#101 2012-02-10 13:04:26

sweet_girl_1
Member
Registered: 2010-01-17
Posts: 690

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Супер е! Неееексттт  sun


[img]http://i1086.photobucket.com/albums/j452/wetpaintpod1/tumblr_lxtljlFUTC1qelzpoo1_500.gif[/img]

Offline

#102 2012-02-10 16:18:41

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Ето я и следващата част. Приятно четене!


14-част.



Хейли без да подозира, че Брендън я следи отиде при Хенри.
-Здравей! –каза тя и се огледа. –Нещо ново? –попита, явно се бе притеснила.
-Не, продължавам да звъня, но никой не отговаря. –отвърна той и затвори телефона си. –Трябва да се обадим в полицията! –каза той притеснен.
-Не, не можем, не са минали 48 часа. Ще трябва да я намерим сами! –каза Хейли уверено.
-Не можем да я намерим сами, подвволите! Как ще я открием. –повиши тон Хенри.
-Успокой се, не са много местата на които може да отиде. –каза Хейли и отново се огледа.
-Не са много?! –извика Хенри. –Знаеш ли, ти си виновна, ако си беше държала устата затворена сега нямаше да се случва нищо от това. Ти щеше да си в някой бар друсайки се и пиейки както преди, а Амбър щеше да е с мен някъде, където щяхме да сме само двамата. –развика се той. –Ти си виновна Хейли Мартин. –извика Хенри.
-Майната ти шибано копеле! –извика тя и му заби шамар. –Аз ли съм виновна. Ами ти, уби човека, когото обичах, и най-добрата ми приятелка, какво ще кажеш за това? А Хенри? Какво? –извика тя. –Майната ти! Ще я намеря сама! –каза Хейли и тръгна обратно към колата си.
-Почакай! –каза той. –Права си! Ще ти помогна да я намерим! –рече Хенри и тръгна с нея към колата. Влязоха вътре и през цялото време в нея не си казаха дори и дума, а Брендън бе зад тях следейки ги. Изведнъж Хейли спря пред един клуб и слязоха.
-Провери зад клуба Хенри, аз ще погледна вътре! –тя влезе, а той отиде отзад. Щом девойката влезе се огледа, но не можа да намери Амбър и излезе. Изчака Хенри до колата.
-Няма я! –каза Хенри и отиде до Хейли.
-Вътре също! Явно не е тук! –извади една цигара и я запали, дръпна няколко пъти, след което издиша дима. –Хайде има още клубове. –качиха се в колата и тръгнаха. Изведнъж в тишината Хенри гледайки през прозореца продума.
-Съжалявам за всичко! –рече той и дръпна от цигарата, която бе запалил преди минута.
-За какво?! –попита Хейли карайки и гледайки напред.
-За всичко, което ти казах одеве и за онази нощ! –отново дръпна от цигарата и издиша дима бавно. Бе притеснен за Амбър, бе ядосан на себе си и на Хейли. Имаше товар на плещите си, който не му позволяваше да бъде спокоен. Правеше го ядосан и яростен.
Да живее с мисълта, че е убил трима души и е застрашил своя и на негова приятелка живота си беше чисто мъчение да живее с това. Но се справяше или поне така изглеждаше. След думите му Хейли натисна рязко спирачките на колата, а той се удари в таблото.
-Да не полудя? Какво правиш!? –развика се той.
-Ако още веднъж споменеш онази нощ, ще изхвърчиш от колата ми. Забрави я. –каза тя и тръгнаха отново. –Имаш ли чувството, че някой ни следи. –погледна в огледалото за задно виждане и разпозна колата. –Мамка му! –изсумтя Хейли и натисна газта.
-Хей какво правиш?! –извика Хенри уплашено, а Хейли натискаше повече и повече.
Брендън не й отстъпи и натисна газта.
-Щом така ще играем! –усили още повече, като се усмихна.
-Хейли намали, този път няма да ни се размине. –извика Хенри отвътре уплашен. Изведнъж Хейли изгуби колата зад себе си и намали, след което с нормална скорост стигнаха до друг клуб. Слязоха от колата и всеки тръгна да я търси, а Брендън спря своята точно зад тази на девойката. Хейли влезе в клуба, но не я намери и излезе, но след като не я намери вътре реши да огледа наоколо. Покрай клуба имаше малки улички, бяха тъмни и страшни. Хейли тръгна сама, надявайки се да намери Амбър.
Докато отиваше към едната усети някого зад себе си.
-Здравей Хейли! –каза той и се засмя хващайки я през кръста, а тя изпищя.
-Идиот! Да не полудя? –попита тихо Хейли.
-Какво правиш тук?! Да не би да търсиш някого?! –каза той и я пусна.
-Не е твоя работа. Но да търся Амбър. –каза Хейли, като се огледа.
-Амбър? Коя е тя? –попита Брендън, като сложи ръце в джобовете си.
-Най-добрата ми приятелка! –тръгнаха да вървят. Изведнъж в една от уличките в далечината се видяха силуети, а Брендън и Хейли побягнаха на там. Чуваше се смеха на момчета, но се чу гласа на едно момиче. Хейли веднага се приближи заедно с Брендън и извика, когато видя момичето на земята.
-Амбър!!!!!!- извика Хейли и ококори очи, а момчетата около Амбър веднага избягаха. Хейли не знаеше какво става. Просто стоеше и гледаше учудена. Това бе Амбър, дори за самата нея беше странно и неприемливо.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#103 2012-02-10 16:47:44

x.X.xemo_girlx.X.x
Member
From: поsеtutел оt другuя свяt ..
Registered: 2011-03-09
Posts: 694

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

некст некст некст heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/491/4436491m.gif[/img]

Нов профил ( мuaa {} ).

Offline

#104 2012-02-10 17:45:09

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Много ми хареса тази часттт   heart  heart  heart искам НЕксТ

Offline

#105 2012-02-10 21:54:03

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Много ми хареса тази часттт   heart  heart  heart искам НЕксТ

Offline

#106 2012-02-10 21:55:29

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

некст некст некст heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#107 2012-02-11 10:56:29

sun rise
Member
Registered: 2010-02-11
Posts: 77

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

мн интересно пускай следващата част smile

Offline

#108 2012-02-11 15:24:16

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Ето я следващата част. Надявам се да ви хареса! Приятно четене!





15-част.


Хейли и Брендън веднага отидоха да помогнат на Амбър. Хейли се опита да й помогне да стане.
-Остави ме Хейли! –каза Амбър. –Не ми трябваш! –сълзите бяха по очите й.
-Амбър не се дръж като дете. –сопна се Хейли и изправиха Амбър на крака заедно с Брендън.
-Остави ме да си водя живота Хейли! –тросна се момичето, но се придържаше на Хейли.
-Ще говорим после, сега ще те заведем в болницата за да те прегледат! –каза Хейли и тръгнаха да излизат от уличката, а точно тогава се появи и Хенри.
-Амбър! –извика той и побягна към тях. –Добре ли си? –каза той и я хвана, като избута Хейли. –Хайде ела. –качиха я в колата на Хейли и тръгнаха към болницата. През целия път никой не казваше нищо, а Брендън бе в колата си карайки зад тях. Щом пристигнаха в болницата веднага приеха Амбър и я отведоха. По-пътя Амбър бе припаднала. Вкараха я в една стая и оставиха другите в невидение. На пръв поглед не изглеждаше толкова зле, но опрделено имаше нещо. Хейлс стоеше в коридора заедно с Брендън и Хенри. Изведнъж усети как някой я придърпа към себе си и я прегърна.
-Спокойно, ще се оправи! –каза той и я прегърна силно. Явно Брендън не бе толкова лош човек, колкото Хейли си мислеше, все пак и помогна с Амбър, освен това той я целуваше с такава страст, че едва ли някой би си помислил, че няма чувства към нея. Хейли от своя страна пък не се подаваше на чувствата си и се държеше колкото може, но в определен момент знаеше, че всичко ще рухне и ще се предаде. Знаеше, че те ще наделеят над нея. След доста време прекарано в коридора излезе и един доктор. Погледна 3-мата и видя родителите й да идват тичайки.
-Къде е момиченцето ми!? –попита майка й с зачервени от плач очи, трепереща и притеснена, но най-вече уплашена до смърт.
-Докторе добре е нали?! –попита Хейли разтревожено, а докрора мълчеше. Гледаше всички очи, които се бяха вперили  в него. Бяха пълни с надежда и сълзи. Очакваха неговия отговор. Изведнъж Хенри се обади ядосан.
-Мамка му не мълчете!!! –извика Хенри разтревожен.
-Моля ви да се успокоите господине! –каза доктора и погледна всички наведнъж. –Не искам да ви лъжа. За сега момичето е добре, но не се знае до кога. Закрепихме колкото можахме здравето й, но не можем да гарантираме дали ще се оправи. Както знаете момичето е имало левкимия. Взела е хапчета, смесила ги е с алкохол след, което е взела и наркотични вещества, чудо е че все още е жива. –рече доктора.
-Левкимия?! –каза с насълзени очи Хейли гледайки човека с престилката. –Амбър няма левкимия! Трябва да сте сгрешили! –каза тя и погледна Брендън, след това майката на Амбър.
-Тя няма левкимия, нали? –очакваше отговорът да бъде отрицателен и доктора да е сгрешил.
-Вярно е, Амбър е болна от левкимия. –каза майка й, като зарида.
-Защо не ми е казала, аз съм й най-добрата приятелка! Сега ще ме остави. Ще живее нали? –сълзите ставаха, като водопад, думите излизаха от устата й бързо, а болката й се увеличаваше.
-Не искаше никой да знае. Реши да го запази в тайна. Не искаше да я съжаляват! –каза майка й, все още не се бе предала, все още се държеше, като истински войн. Хейли побягна на някъде, а Брендън тръгна след нея.
-Докторе може ли да я видя? –попита майка й и погледна с надежда доктора.
-Да, но за малко! –каза той и тръгна, след него и родителите на Амбър.
-Хейли почакай! –викаше след нея Брендън. –Успокой се, моля те! –каза той, но Хейли се качи в колата и потегли на някъде, а той се качи в своята и тръгна след нея.
Хенри стоеше и гледаше Амбър от стола до леглото, но Амбър така и не отваряше очи. Бе потънала в страната на съня и не се знаеше дали ще се събуди. Макар да бе в стабилно състояние, тя не се събуждаше.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#109 2012-02-11 18:15:24

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Тая част ми е една от любимите. heart Некст...

Offline

#110 2012-02-11 18:22:49

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Страшнааа!Искам НЕКСТ.

Offline

#111 2012-02-12 20:56:59

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Още няколко части и приключвам историята. Утре ще е следващата част.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#112 2012-02-13 16:15:04

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Ето я и следващата част.



16-ТА ЧАСТ.


Хейли спря пред болницата и влезе. Видя майка й да стои вън в коридора заедно с баща й.
-Здравейте! Амбър будна ли е? –попита тя с насълзени очи.
-Хенри е при нея, но едва ли се е събудила. –рече жената и въздъхна. Хейли леко се усмихна и тръгна към стаята на Амбър в която тя бе заедно с Хенри, но преди да влезе чу Хенри да говори.
-Амбър моля те, не ме оставяй, не можеш да си тръгнеш точно сега. Не можеш Амбър. Аз съм с теб, каквото и да стане Амбър. Обичам те Амбър! –каза той и целуна ръката й. Хейли видя колко го боли, а думите му бяха толкова искрени, че я накарана да заридае. Но не се сдържа и влезе.
-Здравей Хенри, как е тя? –попита тя докато бе застана до вратата.
-Чу доктора нали? Е, в същото положение си е! –каза той и я погледна.
-Толкова е ужасно. Всеки до когото се добера ме напуска по най-гадния начин. Първо Джаред и Мег, а сега Амбър. –няколко сълзи капнаха по лицето й. –Ако можех да върна времето назад, нищо от това нямаше да се случи. –приближи се до Хенри.
-Ти поне имаш Брендън. –рече той и се засмя.
-Брендън не ми е приятел, ако си мислиш това. Брендън е просто човек от миналото. –каза тя и го погали по косата.
-Да бе, той те гледа точно както Джаред те гледаше, а ти него също. За другите е очевидно, но за теб не. Страхуваш се нали? –рече Хенри и се засмя. –Защо го правиш? Имаш него до себе си, а се инатиш, защо Хейли? –попита той, като сълзите напираха в очите му.
-Джаред е единствения, който ме е карал да се чувствам влюбена, Брендън той.. –той я прекъсна.
-Брендън е добро момче и си личи, че е влюбен в теб. Какво толкова е станало, че не го искаш и отказваш да приемеш, че ти си влюбена в него. –погледна я той, а тя просто не знаеше какво да отговори.
-Виж Хенри, с Брендън имаме трудни отношения, не мисля, че можеш да ги разбереш. Сега искам да остана насаме с Амбър, дори и тя да спи, моля те. –каза Хейли, а той стана от стола.
-Дано не съжаляваш някой ден Хейли! –след тези думи той напусна стаята. Тя хвана ръката на Амбър и я погледна, след което я погали по челото.
-Ще ми липсваш, ти беше единствения човек, който бе до мен, когато всички други ме съжаляваха. Знам, че не беше лесно с мен, но ти си най-страхотния човек, когото познавам, най-силния, най-добрия, ти си сестрата, която никога съм нямала. И повярвай ми наистина съжалявам за онези думи, ако знаех какво да направя за да оправя всичко, бих го сторила Амбър. Преди да ме напуснеш и отново да бъда изоставена, поне мога да кажа, думите, които не съм ти казвала. Обичам те Амбър и никой няма да промени това. –целуна я по челото и излезе от стаята. Щом излезе видя Брендън да стои заровил лице в шепите си.
-Може ли да поговорим?!? –попита тя, докосвайки го по рамото.
-Разбира се! –каза той и стана, след което излязоха навън


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#113 2012-02-13 18:29:31

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

За каквооо ли ще си говорят??? некст

Offline

#114 2012-02-13 23:11:29

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

За каквооо ли ще си говорят??? некст

Offline

#115 2012-02-14 16:33:13

sweet_girl_1
Member
Registered: 2010-01-17
Posts: 690

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Нексттттттт !!!  heart  sun


[img]http://i1086.photobucket.com/albums/j452/wetpaintpod1/tumblr_lxtljlFUTC1qelzpoo1_500.gif[/img]

Offline

#116 2012-02-25 20:48:28

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Видях, че скоро не съм пускала нова част, така, че ето я сега.
Дано да ви хареса!


Хейли и Брендън излязоха навън и се отдалечиха от болницата.
-Е за какво искаш да говорим Хейлс? –попита той и се засмя, спирайки на едно място.
-След цялата случка с Амбър исках просто да ти кажа някои неща. Не исках всичко да остава неказано. –каза тя с леки прекъсвания.
-За какво говориш? Какво ще остане неизказано? –попита неразбиращо той.
-Виж Брендън, не те обичам, но се страхувам, че започвам. –каза тя свеждайки глава надолу.
-Какво?! –попита той.
-Знам, дойде за да си отмъстиш, а аз просто.. дори не знам как се случи. –каза тя все още гледайки в земята.
-Хейлс, аз не съм тук да си отмъстя, е да може в началото, но сега май не. –засмя се той опитвайки се да хване погледа й, който все още бе забит в земята.
-Виж нека спрем, казах ти каквото имах да ти казвам, сега трябва да тръгвам. Майка ми се притеснява за мен. –каза тя и тръгна, а той просто я остави да си тръгне.

-Къде беше? –попита майка й след като Хейли бе цъкнала лампата и се стресна.
-В болницата! – отвърна Хейли и тръгна бавно към стълбите.
-Какво си правила Хейли Мартин?–извика майка й обляна в сълзи.
-Вкарах Амбър в болницата. –каза тихо тя и се качи на първото стъпало.
-Какво?! –попита майка й, като присви очи.
-Да каквото чу. –сопна се тя и тръгна по стълбите.
-Искаш да ни умориш всички нали? Първо баща си, после катастрофата, сега Амбър, а накрая и мен нали? –каза майка й, а тези думи се забиха право в сърцето й.  Хейли спря на стъпалото и стисна зъби.  Преглътна тежко, а тогава майка й и каза още нещо.
-Преди мислих, че си най-скъпоценното нещо в моя живот, а сега разбирам каква грешка съм направила, когато съм ти дала живот. –рече онази жена, която след тези думи вече Хейли не смяташе за своя майка. Момичето продължи нагоре и влезе в стаята си. Но дали щеше да излезе от там по –силна, не се знаеше. Но определено нещо предстоеше да се случи.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#117 2012-02-25 22:22:50

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Нексттттттт !!!  heart  sun

Offline

#118 2012-02-27 16:21:51

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Аз..аз мисля че съм влюбена в ИСТОРИЯТА ТИ!!!Чакам некста!  heart

Offline

#119 2012-02-27 16:44:47

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Доста бях изпуснала,но си наваксах.Ощеее!?? heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#120 2012-04-08 16:59:34

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Невероятнаа ее,имаш талант. Некстт моляя  inlove  heart

Offline

#121 2012-04-08 17:10:47

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Съжалявам, но историята е спряна!


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#122 2012-04-08 21:15:47

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Офф защоо много хора я следятт историята е невероятна,НЕ  я спирайй!   cry

Offline

#123 2012-04-08 21:19:04

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Отдавна е спряна. Съжалявам!


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook