#176 2012-01-23 17:12:32

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Айде искам си двете части!!! laugh  laugh  laugh  heart  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#177 2012-01-23 17:38:45

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Айде искам си двете части!!! laugh  laugh  laugh  heart  heart

Ахх вие нахалници.Шегувам се.Пускам тази вечер : ) heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#178 2012-01-23 17:49:33

rosy.th
Member
From: София
Registered: 2011-11-06
Posts: 70

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Искам неекст! Помежду другото, има огромна разлика в писанията ти в началото и сегашните. Ставаш все по-добра, уникално ее! Искам си некста! heart  heart

Offline

#179 2012-01-23 17:53:32

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Искам неекст! Помежду другото, има огромна разлика в писанията ти в началото и сегашните. Ставаш все по-добра, уникално ее! Искам си некста! heart  heart

Аз пък мисля,че някак си се провалям.. Нвм Благодаря ти : ) heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#180 2012-01-23 17:56:00

vladiity
Member
From: маDриD* .. <33
Registered: 2010-11-23
Posts: 189

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Айде искам си двете части!!! laugh  laugh  laugh  heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/70/4264070F.jpg[/img]
Fuck world ..

Offline

#181 2012-01-23 20:47:22

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ето ви я и другата част :д

Част ХVІІ


Какво имаше предвид с това!?Този тип понякога беше много странен.
-Как така и на тях? -попитах и присвих очи,отдръпвайки се от него.
Той ме погледна...не знам погледа му беше различен от онези психично зловещи погледи.Някак си по-злобен.
-Ами..как да го кажа...То иска теб.Мисли те за секси,иска те. -каза той и се огледа,сякаш някой можеше да го чуе. -Тук е. -усмихна се зловещо и странният му психичен поглед отново се възвърна.Огледах се.Не видях никого другиго.
-Не.Не е в стаята.В къщата е. -повдигна леко веждите си Кай,а после отново веднага ги свали.Не вярвах.Категорично отказвах да повярвам.Да,може да ми е показал,това-онова,но винаги може да се намери нещо с което да ме изиграе.
-Добре.Къде е? -попитах решена,че няма нищо от което да се страхувам в тази къща.Това беше моят дом и аз  разполагах с него.Не някакво измислено същество,което дори не съм виждала и мисли,че съм секси?! Кой е пък този олигофрен,че да ми казва секси ли съм или не!?
-Сигурна ли си,че искаш да го видиш? -попита ме учудено Кай.По-сигурна не мога да бъда и да искам.Кимнах.Той се полу-усмихна и хвана ръката ми.
-Добре тогава,но помни,че ти ме помоли. -каза Кай и леко ме издърпа към стената. -В случай,че ни е за последно. -засмя се той и впи жадно устните си в моите.Отдръпна се и бавно отвори вратата.Със бавни и тихи крачи се придвижихме до последната врата на етажа.Тя бе леко открехната,Кай се протегна и я до отвори.Вратата проскърца леко,но се отвори с лекота.Влажният въздух ме удари в лицето.Сякаш никога не бяха проветрявали.
-И какво ще дирим тук? -понечих да се изсмея,но Кай  постави пръст на устните ми,в знак да мълча.Замълчах.Глупак.
-Водя ти една близка приятелка.Нали мислеше,че е секси!? Ето.Запознайте се. -говореше на висок тон Кай.
-О,я стигна Кай! Наистина ли вярваш,че тук ще има нещо!? -засмях се леко. -Та тук дори няма място където това нещо да се скрие! О,моля те! Ако се опитваш да ме стреснеш-не се получава. -изрецитирах,но веднага млъкнах когато паркетения под изскърца.
-Помисли си пак. -изгледа ме страшно Кай.
-Няма какво да му мисля,защото аз.. -преди да довърша,нещо силно ме избута и паднах по лице.Усетих пареща болка в лявото рамо.
-Кретен такъв! Защо го направи,заслужаваш да те убия! Жалко,че аз не мога! -чух Кай да крещи на някого,от негова страна не се чу нито звук повече.
-Нещастник,така ли казваш,че я харесваш!? Никога повече няма да я видиш! Ще си стоиш сам тук,докато не умреш от самота! -с периферното си зрение,до колкото можех да видя,защото косата ми бе паднала пред очите,Кай се приближаваше към...към,какво беше това!? Към какво се приближаваше той!? Не можех да видя по-нататък,защото косата ми пречеше,а нямах сили за да я отместя.Кай бе много ядосан.
-Обещавам ти! Ще си изгниеш тук! -извика за последно той и веднага се доближи до мен.
-Добре ли си!? -попита задъхано той.Шумът в ушите ми заглушаваше говора му.Приличаше повече на боботене,но успях да различа звуковете.Кимнах.Той ме изправи..по-скоро ме вдигна и ме понесе възможно най-бързо към вратата.Пусна едната си ръка за да дръпне дръжката на вратата.
-По Дяволите.Това чудовище е заключило вратата! -изнерви се Кай и ме пусна да стъпя на земята. -Стой тук и не мърдай. -каза той,аз кимнах и загладих рошавата си коса.Кай изглеждаше притеснен.Започнах да се оглеждам.Нямаше нищо,но обстановката беше по-зловеща.Мръсно зеления под сега имаше и капки кръв.Това ме паникьоса.Спомних си за удара.Болката от рамото ми ми го напомни също.Механично докоснах с ръка рамото.Очите ми се отвориха широко когато видях кървавата си ръка.
-Кай! -извиках разтревожено. -Мамка му!! Кретен такъв,какво направи!? -креснах в изблик на ярост и той се появи до мен
-Обърни се! -заповяда и аз се обърнах.
-О Божичко! -каза той и аз се паникьосах още повече.
-Какво по дяволите!? Казвай! -разкрещях се.
-Нищо,не се треожи. -излъга той.Но беше достатъчно за да му се вържа. -Сега да се махаме! -каза на високо Кай и ритна вратата,но тя не се отвори.
-В капана сме! -казах му толкова тихо,че едва се чух.Вече не се боях,по-скоро се чувствах в свои води.Полудявах ли!?
-Така става когато ме караш да доказвам тези ужасно неща. -каза Кай и на лицето му се изписа онази психична усмивка.
-Защо се усмихваш!? -попитах леко уплашено,но той не го отрази,изражението му сякаш казваше <Полудяваш!>
-Ще разбереш!


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#182 2012-01-23 20:56:11

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Давай некст!


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#183 2012-01-24 09:39:36

just_incredible
Member
From: London
Registered: 2011-01-05
Posts: 66

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Некст !!! heart

Offline

#184 2012-01-24 12:33:41

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Изплаши Се (История за Духове)

некстт  heart   heart аз обича  laugh  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#185 2012-01-24 14:05:06

rosy.th
Member
From: София
Registered: 2011-11-06
Posts: 70

Re: Изплаши Се (История за Духове)

нееекст heart

Offline

#186 2012-01-24 16:37:47

vladiity
Member
From: маDриD* .. <33
Registered: 2010-11-23
Posts: 189

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Некст !!! heart


[img]http://prikachi.com/images/70/4264070F.jpg[/img]
Fuck world ..

Offline

#187 2012-01-24 16:44:29

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Тръпки ме побиха . ОЩЕ ! heart


Fight all your demons. ;]]

Offline

#188 2012-01-25 22:39:01

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Тръпки ме побиха . ОЩЕ ! heart

Мила, стигнах едва до 6-та глава, но няма да спра да го чета! Много съм в началото сравнение с вас, но ще Ви настигнааа!  chuckle  heart ПРОДЪЛЖАВАЙ!  heart  heart

Offline

#189 2012-01-26 09:08:02

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Тръпки ме побиха . ОЩЕ ! heart

Мила, стигнах едва до 6-та глава, но няма да спра да го чета! Много съм в началото сравнение с вас, но ще Ви настигнааа!  chuckle  heart ПРОДЪЛЖАВАЙ!  heart  heart

Тази вечер ще пусна продължението.Много се извинявам за дългото чакане.Радвам се,че ви харесва.И благодаря ти много! heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#190 2012-01-26 09:58:14

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Тръпки ме побиха . ОЩЕ ! heart

Мила, стигнах едва до 6-та глава, но няма да спра да го чета! Много съм в началото сравнение с вас, но ще Ви настигнааа!  chuckle  heart ПРОДЪЛЖАВАЙ!  heart  heart

Тази вечер ще пусна продължението.Много се извинявам за дългото чакане.Радвам се,че ви харесва.И благодаря ти много! heart  heart

Моля, моляяя! heart  heart  heart

Offline

#191 2012-01-26 12:47:05

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ощееее  heart  heart  heart  heart


Fight all your demons. ;]]

Offline

#192 2012-01-26 20:31:26

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Заповядайте ^^

Част ХVІІІ

За какво ставаше въпрос!? За каквото и да беше,сега нямаше значение.Трябваше по-бързо да се измъкнем от тук преди това чудовище да ни е убило.
-Майната ти откаченяк такъв! Да се махаме. -извиках докато той стоеше на едно място и се усмихваше зловещо.Приближих се бързо до вратата,но ми се стори,че се придвижвам толкова бавно,че секундата премина като цяла минута.Дръпнах със все сила дръжката на вратата и тя зейна.Еврика.Започнах да тичам по коридора докато стигнах до моята стая.Влязох там и треснах вратата,после я заключих.Облегнах се и затворих очи.Усетих как болката започна да парализира тялото ми.Отворих очи.И подскочих.Жалко,че нямаше накъде да отида повече.Тогава ударих лявото рамо във вратата.
-По Дяволите Кай как влезе? Заключих вратата!? -побеснях.Болеше толкова ,че вече виках.
-Няма значение,дай да видя. -каза той приближавайки се.не можех да отстъпя назад,за това останах на място.
-Я стой там.Ти си супер странен.В един момент ме гледаш сякаш искаш да ме убиеш,а в следващия ме целуваш и изглеждаш загрижен.Добре,какво по Дяволите криеш? -ядосах се,но едновременно с това се обърнах и той започна да обработва раната с аптечката от малкото бяло шкафче.Щипеш,но аз не казах нищо.
-Трябва да си внимателна. -каза Кай почиствайки всичкото което онова нещо (беше шега,сигурна съм) ми беше нанесло.
-Внимателна с какво? -попитах и присвих очи.
-Ами със това нещо.Видя какво направи.А то иска... -гласът му заглъхна.Стана ми интересно до къде ще стигне тази негова шега.Докато ме обезглави!?
-Иска какво..? -настоях.Исках да разбера.
-Забрави..нека просто да те промия и после да посрещнеш вашите. -каза Кай.За първи път чувствах и чувах горчивината в гласа му.Мълчах и чаках той да промие раната и аз да се изнижа от стаята.
-Сложи блузата си и внимавай вашите да не го видят. -съветва ме той,сетне чух глас идващ от първия етаж.
-Ли? -беше гласът на майка ми.
-Слизам. -казах и отключих вратата.
-Какво? -провикнах се и накрая ги видях.
-Как си днес мила? -попита ме баща ми.Типично,анализираше всичко в мен.Мислеше,че ще се побъркам..Това беше гадно.
-Супер,теб какво те интересува? -попитах и го изгледах изпод вежди като присвих очите си.
-Стига,какво прави днес? -попита ме майка ми и аз направих физиономия.
-Каквото обикновено. -казах и се върнах към стълбите,изкачих ги и стигнах до моята стая.Преди да стисна дръжката на вратата се замислих.Ами ако наистина онова нещо.Ами ако наистина имаше такова нещо и това не беше една от поредните истории на Кай!? Не. ха-ха стига бе!
-Наистина,може ли да има нещо такова!? -без да искам го изрекох на глас.Но преди да го осъзная вратата се отвори и Кай се показа от там и зловещия му поглед ме прониза и впечатли.
-Най-накрая го разбра,а!?


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#193 2012-01-26 22:16:21

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ето и още една част-непредвидено. : )

Част ХVІІІ/2

Кимнах,но все още не бях сигурна.Пристъпих плахо и седна на края на леглото.Сведох глава и започнах да осъзнавам нещата.Тогава си припомних  какво каза Кай <Ако те изплашат,просто им кажи да се махнат и те ще изчезнат.>
-Кажи ми,как така знаеш толкова много,но не си мъртъв и То не те наранява? И как така му говориш като на жив човек и той те разбира? -попитах и присвих очи.Усетих гнева който се пораждаше в мен.Сякаш сноб от слънчеви лъчи ме бе огрял.
-Или,как винаги се появяваш тук? И не ми казвай,че е през терасата-защото не е! Или пък си навсякъде!? Как така майка ти нито веднъж не е дошла да те потърси и как винаги се озоваваш на точното място в точния момент!? -попитах вече подозирайки всичко което не исках да приема толкова много време.Кай отвори уста да се защити,но аз не му оставих възможност да го направи.
-Или защо винаги ме гледаш толкова психично и враждебно,или пък как така винаги разказваш истории случили се преди 20-тина години,сякаш си бил там? -присвитите ми кафяви очи,не го изпускаха.Следяха всеки негов тик и движение.
-Лиз а.. -започна той.Сведеният му поглед издаваше напрежението в него и това,че може би е гузен за нещо.
=Не,без повече увъртане! Какво става тук? -попитах разгневено и зачаках отговора му,който ми се стори тъй далечен.
-Работата е там,че... -започна той,но аз подозирах,че нямаше да довърши изречението си.
-Каква е работата? -попитах нервно,той преглъщаше тежко и говореше на части.
-Ами разбираш ли аз...аз все още живея тук от една страна,а от друга,просто не мога да се махна. -поясни той.
-Какво имаш предвид? Ти каза,че си живял тук? -казах колебливо и кафявите ми очи се свиха.
-Аз..знам какво казах,но не можех да измисля по-логично обяснение. -оправда се Кай.
-Обяснение за какво? -попитах готова да чуя отговора,макар и думите вече да се въртяха из главата ми,просто не исках да ги подредя.
-Аз просто не мога да.. -преди да довърши,аз го прекъснах изплашено и едновременно разгневено.
-О Боже мой!! -казах стараейки се да не викам за да не чуят нашите.
-Лиз,стой.Ще ти обясня! -каза на висок тон Кай с очи-умоляващи ме да го изслушам,но аз не исках!
-Моля те Лиз изчакай,ти-ти не знаеш нищо! -не спираше Кай.Бавно се изправих от леглото и тръгнах към вратата,стараейки се да не избухна,защото кълна се,щях да го убия!Усетих го зад мен,но беше прекалено бърз и не можах да го избегна.Ръцете му обвиха талията ми.Чувствах се невероятно,но когато из ума ми пробягаха тези сцени за които той ми разказваше,потръпнах.
-Пусни ме! Пусни ме веднага психо такова! -този път викнах.Добре,че няма ехо.Но той не ме пусна.Бе прекалено силен. -Пусни ме! -повторих и отново без резултат.
-Махай се,махай се,махай се! -в изблик на ярост изрекох тези думи.Тогава се сетих какво става,когато ги изрека.Веднага съжалих.Обърнах се към него и го погледнах в очите.Бе отпуснах хватката си.Очите му бяха влажни,пълни със сълзи,а от психопатския му поглед,нямаше и следа.
-Съжалявам. -промълвих и една малка сълза намокри бузата ми.От неговите очи също се стече една сълза.После премигнах,а него вече го нямаше.Сякаш никога не го е имало.Седнах на леглото и от очите ми започнаха да се стичат сълзи.Мразех да плача.В същност аз почти никога не плачех,но това не можех да го сдържа.Легнах и обвих тялото си с две ръце за да не се разпадне.После се сетих как той не ме пусна когато му нареди да го направи.Той просто ме държеше здраво.Колко съм тъпа!! Много,много,много,наистина,много тъпа.Успях да накарам единствения ми близък човек,на когото казвах абсолютно всичко...а и..Сега,кой щеше да ме спаси от онова нещо.Да знам,звучи банално,но е вярно.Единствено Кай знаеше как да го накара да се махне от мен.
Накарах единствения ми близък човек (или не точно,на когото казвах абсолютно всичко...да изчезне.Но това няма да свърши така.Ще го върна,защото той трябва да ми каже всичко! Всичко и да ми разкаже всичко.Той не беше тук и аз бях виновна.Сега можех да умра,и Кай нямаше да е тук за да ме спре.То можеше да ме убие без проблем


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#194 2012-01-26 23:45:40

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Страхотно е , давай некста !!! heart  heart


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#195 2012-01-27 00:02:39

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Страхотно е , давай некста !!! heart  heart

Offline

#196 2012-01-27 07:50:53

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Радвам се,че ви харесва.Тази вечер ще пусна още : ) heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#197 2012-01-27 09:58:22

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Некст !!! Накарай я да помоли Кай да се върне !


Fight all your demons. ;]]

Offline

#198 2012-01-27 10:57:24

just_incredible
Member
From: London
Registered: 2011-01-05
Posts: 66

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Уникална е !  heart  Некст

Offline

#199 2012-01-27 11:25:14

co0l_girl
Member
Registered: 2010-02-10
Posts: 230

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Некст !!! Накарай я да помоли Кай да се върне !

Не знам как ще издържа ако има глава без психичната усмивка на Кай.. laugh
Страхотно е! Историята ти ме кара да настръхвам докато я чета.  heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/71/4460071M.jpg[/img]
Искам да бъда себе си, без да плащам данък - "обществено мнение".. :]]

Offline

#200 2012-01-27 14:53:12

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Изплаши Се (История за Духове)

некстт  heart само не разбрах какво разбра Лиз за Кай,че така се разсърди..иначе е супер  heart чакам некста


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook