#26 2012-01-23 16:43:45

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Ето я и следващата част. Малко по-дълга е. Надявам се да ви хареса. Приятно четене.


5-част.


Хейли стоеше и не знаеше какво да каже. Сълзите напираха в очите й, а болката в сърцето отново започна да се задълбочава. Всеки път в който чуеше неговото име или видеше нещо, което й няпомняше за него се разкъсваше от болка.
-Да аз съм! -каза тя, като бавно занижаваше гласа си. -Влезте! -каза тя тихо.
-Не, благодаря! Дойдох само да ви дам това. Джаред го е оставил, явно е искал да ви го даде, но след онази нощ не е успял.- каза майка му, а една сълза падна от очите й.           -Намерих до днес на пода, когато влязох в стаята му. Не съм го чела. -подаде
писмото на Хейли и се обърна за да си тръгне. Щом се озова в ръцете на Хейли, дори тя самата не знаеше какво се случва.
-Госпожо! -каза Хейли, а жената се обърна. -Благодаря ви! Съжелявам за всичко, което се случи и че той напусна този свят.-каза тя като сълзите капеха по лицето й.
-Благодаря! Приятна вечер! -рече жената и си тръгна, а Хейли затвори вратата.
-Хейли кой беше? -попита майка й. Момичето не отговори, просто се качи в стаята си и остави майка си в невидение. Влезе в стаята си и прибра писмото, страхуваше се да го отвори и да прочете съдържанието вътре. Какво ли пишеше никой не знаеше. Макар да бе минала година от онази катастрофа, Хейли все още изпитваше страх, все още страдаше. Онази нощ бе оставила голям отпечатък в живота и на Хейли и на Хенри. След около час се почука на вратата.
-Мила.. -каза майка й леко открехнала вратата.
-Какво има мамо?! -каза тя обърната към стената, сълзите се стичаха по- лицето й. Забърса ги и веднага се обърна към майка си.
-Просто дойдох да те видя как си? Стори ми се малко зле след разгора с човека на вратата. Знаеш, че можеш да ми кажеш всичко нали?! -каза тя и седна до нея.
-Добре съм. Можеш да си легнеш спокойна! -каза Хейли. -Искам да остана сама, така че били.. -погледна я тя, а майка й веднага стана от леглото.
-Разбирам! Лека нощ! -каза тя, а Хейлс се обърна отново към стената. Явно страха й бе по-голям от желанието й да отвори писмото, не се знаеше дали изобщо ще събере сили да го отвори. Дали щеше да го остави просто така или щеше да го прочете и да пркиключи с това веднъж за винаги не се знаеше, дори и тя самата.
Докато спеше изведнъж телефона й звънна. Той бе нарушил съня й, който тя едвам бе си осигурила. Набара телефона на шкафчето, взе го и погледна дисплея. Видя някакъв непознат номер. Натисна зелената слушалка и отговори леко несигурно.
-Ало?! –каза тя и изчака отсрещния човек да отговори.
-Здравей миличка липсвах ли ти? –каза човек и се чу смехът му. –Надявам се си ме запомнила. –допълни той.
-Аз.. аз.. –пулсът и стана учестен, очите и се оголемиха, а сърцето заби като лудо. Сякаш щеше да скочи от гърдите й. Позна го още щом чу гласа му.
-Какво има миличка защо мълчиш? –попита той. –Да не би да се изплаши? –допълни съркастично. Тя не успя да каже нищо и затвори телефона веднага. –Мамка му проклетата кучка затвори! –каза той леко ядосан. –Но няма да се отърве от мен. –каза той и тръгна на някъде с един куфар. Хейли веднага отиде в банята и започна да плакне лицето си.
-Не, не може да е той! Не е възможно. –бе изплашена до смърт. Сърцето й не спираше, дори самата тя го чуваше. Не можеше да притаи дръх от уплаха. Забърса лицето си с една кърпа и набра някакъв номер. Но човек на когото принаблежи номера не отговори. След няколко не успешни опита тя се отказа, но не успя да мигне цяла нощ.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#27 2012-01-23 17:12:42

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Невероятно! Ощее!  heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#28 2012-01-23 17:40:00

vladiity
Member
From: маDриD* .. <33
Registered: 2010-11-23
Posts: 189

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Невероятно! Ощее!  heart  heart

некст heart няма ли да го отвори т`фа писмо .. стана ми интересно какво пише laugh


[img]http://prikachi.com/images/70/4264070F.jpg[/img]
Fuck world ..

Offline

#29 2012-01-23 17:42:37

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Невероятно! Ощее!  heart  heart

некст heart няма ли да го отвори т`фа писмо .. стана ми интересно какво пише laugh

А така ии това на телефона Джаред ли беше?? Хайдеее!!  heart  heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#30 2012-01-23 18:48:51

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Хареса ми! Още ? smile) heart


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#31 2012-01-23 21:52:15

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Мале мале кой ли ще бъде пък този..?Нямам търпениееее нексст

Offline

#32 2012-01-24 16:38:42

vladiity
Member
From: маDриD* .. <33
Registered: 2010-11-23
Posts: 189

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Мале мале кой ли ще бъде пък този..?Нямам търпениееее нексст

и аз . давай по-бързо некста  heart


[img]http://prikachi.com/images/70/4264070F.jpg[/img]
Fuck world ..

Offline

#33 2012-01-25 14:15:00

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Днес ще я пусна следващата част, но малко по-късно.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#34 2012-01-25 14:54:15

blackketi
Member
Registered: 2010-11-14
Posts: 58

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Мнооого ми харесва!Некст smile  smile  smile  heart  heart  heart

Offline

#35 2012-01-25 17:32:23

neninkaa
Member
Registered: 2011-10-31
Posts: 74

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Историята ти е невероятна!  heart
Много ми харесва! Некст  smile

Offline

#36 2012-01-25 19:28:11

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Ето я и следващата част. Благодаря на тези, които харесват и следят историята. Тази част е малко по-къса, но се надявам да ви хареса. Приятно четене!

6-та част.

На сутринта просто влезе в банята, взе си душ и застана пред шкафа. На пръв поглед изглеждаше, че мисли за това какво да облече, но не бе така. Тя мислише за снощното обаждане и какво да прави с това. Набързо взе една блузка и я болече, след което облече едни дънки, обу удобни обувки и взе малкото си портмоне. Слезе долу на бързо и взе тънкото си якенце.
-Добро утро няма ли днес? –попита майка й усмихнато.
-Не мисля, че е толкова добро! –каза Хейли и взе ключовете за колата си.
-Няма ли да закусваш? –гледаше я объркано жената.
-Не съм гладна. Довиждане. –рече тя и излезе от къщата тичешком. Качи се в колата и потегли на някъде. Докато караше в главата и се въртяха толкова много неща, но най-вече неща случили се преди години. Изведнъж телефона й отново звънна, а това бе онзи човек от снощи, който наруши съня й и не й позволи да заспи отново.
-Хейлии стара приятелко моя. Защо снощи ми затвори телефона така. –попита той и се чу смеха му.
-Остави ме намира. Какво искаш от мен? –каза тя притеснена и изплашена. А той започна да се смее.
-Звучиш изплашена. –каза той. –Ще се видим съвсем скоро мила, дори по-скоро от колкото си мислиш. –затвори той и се засмя самодоволно.
-Мамка му! –изсумтя Хейли и удари по волана. Какво щеше да прави? Бе изплашена до смърт, а това не й позволяваше да мисли. Пристигна в училище и слезе от колата. Мина покрай Хенри, но не направи никаква реакция.
-Здравей Хейли. –застана до нея Амбър. –Къде беше вчера? –попита тя и се усмихна.
-Виж Амбър нямам време за това. –изведнъж телефона й звънна. –Трябва да говоря! –каза тя и отиде в страни и вдигна телефона. –Трябва да се видим! Случи се нещо! –каза тя без колебание.
-Какво отново е станало?! –попита човека отсреща.
-Миналото ни се завръща! –рече Хейли.
-Какво имаш предвид? –отвърна объркано човека от другата страна на телефона.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#37 2012-01-25 20:00:17

DreamsS
Member
From: ~Tokyo, Japan~
Registered: 2011-09-08
Posts: 36

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

:Много интересно стана. Неееееекст!  laugh


[img]http://prikachi.com/images/386/4364386F.gif[/img]

Love overcomes hate.
Love has no color.
Love has no orientation.
All is love.
       ~ Adam Lambert~

Offline

#38 2012-01-25 20:19:13

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Леле ужасно интересно ее ! Ощее! heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#39 2012-01-26 06:47:42

vladiity
Member
From: маDриD* .. <33
Registered: 2010-11-23
Posts: 189

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Леле ужасно интересно ее ! Ощее! heart  heart

некст некст нексттт !!  heart  heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/70/4264070F.jpg[/img]
Fuck world ..

Offline

#40 2012-01-26 18:14:24

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Страхотно.

Offline

#41 2012-01-28 13:53:54

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Днес ще пусна следващата част, но малко по-късно.
Благодаря на тези, които следят историята.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#42 2012-01-28 14:11:29

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Днес ще пусна следващата част, но малко по-късно.
Благодаря на тези, които следят историята.

Историята е невероятна! Хайде,че нямаме търпение !!  sun  heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#43 2012-01-28 16:36:16

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Ето я и следващата част. Надявам се да ви хареса! Приятно четене!


7-част.


Хейли затвори телефона и се огледа, след което веднага влезе в сградата.
-Хейли всичко наред ли е? –попита леко притеснена Амбър.
-Да, да.. –отговори тя като дишаше учестено. Седнаха по местата си, а тя получи обеспокояващо съобщение. Със страх успя да го прочете на ум. Вдигна ръка.
-Извинете, не се чувствам добре, може ли да отида до сестрата? –попита тя и се изправи. Изглеждаше пребледняла, но не защото бе болна, а защото това, което я очакваше нямаше да е нещо хубаво и тя го знаеше.
-Добре госпожице. –каза той и си продължи урока, а тя веднага напусна стаята. Побягна по коридора и изведнъж се блъсна в някого.
-Мамка му! -изсумтя Хейли.
-Не е прилично да говориш такива неща, а още по-малко след като си дама. –каза той и се усмихна подло. А тя бе на земята изпуснала учебниците си. Бавно вдигна глава, познаваше този глас. А той я гледаше отгоре, тя веднага посегна да вземе един от учебниците си, а той го настъпа.
-Бързаш ли за някъде Мартин? –започна да се смее, а тя преглътна тежко.
-Какво искаш от мен? Остави ме! –каза тя и се изправи. –Не съм направила нищо! –рече Хейли и се опита да тръгне на някъде, а той я хвана за ръката.
-Да и аз така си мислих, преди да намеря това. –показа й едно шалче завързано за ръката му. –Мисля, че това е твое. –усмихна се той подло.
-За какво дойде? –попита тя, а страха се четеше в очите й.
-Сънуваш ли кошмари? –попита уверено той държейки ръката й и гледайки я в очите.
Бе толкова лош и това се четеше в очите и гласа му. Хейли го гледаше не знаеше какво да отговори. Просто стоеше безмълвна, дишането й бе учестено, цялата трепереше.
-Е Хейли сънуваш ли кошмари? –каза той отново, след което по-силно стисна ръката й. –Не мълчи! –леко се ядоса. –Добре аз ще ти кажа. Ще изживееш най-големия си кошмар. –каза той, като леко и го прошепна в ухото. Тя веднага дръпна ръката си и тръгна на някъде, а той остана на мястото си гледайки я как бърза към изхода. Той се огледа и напусна училището.
-Кери чакам те в парка, където ходехме като малки! –каза тя по телефона на бързо.
-Не мога. Имам работа, ако не знаеш. –каза тя тихо по телефона.
-Мамка му Кери ела веднага, не ме интересува работата ти. –извика по телефона тя и затвори. Кери стана от стола си.
-Имам малко работа. Покрий ме пред шефа. Благодаря ти! –дори не почака човека срещу нея да й отговори и излезе от стаята. Влезе в колата и потегли към парка, където Хейли я очакваше нервно. Кери пристигна и свали черните си очила.
-Какво искаш? Не мога да излизам просто така от работата си. –рече ядосано Кери.
-Той се върна! –каза тихо Хейли, а няколко сълзи капнаха от очите й.
-Хейли за какво говориш?! Кой се върна? –застана пред нея Кери гледайки я объркано. –Хейли кой се върна? –попита отново Кери, а Хейли изправи глава и видя зад Кери онзи човек, който и звънеше, който й пише, и който я заплаши и предупреди. Той стоеше зад нея и се усмихваше самодовлно, а тя стоеше като закована за мястото си.
-Кой? –обърна се бавно и го видя. Очите й се оголемиха. Кръвта й започна да минава през вените й като водопад, бързо и по много. Цялата се разтрепери и преглътна тежко.
-Кажи ми, че това е кошмар и ще се събудя! –каза тя уплашена.
-Ще те разочаровам.-засмя се той поглеждайки ги самодоволно. Страха се четеше в очите и на двете, а увереноста си личеше единствено в неговите очи. Бе уверен, а подлостта се бе изписала на лицето му с усмивка.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#44 2012-01-28 16:57:16

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Невероятно интересно! Това Джаред ли е !? Хайде пусни некста тази вечер моля тее ! heart  heart  heart  heart  heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#45 2012-01-28 21:42:06

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

ДАВАЙЙЙ НЕКСТАА НЕПоВТОРИМА ИСТОРИЯ

Offline

#46 2012-01-28 21:59:44

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Тая история спира дъха на човек laugh:D heart Чакам некст..

Offline

#47 2012-01-29 12:10:58

vladiity
Member
From: маDриD* .. <33
Registered: 2010-11-23
Posts: 189

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Невероятно интересно! Това Джаред ли е !? Хайде пусни некста тази вечер моля тее ! heart  heart  heart  heart  heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/70/4264070F.jpg[/img]
Fuck world ..

Offline

#48 2012-01-30 19:39:44

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Утре пускам следващата част. 


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#49 2012-01-31 16:14:08

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Ето я и следващата част. Надявам се да ви харесa!



8-част.



Кери гледаше и не знаеше дали сънува или не. След видяното бе уплашена до смърт.
-Какво мила? Мислиш, че се оттървахте от мен? –смееше се той. Бе толкова непреклонен.
-Какво искаш? Пари? –попита изплашена Кери.
-Какво?! Явно не си чула за мен! –смееше се още повече. Отиде и седна до Хейли. –Все толкова красива! –вдиша от аромата на Хейли. –Обожавам този аромат.
-Остави ме! –каза Хейли и се дръпна. Той се засмя леко и погледна Кери.
-Знаеш ли мила, не си се променила, все същото мрънкало си. –каза той и се изправи.
-Какви спомени имам само с вас двете. –смееше се и сложи ръце в джоба си.
-Хайде Хейли остави го да си спомня. –каза Кери и дръпна Хейли.
-Тя няма да мръдне, ти ходи където искаш. –хавана ръката на Хейли и я дръпна към себе си.
-Не тя идва с мен! –отсече Кери.
-Не ме карай да правя неща, които не искам ясно?! –заплаши с лека усмивка той.
-И какво ще направиш? –каза тя като присви очи.
-Ще те изпратя в ада! –каза той сериозно. Вдигна леко сакото си и й показа пистолета, след което се усмихна, а тя преглътна тежко. –Ти решаваш!
-Кери върви се не ми помагаш! –каза Хейли, макар че знаеше какво я очаква. Кери отново погледна пистолета и си тръгна.
Хейли и той се качиха в колата му и потеглиха на някъде. Тя знаеше какво следва. Сега той бе този, който определяше правилата.Този, който можеше да я заличи или да я остави. Единствено той и никой друг. Заведея в една хотелска стая и я хвърли на леглото.
-Ауч! –изсумтя тя и го погледна. Сещаше какво ще стане и страхът, който изпитваше сякаш изчезна, нямаше го. Бе се оставила в ръцете на този човек, който за нея бе чудовище. Но дори и тя самата не знаеше защо го направи. Той ходеше из стаята и я гледаше. Нито той, нито тя казваха дума. През ума й минаваше всичко, тялото и бе пуснато от страха, а сърцето й сякаш бе спряло. Не се чуваше. Застана пред нея, след което бавно повдигна лицето й. Усмихна се и я погледна в очите.
-Уважавам жените! –каза той и я изправи пред себе си. Устните им бяха милиметри на един от друг. Но нейното мълчание все още присъстваше. –Защо го направи? –каза той гледайки напред.
-Има ли значение? –каза тя, като го погледна.
-Мислихте за по различна от Кери. –каза той. –Но ти си същата кучка, като нея! –рече той и се обърна, след което тръгна към вратата. –Връщам се след малко! –каза той и излезе. Какво бе намислил, дори и в очите му не се четеше. Какво чувстваше, дори в огромните му кафеви очи не се виждаше. Бе толкова непредсказуем и тя го знаеше. Но дали му имаше доверие, което щеше да е странно дори и за самата нея. Хейли не знаеше какво става или какво предстои, точно за това си остана в стаята, макар, че имаше възможност да избяга. Какво ли следваше Хейлс не знаеше.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#50 2012-01-31 18:31:27

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Не си тръгвам.. (НОВА 17-ЧАСТ) Ново име!!

Ощееееееее!! Кой е тояя бее!?? think heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook