#1 2012-02-01 20:48:02

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Little part of my life

Една история.Началото още не е интересно,но  с течение на времето става по-интересна.Ще се радвам на мнението ви.
                                                   
Алармата на телефонът звънна и ме събуди.Аз я спрях и погледнах колко е часът,беше 6:00.Станах сънено и едвам си отворих очите.Отидох до тоалетната измих си лицето и отидох да закусвам.Направих си корн флейкс с мед,любимият ми.В 6:30 бях приключила със закуската си и отидох да се обличам.Облякох черните си дънки и една блуза.Вързах на небрежно кокче кестенявата си дълга коса и си сложих черен молив на кафявите очи.Стана 7:00 и реших да тръгвам.Слязох по стълбите на три етажната ни къща (на мен,на майка ми и  на сестра ми) и отидох в кухнята.Там бяха майка ми Белла и сестра ми Роузи.
-Добро утро.-поздравих ги сънено.
-Добро утро Кейси.-каза мама и ме прегърна.Всички ме наричат Кейси,но аз си ненавиждам името.Звучи сякаш съм някоя богата лигличка,но все пак нямах друг избор.На 16 години съм,но с нетърпение чакам да се изнеса от нас.
-Кейсии.-каза малката ми сестричка Роузи и ме гушна.Тя е на 5 години и много ми лази по нервите,но все пак я обичам.Много ще я пазя и няма да я правя надута лигла като всички момичета от нашия клас.
-Написа ли си домашната мила?-попита ме мама.
-Да мамо.-отегчено и отговорих и тръгнах към училище..Майка ми беше много взискателна,иска да изкарвам само шестици,за да успея за напред и да уча в най-елитния колеж.
Докато вървях към училище си мислех за Дийн,гаджето ми и как всяка лигла от училището ми му се лепи като муха.Не ревнувам,но много ме ядосват такива момичета.Стигнах до училище и седнах на една пейка.До мен дойде Памела най-голямата лигла.
-Хей.-каза Памела и седна до мен.
-Какво искаш?-попитах я безразлично аз.
-Виж,ние с теб не се понасяме много,но разбрах,че си много добър човек.
-Моля?!-изненадано попитах.Та тя до вчера ми се зъбеше злобно и ми се нахвърляше за бой,а днес идва тук и ми се прави,че нищо не се е случило.Идеше ми да я хвана за гушата,защото не мога да я понасям,но все пак й се усмихнах.
-Искам да станем приятелки.Както и  останалите мажоретки.-каза тя и се развълнува.
-Виж,оценявам го,но не помниш ли колко се мразехме?Знаеш колко сими противна аз също знам колко съм ти противна.
-Хората се променят.Дошла съм с най-добри намерения.Това е само минало.Не давай на омразата да наделява.-каза Памела.-Сега имам история и видях,че ти също.Ще запазя място на шестия чин.
Бях много изненадана не знаех дали да се радвам,но все пак дста се развълнувах.Званецът би,аз станах от пейката и се запътих към кабинета по история.От третия чин ми мяташе Тифани,която е най-добрата ми приятелка,но на шестия чин ме чакаше Памела.Трябваше да избера и избрах да отида при Памела.Отидох при нея и седнах,Тифани се обърна и се намуси,сигурно ми е сърдита,но щеше да ме разбере.
-Понеже сме най-добри приятелки,за да бъдем по-често двете и да се забавляваме ела в отбора на мажоретките.-каза Памела.
-Амии...-поколебах се и й казах.-С удоволствие.
Докато учителят по история преподаваше новият урок аз и Памела обсъждахме готините момчета във футболният отбор.
-Най-готиният е Майк.-каза Памела.
-Нее,брат му е по-готин и от него.-възразих на Памела.
-О,да Дийн.Толкова е красив.
-Което ми  напомни,хайде след историята да отидем при него.Обещала съм му да му се обадя.-казах аз.
-Добре,но първо ми кажи какво става между вас.
-Ами нищо.ние просто сме гаджета.
-Леле,супер.Ти си гадже с най-готиното момче в цялото училище и не си казала на никого.-изненада се Памела.
-Да.Пазих го в тайна.Е,не беше тайна,но все пак не е ставало дума за това.-отвърнах й.
В същото време Тифани ми пише смс:
„Заменяш ме с някой,който мразеше цял живот,така ли?”
Мразех я,но само защото не я познавах достатъчно добре.Тя е страхотна и като се замисля,защо съм си губила времето с тази глупачка Тифани?!
-Кейси,хайде още сега да отидем на игрището.Сега Дийн тренира.Може да се видите.-каза Пам.
-Но ние сме в час,как да отидем.-попитах я аз.
-Нали съм мажоретка,а и ти ще ставаш.Имаме право по всяко време да напускаме часовете.
-Това е чудесно,хайде.-отвърнах развълнувано.
Излезнахме от стаята и се запътихме към игрището.
-Ти по кой си падаш от отбора?-попитах Пам.
-По Джонатан.-каза тя.-Започнахме да се сваляме и сме си уговорили среща за утре вечер.
-Това е чудесно.-казах аз.-И той е супер.
Излезнахме на игрището и метнахме на Дийн и на Джонатан.Седнахме на пейките да ги почакаме да свършат,което щеше да е след 5 минути.




Мнение,критика?: )


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#2 2012-02-01 21:07:27

beautiful_kitty
YMCMB ♥
From: Dubai .
Registered: 2010-02-21
Posts: 10,203

Re: Little part of my life

Хареса ми.


[img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz3gquTk911r5s8qlo1_r1_250.gif[/img] [img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz3gquTk911r5s8qlo4_r1_250.gif[/img]
[list=*]
[*]Понякога трябва да се научиш да се сбогуваш..колкото и трудно да е.[/*]
[/list]

; We♥it ; Ask.fm

Offline

#3 2012-02-01 21:08:51

swe3t_smil3
Member
Registered: 2010-10-15
Posts: 1,925

Re: Little part of my life

Хареса ми.
Продължи.
nod


[list=*]
[*]Животът е болест, предавана по полов път![/*]
[/list]

Offline

#4 2012-02-02 09:20:52

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Little part of my life

Хареса ми.
Продължи.
nod


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#5 2012-02-02 09:21:51

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Little part of my life

Некст?  think  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#6 2012-02-02 11:33:25

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: Little part of my life

Хареса ми.



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#7 2012-02-02 11:33:44

mi_chan
Member
From: Hogwarts
Registered: 2010-03-20
Posts: 466

Re: Little part of my life

Некст?  think  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mb9qvyDkIy1qc09cro2_500.gif[/img]

Offline

#8 2012-02-02 13:34:14

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Little part of my life

Излежда интересно, но мисля, че тази Памела ще й извърти номер. laugh

Offline

#9 2012-02-02 14:51:34

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Little part of my life

Излежда интересно, но мисля, че тази Памела ще й извърти номер. laugh


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#10 2012-02-03 09:46:32

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Little part of my life

В тази част може да се разбере за Памела.
-Здравейте.-каза Дийн и дойде до мен.
-Здравей.-отвърнахме аз и Пам.
В същото време Джонатан дойде и седна до Дийн и Памела остана настрана.Дийн ме взе в скута си и започнахме да говорим за футбола.
-Офф!-каза Памела и си тръгна.
-Пам,чакай!-извиках се аз и тръгнах след нея.-Сърдиш ли се за нещо?
-Ти,ти искаш да ми отмъкнеш Джонатан.-викаше с пълен глас тя.
Аз се ядосах и й ударих един шамар.
-Престани вече!-изкрещях й се в лицето.-Веднъж да не си център на внимание си измисляш всякакви глупости,за да бъдеш.
-И това ми било приятелка.Кучкаа!-извика се и си тръгна.
Много се ядосах.Искаше ми се да говоря с някого,но нямаше с кого.Реших,че с Тифани трябва да се сдобрим,най-мразя да се извинявам на някой,но нямам друг избор.Влязох в кабинета по Английски и там видях Памела и Тифани да си говорят.Ядосах се още повече.Памела е намислила нещо,но аз ще разбера какво е то.
-Тифани,ще дойдеш ли за малко?-попитах аз.
Тифани дойде при мен и ме гледаше с безразличие.
-Виж,Тифани.Не искам да се караме.Много съжалявам за това,което направих,не те оцених достатъчно,н открих,че по-добра приятелка от теб няма.-казах й аз.
-Следващият път,когато ме зарежеш,моля те не ходи при Памела.-каза Тиф и се засмя.
-Разбира се.А тя нещо за мен да е споменавала?
С Тифани излезнахме в малкия двор и тя започна да ми говори,как Памела ще ми отмъкне Дийн,за да си платя,че искам да й отмъкна Джонатан.Разправяла също,че съм била егоистична кучка и тя е искала да стане най-добра приятелка с Тифани,а не с мен.Мен ме е извикала само за да ме елиминира.Като разбрах тези неща се спуках от смях.
-Имам план.-казах самодоволно аз.-Ще станеш най-добра приятелка с Памела.
-Ох,защо ли си мисля,че нищо няма да се получи.А и нямам кой знае какво желание да ставам приятелка с тази мазна кифла.-рече Тифани.
-Виж просто отиваш при нея и започвате да си споделяте някой неща и после всичко ще и го върнем тъпкано.-казах аз.
-Виж,планът ти не струва.Просто ще се сприятеля с нея,но ще прекарвам повече време с теб.Ще станем по-готини,ще се водим с футболистите и тя ще прави всичко възможно,за да ме спечели.-каза Тиф.
-Бива си те.Ти ще ми измисляш подлите планове.-казах на Тиф.
-О,просто млъкни,съсипваш момента.
Звънецът би с Тифани се запътихме към Анлгийския.Влязохме в стаята и от третия чин Памела викаше на Тифани да отиде при нея.Тиф ме погледна тъжно,като мокро кученце.
-Жертвай се за отбора.
-Винаги аз ти оправям кашите.Запомни ме с добро.-каза Тифани.
Тафани отиде и седна до Памела аз сама седнах два чина зад тях.През цялият час се чуваше кикотене.Беше ми любопитно какво толкова обсъждат,та те двете си прекарваха по-добре от колкото аз и Тиф.Страх ме е само да не я изгубя.В същия момент осъзнах как съм постъпила с Тифани и разбрах колко е тъжно да гледаш от страни,как най-добрата ти приятелка те е заменила с друга и си прекарват супер.Замислих се доста задълбочено за случилото се и изведнъж се уплаших,усетих как нещо вибрира в джоба ми.Погледах това беше телефонът ми,получила съм смс от Тифани.
"След часът те чакам на нашата пейка."


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#11 2012-02-03 10:31:35

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Little part of my life

Некст?  think  heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#12 2012-02-03 19:25:09

...УсМиВкАаАа...
Member
Registered: 2011-11-04
Posts: 39

Re: Little part of my life

Некст smile


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_lnh3rylEJH1qj73e2o1_500.gif[/img]

Offline

#13 2012-02-03 20:10:59

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Little part of my life

Некст.

Offline

#14 2012-02-04 17:06:03

Alexs_wee
Member
From: HuManoId cItY, Германия
Registered: 2011-09-10
Posts: 646

Re: Little part of my life

става интересно  devil


[img]http://prikachi.com/images/810/4626810I.gif[/img]

Offline

#15 2012-02-04 17:07:17

Assiie
Member
From: ` Neverland *
Registered: 2011-01-18
Posts: 304

Re: Little part of my life

става интересно  devil

Offline

#16 2012-02-05 09:15:18

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Little part of my life


Следваща част.
Звънецът би,аз тръгнах към "нашата пейка" и Тифани ме последва.
-Е?-попитах аз.
-Е,какво?
-Как какво?Какво стана с Памела?
-О,нищо.-каза Тифани и склони поглед надолу.
-Нищо?!Та вие цял час се кикотихте.-казах ядосано
-Уф,добре де,говорихме си за Джонатан и Дийн.
-Дийн?!Какво по дяволите си говорите за човек,който не познавате?-попитах ядосано.
-Памела ми каза,че си  е уговорила среща с него.Дийн го познавам по-добре и от теб.
-Как ще го познаваш по-добре и от мен?!
Много се ядосах.Не съм от ревнивите хора,но все пак нямам нерви.
-Лятото,като беше заминала за Флорида с кой мислиш съм била?!-каза Тифани.
-Добре,очевидно от цялата работа само аз не съм информирана.-казах аз и се запътих към игрището.
-Кейси,чакай!-извика се Тиф.-Кейсии!
Не може да бъде.Бясна съм.Тук всички крият нещо от мен.И то нещо важно.Поне си имам Дийн и никоя кучка няма да ми го вземе!Тифани ме догони и ме хвана за ръката.
-Сърдиш ли се?-попита тя.
-Не за какво да се сърдя?За дето цяло лято си ме лъгала,че излизаш с Хелена,а всъщност си била постоянно с Дийн?!Както и да е.Не ми се говори повече.-казах аз и се отдръпнах.Щом стигнах игрището видях Дийн и отидох при него.
-Хей слънчице.-каза той и ме целуна.
-Хей.-казах му аз и го прегърнах.
-Всичко  наред ли е?Изглеждаш тъжна.-попита Дийн и се притесни.
-Не мили.Всичко  е супер,щом си тук до мен.-казах аз и го целунах.
-Искаш ли да отидем в съблекалните?Ще бъдем сами.
Без да му отвръщам само го погледнах и го издърпах да тръгваме.Влязохме в съблекалните и заключихме вратата.Дийн ме повдигна и започна да ме целува.Съблекалните бяха с небесно сини стени,имаше червени шкафчета и бели пейки.Бяха сложили голям тъмно кафяв кожен диван.Той ме спусна върху дивана и ми съблече блузата,след което съблече и неговата.Продължи да ме целува,само че аз легнах върху него.Събухме си панталоните и останахме само по бельо,не не за дълго.Дийн започна да ме целува,все по-страстно,чувството беше неописуемо.Аз впих ръце в неговите мускули и започнах да го целувам.По едно време се чу шум.Някой се опита да отвори вратата на съблекалнята.
-Ехо?-чу се глас от вънкашната страна.
Аз ся спрях на едно място,станах и започнах да се обличам.
-Дийн,сега какво ще правим?-попитах шепнешком.
-Обличай се възможно най-бързо.-каза той докато си обуваше панталонът.
Лопането по вратата стана все по силно.
-Има ли някой там?-чу се отново същия глас.
-Да,кой е?-каза Дийн.


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#17 2012-02-05 09:36:31

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Little part of my life

Некст. wasntme

Offline

#18 2012-02-05 10:15:59

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Little part of my life

Не ми хареса. Прекалено набързо се случват нещата, претпупваш ги. Честно казано в онази част където се скараха Кейси и Памела нищо не разбрах. И тези Джонатан, Дийн и там не знам си кой .. страшно се обърках. Може би не трябваше имената им да са толкова сходни, защото поне аз не мога да ги различавам. След това отново имаш прекалено малко описания, пиши по-подробно. Имаш и пунктоационни грешки на няколко места видях, че лиспват запетаи. Идеята не ми изглежда нещо особено. Всъщност е доста банална и повърхностна и като добавим стила ти написане хич не ми харесва как се получава.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#19 2012-02-07 19:59:27

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Little part of my life

Некст. wasntme


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#20 2012-02-07 22:29:53

x.X.xemo_girlx.X.x
Member
From: поsеtutел оt другuя свяt ..
Registered: 2011-03-09
Posts: 694

Re: Little part of my life

Некст !


[img]http://prikachi.com/images/491/4436491m.gif[/img]

Нов профил ( мuaa {} ).

Offline

#21 2012-02-08 09:32:15

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Little part of my life

става интересно  devil


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook