#826 2012-03-17 19:31:08

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Търся филм.

Имаше един филм в който едно дете вижда близките си с някакви чудовищни лица. Говори с тях и те искат помощ или нещо такова. Не го обясних добре, но просто съм го гледала много отдавна. Ако някой знае кой е филмът ще съм много благодарна!! smile

Offline

#827 2012-03-18 11:44:34

just_bebinka
Member
Registered: 2009-08-07
Posts: 39

Re: Търся филм.

Ооо търся някой филм като "thirteen" той се разказваше за две приятелки които са на 13 и кви ли не простотии правят .. общо взето да има момчета , трева..


Боли мэ без да удряш,нэ спи с мэн аз съм мъртва,през сърцэто ми за по-направо сэга минавай,но нэ оставай.. cry

Offline

#828 2012-03-18 18:03:12

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Търся филм.

Ооо търся някой филм като "thirteen" той се разказваше за две приятелки които са на 13 и кви ли не простотии правят .. общо взето да има момчета , трева..

''Троен риск'' ?? (трева няма, но пак е нещо подобно)


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#829 2012-03-18 20:12:32

daniella__
Member
From: Los Angeles
Registered: 2011-09-10
Posts: 682

Re: Търся филм.

Здравейте,търся филми подобни на три метра над небето и незабравима.Пак да са романтични,ще съм ви много благодарна. smile

Offline

#830 2012-03-19 07:30:25

wounds
Member
From: Втората звезда в дясно
Registered: 2010-10-13
Posts: 711
Website

Re: Търся филм.

Здравейте,търся филми подобни на три метра над небето и незабравима.Пак да са романтични,ще съм ви много благодарна. smile

City Of Angels
Meet Joe Black
August Rush
The Phontom Of The Opera
Lake House
10 Things I hate About You
Listen to your heart
Heavenly Forest
I give my first love to you
Dear John
The notebook
P. S. I love You
The last song
Water For Elephants
Remember me
My Rainy days
Always
Charlie St. Cloud


Just remember that sometimes,
the way you think about a person
isn’t the way they actually are.

Offline

#831 2012-03-19 14:52:19

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Търся филм.

здравейте
някой може ли да ми каже филми с Дийн Геър (Never back down 2 )или някакъв подобен на Never back down 1,2
благодаря предварително


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#832 2012-03-19 17:00:59

debita_debs
Member
From: Габрово
Registered: 2010-11-16
Posts: 176

Re: Търся филм.

Може ли някой да ми препоръча страшен филм,но не много.По-така детски,защото приятелката ми много не ги понася,а ще гледаме двете.Може и да е пародия като Scary movie.Предварително мерси.
П.С.
Сигорно някой е искал ама не ми се търсеше.


[img]http://i1193.photobucket.com/albums/aa355/ohhburn/GIF/tumblr_lfc7ndtBno1qcz7tho1_500.gif[/img]

Offline

#833 2012-03-19 17:47:37

just_bebinka
Member
Registered: 2009-08-07
Posts: 39

Re: Търся филм.

Ооо търся някой филм като "thirteen" той се разказваше за две приятелки които са на 13 и кви ли не простотии правят .. общо взето да има момчета , трева..

''Троен риск'' ?? (трева няма, но пак е нещо подобно)


Ей , много ти благодаря ! Страхотен филм.. отдавна не съм гледала толкова хубав и смислен ;д ако се сещашш за други подобни ще съм ти много благодарна smile


Боли мэ без да удряш,нэ спи с мэн аз съм мъртва,през сърцэто ми за по-направо сэга минавай,но нэ оставай.. cry

Offline

#834 2012-03-19 19:18:52

zelenojelence
Member
Registered: 2009-01-25
Posts: 155

Re: Търся филм.

Търся стари филми, подобни на Dirty dancing.(не е задължително да са танци, просто да са някакви романтични).


The quietest people have the loudest minds.
[img]http://prikachi.com/images/906/3980906k.gif[/img]

Offline

#835 2012-03-20 08:00:28

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Търся филм.

Ооо търся някой филм като "thirteen" той се разказваше за две приятелки които са на 13 и кви ли не простотии правят .. общо взето да има момчета , трева..

''Троен риск'' ?? (трева няма, но пак е нещо подобно)


Ей , много ти благодаря ! Страхотен филм.. отдавна не съм гледала толкова хубав и смислен ;д ако се сещашш за други подобни ще съм ти много благодарна smile

ами за сега не, но ще се поразровя из старите си архиви и ще ти кажа, ако намеря нещо..

Може ли някой да ми препоръча страшен филм,но не много.По-така детски,защото приятелката ми много не ги понася,а ще гледаме двете.Може и да е пародия като Scary movie.Предварително мерси.
П.С.
Сигорно някой е искал ама не ми се търсеше.

Много зависи какви по-точно страшни не понася приятелката ти.Трилъри, хоръри, сървайвали...?Знам, че тя ще ти каже, че е общо, но не е така

Все-пак ето няколко, които мен и компанията ми не са на стреснали много (надявам се да помогна, ще търся възможно най-неплашещите, обаче аз много гледам и не знам)

Детска игра.Сещате се за Чъки, нали??
Последната част на Убийствен пъзел.Един класически Сървайвал хорър
Страшен филм.Комедия и ужаси, сладурско ;дд
Кошмари на Елм стрийт.Не е кой знае колко лек, но за други подобни не се сещам.А и Фреди е просто легенда ;д
Фреди срещу Джейсън.Възможно най-малко плашещия филм, с минимално убийства, свързан с ''елм стрийт''-а и ''петък 13''

И ето още един съвет.Недейте, ама наистина, недейте да гледате тези филми, защото причтелката ти ще изперка:

Издълбани. История, копирала злощастната съдба на жокера и пренесла я в жена, която убива невинни деца в желанието си за мъст
Погрешен завой 1, 2. Канибали, какво по-гнусно и плашещо като за първи път, от нещо, което може да ти се случи когато си на приятен пикник през лятото?

Надявам се да съм помогнала smile


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#836 2012-03-20 08:46:47

wounds
Member
From: Втората звезда в дясно
Registered: 2010-10-13
Posts: 711
Website

Re: Търся филм.

Търся стари филми, подобни на Dirty dancing.(не е задължително да са танци, просто да са някакви романтични).

Flash Dance
Брилянтин  (1 и 2)
Ghost


Just remember that sometimes,
the way you think about a person
isn’t the way they actually are.

Offline

#837 2012-03-20 12:04:24

debita_debs
Member
From: Габрово
Registered: 2010-11-16
Posts: 176

Re: Търся филм.

just_bebinka написа:


~Monster написа:


just_bebinka написа:
Ооо търся някой филм като "thirteen" той се разказваше за две приятелки които са на 13 и кви ли не простотии правят .. общо взето да има момчета , трева..

''Троен риск'' ?? (трева няма, но пак е нещо подобно)


Ей , много ти благодаря ! Страхотен филм.. отдавна не съм гледала толкова хубав и смислен ;д ако се сещашш за други подобни ще съм ти много благодарна
ами за сега не, но ще се поразровя из старите си архиви и ще ти кажа, ако намеря нещо..



debita_debs написа:
Може ли някой да ми препоръча страшен филм,но не много.По-така детски,защото приятелката ми много не ги понася,а ще гледаме двете.Може и да е пародия като Scary movie.Предварително мерси.
П.С.
Сигорно някой е искал ама не ми се търсеше.

Много зависи какви по-точно страшни не понася приятелката ти.Трилъри, хоръри, сървайвали...?Знам, че тя ще ти каже, че е общо, но не е така

Все-пак ето няколко, които мен и компанията ми не са на стреснали много (надявам се да помогна, ще търся възможно най-неплашещите, обаче аз много гледам и не знам)

Детска игра.Сещате се за Чъки, нали??
Последната част на Убийствен пъзел.Един класически Сървайвал хорър
Страшен филм.Комедия и ужаси, сладурско ;дд
Кошмари на Елм стрийт.Не е кой знае колко лек, но за други подобни не се сещам.А и Фреди е просто легенда ;д
Фреди срещу Джейсън.Възможно най-малко плашещия филм, с минимално убийства, свързан с ''елм стрийт''-а и ''петък 13''

И ето още един съвет.Недейте, ама наистина, недейте да гледате тези филми, защото причтелката ти ще изперка:

Издълбани. История, копирала злощастната съдба на жокера и пренесла я в жена, която убива невинни деца в желанието си за мъст
Погрешен завой 1, 2. Канибали, какво по-гнусно и плашещо като за първи път, от нещо, което може да ти се случи когато си на приятен пикник през лятото?

Надявам се да съм помогнала

Наистина помогна  hug Много благодаря smile
Иначе погрешен завой съм го гледала и не мисля,че ще я дострашее много, но отново мерси smile


[img]http://i1193.photobucket.com/albums/aa355/ohhburn/GIF/tumblr_lfc7ndtBno1qcz7tho1_500.gif[/img]

Offline

#838 2012-03-20 17:10:23

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Търся филм.

Аз търся филми подобни на „Карибски Пирати" и „Хари Потър";дд


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#839 2012-03-20 20:29:58

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Търся филм.

здравейте
някой може ли да ми каже филми с Дийн Геър (Never back down 2 )или някакъв подобен на Never back down 1,2
благодаря предварително


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#840 2012-03-21 16:44:19

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Търся филм.

здравейте
някой може ли да ми каже филми с Дийн Геър (Never back down 2 )или някакъв подобен на Never back down 1,2
благодаря предварително

С Дийн - Neighbours. (сериал) Не е играл в други филми освен Never Back Down 2.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#841 2012-03-23 08:13:08

julyyy
Member
Registered: 2011-10-20
Posts: 3

Re: Търся филм.

имаше един филм подобен на 40 дни и 40 нощи ама не мога да се сетя можете ли да помогнете

Offline

#842 2012-03-23 16:01:03

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Търся филм.

Имаше един филм в който едно дете вижда близките си с някакви чудовищни лица, синини, рани и тн. Говори с тях и те искат помощ или нещо такова. Не го обясних добре, но просто съм го гледала много отдавна. Ако някой знае кой е филмът ще съм много благодарна!!

Никой ли не знае филма? sad

Offline

#843 2012-03-23 21:27:17

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Търся филм.

Подобни на "Да си остане във Вегас".

Offline

#844 2012-03-24 09:05:20

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Търся филм.

Подобни на "Да си остане във Вегас".

Бракувани
По приятелски
A Lot Like Love
My Girl
Love Don't Cost a Thing
Step Up
It's A Boy Girl Thing
Lovewrecked
Good Luck Chuck
Pride And Prejudice
Becoming Jane
Guess Who
50 first dates
Save the Last Dance
The Bodyguard
Breakfast at Tiffany's
There's Something About Mary


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#845 2012-03-24 19:49:44

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Търся филм.

Искам подобни на "Предизвестена смърт". Мерси предварително! smile

Offline

#846 2012-03-24 20:07:57

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Търся филм.

Имаше един страшен филм, където едно момиче имаше видения кога ще умрат познатите й. И имаше две момичета, които бяха в сулариума и неупяха да излезнат и се изпържиха. После имаше един, който се затвори някъде или нещо такова. Спомням си само, че излизаше от няква метална врата и за да не се затваря вратата беше сложил шишенце кетчуп, ама въпреки всичко тя се затвори нещо такова.
Много тъпо го обясних, съжалявам.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#847 2012-03-24 20:12:27

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Търся филм.

Имаше един страшен филм, където едно момиче имаше видения кога ще умрат познатите й. И имаше две момичета, които бяха в сулариума и неупяха да излезнат и се изпържиха. После имаше един, който се затвори някъде или нещо такова. Спомням си само, че излизаше от няква метална врата и за да не се затваря вратата беше сложил шишенце кетчуп, ама въпреки всичко тя се затвори нещо такова.
Много тъпо го обясних, съжалявам.

Последен изход 3?

Offline

#848 2012-03-25 07:57:57

fykla__
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 118

Re: Търся филм.

а да знаете подобни на Angus thongs and perfect snogging ??  smile  kiss

Offline

#849 2012-03-25 09:10:25

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Търся филм.

Искам подобни на "Предизвестена смърт". Мерси предварително! smile

Фермата на Албино
Око
Зли Малки Неща
Предизвестен Смърт 2
Гъбите
Отделението
Гняв 1,2,3 (ако не си го гледала)
Страх в Мрака
Брадвата 1,2
Дневникът на Мъртвите
Нероденият
Среднощен филм
Приказка за Двете Сестри
Децата на Царевицата 1,2
Пропуснато Обаждане
Предизвестие за Буря
Почивна Спирка
Саймън Казва
Поличбата
Таванът
Кървавата Мери
Пречистен

Е,не всички са за дете (нещо) което излиза от телевизорите,ама надявам се да съм ти помогнала.  sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#850 2012-03-25 13:11:22

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Търся филм.

Искам подобни на "Предизвестена смърт". Мерси предварително! smile

Фермата на Албино
Око
Зли Малки Неща
Предизвестен Смърт 2
Гъбите
Отделението
Гняв 1,2,3 (ако не си го гледала)
Страх в Мрака
Брадвата 1,2
Дневникът на Мъртвите
Нероденият
Среднощен филм
Приказка за Двете Сестри
Децата на Царевицата 1,2
Пропуснато Обаждане
Предизвестие за Буря
Почивна Спирка
Саймън Казва
Поличбата
Таванът
Кървавата Мери
Пречистен

Е,не всички са за дете (нещо) което излиза от телевизорите,ама надявам се да съм ти помогнала.  sun

Гняв съм гледала всички части (4 и 5 също), както и Предизвестен Смърт 2 и Отделението(Прекрасен филм heart ). А другите не съм. Много ти благодаря!!!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook