#26 2012-02-23 18:04:07

Billy_and_Tomy!
Member
From: София
Registered: 2009-10-20
Posts: 1,012

Re: Just kidding, bitch

Ето го некста. Мисля да спирам историята обаче, не мисля, че има голям интерес. sad

ІV част

Докато вървях към нас си мислех какво ли го е прихванало Джош. Всяка година имаше традиция да „преметне” някое момиче, с мили ласки и думи да я оплете в мрежите си и после да и каже, че всичко е било шега.
Потънала в мисли се прибрах вкъщи и направо се качих в стаята си. Съблякох се, влязох в банята и си взех душ, облякох си пижамата и се пъхнах в леглото. Бързо-бързо заспах, защото бях доста уморена.
На следващия ден, както обикновено часовникът звънна точно в 7 часа. Станах бързо, минах през банята и си измих лицето и зъбите, облякох черен панталон по мен и розов пуловер с голяма яка, сложих учебниците си чантата, облякох си якето взех чантата и тръгнах към училище. По пътя мярнах Джош с колата си, а не след дълго той спря до мен и отвори прозореца.
-Хайде качвай се, ще те закарам до училище.-каза той. Уоу или Джош се е променил, или аз съм новата му жертва.
-Не благодаря. Ще повървя пеш, времето е супер.-Добре признавам излъгах. Времето беше ужасно валеше дъжд, духаше силен вятър и аз умирах от студ, но нямаше да си призная, че имам нужда от превоз.
-Не се инати. Преглътни гордостта си и се качи нищо няма да ти стане, аз не хапя нали знаеш. И без това не ми се пътува сам. -  отвърна той. Училището е доста далеч от вкъщи, преди живеехме в хубава къща близо до училището, но баща ми изгуби работата си и така сега живеехме в обикновена малка къща на другия край на града.
-Ъмм... добре. Благодаря ти-казах аз и се качих в колата. Беше невероятно топло и явно Джош забеляза щастливата ми физиономия и се засмя.
-Какво? На какво се смееш?
-На теб и физиономията ти. „Времето е супер” само дето вали дъжд и духа вятър. Искаш ли да пусна парното да е по-топло или така ти е добре? –погледна ме загрижено
-Не, така ми е добре, благодаря ти все пак. Хайде тръгвай, че ще закъснеем.
Джош запали и тръгнахме, но усещах, че не отиваме в училището или поне така си мислех, докато не излязохме от града и не спряхме пред една горичка близо до града.


[img]http://prikachi.com/images/290/2778290g.gif[/img]

Offline

#27 2012-02-23 18:38:46

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Just kidding, bitch

Става интересно.

Offline

#28 2012-02-23 19:16:34

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Just kidding, bitch

Става интересно.

Offline

#29 2012-02-23 19:21:54

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Just kidding, bitch

Въпреки че не пиша коментари следя историята с голям интерес...моля те не я спирай!!!


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#30 2012-02-23 21:36:35

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Just kidding, bitch

Става интересно.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#31 2012-02-23 21:48:39

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: Just kidding, bitch

Охооо. o.O Давай бързо некста!  nod


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#32 2012-02-24 16:52:12

Billy_and_Tomy!
Member
From: София
Registered: 2009-10-20
Posts: 1,012

Re: Just kidding, bitch

V част

-Какво правим тук?-попитах аз.
-Днес няма да ходим на даскало. Ще сме само аз и ти. –Джош ме погледна с дълбоките си пъстри очи и се усмихна сладко.
-Джош това,че се съгласих да направя проекта ти и да ме закараш на училище не означаваше, че си легна с теб. Аз няма да съм поредната ти „жертва”.
-Но кой е казал, че искам да си легна с теб? –навдигна вежди и продължи – ти си много красива и в никакъв случай няма да бъдеш поредната ми „жертва”, както ти се изрази. Искам да те опозная стига ти да ми позволиш. – Ехааа... Никога не съм мислела Джош за такова момче.
-Добре. Какво искаш да знаеш за мен? –попитах аз.
-Разкажи ми историята си. Всеки човек си има история, разкажи своята.
-Малко ми е трудно, но ще опитам. Ще зпаочна съвсем от началото. Като бях на около 11-12г. живеехме в онази хубавата къща до даскалото знаеш я. Един ден баща ми изгуби работата си, започнаха скандалите, парите свършиха и се преместихме в по-отдалечените квартали. На нашите изобщо не им пука за мен, при всеки скандал майка ми натяква на баща ми да се изнеса...И така за това приех да направя проекта ти, защото ми трябват пари. –стана ми доста неловко. Незнаех какво да кажа.
-Хей защо не дойдеш да живееш у нас? Знаеш, че живея сам, къщата ми е голяма ще има място и за теб,а за мен няма да е проблем даже ще ми е приятно.
-Какво?! –останах без думи. Нима Джош-богаташът да ме кани у тях? В невероятната му огромна къща? Да живея с него?
-Да ела да живееш с мен. Ще си прекарваме чудесно. Помисли си!
-Ъъъ...вече обещах на Ина да остана в тях. Съжалявам.


[img]http://prikachi.com/images/290/2778290g.gif[/img]

Offline

#33 2012-02-24 17:09:32

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: Just kidding, bitch

некст!!


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#34 2012-02-24 19:27:17

scrapi_18
Member
Registered: 2009-05-05
Posts: 83

Re: Just kidding, bitch

страхотно е  smile  smile  smile


Горе главата дори и да губиш играта!

Offline

#35 2012-02-24 20:06:41

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Just kidding, bitch

Още sun


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#36 2012-02-24 20:24:36

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: Just kidding, bitch

Страхотно! sun Ощее!  heart


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#37 2012-02-24 22:01:13

blackketi
Member
Registered: 2010-11-14
Posts: 58

Re: Just kidding, bitch

Историята ти е много хубава!Браво!Пишеш много добре!Много ми харесва и я следя с интерес! heart  heart  chuckle

Offline

#38 2012-02-25 18:34:15

Billy_and_Tomy!
Member
From: София
Registered: 2009-10-20
Posts: 1,012

Re: Just kidding, bitch

VІ част

Седях в колата и гледах през прозореца, исках да си вървя. Тогава усетих дъхът на Джош съвсем близо до връта ми. Изтръпнах, какво ли искаше той?
-Ъъ Джош много си близо....-незнаех какво друго да му кажа. Тогава той започна да ме целува, целувките му бяха нежни и страстни. Знаех до къде ще стигнат нещата, а не исках да се стига до там. – Хейй спри!! Джош какво правиш подяволите?! –облъснах го. Той ме изгледа самодоволно.
-Знам, че го искаш иначе нямаше да се качиш в колата-отвърна той и пак започна да ме целува. От целувките му се разтапя, бяха толкова невероятни.
-Какво?! Мислиш, че се качих в колата за това?! Ти добре ли си? Искам да си ходя!!!
-Мм никъде няма да ходиш малката. – От тези думи ме побиха тръпки. Какви ли не мисли ми минаха през главата. Тогава го ударих по главата, не беше силно колкото да го отвлека от това, което правеше. Отворих вратата и си плюх на петите. Тичах по пътя когато изведнъж се спрях. Приближаваше се една кола, караше доста бързо. Паникьосах се, дори не можах да помръдна. Просто стоях и чаках да ме блъснат. След това не помня нищо...
Когато отворих очи, бях във стая, на която стените бяха бели. Имаше подтискащ вид. До прозореца стоеше момче, не можех да го видя ясно беше с качулка. Опитах се да стана от леглото, но само успях да изстена. Тогава момчето се обърна. Изгубих и ума и дума. Момчето, което беше в стаята беше със черна коса, мисля, че имаше плитки, не можах да преценя добре,но имаше дълбоки кафяви очи. Беше ми доста познат, но не можех да се сетя кой е.
-А..Вие сте?-едвам чуто попитах аз. Даже не бях сигурна дали ме е чул, но явно е щом ми отговори.
-Нима не ме помниш? Хайде Манди спомни си виждала си ме със сигурност.
-Не...аз наистина не съм Ви виждала. В болница ли съм? –попитах го отново аз.
-Да. Много съжалявам за случилото се не те видях. Лекарите казаха, че ще се оправиш със дълга почивка.-каза той и се усмихна широко.
-Аз...-тогава се сетих кое е това момче. Той беше ......


[img]http://prikachi.com/images/290/2778290g.gif[/img]

Offline

#39 2012-02-25 20:28:48

scrapi_18
Member
Registered: 2009-05-05
Posts: 83

Re: Just kidding, bitch

става наистина интерсно  (y) страхотно е, ще чакам с нетърпение следващата част  smile  smile  smile


Горе главата дори и да губиш играта!

Offline

#40 2012-02-26 09:30:48

qnichka98
Member
Registered: 2011-09-18
Posts: 38

Re: Just kidding, bitch

Чакам некстт !!!  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart МНОГО СЪМ ЗАРИБЕНА !! laugh


[align=center][img]http://i44.tinypic.com/25thhys.gif[img]http://i44.tinypic.com/25thhys.gif[/img][/img][/align]

Offline

#41 2012-02-26 12:59:42

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Just kidding, bitch

Некст.  heart  heart

Offline

#42 2012-02-26 13:45:48

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Just kidding, bitch

Некст. happy

Offline

#43 2012-02-26 15:51:15

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Just kidding, bitch

Некст. happy


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#44 2012-02-26 19:36:11

Billy_and_Tomy!
Member
From: София
Registered: 2009-10-20
Posts: 1,012

Re: Just kidding, bitch

VІІ част

Момчето, което беше в стаята при мен е Томас. Той е един от най-известните звезди, особено сред тийнейджърите. Той пееше соло, също така можеше да свири на китара. Не бях сред феновете му, но Ина му е огромна фенка.
-Какво аз?-попита ме тойкато навдигна вежда.
-Ти си..Ти си.. Томас? Звездата? Разглезеното хлапе? –едвам промълвих аз. Явно не му хареса последното, защото се намръщи.
-Да аз съм. Благодаря ти за комплимента. –усмихна ми се фалшиво.
-Какво нацупи ли се?-опитах се да се засмея леко, но само успях да се усмихна.
-Да нацупих се, защото ми омръзна да говорят за мен без да ме познават. И ти си същата като останалите - кучка! Не трябваше да те водя тук, трябваше да те зарежа на пътя да умреш! Щеше да бъде просто инцидент и нищо повече. – от тези думи ме заболя ужасно много. Усетих, че очите ми се насълзиха. И думичка не можех да му кажа, щях да заплача. Скрих се бързо под одеалото, малко детинско, но само това се сетих да направя.
-Да ме беше оставил... –промълвих тихо аз и се разхлипах.
Мислех, че си е тръгнал. След няколко минути в пълна тишина наистина мислех, че си е отишъл. Но когато махнах одеалото го видях, стоеше до прозореца и ме гледаше със съжаление.
-Върви си. Махай се. Остави ме сама!! –говорех му тихо. Това наистина ме изтощаваше.
-Няма да те оставя сама.-отговори той и седна на леглото до мен. Хвана ръката ми и започна да я гали. Бързо я дръпнах, но той пак я хвана.
-Какво искаш от мен?-въздъхнах, чувствах се безсилна и безпомощна.
-Искам да си добре. Отпусни се и поспинкай малко. Не бива да се напрагаш.
-Аз..не ми се спи.-окей излъгах. Умирах си за сън, очите буквално ми се затваряха.
-Лека нощ мила.-Целуна ме по челото. Исках да възразя, но нямах сили дори да помръдна, затворих очи и на момента заспах.


[img]http://prikachi.com/images/290/2778290g.gif[/img]

Offline

#45 2012-02-26 19:46:06

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: Just kidding, bitch

некст  heart



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#46 2012-02-26 19:51:23

scrapi_18
Member
Registered: 2009-05-05
Posts: 83

Re: Just kidding, bitch

леле страхотно е, smile  smile  smile  некст


Горе главата дори и да губиш играта!

Offline

#47 2012-02-26 20:19:08

julity
Member
From: ~`Wonderland *
Registered: 2010-02-06
Posts: 746

Re: Just kidding, bitch

суперр ее!! много ми харесва  heart  не го спирай ;хх !! smile  smile


[img]http://prikachi.com/images/895/3800895I.gif[/img]

Offline

#48 2012-02-27 07:17:19

dobchitu
Предупреден(а) за изгонване
Registered: 2010-02-18
Posts: 78

Re: Just kidding, bitch

Въпреки че не пиша коментари следя историята с голям интерес...моля те не я спирай!!!


"Always walk on the road  you choose and if people around you try to change the road, when you arrive, make them regret"

Offline

#49 2012-02-27 10:54:17

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Just kidding, bitch

Интересно е,некста ще го чакам. nod


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#50 2012-02-28 20:21:55

Billy_and_Tomy!
Member
From: София
Registered: 2009-10-20
Posts: 1,012

Re: Just kidding, bitch

Съжалявам, че не пусках некст, но нямах възможност. Ето го некста. Дано ви хареса.

VІІІ част

Когато се събудих, слънчевите лъчи минаваха през прозореца и осветяваха цялата стая. Беше сутрин. Светлината ме дразнеше и сбърчих вежди.
-Добро утро-чух бодрия глас на Томас, явно беше станал преди мен. В стаята ухаеше прекрасно на кифлички и мляко.
-Да..добро утро-едвам промълвих аз.-Закуска ли си донесъл?
-Да кифлички и мляко, но има и портокалов сок.
-Мерси...-нямах никакво желание да говоря с него.
-Как се чувстваш днес? По-добре ли си? Лекарите ще ти дадат болкоуспокояващи след като хапнеш.
-По-добре съм-излъгах го, но както казах не исках да говоря с него.-Може ли да ми дадеп огледалото от чантата ми?
-Секунда.-отговори той и миг по-късно ми даде огледалото. Навдигнах се леко и се погледнах. Изглеждах ужасно! Косата ми беше ужасно рошава, по лицето ми имаше синини и съсирена кръв. Приличах на станала от гроба.
-Боже мой! Изглеждам ужасно. Имам нужда от душ.
-По-късно ще си вземеш, сега трябва да си почиваш. А пък и изглеждаш прекрасно. –каза той и ми се усмихна широко.
-Ти кога ще си тръгваш? Сигурно си ужасно зает.
-Когато се оправиш напълно. Отмених всичките си планове и ангажименти за целия месец, за да съм с теб.-Какво?! Целия месец с него, та аз и минута не мога да го издържам.
-Нали знаеш, че не е нужно? Не съм ти искала помощта, нито пък искам съжалението ти.
-Но ти имаш нужда от помощ. Не можеш да се справиш сама, не и сега.
Тъкмо щях да възразя, но на вратата се почука и след това вътре влезе Ина. Косата и се спускаше по раменете и чак до кръста, очите и блестяха, а усмивката и беше наистина голяма.
-Здравей малката, как си? –каза тя и седна до мен.
-Добре съм или поне така мисля-усмихнах и се аз.-Ти защо си толкова щастлива? Каква е причината?
-Бременна съм. С Бил опитваме от известно време и най-накрая успяхме. –Уоу. Това си беше изненада. Трябваше да се зарадвам, но някак си се почувствах гадно.
-Честито. Радвам се за вас.-казах аз и се усмихнах фалшиво.Тя се засмя, наистина сияеше.
-Как се озова тук? Казаха ми, че са те блъснали.-каза тя.
Въздъхнах и и разказах всичко, от самото начало. Стана ми много тъжно и аз незнам защо. Едвам сдържах сълзите си. Томас го забеляза и бързо се включи.
-Ам Ина нали? Тя трябва да си почива, да не я разстройваме отново. Ако искаш утре ела пак.
-Ами добре, ще дойда, Чао мъник. Пази се-целуна ме по челото и си тръгна.
Вперих поглед в тавана, умирах си от скука и всичко ме болеше.


[img]http://prikachi.com/images/290/2778290g.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook