#1 2012-03-18 19:28:24

sofityoy
Member
Registered: 2010-04-06
Posts: 336

Re: Приятелство/Любов...

Здравейте  sad ...знам,че заглавието ми изобщо не е подходящо,но не мога да мисля точно за него.
Ето я моята малка  история която искам да споделя с вас...
Днес излезнахме аз и моята BFF заедно с момчето което ми е най-добрия приятел за момче  smile...целия ден беше жесток,но към края си той започна да страни от мен и да се държи много странно ... Джейн-приятелката ми започна да усеща нещо което се случва с него и започна непрекъснато да си говори с него и да си шепнат! (БЕЗ ТЯ ДА МЕ ИЗОЛИРА!!!) ...А аз си седях като идиот и се чудех какво става,тогава тя дойде и ми каза,че той ще ми предложи на ,,базик,, за да види дали го харесвам-стана ми и кофти и смешно,но нищо не казах понеже аз не го харесвам-само изпитвам от онова привличане между момчета и момичета,но нищо повече!След около 30 мин. той ми предложи,а Джейн ми каза да не му приемам,защото може и да е на базик!Аз и има пълно доверие,но после и размислих  (emo) ...той ми предложи и след като аз му казах,че незнам какво да му кажа той започна да клати глава отрицателно и да ме гледа и да ми шепти как се е чувствал докато ми предлага!Стана ми кофти и сърцето започна да ми бие лудо,а всъщност още не му бях казала ДА или НЕ.Накрая той неиздържа и ме попита
Казвай Софи-Да или Не.Аз не можах да мму кажа нищо само му казах името,а той отново започна да клати глава отрицателно...аз го прегърнах толкова силно,че замалко да му изкарам въздуха...не исках да го пускам и започнах да го умолявам да ми обещае,че винаги ще си останем най-добри приятели въпреки този ден!Той само каза НЯМА ПРОБЛЕМ и си тръгна!  speechless  |-(  sad ...почувствах се ГАДНО и мъчително....
Стана късно и се стъмни и аз и Джейн трябваше да се прибираме,казахме си Чао и си тръгнахме.Бях на половината път когато едно момче ме настигна и ми каза,че той е плакал пред блоковете (аз на това момче му нямам никакво доверие!)...незнам дали е било така,доверих се на Джейн,защото мислех,че ме базика за да ме изпита.Още не съм сигурна дали наистина ме харесва...но всъщност това не ме интересува,стах ме е да не изгубя приятеля си...
Хора разбирате ли аз не съм на ясно с чувствата си   cry ...незнам,просто нищо незнам ...
                             Много ви благодаря,че отделихте време от живота си за да прочетете тази нелепа тема,просто исках да споделя с някого как се чувствам,или да получа някакъв съвет...


[img]http://prikachi.com/images/980/4530980x.jpg[/img]

Offline

#2 2012-03-18 19:41:36

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Приятелство/Любов...

Незнам. Знам как се чувставш. Много често приятелството прераства в "любов" и ставаа.. някак си, сложно.

Offline

#3 2012-03-18 19:44:14

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Приятелство/Любов...


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#4 2012-03-18 19:44:15

sofityoy
Member
Registered: 2010-04-06
Posts: 336

Re: Приятелство/Любов...

Незнам. Знам как се чувставш. Много често приятелството прераства в "любов" и ставаа.. някак си, сложно.

Именно...СЛОЖНО,разкъсваш се между мисълта,че те базика и всичко е било на шега и между това,че си го наранила и си допуснала ужасна грешка!


[img]http://prikachi.com/images/980/4530980x.jpg[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook