#76 2012-01-12 17:15:47

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Супер много ми напомня на American Horror Story, a пък и аватара ти е на Тейт и Вайълет.. Сигурнo си взела идеята за историята от там.
Иначе като цяло не пишеш зле, харесва ми.

Да,но всъщност, идеята ми дойде когато гледах ,,Тъмно в Светлото" Не,че съм искала да взимам идеи от серияла,просто така ми идва : )


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#77 2012-01-12 17:29:17

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Айде не се обяснявай! laugh Давай некст - а! laugh  heart  heart  heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#78 2012-01-12 18:10:36

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ето : )


Част VІІІ

-Закуската е готова,слизай!  -събудих се от крясъка който идваше от долния етаж.
-Да,да.. -казах си и станах,за миг ми причерня.Въпреки дебелите и тъмни завеси,светлината проби зеницата ми и тя се сви.Затворих очи,изчаках малко и ги отворих.Облякох дългата жилетка,една кафява блуза дълга го средата на бедрата,един клин и обух кецовете.
-Какво има за закуска? -попитах и седнах на масата.Въпреки,че попитах,на масата бяха сложени печени филийки и мед.Ъх.
-Аз ставам. -казах и тръгнах да ставам от стола.
-Чакай,не си хапнала? -разбира се,намеси се майка ми.
-Ами,просто не ми се яде. -отсякох и се обърнах.
-Снощи яде ли? -попита ме тя,аз се обърнах и майка ми ме гледаше изпитателно.
-Даа? -казах въпросително,но тя не го улови.
-Какво? -и разпитът продължаваше.
-Ами...хляб.. -излъгах.
-Хляб? -повтори мама въпросително. -Както искаш.. -каза тя и аз тръгнах обратно нагоре.Отворих вратата и тръгнах към леглото.Оправих го.И реших да се поразходя из ъ,новият ми дом.
-Излизам! -казах преди да отворя входната врата.Не последва отговор.Дръпнах бравата и излязох,в следващия момент се обърнах за да затворя вратата.
-Къде ще ходиш? -стреснах се и се обърнах.Кай стоеше точно пред мен.
-Не знам. -казах и го задминах,той тръгна след мен.
-Не знаеш!? Тогава можеш да се изгубиш,ще дойда с теб. -самопокани се и изравнихме крачки.Интересен беше.Винаги изникваше от никъде. Къде се криеше? Все тая.Важното е,че не скитах сама по улиците като хахувците.Сега бяхме двама.
-Е,какво ще кажеш? -попита той и застана пред мен.С театрален жест,сякаш откриваше ново място.
-Става. -сдъвках аз. -Като всеки останал квартал. -отбелязах и той се намуси.
-Не е.Ако живееше тук от както се помниш.В този квартал има много тайни,мистерии,лъжи и хора криещи разни неща. -каза той.
-Какви неща? -попитах и присвих очи.Зачаках отговора му.
-Ами не знам...Убийства? -каза закачливо  и се усмихна злокобно.
-Я стига бе!? -казах с недоверие и го погледнах.
-Сериозно. -потвърди той.Обърна се и кимна към една малка къща в кафяво и медено златно. -Там например. -кимна.
-Какво е ставало там? -попитах,малко бях изплашена,но все още не ме лазеха студените тръпки.
-Едно дете...било обладано от дявола.Убило всички от семейството си.И сега някой хора казват,че то все още е там,търсещо жертви. -каза го така,сякаш ми разказваше просто една детска страшна история.Но зловещия пламък в очите му говореше друго.Изражението му беше напълно сериозно,чертите му изпънати и очите широко отворени.
-Леле.Вие тук,наистина си имате занимания. -засмях се.
-Но ти все още не ми вярваш. -отбеляза Кай.
-Че кой би повярвал на това!? -попитах реторично,въпреки сигурността си,че в това което той ми разказа,имаше доза истина.
-Всеки умен. -отсече Кай и продължихме да вървим.
-Мисля,че искам да си ходя. -казах накрая,когато мълчанието стана неудобно.
-Добре. -съгласи се той и рязко обърна.Поех след него.През целия път не си говорехме.Когато стигнахме до вратата,аз казах.
-До скоро. -а той ме изгледа изпитателно и добави.
-По-скоро от колкото си мислиш. -каза и аз завъртях очи.Обърнах се и отворих вратата.
-Качвам се. -провикнах се.Не очаквах отговори,но виж ти,последва.
-Както искаш. -беше гласът на баща ми.Вземах по две стъпала наведнъж.Спрях пред стаята си и натиснах бравата.
-Много се забави. -Кай,бе седнал на леглото ми и се подсмихна.
-Добре.. -казах малко наплашено и започнах да крача бавно към леглото.Седнах до него.
-Какво? -попитах когато забелязах,че ме зяпа.
-Трябва ли да има нещо? -отвърна той и премести поглед от мен,на някъде през мен.
-Все още не разбирам,защо не се плашиш. -каза замислено той.
-Да се плаша от какво? -попитах присвивайки очи.
-От това което има тук.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#79 2012-01-12 18:14:02

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Изплаши Се (История за Духове)

пускааайй много е интересно  sun


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#80 2012-01-12 18:32:02

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: Изплаши Се (История за Духове)

некст ?? (:  heart [/b]


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#81 2012-01-12 19:21:43

just_incredible
Member
From: London
Registered: 2011-01-05
Posts: 66

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Още още още ощееее heart  laugh

Offline

#82 2012-01-12 20:14:32

xsweetx
Member
From: sweet world **
Registered: 2011-09-08
Posts: 82

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Некст heart


[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_lry1ukzewq1qkotbdo1_500.gif[/img]

Offline

#83 2012-01-12 20:16:31

neninkaa
Member
Registered: 2011-10-31
Posts: 74

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ощее   heart

Offline

#84 2012-01-12 20:22:17

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Още още още ощееее heart  laugh


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#85 2012-01-12 20:37:00

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Радвам се,че ви харесва,пълните му душата,сериозно.Ще се опитам да го пусна след малко,но може  и да не успея,ако не за утре ^^


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#86 2012-01-13 09:00:53

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ощеее, страхотно е! heart  heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#87 2012-01-13 09:25:24

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Радвам сее !! Тази вечер пускам още! : ) heart Благодаря за положителните коментари ! sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#88 2012-01-13 10:55:32

Black_pois0n
Member
From: На планетата Венера
Registered: 2010-09-04
Posts: 1,026

Re: Изплаши Се (История за Духове)

пусни сега   heart

Offline

#89 2012-01-13 17:46:58

Mimmie *
Masochism
From: Ohio.
Registered: 2011-09-10
Posts: 2,493

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ощеее, страхотно е! heart  heart  heart

Offline

#90 2012-01-13 18:07:07

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Днес  ще го пусна,но малко пи-късно,защото тогава ми идват идеите ! : )


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#91 2012-01-13 18:59:29

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ощеее, страхотно е! heart  heart  heart


Fight all your demons. ;]]

Offline

#92 2012-01-13 21:03:43

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Заповядайте ^^

Част ІX


-Какво..? -започнах,но Кай ме прекъсна.
-Искаш ли да го видиш с очите си? -попита той и физиономията му стана странно психопатска.
-Я стига бе. -изсмях се.Кай седна на пода и потупа мястото до себе си.Седнах.
-Не..тук не става,прекалено е оживено.Ела. -все още ме плашеше,но вече като чели го чувствах по-близък.Отвори вратата на стаята ми и се запъти към третата,последна врата.Отвори,сякаш проверяваше дали е празно.
-Влизай. -каза и ми направи жест.Влязох и седнах до него.
-Затвори си очите. -рече той.
-Защо? -казах леко през смях.
-Иначе не става! -тросна ми се той.
-Добре. -казах и се настаних удобно.Затворих очи.
-Сега.. -започна Кай. -Ще ти разкажа.На времето тук живяха Фил и семейството му.Но уви,ужасна беда ги сполетя.Фил полудя.Нещото в къщата го накара да изпълнява всичко което то искаше.Фил не можеше да го спре.Щом веднъж влезе в съзнанието ти,ще те убие. -спря да говори.Настръхнах от страх.
-Представи си го нали!? -каза зловещо Кай. -Както и да е.След това,родителите му се притеснили.Завели го на лекар,но това била най-голямата им грешка! Фил полудявал с всеки изминал ден.Накрая...убил всички от семейството си.Но,най-мъчително убил малката си сестра.И след това,убил себе си.Носи се слух,че това което той оставил след себе си,все още е тук! -завърши Кай.Отворих едното си око
-И какво е то? -попитах.
-Затвори го!  -засмя се.Още ли имаше да разказва.Стига бе..
-Добре де,добре.Ще ме изядеш. -засмях се и той отвърна на смеха ми.
-Това което той е оставил тук е.. -не успя да довърши.Отворих очи за да видя какво става.
-Видя ли какво ми причини той... -един отпаднал глас се разнесе из стаята.Не можех да помръдна,не исках да помръдна.С крайчеца на окото си видях нечие тяло да стой на няколко метра от мен.Обърнах се.Беше момиче.Тялото и бе окървавено,носеше бяла дантелена рокля.Била е много красива.Вдигнах очи към лицето и..
-А-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а! -изпищях.Сложих ръце на очите си.Не исках да гледам.Картинката беше ужасна..Усетих тялото на Кай до себе си.
-Изчезвай! -изкрещя той.Повече не чух глас.Чуваше се само накъсаното ми дишане.Свалих плахо ръце от очите си.Видях лицето на Кай,на сантиметри от моето.Беше със загрижено,психиатрично изражение и лека усмивка в десния край на устните му.
-Изплаши ли се? -попита той.Естествено психо такова! Току-що видях нещо което няма да ме напусне до края на живота ми.Гледката...бе трагична.Кимнах.
-Не се тревожи,тя няма да дойде пак,освен ако не я извикаш. -леко се усмихна той и целуна челото ми.Почувствах се сигурна.
-Какво!? Освен ако не я извикам? Че защо ми е да го правя!? Чакай..ние това ли направихме!? -попитах с опулени очи.Лицето ми бе бледо,много бледо.Усещах го.
Кай се засмя.Зловещо,привлекателно,психиатрично и настоятелно.
-На теб как ти се струва!? Добре ли си? -попита ме той,като впи погледа си в мен.Очите му не мърдаха,клепачите му не трепваха.Нима той не се уплаши!?
-Да. -кимнах и той ме пусна. -Коя беше тази...тази ъ-м тази жена? -попитах недоумяващо.Той фиксираше движенията на тялото и очите ми със своите.Сетне се засмя.
-Жена!? Ха-ха не..Това беше малката сестра на Фил.Очевидно докато съм ти разказвал историята,те е пленила нейният разказ.Чула си го в мислите си. -каза Кай.Настръхнах.Усещах сърцето си.Блъскаше в гърдите ми сякаш искаше да изскочи от там и да се скрие някъде.Кръвта нахлу в лицето ми.От бледа,станах розова.
-Може ли...Може ли да полудявам!? -попитах.Въпреки,че се опитвах да прикривам страха си и да се правя на непоклатима.Пред Кай,можех да съм каквато си поискам.
-Никога! -отсече той.Все още не отделяше поглед от моя. -Няма да позволя да ти се случи. -усмихна се леко той.Тази негова психично зловеща усмивка,щеше да ми стане любима.
-Но как ще го спреш ако започне да се случва? -попитах и си възвърнах непоклатимостта.Той отново се засмя.Какво смешно виждаше!?
-То няма да посмее да те доближи щом аз съм наблизо. -каза зловещо той.
-Защо? -попитах с лъхащ на страх непукизъм.
-Защото,казах ти.По-страшен съм от всеки в тази къща. -Всеки!? Колко още такива неща имаше тук!? Не,не.
  -Не е вярно. -засмях се насила. -Защо да е така? -попитах отново.Не спирах да задавам въпроси.А той не спираше да ме гледа.
-Без значение е. Но никога няма да полудееш тук.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#93 2012-01-13 21:28:23

Mimmie *
Masochism
From: Ohio.
Registered: 2011-09-10
Posts: 2,493

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Некст?  heart  smirk

Offline

#94 2012-01-13 21:54:05

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Олеле,адското е ,настръхнах...Айде некстче,сладур !!   heart  heart


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#95 2012-01-14 09:02:13

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Некст !!!!!!!!!!!!!!! heart


Fight all your demons. ;]]

Offline

#96 2012-01-14 13:28:21

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Днес вечерта ще пусна още. : )  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#97 2012-01-14 15:08:06

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Момиче, уникална е ! Още! heart  heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#98 2012-01-14 18:33:34

rosy.th
Member
From: София
Registered: 2011-11-06
Posts: 70

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Прочетох го от игла до конец ии съм влюбена в това  heart . heart
н-е-к-с-т!! heart  heart  heart

Offline

#99 2012-01-14 19:23:02

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ето и другата част. : )

Част X

-Надявам се. -отвърнах му.Обърнах се само за секунда,за да се уверя дали това ужасно и гнусно тяло бе напуснало мислите ми.Да,нямаше го.
-Не се тревожи.Казах ти,няма да се върне. -обясни Кай.
-Все тая,да се махаме от това тъмно и влажно място. -казах и се изправих.Ръката на Кай хвана моята и не ми позволи да мръдна.
-Не искаш ли да разбереш и другата история? -каза той и онази психопатска усмивка отново се появи.
-Ти си луд. Не искам. -и се опитах да дръпна ръката си,но той бе по-силен.
-Права си.Не съм от най-нормалните,но ще ти стане интересно. -дясното ъгълче на устните му потрепна в лека усмивка.Психо.
-Се тая. -седнах до него отново,този път обаче Кай не ме караше да си затварям очите.
-Така,тук е имало и още едно насилствено убийство. -започна зловещо той.Стига бе.Тази къща не беше в ред. -Но,този път убийството не е било просто убийство.Било е направо клане! -завърши Кай.След <Клането>  малко ме побиха тръпки.Гърба ми изтръпна.
-И? -настоях.Той се усмихна дяволите.
-Знаех си,че ще ти стане интересно. -зловещо се засмя той.
-Я не се ласкай.Просто продължи. -подканих го отново.
-Добре.Става дума за Карла и Джейк Салър.Те били щастливи заедно.Карла била бременна.Но разбира се,нещото тук си вършеше работата.Бе влязло в ума на Джейк,той така полудя,че една нощ,докато Карла спяла,Джейк напълно се побъркал..Нещото го накарало да отиде до кухнята, -тук Кай спираше и правеше зловещи физиономии,като вдигаше очи към мен.Сериозно ли!? Изобщо ли не се боеше да разказва това!?
-Взел от там най-големият нож който намерил.Започнал да се качва по стълбите,в този момент жена му се разбудила,но вече било прекалено късно.Това,че Карла била будна,направило агонията и още по-голяма.Джейк взел ножа и наръгал цялото и тяло,после разпорил корема и и извадил бебето.Накрая убил и него. -с това той завърши и историята си.Леле това място беше....яко! Убийства във всяка стая.Какво ли имаше в моята!?
-Това е,уау.А какво е станало с Джейк? -попитах накрая. -И не разбрах,какво е това прословуто нещо което има тук? -попитах и навикът ми да присвивам очи,отново се появи.
-Ха-ха,не искаш да узнаваш наистина.А за Джейк,останала тежката съвест,накрая нещото го убило-вътре в мислите му. -засмя се той и това ме наплаши.
-Напротив искам,но това..горкият Джейк.. -казах,но той не ми се върза.
-Затвори очи. -каза Кай.
-А,не! Не пак! -отсякох и се надявах той да не настоява.
-Моля те! Нищо няма да стане. -настоя.
-Пф..добре. -казах и затворих очи.
-Представяш ли си го!? -попита психично той.Не исках да си го представям,но картините сами започнаха да се появяват.
-Да... -казах и той започна да се смее.
-Бягай! -прошепна тихо нечии глас. -Остави ги да изгорят отвън и заключи вратите! -чувах го все по ясно.Отвори очи,бе пусто -  само аз и Кай.
-Млъкни,млъкни! -Кай се бе свил на топка и бе запушил ушите си. -Млъквай! Изчезвай! -викна той и всичко спря.Целият този глас.
-Кай.. -започнах,но той ме прекъсна.
-Това е То! Да се махаме от тук! -изправи се и ме хвана за ръката.Изведе ме от стаята и влезнахме в моята стая.
-Какво е това нещо!? Защо го чувам!? Казвам ти ще посегна на себе си,ако продължава така.Ще полудея! -викнах.
-Ти нищо ли не разбра!? Няма да стане! Аз съм тук и ще ти попреча да полудееш,камо ли да посегнеш на живота си отново! -каза Кай и посегна към лявата ми ръка.Пое я между своите две и каза.
-Бъди сигурна,то няма да посмее да те доближи и ако чуеш гласове,просто им кажи да изчезват и те ще се махнат,дори и да не са само гласове! -заповяда той и ме прегърна.Кимнах.
-Добре,сега ми разясни моля. -казах и той ме погледна накриво.
-Да ти разясня какво? -попита.
-За това нещо и защо влиза в главите и кара хората тук да се избиват? -попитах и присвих очи.
-Защото си отмъщава. -каза тихо Кай и психичната му усмивка отново се появи.
-Отмъщава и то жестоко.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#100 2012-01-14 19:35:21

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Изплаши Се (История за Духове)

некст,некст неекстт  heart   heart обожавам я тази история  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook