#1 2012-03-14 18:47:18

angelxbaby
Member
From: Paris
Registered: 2010-09-04
Posts: 50

Re: Сляпата страна.

Здравейте! Извинявам се за грешките предварително.
Надявам се да ви хареса. smile Ако ви хареса ще пусна продължение.

Вървях, когато изведнъж някой се блъсна в мен.Не ми трябва да съм гениална , за да се досетя , че резултата ще бъде: падане иии ауч това заболя-Доста.
-Хей ... какво по дяволите? Това заболя!- изкрещях на този , който успя да ме бутне.
Търсех си бастунчето.- и да , позна , Аз съм Сляпа!
РРРрр!Исках да ударя този някой, който и да беше.
-Извинявай!-най-красивият глас , който бях чувала някога!.Толкова дълбок и секси за момче ... или мъж-мисля.Опитах се да си представя лицето му и без съмнение изглеждаше страхотно.Дори не бях разбрала , че стоя на едно място опитвайки се да си представя лицето на този непознат,докато не започна да говори:
-Хей,добре ли си ?
О господи, какъв прекрасен глас.Можех да прекарам остатъка от живота си слушайки го.Той проговори отново:
-Ехоо? Има ли някой ?
Разтърсих си главата и отговорих.
-    А да изглежда , че съм добре ?
Много лошо за него , защото вече бях в лошо настроение и преди да се бутне в мен.
-Туко що майка ми съобщи , че ще се омъжва за някакъв мъж след една седмица , който дори не познавах!Толкова много съм ядосана! А сега ти се появяваш и ми буташ скъпоценният задник!..
Идиотът имаше смелостта да се измее на глас:
-Скъпоценният ти задник ? Хахах кой по дяволите казва това ?
Не можех да повярвам.Единственното нещо , което чу от всичко което казах беше Задник.Какъв первезник.Бях толкова ядосана , главата ми гореше.Имах огромно желание да го ударя , но не можех , защото не знаех къде е лицето му.Един от недостатъците да бъдеш сляп.Затова просто отговорих:
-За протокола , аз съм тази , която го каза туко що.Или се глух ? Трябва ли да го повторя ? И да , моят задник е скъпоценнен и секси.Чу ли ме сега ?
Какво направих ? Смехът му ставаше все по-силен и по-силен.Просто стиснах зъби и започнах отново да търся бастуна си.Къде отиде ? Да не излетя случайно ? Продължавах да лазя по пода , но го нямаше никъде.ХА.Имах план.
-Ела тук....-казах на мъжа или момчето и можех да чуя как той се приближава все по-близо до мен.Можех да усетя дъха му.Потръпнах и без да се замисля го ударих.ДА! Най-накрая и аз можех да почувствам това удовлетворение да удариш идиот.Гордеех се със себе си.
-Защо по дяволите направи това ? – крещеше.

Offline

#2 2012-03-14 18:51:20

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Сляпата страна.

Не е лошо.
Дай некст да видим как ще се развие.
smile

Offline

#3 2012-03-14 18:54:00

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Сляпата страна.

Не е лошо.
Дай некст да видим как ще се развие.
smile


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#4 2012-03-14 19:05:17

beautiful_kitty
YMCMB ♥
From: Dubai .
Registered: 2010-02-21
Posts: 10,203

Re: Сляпата страна.

Става.


[img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz3gquTk911r5s8qlo1_r1_250.gif[/img] [img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz3gquTk911r5s8qlo4_r1_250.gif[/img]
[list=*]
[*]Понякога трябва да се научиш да се сбогуваш..колкото и трудно да е.[/*]
[/list]

; We♥it ; Ask.fm

Offline

#5 2012-03-14 19:13:17

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Сляпата страна.

Хареса ми.Интересно ми изглежда и забавно!  wait
Ама в началото първите няколко реда са ти много объркани.
Некст? sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook