#1 2012-02-26 20:28:56

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Здравейте! След дълго мислене реших и аз да публикувам нещо в този сайт.Ако не се хареса - няма смисъл да го продължавам, но ако се хареса - наистина ще се радвам. Btw, ще има мистерия.
Дано ви хареса!
sun


1 част
Откъде се бе появил той? Бягах нагоре по стълбите.Имах ключ.На него имаше бележка с надпис ,,последната”.
-Ще те пипна,няма къде да избягаш! – викаше той.Мъж, на около 39-40, облечен в черни дрехи и черна, бунтуваща се коса до раменете.
-Махай се! – викнах аз.
Кой беше този мъж? Защо ме преследваше? Още куп въпроси изникнаха в съзнанието ми, но главния беше къде да се скрия.
Бягах нагоре и нагоре.Бях се изморила толкова много, че вече не обръщах голямо внимание, колкото на това да премахна косата от лицето си, за да виждам по-добре, за да не падна и...не ми се мислеше какво може да стане.
  Най-накрая стигнах до последния етаж. Пъхнах ключа.Точно преди да отворя той ме хвана в гръб.Метален и остър предмет опря гърлото ми. Господи, това бе нож!
-Помощ! – завиках аз с цяло гърло. – Помогнете ми! Помощ! Не! Не!
-Млъкни, млъкни! – извика грубо чернокосият.

-Не! – извиках и станах, задъхана и с чело, обляно в пот.Да, поредния кошмар..Защо отново?
-Мила, добре ли си? – каза майка ми, облечена в жълтата си пижама, нахлувайки в стаята ми уплашена. Боже, толкова силно ли виках, за да ме чуят от горния етаж?
-Да, мамо, добре съм.Просто кошмар – въздъхнах аз.
-Искаш ли вода, мляко или нещо друго? – попита ме баща ми, показвайки се, иззад вратата.
- Да, еднопосочен билет до Хаваите! – изрекох аз с усмивка и станах от леглото си. – Бъдете спокойни, не искам нищо. – успокоих ги и се запътих към банята.
-Добре, мила. – рече майка ми и ме целуна по челото.
-Лека нощ. – пожелаха родителите ми в един глас.
-Лека и на вас! – отвърнах.
След това заспах спокойно, знаейки, че всичко ще бъде наред, щом съм със семейството си,което ме подкрепя и защитава.

Събудих се в 8:30 сутринта. Още ми се спеше, но реших да стана. Влязох в банята и измих лицето и зъбите си, а след това си взех освежаваща вана с мирис на рози – любимата ми. Облякох сива туника с къс ръкав и надпис ,,Allways and forever” и сив клин до коленете.Сресах косата си и я оставих свободно пусната.
Тъй като живеех в триетажна къща, реших да сляза на първия – в трапезарията.
-Добро утро, мамо! – казах аз и я целунах по бузата. – Къде е татко?
-Добро утро, Ашли. – възкликна майка ми, която бе с коса до раменете и пъстри очи. – От кантората се обадиха и го извикаха по-рано.Имало нещо спешно. – Да, баща ми беше адвокат.Още едно да – казвам се Ашли, Ашли Хейстингс.Имам руса коса, стигаща малко над кръста, кафеви очи и светъл тен.
-Добро утро, мамо, Аш. – поздрави ни брат ми, идващ от горния етаж.Той бе с черна коса и кафеви очи, като баща ни. Бе с една година по-малък от мен – на 15.
-Здрасти, братче! – казах аз и се усмихнах.
-Как си, Тайлър? – попита го майка ми, чието име бе Джена.
-Чудесно. – рече той и си взе една ябълка от купата с плодове.
-Хей, ще подадеш ли една? – попитах го аз и му посочих купата.Бях на метър и половина – два от него, защото бях на плота, седнала на висок стол, както и той.
Той ми я подхвърли, а аз му я хвърлих отново с думите:
-Мисли бързо!
-Мисли бавно! – подхвърли той с усмивка и отново ми я подаде.
-Какво правите? – обърна се майка ни, която бе в гръб, защото слагаше нова покривка на масата, няколко метра зад нас и не виждаше, че си играем като малки дечица.
- Нищо. – казахме в един глас аз и Тайлър и се погледнахме.
  След това се запътих с ябълка в уста към горния етаж.Моята стая и тази на Зик бяха една до друга.Вратата му бе открехната и погледнах вътре. Да, типична стая  за един тийнейджър – разхвърлена, но пък бе страхотна – по стените имаше графити, които сам бе нарисувал.Помислих си: ,,Да, бе! Аз пък очаквах да е подредил.”. Когато влязох в моята стая видях, че и тя не бе в много добро състояние.Учебниците по бялото ми бюро бяха разхвърлени, а на пода също имаше няколко тетрадки. Дървеното нощно шкафче – неподредено, а като отворих белия гардероб – за малко дрехите да ме заринат.

Offline

#2 2012-02-26 20:31:15

n_eshiii
Member
From: Варна
Registered: 2010-03-28
Posts: 123

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

ууу...това ще е интересно  wasntme  kiss давай некст  nod


Is "I LOVE YOU" Enough ?

[img]http://prikachi.com/images/497/4481497z.gif[/img]

Offline

#3 2012-02-26 20:36:22

scrapi_18
Member
Registered: 2009-05-05
Posts: 83

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

страхотно е,некст smile


Горе главата дори и да губиш играта!

Offline

#4 2012-02-26 20:41:38

julity
Member
From: ~`Wonderland *
Registered: 2010-02-06
Posts: 746

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Изглежда интересно! некстт  smile
-само искам да те попитам 'Зик' или 'Тайлър' се казва брата !?
.. защото в началото майка му казва Тайлър, а после е Зик ?! ;дд
(може и аз нещо да не съм разбрала, но би ли ми пояснила)  smile  smile


[img]http://prikachi.com/images/895/3800895I.gif[/img]

Offline

#5 2012-02-26 20:45:16

blagovesta_3691
Member
From: BG
Registered: 2011-03-15
Posts: 52

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

страхотно е давай все така ... smile

Offline

#6 2012-02-26 20:45:21

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Некст (H)

Offline

#7 2012-02-26 20:52:22

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Браво!  (y)

Offline

#8 2012-02-26 20:55:50

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Изглежда интересно! некстт  smile
-само искам да те попитам 'Зик' или 'Тайлър' се казва брата !?
.. защото в началото майка му казва Тайлър, а после е Зик ?! ;дд
(може и аз нещо да не съм разбрала, но би ли ми пояснила)  smile  smile


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#9 2012-02-26 21:02:34

miimity98
Member
Registered: 2011-10-01
Posts: 1,447

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Хареса ми! Чакам некст.. heart


[img]http://media2.giphy.com/media/AINIL9Oy8KAvu/giphy.gif[/img]

Offline

#10 2012-02-26 22:11:14

lovable_smilee
Member
From: Veliko Tarnovo
Registered: 2011-09-09
Posts: 275

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Много, много, много добре!! smile


Never Fly Faster Than Your Guardian Angel Can Fly! ~~ <33

Offline

#11 2012-02-27 03:59:55

beautiful_kitty
YMCMB ♥
From: Dubai .
Registered: 2010-02-21
Posts: 10,203

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Хареса ми! Чакам некст.. heart


[img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz3gquTk911r5s8qlo1_r1_250.gif[/img] [img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz3gquTk911r5s8qlo4_r1_250.gif[/img]
[list=*]
[*]Понякога трябва да се научиш да се сбогуваш..колкото и трудно да е.[/*]
[/list]

; We♥it ; Ask.fm

Offline

#12 2012-02-27 06:36:40

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Изглежда интересно! некстт  smile
-само искам да те попитам 'Зик' или 'Тайлър' се казва брата !?
.. защото в началото майка му казва Тайлър, а после е Зик ?! ;дд
(може и аз нещо да не съм разбрала, но би ли ми пояснила)  smile  smile

Да, името му е Тайлър, просто после ги смених и съм забравила да го напиша и там.Извинявам се! smile
Благодаря на всички! sun По-късно днес ще пусна некста.

Offline

#13 2012-02-27 07:20:46

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Тук не е много интересно.

2 част

-Чака ме доста работа! – казах аз и започнах да подреждам.
Сложих учебниците си в чекмеджетата на бюрото си, подредих възглавлавниците на кръглото си легло, сложих и нещата в ред на нощното шкафче.Остана ред на гардероба.Отне ми около 30минутки, но все пак съм момиче и не обичам разхвърленото.
   Сега вече мога да започна с описанието на стаята си.Стените бяха бели, а на тях имаше големи лепенки за стена на оранжеви и жълти цветя. Обичах светлите цветове, но любимите ми бяха жълтотият и оранжевият – повечето неща бяха такива, като завивките на леглото ми.Над него има голям нареден пъзел, залепен на картон.Той изобразява Ню Йорк, през нощта, а в тъмното светеше.До него стоеше нощното шкафче.На него имаше нощна лампа и будилник.Имаше две чекмеджета – там стояха гримовете, кремовете и принадлежностите за косата ми.Над шкафчето има оранжев надпис, гласящ ,,Dream”.
На бялото бюро стоеше лап-топа ми, настолна лампа, глобус и малко кошче за отпадъци.На вратите на белия гардероб имаше големи огледала, за да се гледам в цял ръст.
Имам също и малко жълто канапе, което стоеше точно пред големия плазмен телевизор.
Днес бе събота и нямаше да ходя на училище.Седнах малко на лап-топа, но ми стана скучно, затова звъннах на най-добрата си приятелка – Стейси.Тя също е на 16, със сини очи и кафява коса, малко под раменете.В един клас сме.Тя си падаше малко поспаланка, затова реших да й звънна сега, защото бе 11:00ч.

Offline

#14 2012-02-27 10:53:40

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Харесва ми.Ще чакам некст. nod


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#15 2012-02-27 12:05:11

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Харесва ми.Ще чакам некст. nod

Offline

#16 2012-02-27 12:15:35

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Добре е, още.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#17 2012-02-27 13:04:38

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Харесва ми.Ще чакам некст. nod


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#18 2012-02-27 13:24:15

pep4eto13
little bitch
From: St.Tropez (*)
Registered: 2010-12-11
Posts: 3,038

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Харесва ми.


[img]http://prikachi.com/images/627/4003627z.gif[/img]
<33

Offline

#19 2012-02-27 13:36:16

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Хареса ми! Чакам некст.. heart


♔...................†...........♔

Offline

#20 2012-02-27 16:40:56

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

суперско  sun

Offline

#21 2012-02-27 17:18:42

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Хареса ми! Чакам некст.. heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#22 2012-02-27 18:05:50

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Втора част за днес. sun

3 част

-Ало.Здрасти, Стейси.
-Здрасти, Аш.
-Как си, какво правиш и по-важното стана ли вече? – засмях се аз.
-Да, преди около 30минути.
-Мм, чудесно.Какво ще кажеш да се обадим на Ванеса и да излезем някъде...например в „Бетси”? – предложих аз.Ванеса бе другата ми най-добра приятелка, а „Бетси” -  любимата ми сладкарница.
-Съгласна.Ще..звъни ми, на другата линия е.Ще ти се обадя след малко да ти кажа дали е свободна. – възкликнах аз и затворих.
-Ало.Как си, Аш?
-Чудесно.А ти?
-И аз така.
-Току-що говорих със Стейси.Искаш ли да отидем в „Бетси”, ако нямаш други планове?
-Четеш ми мислите.
-Мм, радвам се. – засмях се аз. – Какво ще кажеш след 40 минути да ви взема с моята кола? – те също имаха автомобили, просто предпочитаме да пътуваме заедно –по-забавно е.
-Съгласна, ще пиша смс на Стейси.Чао.
-Окей, чао. -  казах аз и натиснах червената слушалка.
    Извадих дрехите, с които щях да бъда.Бял потник и малко, черно елече, което не стигаше по-надолу от гърдите ми.Къси, черни панталонки и бели пантофки с панделка отпред.За аксесоари приготвих гердан със сова, бял часовник и бяло бомбе с черна лента.В малко, черно портмоне сложих парфюм, гланц, спирала, мокри и сухи кърпи, телефона ми кредитната си карта. Когато вече бе време да тръгвам, оставих косата си спусната.Не слагах тежък грим – просто спирала и гланц за устни ми бяха достатъчни.Не слагах пудра и  фондьотен, защото кожата ми бе в отлично състояние.
- Мамо, аз отивам в „Бетси” със Стейси и Ванеса. – казах аз на майка ми, когато вече слязох долу. – Довиждане.
- Добре, мила.Чао. – отвърна тя.
Когато бях вече в гаража, махнах голямото покривало и пред мен се разкри колата ми – бяла, а капака й можеше да се сваля.Точно това направих, след като потеглих. Минах покрай момичетата и ги взех.Живееха през няколко пресечки,
-Как сте, момичета? – попитах ги аз, докато се качваха в колата.Стейси се качи при мен на предната седалка, а Ванеса – на задната.Тя бе със тъмно зелени очи, черна, права коса и тъмен тен.Беше облечена с къса, бяла пола и черен потник с цветя, за обувки бе избрала черни токчета, не по-високи от няколко сантиметра.Стейси бе блечена със потник с цвят, сливащ се с морскосините й очи, който беше нарязан отзад, с паднало рамо и къси, дънкени панталонки.Обула бе сини сандали.

Offline

#23 2012-02-27 18:18:57

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Харесва ми smile Чакам некст! sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#24 2012-02-27 19:52:12

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Харесва ми smile Чакам некст! sun

Offline

#25 2012-02-28 07:37:36

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Обикновен живот с необикновени неща (ново заглавие)

Радвам се, че ви харесва. sun В тези части описвам подробно целия ден на героинята, но след това няма да бъде точно така.

4

-Супер. – казаха в един глас приятелките ми.
-Радвам се. – казах аз и усилих музиката.
  Когато стигнахме в сладкарницата седнахме на маса до прозореца. Заведението не бе много голямо.По стените имаше комикси, изобразяващи вицове.Дойде и сервитьорката с думите:
-Добър ден.Какво ще желаете?
-За мен... – мислех аз, докато разглеждах менюто. – парче торта с малини и чокофредо.
-За мен една вода и парче плодова торта. – поръча Стейси.
-Аз искам една газирана вода и парче еклерова тора. – каза поръчката си и Ванеса.
-Парче торта с малини, плодова торта, еклерова торта, чокофредо, газирана и обикновена идват веднага. – каза русокосото момиче и записа поръчката.
-Момичета, какво ще кажете за един шопинг...например утре? – подметна Ванеса.
-Съгласна съм.  – казах аз.
-Аз също, но защо не днес? – предложи Стейси. – Времето е страхотно, а и трябва да подновя гардероба си.
-Хубава идея, а ти какво ще кажеш, Аш? – попита ме Ванеса.
-И аз мисля, че идеята е страхотна. – възкликнах аз, а през това време русокосата сервитьорка ни донесе поръчката.
-Благодаря. – възклихнахме трите в един глас.
През следващият един час си говорихме за почивката, която организирахме – на нея щяхме да отидем само трите през лятото.Говорихме си също за момчета и още женски работи.
  Платихме всичко и потеглихме към мола.
-Е, момичета – is shopping time! – възкликнах аз и се усмихнах, когато стояхме пред сградата.
-Хайде, да влизаме. – каза Ванеса. – Момичета, какво ще кажете след час да се чакаме пред магазина за бижута? – той бе първият.
-Съгласна. – казахме аз и Стейси в един глас.
  Не мисля, че имаше магазин, в който да не вляза, разбира се без тези за мъжко облекло.Купих си няколко гердана, няколко чифта обеци, две тениски – едната е бяла и с паднало рамо и голяма черна панделка отпред, а другата бе лилава, с красиво нарисувано момиче отпред и се носеше с малко, дънково елече.Към тях добавих още два броя дънкови къси панталонки.Скоро щеше да има училищни танци и затова реших да си купя рокля – нямах подходяща.Избрах да бъде къса, розова и без презрамки. Беше прилепнала по тялото ми и свършваше с красиви дантели и не много голяма панделка.Щях да я съчетая с малко, бяло портмоне и големи, черни токчета, които си бяха направо убиец! Отностно обувките – взех само тези токчета и светло сини платформи с панделка отпред.
След един час вече бях долу, също и момичетата.Потеглихме, първо към моята къща и си показвахме какво сме купили.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook