#101 2012-01-14 20:15:58

DreamsS
Member
From: ~Tokyo, Japan~
Registered: 2011-09-08
Posts: 36

Re: Изплаши Се (История за Духове)

некст,некст неекстт  heart   heart обожавам я тази история  heart

Нексттт!


[img]http://prikachi.com/images/386/4364386F.gif[/img]

Love overcomes hate.
Love has no color.
Love has no orientation.
All is love.
       ~ Adam Lambert~

Offline

#102 2012-01-14 20:37:22

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: Изплаши Се (История за Духове)

awww,жестоко е ! НЕКСТ! heart  heart  heart


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#103 2012-01-14 21:22:53

rosy.th
Member
From: София
Registered: 2011-11-06
Posts: 70

Re: Изплаши Се (История за Духове)

неееееееекст!!
heart  heart  heart  heart  heart x 64736478325487354863546835463548632564536453728

Offline

#104 2012-01-14 23:53:57

vladiity
Member
From: маDриD* .. <33
Registered: 2010-11-23
Posts: 189

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Още още ощее !!  heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/70/4264070F.jpg[/img]
Fuck world ..

Offline

#105 2012-01-15 10:13:38

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Нексттттт  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart


Fight all your demons. ;]]

Offline

#106 2012-01-15 12:50:55

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Изплаши Се (История за Духове)

айдее умрях от любопитствоо  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#107 2012-01-15 13:57:52

Нелии
Member
From: LA
Registered: 2011-09-09
Posts: 264

Re: Изплаши Се (История за Духове)

О ЕМ ДЖИИИ,давай некста,зариби ме! heart  heart


I tried to find you at the bottom of a bottle,
laying down on the bathroom floor,
my loneliness was a rattle in the windows,
you said you don't want me anymore..

Offline

#108 2012-01-15 15:40:43

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Тая вечер пускам.Очаквайте всеки ден по една част (може  две),но вечерта : ) Радвам се,че ви харесва ^^


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#109 2012-01-15 17:17:51

pesedemetka
Member
From: My Fuckin` City :)
Registered: 2010-06-16
Posts: 176

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Много интересно! Давай по-бързо некст!!  laugh  heart  heart


В живота не е важно от къде идваш или къде отиваш, а дали успяваш да си щастлив по пътя ..  ;]]

Offline

#110 2012-01-15 17:31:22

rosy.th
Member
From: София
Registered: 2011-11-06
Posts: 70

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Уф, нямам търпение laugh Тва ми стана като дрога, бе момиче!

Offline

#111 2012-01-15 19:24:50

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Уф, нямам търпение laugh Тва ми стана като дрога, бе момиче!

Радвам се! ;** Некста след малко ще пристигне !


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#112 2012-01-15 21:02:22

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ето. : )

Час ХІ

-Ти няма ли да спиш? -попита ме Кай и погледът му се изпълни със съмнение.
-Защо по Дяволите ме питаш? -засмях се и го погледнах.Устата ми се затвори постепенно.
-Защото...не знам. -засмя се той.Смехът му беше приятен.
-Харесва ми смеха ти. -казах и той се засмя още повече. -Добре де,става подло.Спри! -отвърнах на смеха му.
-Както кажеш. -каза Кай и мигновено престана.Сякаш стана сериозен.Черите му се опънаха.Се едно слушаше нещо.Обърна се и стрелна погледа си към мен.Зловещ както винаги.
-Чуваш ли ги!? -попита психично той.
-Да чуя,какво? -попитах и присвих очи.Той се опули за момент,а после отново стана зловещ.
-Духовете. -след произнасянето на думата,вече бях на тръни.От три дни съм в къщата и вече откачам.Напълно..
-Не,а трябва ли? -попитах.Гласът ми издаваше напрежението което растеше в мен.
-Не.Но те разказват историята,така както никой друг. -Кай се приближи на сантиметър от лицето ми.
-Но ти ми разказа историята идеално. -промълвих аз.
-Това е защото не си чула другите. -шепна той и устните му леко докоснаха върха на моите.Усещането беше страхотно,но леко и изчезна веднага след като Кай се отдръпна.
-Какво разказват? -попитах за да разбия неловкото мълчание.
-Разказват за ужаса който все още чака. -това ме накара да се огледам.Чувствах се така сякаш съм гола,или по-зле...
-Какво чака? -попитах и не бях сигурна дали искам да чуя отговора.Страхувах се от това което щеше да каже.
-Чака ти да го извикаш... -усмихна се Кай.Изражението му сякаш бе жадно за мъст и страст,но не знаех защо.
-Аз ли!? -колкото и да се боях от отговора му,аз го знаех.Беше ми пределно ясно. -Но защо аз? -жадния му поглед ме стрелна за секунда.Беше далече,но после отново се приближи.
-Защото си красива. -направи крачка към мен.Оставаха около десет сантиметра. -Чаровна. -доближи се още малко.Хвана лицето ми с едната си ръка,доближи устните си до моите.Остава само няколко милиметра.Как исках да ги премахне. -И то копнее за целувката ти. -каза и този път жадно впи устните си в моите.Езикът му се плъзна по върха на долната ми устна,после се заигра с моя.Сетне спря и целуна само долната ми устна.После се отдръпна.
-Майка ти. -прошепна в ухото ми,зловещата му усмивка отново се появи.Аз се обърнах към вратата.
-Какво правиш? -в този момент майка ми отвори вратата.
-Седя,на какво ти прилича? -попитах и се опитах да имитирам учтивост,но не се получи.
-Дръж се по-прилично Лиз. -сопна се тя.
-Както кажеш шефе.. -измънках и тя тресна вратата.Останах така загледана във вратата.
-Леле,добре се държите. -зловещия смях на Кай се разнесе из стаята.Обърнах се по посока на гласа.
-Къде отиде? -присвих очи.Той ме погледна недоумяващо.
-Шегуваш ли се!? Бях точно тук,зад вратата. -усмихна се той.Странен тип.
-До къде бяхме стигнали? -погледна ме той настойчиво.През ума ми минаха две неща.Първото: Целувката беше замайваща!!! И второ: Говорехме за духовете.
-Говорехме за.. -преди да довърша той ме прекъсна.
-Вярваш ли в духове? -попита той и впери погледа си в мен.Този път не беше зловещ и психичен както обикновено.Беше мил и изпълнен с нежност.Черните му очи бяха толкова дълбоки,че можех да се изгубя в тях и в миналото му,което вече наполовина знаех.
-Защо ме питаш? -попитах и присвих очи. Гаден навик.
-Не знам.Интересно ми е ? -психото у него отново се завърна.Помълчах и той настоя. -Е? -какво да му кажа и аз не знаех.
-Не знам..Вече не знам. -отвърнах.Ами това си беше самата истина.След всичко което видях. -А ти? -попитах,но той не отговори,е поне не веднага.
-А страх ли те е ? -настоя той.
-Не. -отсякох. -Ами теб?
-Вярвам.Ако беше изживяла толкова,колкото и аз,щеше да повярваш и щеше да се страхуваш.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#113 2012-01-16 15:55:26

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: Изплаши Се (История за Духове)

страхотно е сладур,пускай некста (: heart  heart  heart


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#114 2012-01-16 16:15:49

Нелии
Member
From: LA
Registered: 2011-09-09
Posts: 264

Re: Изплаши Се (История за Духове)

ощеееее  heart


I tried to find you at the bottom of a bottle,
laying down on the bathroom floor,
my loneliness was a rattle in the windows,
you said you don't want me anymore..

Offline

#115 2012-01-16 17:21:09

vladiity
Member
From: маDриD* .. <33
Registered: 2010-11-23
Posts: 189

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Тая история много ми допада , различна е от другите .. много по-различна и именно т`фа ми харесва .. НЕКСТТ !!  heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/70/4264070F.jpg[/img]
Fuck world ..

Offline

#116 2012-01-16 18:53:26

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Изплаши Се (История за Духове)

heart   heart давай некста  heart чакам с нетърпение  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#117 2012-01-16 19:01:46

elity64
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 183

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Чакамм Некстт с нетърпение  heart  heart  sun  sun


.. «» Aз тu давам по - важното от всuчku тях... Оставам твой пороk и твоя грях!

Offline

#118 2012-01-16 19:16:27

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

След малко ще го пусна ;** Благодаря за положителните коментари^^


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#119 2012-01-16 20:08:21

elity64
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 183

Re: Изплаши Се (История за Духове)

След малко ще го пусна ;** Благодаря за положителните коментари^^

Чакамее!!  kiss   heart  heart  sun


.. «» Aз тu давам по - важното от всuчku тях... Оставам твой пороk и твоя грях!

Offline

#120 2012-01-16 20:21:21

Black_pois0n
Member
From: На планетата Венера
Registered: 2010-09-04
Posts: 1,026

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Хайде по-бързо.. с нетърпение чакам   heart

Offline

#121 2012-01-16 20:43:51

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Заповядайте ^^

Част ХІІ

Идиот! За толкова тъпа ли ме мислеше!?
-О,я стига!? Може да не съм умна колкото теб,но не съм и идиот. -засмях се насила.Но нещо,нищо не се получи.
-И ти все още не ми вярваш.След всичко видяно? -усмихна се дяволито той.Приближи се захапа долната ми устна.След това плъзна езика си по устната ми и ме целуна.Чувствах страстта му във вените си.Пулсираща и напираща да излезе.
-Да,това проблем ли ти е? -попитах дръзко и се дръпнах.Не мисля,че беше уместно.Все пак майка ми можеше да влезе всеки момент.
-И то голям.Все някога ще повярваш. -усмихна се  със своята психична усмивка.
-Ти си ужасен лъжец. -наредих го и отворих вратата.Кай остана в стаята ми.Се ми е тая какво щеше да прави.През ума ми мина идеята за бельото.Все още не знаех къде да прибера тези неща.;Лицето ми пламна,но поне нямаше кой да ме види.
-Къде си мислиш,че отиваш? -попита мама и направи физиономия.
-Ами..има ли значение? -отговорих отегчено и завъртях очи.
-Дръж се прилично. -каза тя и скръсти ръцете си пред гърдите,след което стана от стола.
-Не ми казвай какво да правя. -сопнах и се и се запътих към вратата.
-Моля!? Я се върни. -извика тя след мен.
-Няма да стане. -казах спокойно.Тя знаеше.Знаеше,че наистина не ми пука,но трябваше да се държа малко по-добре.Иначе пак щеше да ме пратят на психар.Така стана когато се случи инцидента с първата и бременност.Ама те си го заслужаваха.
-Върни се веднага! -намеси се баща ми и аз трябваше да направя няколко стъпки и да се върна.
-Имаш нещо да ми кажеш ли? -изрепчих се.Той не отговори.
-Лиз,кога ще престанеш? -попита ме тя и пусна ръце.Сега аз скръстих моите. -Не ядеш,не съм сигурна дали спиш,не ходиш никъде освен на двора,не излизаш от стаята си.Какво да си помисля ако.. -тя не довърши,но исках да разбера какво щеше да каже.Въпреки,че вече го знаех.
-Ако какво? -попитах нахакано и се усмихнах нарочно.Изобщо не ми се искаше да и се усмихвам.
-Ако някой ден те намеря мъртва. -добави тя.Знаех си! Знаех,че това искаше да каже.
-Ха,много си добра.Да,може би  така,но.. -преди да довърша татко се намеси.
-С майка ти мислим,че си в някаква депресия. -добави той спокойно.
-Добре.Първо се опитвате да ми кажете,че съм някакво психо,а сега,че съм и в депресия.Добре,може и така да е.Но няма да се самоубия.Ще ви досаждам. -казах едва ли не през смях,защото се наслаждавах на физиономиите им.Нямаше нищо по-хубаво от това да им гледам съсипаните физиономии.Въпреки,че майка ми беше бременна,това не означаваше,че все още не беше виновна.
-И сега,довиждане. -казах и треснах вратата.Излязох и въздуха ме удари в лицето.Беше хладен,но не студен.Реших,че трябва да обиколя къщата.Започнах от дясно на ляво.Нямаше нищо интересно,докато не забелязах една люлка насред двора.Вятъра я поклащаше леко.Тръгнах на там,но имах чувството,че някой върви зад мен.Обърнах се,но нямаше никой.Да,пак някоя от онези шеги на Кай.Чувството стана по-силно и започна да се чува шум от стъпки,които начупваха опадалите листа. Обърнах се отново,но нямаше никой.
-Стига Кай,вече не ми е забавно. -викнах,но Кай не се показа.Шума стана непоносим и идваше все по-близо. -Кай,казах да престанеш! -развиках се и се обърнах по посока на шума.Но в момента в който се обърнах,нещо ме повали на земята.Паднах върху едни изсъхнали бодли.Мисля,че бяха от рози,но това нямаше значение сега.
-Ааау. -изохках тихо.Завъртях главата си към люлката.
-Видя ли!? Ще те пречупи и ще влезе в мислите ти,тогава ще те убие.. -каза глас които шепнеше.Обърнах се по посоката му.Завъртайки глава,видях лицето на някаква жена.Лицата ни бяха на няколко сантиметра разстояние.Черните и очи гледаха право в моите.Кожата и беше толкова бяла,че почти сива.Присвих очи от страх,отворих устни и започнах да дишам накъсано и често.
-Ще  те пречупи.. -просъска тя и от устните и бликна кръв.
-А-а-а-а-а-а-а-а-а-а! -изпищях аз и въпреки болката се изправих и хукнах.След около две крачки се бутнах в някого.Вдигнах очи и видях,че това е Кай.После отново зарових очи в гърдите му.Не плачех,но се страхувах да погледна.Кай вдигна поглед към това от което бягах.
-Изчезвай от тук! Плашиш я! -викна той и погали косите ми,като стигна чак до кръста,защото те до там стигаха.
-Махна ли се ? -попитах без да откъсвам очи от дрехата му.
-Да. -каза той и вдигна брадичката ми,в този момент очите му се стрелнаха към ръката ми.От лявата ми ръка,отстрани на китката,там където ми беше кокалчето,сега се стичаше тънка,тъмна струйка кръв.Бодлите на розовия плет се бяха заболи доста навътре.
-Хей,хей,хей,хей.Погледни се,какво се случи? -попита той и повдигна леко китката ми,въпреки това аз изохках,болеше.
-Не го направих аз,кълна се! -отрекох преди да е довършил изречението си.Той се усмихна.
-Не съм го казал,но какво стана? -попита той и аз започнах да бръщотевя и да ръкомахам с другата ръка.
-Онова нещо ме бутна и падах върху някакви бодливи храсти и после каза нещо и от устата и започна да тече кръв и.. -говорех толкова бързо.
-Чакай,какво точно ти каза? -попита той свивайки очи.
-Ами нещо като <То ще те пречупи,ще влезе в ума ти и ще те убие> ..де да знам,нещо от сорта.. -казах и той сключи вежди.
-Обещай ми нещо.Винаги когато започнеш да виждаш и чуваш разни неща,им казвай да се махат и те ще се махнат. -каза той.
-Добре. -кимнах.
-А сега се прибери,ще те чакам горе. -Кай пусна китката ми и целуна челото ми.Кимнах,обърнах се,спуснах ръкава на лилавата си блуза и влязох.Нашите не казаха нищо,само ме изгледаха.Качих се направо горе.Отворих вратата,Кай бе там.
-Ела да го оправя. -каза и ми направи жест.Приближих се,той извади разни неща от една кутийка и започна да маха бодлите.Не болеше много.Но как стигна толкова бързо и никой не го видя.
-Чакай ти как... -започнах ,но той ме прекъсна.
-Въпросите после.Сега,много ли се уплаши? -попита ме той.Не исках да казвам истината,но не можех да го лъжа.Кимнах.Той се усмихна едва забележимо,но видях психото в него.
-Казах ти.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#122 2012-01-16 21:14:05

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: Изплаши Се (История за Духове)

awww,страхотно е ... давай нескта ! heart  heart


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#123 2012-01-17 13:41:19

Black_pois0n
Member
From: На планетата Венера
Registered: 2010-09-04
Posts: 1,026

Re: Изплаши Се (История за Духове)

ощее   sun

Offline

#124 2012-01-17 15:43:56

neninkaa
Member
Registered: 2011-10-31
Posts: 74

Re: Изплаши Се (История за Духове)

некст  heart

Offline

#125 2012-01-17 17:47:29

elity64
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 183

Re: Изплаши Се (История за Духове)

awww,страхотно е ... давай нескта ! heart  heart

  heart  heart


.. «» Aз тu давам по - важното от всuчku тях... Оставам твой пороk и твоя грях!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook