#1 2012-02-26 19:47:37

~Валз
Member
Registered: 2011-10-19
Posts: 1,026

Re: Нови потребители

Днес една приятелка, която от месеци се опитва да се регистрира в сайта, ми идва на гости.Пускаме регистрация, но е заключено.Не ми пращайте линкове, чела съм темите.Но имам въпрос към админа-горе долу колко време ще продължи това?Има страшно много хора, които искат да се регистрират, а патят заради ботовете.Не може ли просто да се измисли система за триене на неактивни потребители или нещо такова?

Надявам се да отговорите: Валз


vvvvvvvvvvvvv[img]http://prikachi.com/images/572/4230572U.gif[/img]
vvvvvvvvvvvvvvvvvvv[img]http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/129/f/8/Supernatural_by_pauleta48.gif[/img] [img]http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2010/261/8/3/damon___stamp_v_by_flaminia-d2yzhop.gif[/img] [img]http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2010/131/d/6/Doctor_and_Donna_by_BlueRavenAngel.png[/img] [img]http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2011/129/0/0/house_stamp_by_rikku2011-d3g08gw.gif[/img]

Offline

#2 2012-02-26 20:18:01

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Нови потребители


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#3 2012-02-27 10:49:21

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Нови потребители

Регистрациите са заключени за неопределено време.Можеше да пишеш ЛС на админа,а не да ни занимаваш всички ..


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#4 2012-02-27 11:23:36

wounds
Member
From: Втората звезда в дясно
Registered: 2010-10-13
Posts: 711
Website

Re: Нови потребители

Аз пък мисля, че ~Валз е права.

Не знам дали сте се замисляли, но във всеки сайт/форум има текучество на потребители - едни си отиват, а на тяхно място идват нови - само дето тук това нямам как да стане, защото на мястото на неактивните не идват други, а това малко или много спира развитието на сайта/форума.

Неактивните потребители не пречат на никого според мен, няма причина да бъдат банвани "или нещо такова", триенето им също не е решение, понеже така ще бъдат премахнати и голяма част от базата данни - снимки, мнения и т.н.

Ако причината наистина са спам-ботовете не може ли към формуляра за регистрация да се добави анти-спам въпрос, както в много други форуми  think  Ако са злоупотреби с мултиакаунти едно ограничение по IP би решило проблема, според скромното ми мнение.

h0neyy^^, този въпрос малко или много касае всички  сегашни и бъдещи потребители и  не виждам защо да не бъде дискутиран открито.

Пийс  8-)


Just remember that sometimes,
the way you think about a person
isn’t the way they actually are.

Offline

#5 2012-02-27 11:59:38

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Нови потребители

Ще се напълни пак със спамери и какво печелим? Потребители, който пищят за всяко нещо, което не разбират и пълнят сайта с теми, който вече ги има. Или ще почнат да обижадат защото им се трият снимките, а идея си нямат, че това се прави постоянно.
Лятото бяха отворени, твойта приятелка да си е направила тогава.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#6 2012-02-27 12:06:56

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Нови потребители

Аз видях въпрос към АДМИНА, не към вас, или се бъркам?Като не знаете, не гадайте.

Extazy Baby, от арогантното ти и всезнаещо държание започва да ми писва, не бъди на всяка манджа мерудия и престани да се слагаш навсякъде.
h0neyy^^, никой не те е карал да се занимаваш или да влизаш в тази тема, както и да пишеш в нея!??
xnekfonikfox, какво искаш да кажеш?Да не допускаме да има нови потребители, само защото не знаят определени неща?Всички сме били нови, всички не сме знаели, не мога да разбера от къде идва тази "омраза" към новите?Дайте, като искате да изтрием всички, които не пишат редовно във форума, че да не ви пречат с въпросите си?Никой не е роден научен.

Айде СТИГА КОМЕНАРИ, админа ще отговори, когато може.
И ако някой иска да ми каже нещо - ЛС, няма нужда да пълните форума с "интелект".
|-(  |-)  |-)


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#7 2012-02-27 17:38:12

admin
Администратор
Registered: 2008-06-15
Posts: 770

Re: Нови потребители

Отговарям на въпросите.

В момента се работи върху нов сайт, с друга насоченост, който е приоритет на екипа.
Той няма да има нищо общо с Капризен, но ще е с развлекателна тематика. Може да се каже, че вече сме на финалната права и пускането му предстои много скоро, но не искам да се нагърбвам със срокове.

Когато това стане, всички вие ще разберете. Впрочем предполагам за голяма част от вас ще е удоволствие да се присъедините към изграждането и събирането на съдържанието на сайта, но това времето ще покаже.

Дотук добре. След като пуснем сайта ще започнем работа върху новата визия на Капризен, като най-вероятно ще подобрим сегашните функции и ще добавим нови. Та в този ред на мисли ще оправим и проблемите с регистрациите.


Надявам се да съм отговорил на въпросите ви.
Поздрави


Пиша дълги и трудноразбираеми изречения!
Извинявам се! blushchuckle

Offline

#8 2012-02-27 18:28:08

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Нови потребители

Суперрр!  sun

Offline

#9 2012-03-10 10:13:09

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Нови потребители

Без повече коментари.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook