива неща.
Чакам с нетърпение некста?  sun

Offline

#28 2012-03-12 08:29:26

evil_psihopat
Member
From: London
Registered: 2010-01-29
Posts: 186

Re: Зараза

Enjoy laugh
Струва ми се , че прекалявам с детайлите , но просто искам да може да си го представите по-лесно.Да ви се появи картина в главата. laugh

Момчето , което затвори вратата след мен ме последва и ме хвана за ръката.Поведе ме към тъмнината.Той спаси живота ми.Опитвах се да намеря лицето му в тъмнината , но единственото нещо , което виждах беше ръката ми.Изведнъж спряхме да вървим и той пусна ръката ми.Лампите внезапно светнаха.Изплаших се малко.Ние се намирахме в стая , която много приличаше на хол.Не бяхме ли под земята ?Стените , пода и тавана бяха дървени.Имаше няколко дивана и столове разпръснати навсякъде в стаята.И по средата телевизор.В далечината можех да видя маса.Не бях сама.Имаше още шест човека с мен.
Първо, имаше мъж , който се бе отпуснал на един стол.Изглеждаше около 50г.  с бирено коремче , което се показваше от кървавата му бяла тениска.Носеше очила.
Имаше майка и дъщеря.Майката беше ниска и слаба.С къса черна коса.Очите й бяхa подути и влажни.Може би бе изгубила съпруга си.Момиченцето беше около 4г.То имаше дълга черна косичка.Очите й бяха големи и сини.
На дивана имаше една прегърната двойка.Момчето беше голямо с мускули.Приличаше на бодигард.Косата му беше руса и къса.Момичето ... то трепереше.Къдравата й коса потрепваше.И на последно място е момчето , което спаси живота ми.Обърнах се и го погледнах.Не очаквах да видя такава красота в този свят на омраза и ярост точно сега.
Погледнах го от глава до пети.Рошавата му коса беше тъмно кафява.Идеален контраст на сивите му очи.Имаше прекрасна кожа.Очите ми се спряха на тялото му.Той носеше тениска , която прекрасно подчертаваше мускулите му.Той обърна глава към мен.
-Как се казваш ? – каза той.Гласът му беше толкова сладък.
-Алисън – отвърнах заеквайки.
-Добре ли си , Алисън ? – той положи ръка върху рамото ми.Махна ръката си и сега тя беше на нивото на моята.
-Аз ... не знам. – Погледнах надолу към тялото си.Аз бях облечена с огромна тениска и целите ми крака бяха с драскотини.Дългата ми руса мръсна коса беше плъстена.Цялата треперех.
-Момичето е уплашено. – каза мъжа в стола. Той имаше тежък южен акцент. – Просто й дай секунда да се съвземе. – Всички гледаха в мен.
-Алисън – момчето отново се опита да привлече вниманието ми – Трябва да знам дали си ухапана някъде ?
-Ерик , млъкни! – мъжът повиши глас. – Казах ти да я оставиш за малко!
Момчето се обърна към мъжа.Значи името му е Ерик.
-Извинявай тате. – каза той.
Чувствах лицето си студено и лепкаво.
-Мисля , че ще повърна. -  казах тихo.
Ерик веднага ме взе на ръце и ме отведе в банята.Аз повърнах в тоалетната , докато той държеше косата ми с една ръка , а с другата ме галеше по гърба.След като приключих избърсах устата си и се погледнах в огледалото.Гледах очите си , които се пълнеха със сълзи.Ерик беше застанал около мен с ръка на рамото ми.
-Шшшш .. – ми прошепна. – Сега си в безопастност.
Облегнах се на него и си помислих:Майка ми се опита да ме убие.Баща ми се опита да ме убие.Гледах хората как умират на улицата на която карах колелото си като малка.Семейството ми и всичките ми приятели най вероятно са мъртви.Сега съм сама.Поех си голяма глътка въздух и Ерик ме прегърна.
Всички , които познавах сега са мъртви.Или по-точно:Всички , които познавах са месоядни същества ...Зомбита.


Момиче съм! ^-^

------------------------------

"Dreams are like stars...you may never touch them, but if you follow them they will lead you to your destiny.”

Offline

#29 2012-03-12 08:51:52

angelxbaby
Member
From: Paris
Registered: 2010-09-04
Posts: 50

Re: Зараза

Интересно колко ще останат на края и кой ..  laugh
Страхотна ееее  heart И гледай да я довършиш  laugh
Продължение веднага  happy

Offline

#30 2012-03-12 16:35:58

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Зараза

Ощее  heart Много е интересна


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#31 2012-03-12 17:51:28

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: Зараза

Много ми прилича на един страшен филм, който гледах ония ден.
Да не би той да те е вдъхновил?
smile

Да и на мен.
Май и то се казваше "Зараза", ама не помня.
Помня само, че имаше някаква актриса, която май беше рускиня или украйнка.

ОН: Давай некста, че умираммммм.  heart  heart  heart  heart  heart

"Зората на мъртвите" даваха го по диема

Ами аз гледах подобен на този и се казваше "Заразно зло".
Lady_ss1 ти говориш за "Заразно зло"


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#32 2012-03-12 17:55:23

angelxbaby
Member
From: Paris
Registered: 2010-09-04
Posts: 50

Re: Зараза

Да и на мен.
Май и то се казваше "Зараза", ама не помня.
Помня само, че имаше някаква актриса, която май беше рускиня или украйнка.

ОН: Давай некста, че умираммммм.  heart  heart  heart  heart  heart

"Зората на мъртвите" даваха го по диема

Ами аз гледах подобен на този и се казваше "Заразно зло".
Lady_ss1 ти говориш за "Заразно зло"

Добре , какво е значението кой какъв филм е гледал ?
Оценявайте историята!

А авторката да пуска по-бързо продължение , защото не издържам вече. laugh

Offline

#33 2012-03-12 18:10:40

evil_psihopat
Member
From: London
Registered: 2010-01-29
Posts: 186

Re: Зараза

Добре , какво е значението кой какъв филм е гледал ?
Оценявайте историята!

А авторката да пуска по-бързо продължение , защото не издържам вече. laugh

Има ли смисъл да пускам продължение за 2-ма човека ?  laugh


Момиче съм! ^-^

------------------------------

"Dreams are like stars...you may never touch them, but if you follow them they will lead you to your destiny.”

Offline

#34 2012-03-13 18:22:17

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Зараза

Има смисъл  laugh чакам  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#35 2012-03-13 19:33:36

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Зараза

Естествено,че има смисъл!Уникалнаааааааааааааа е! heart  heart  heart  inlove

Offline

#36 2012-03-13 20:30:24

evil_psihopat
Member
From: London
Registered: 2010-01-29
Posts: 186

Re: Зараза

Обещавам , че утре ще пусна!  sun


Момиче съм! ^-^

------------------------------

"Dreams are like stars...you may never touch them, but if you follow them they will lead you to your destiny.”

Offline

#37 2012-03-13 20:30:25

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Зараза

Естествено,че има смисъл!Уникалнаааааааааааааа е! heart  heart  heart  inlove

Offline

#38 2012-03-14 18:50:47

angelxbaby
Member
From: Paris
Registered: 2010-09-04
Posts: 50

Re: Зараза

И все още си чакаме продължението! laugh

Offline

#39 2012-03-14 20:04:50

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: Зараза

Хайде де пусни това продължение!!вече се начакахе!! laugh  laugh


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#40 2012-03-15 20:28:39

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Зараза

Хайде де пусни това продължение!!вече се начакахе!! laugh  laugh


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#41 2012-03-17 19:36:52

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Зараза

хайде деее  cry


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#42 2012-03-17 21:21:28

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Зараза

хайде деее  cry

Offline

#43 2012-03-18 20:57:31

evil_psihopat
Member
From: London
Registered: 2010-01-29
Posts: 186

Re: Зараза

Извинявайте , че се забавих толкова много.Утре щеее пусна една много дълга част.Е не прекалено много.:D
Мх , тази част се получи малко скучна , но....

-Хайде.-каза Ерик. – Да отидем при другите.
Минахме покрай трапезарията и кухнята.Това място е като подземна къща.Стигнахме до хола.Всички си стояха на същите места.Щом влязохме в стаята всички очи се спряха върху нас.
-Как се чувстваш ? – попита ме бащата на Ерик. –Изглеждаш по-добре.Ела и седни тук.
Той посочи мястото до него.Ерик ме отведе до дивана и седнахме.
-Казвам се Бен.- Каза мъжа с неговия южен акцент.-Това тук е синът ми Ерик , но както виждам вече сте се запознали.Той погрижи ли се за теб ?-попита повдигайки дясната си вежда.
-Да,господине.-отговорих гледайки към Бен.
Ерик ми се усмихна.Усмивката му беше перфектна.
-Това е Селина и нейната дъщеря Андрея.-каза Бен посочвайки жената с малкото момиченце.Селина кимна с глава към мен, а Андрея ми се усмихна и помаха.
-А това е Джейсън и неговата годеница Алма.- и двамата ми се усмихнаха.
-Как си …. Алисън ? Така се казваше , нали ?– попитаха ме и двамата.
-Да , но може да ме наричате просто Али.-отвърнах му с учтива усмивка.-Сега се чувствам наистина по-добре.Това място изглежда направено за нещо като това.
Ерик се засмя.
-За това е.-той погледна към мен.-Баща ми , винаги казва , че краят идва и трябва да сме подготвени.И ето ни тук сега.Дом , сладък дом.
-Нещо против да ти задам няколко въпроса , Алисън ? – попита Бен.
-Нямам нищо против.-бях нервна.Ерик сложи ръката си на крака ми , за да ме успокой.
-Какво точно се случи с теб ?
Не бях сигурна дали съм готова да разкажа.
-Може ли да направя историята по-кратка и да пропусна страшните моменти ? –попитах.Бен ми се усмихна.
-Разбира се , миличка.-той отговори.Всички погледи бяха вперени в мен.
-Добре . аз се събудих и тръгнах на долу по стълбите.Майка ми ...-спрях и се опитах да успокоя сърцето си , което още малко щеше да изскочи.-Тя стоеше в коридора.-реших , че ще пропусна частта с кръвта.-Каза ми да бягам , но аз не я послушах.-поех си дълбоко въздух.-Изведнъж тя започна да крещи и ме нападна,но аз побягнах и я ударих в лицето с лампа.
Ерик отмести поглед в страни след тази част.Очите ми се напълниха със сълзи , но продължих с историята.-След като я ударих тръгнах на горе по стълбите , за да взема някои неща от стаята си , но чух баща ми да идва.Той изглеждаше точно като майка ми.Аз скочих през прозореца.Той скочи след мен , но се приземи много лошо.Счупи гърба си.Катастрофирах с колата , но успях да се измъкна.След което видях Ерик да ми маха.Той спаси живота ми.
-Радваме се , че си при нас , Али.-каза Бен.Аз просто се усмихнах.
-И така , какво точно се случва тук ? –попитах.
-Не сме много сигурни.-отговори мъжа.-Но знаем едно със сигурност.Бъдеш ли ухапах , ставаш един от тях.-неговите очи се спряха на Селина.-Селина , би ли искала да споделиш историята си с Алисън ?
-Ще опитам.-тя отговори.-Тъкмо казвах чао на мъжът ми , който отиваше на работа и изведнъж някой го нападна.Той се бореше.Успя да се измъкне и аз го замъкнах вътре в къщата.Беше ухапан на рамото и аз се опитвах да спря кървенето.Опитах се да се обадя на 911 , но не можех да се свържа.И сега виждам защо.Отидох да проверя дъщеря си , докато съпруга ми притискаше раната , опитвайки се да забави кървенето.Когато се върнах при него от очите му течеше кръв.
Селина се разплака и дъщеря й Андрея я прегърна.
-Да отидем да хапнем нещо.-Ерик прошепна в ухото ми.Той ме дръпна и ме поведе към кухнята.Той отвори хладилника и попита.-Така,какво ще желаеш.Имаме макарони , макарони ииии споменах ли че имаме макарони ? – той се засмя.
-Мисля , че искам макарони.-и аз се засмях.Интересно беше как той успяваше да ме разсмее дори и в този момент.
Той взе една кутия с макарони,отвори я и ги сложи в микровълновата.
-На колко си , Али ?
-Вчера беше 18 ми рожден ден.-отговорих.Какъв подарък , а ?


Момиче съм! ^-^

------------------------------

"Dreams are like stars...you may never touch them, but if you follow them they will lead you to your destiny.”

Offline

#44 2012-03-18 21:06:50

angelxbaby
Member
From: Paris
Registered: 2010-09-04
Posts: 50

Re: Зараза

Еееееее време беше. laugh
Макарони , но до кога ще има макарони ... хих. laugh Искаааам продължение.Много съм любопитна какво ще се случи. laugh

Offline

#45 2012-03-18 21:07:36

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Зараза

страхотно е !! некст  kiss  heart  heart  (y)

Offline

#46 2012-03-18 21:09:13

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Зараза

Некст.  sun

Offline

#47 2012-03-20 15:25:32

evil_psihopat
Member
From: London
Registered: 2010-01-29
Posts: 186

Re: Зараза

Надявам се да ви хареса.^^

Макароните бяха готови.Ерик ми подаде една купичка с вилица.
-Бон апети.-каза усмихвайки ми се.
-Благодаря.-отвърнах , взимайки купата от ръцете му.-Така,колко точно кутии с макарони има тук ?-попитах с любопитство.
-Всъщност-започна да говори.-Ще стигне само за една седмица..
-За една седмица???-какво ще стане , когато свърши.Аз няма да се върна отново там.
-Просто така се случи.-той сви рамене.-Нямахме време да се подготвим.Когато се събудихме ,светът вече беше такъв.Баща ми беше прибрал малко запаси при нужда.
-Ох...-погледнах към купичката с макарони срещу мен.Апетитът ми сега изчезна.
Ерик хвана ръката ми и каза:
-Всичко ще бъде наред.Ще се справим.-усмихна се.-Обещавам!
Не можех да отвърна на усмивката му.
-Добре.-отвърнах-Но все пак , обещанието си е обещание , нали ? Гледай да го спазиш.-засмях се вече.
Ерик пусна ръката ми и се облегна на стола си.Не исках да ме пуска , но някак си се контролирах ...
Взех вилицата си и опитах макароните.Ммм.Апетитът ми се завърна.Отне ми пет минути да си изям всичко.Преядох.
Когато приключих , Ерик се изправи и взе празната ми купичка.Отиде до мивката и започна да мие чинията , когато изведнъж в стаята влезе Бен с викове.
-Ерик!Алисън! Елате бързо.Най-накрая успяхме да хванем CNN канала.(За тези , които не знаят , това е Кабелна новинарска мрежа.)
Последвах Ерик до хола и седнахме на дивана.Всички погледи бяха вперени в телевизора.
Една жена седеше на новинарско бюро.Тя беше доста развълнувана и уплашена.Тя се представи като Дора Палмер и внезапно на екрана се появи мъж , който държеше пистолет на улицата.Младо момче до него държеше микрофон.
-Господине , можете ли да ни кажете нещо повече за тази инфекция и какво изобщо става?-попита репортерът.Значи го наричаха инфекция.
-Добре,от това , което видях..-мъжа набръчка вежди.-Tова е нещо като бяс.Бъдеш ли ухапан , моментално се заразяваш.Не знам нещо такова да се е случвало преди.Нямам представа как е започнало всичко това.
Мъжът се прицели на някъде с пистолета си.Камерата се завъртя , за да улови това , което се случваше.Виждаше се как едно момиче тича към камерата.Очите й кървяха и тя крещеше.Изведнъж се чу изстрел.Кръв се разпръсна във всички посоки.Сърцето ми спря.Eкранът стана черен за секунда , но след това включи пак на жената , която водеше новините.
-Имам потвърждение, че те са добре.Просто малко уплашени.-тя каза.-Сега тук при нас е доктор Майкълс.
Изведнъж всичко ми причерня.Облегнах се назад , опитвайки се да си поема въздух.
-Али?Какво стана?Мисля , че ти дойде в повече.-Ерик ме гушна.-Алисън?
-Това беше най-добрата ми приятелка.-заеквах.Очите ми се напълниха със сълзи.Наистина болеше.
-Ох не...-Ерик млъкна за момент и ме погледна в очите.Аз обвих ръце около шията му и захлипах.
-Какво става ?-чух друг глас.Не беше на Ерик нито пък на Бен.Така че би трябвало да е Джейсън.
-Тя видя как най-добрата й приятелка умира.-отвърна тъжно Ерик.
В стаята настъпи тишина.
Чу се трясък.
Отново.
Шумът идваше от вратата на мазето.
-ПОМОЩ!-чу се писък.
Аз бях единствената , която направи няколко крачки към вратата.Огледах се и видях как другите все още си седят по местата.
-Някой вика за помощ.-посочих вратата.-Няма ли да отворим?
Никой не отговори.Виковете отвън продължаваха.
-Просто ще си седим тук и ще ги оставим да умрат ли ?-изкрещях.
-Алисън..-Ерик започна.-Не трябва да отваряме вратата. Може да има тълпа от заразени хора там.Значи си готова да рискуваш живота на всички?
Не знаех какво да кажа.Погледнах в очите на всички.Те бяха изпълнени със страх.
-Не...-започнах.-Но Бен ме спря и каза.
-Поеми си въздух , мила.Знаем какво имаш предвид.Ти си наистина добро момиче.
Ерик се усмихна извинително , а Андрея изглеждаше така , сякаш искаше да дойде и да ме прегърне.
Джейсън , Алма и Селина изглеждаха сякаш искат моментално да ме изритат от тук.Очите на Джейсън ме плашеха най-много.И изглеждаше наистина нервен.Мисля , че има някакъв план.Умът ми казваше да не оставам никога сама с него.Никога досега не съм била толкова уплашена от някого.Имах лошо предчувствие относно него.


Момиче съм! ^-^

------------------------------

"Dreams are like stars...you may never touch them, but if you follow them they will lead you to your destiny.”

Offline

#48 2012-03-20 16:18:00

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Зараза

Уникалнааа частт <3333 НЕКСТ

Offline

#49 2012-03-20 21:10:50

angelxbaby
Member
From: Paris
Registered: 2010-09-04
Posts: 50

Re: Зараза

Този Джейсън ми е съмнителен още от началото. laugh
Продължение! wasntme

Offline

#50 2012-03-21 08:55:00

lady_sup3rman
Member
Registered: 2010-06-27
Posts: 133

Re: Зараза

Много ми харесва  heart  heart  heart Пускай следващата част, иначе ще те зааразяяяяя  chuckle  chuckle


Бъди щастлив, това е най-важното. smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook