#1 2012-02-28 16:04:59

candy_smile_
Member
Registered: 2010-08-04
Posts: 42

Re: съвет ..

здравейте знам че сигурно има друга тема  но там няма да ми обърнете много внимание.с приятелят ми бяхме заедно 5 месеца и наскоро се разделихме водихме сексуален живот каза че ме обича вярно е карахме се като всяка нормална двойка за някакви глупости го след един малък скандал скъсахме и му казах да говорим по-добре на 4 очи като се видяхме той ми вика наскоро не се разбираме много добре имаме различия а и знаеш че след 7 месеца ще заминавам за пловдив и няма да има как да се виждаме а връзка по интернет не е добра идея и аз му викам добре не е ли най важното в една връзка да се обичаме въпреки недостатъците и различията ни и той май нищо не каза.каза че имал още чуства към мен но ако се разделим след 7 месеца ще бъде 7 пъти по-трудно и аз му викам не може да си сигурен какво ще стане след половин година и нататък няма значение.Съветваха ме да отида да го целуна по начин по който сега не съм го целувала да му кажа че го обичам и да се върне при мен  а пък след 6 месеца ще го мислим и после да го направим ( сещате се какво  ; Д ) 
според вас ще подейства ли ако го направя и ако наистина ме обича ще се върне ли при мен или просто си търси извинения ;х
Благодаря ви много предварително  hug

Offline

#2 2012-02-28 16:14:19

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: съвет ..


Хах да го склоняваш да те обича чрез секс  , колко оригинално и доказващо истинска любов , която може да оцелее въпреки разстоянията. rofl
http://kaprizen.com/forums/viewtopic.php?t=2955 !


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook