#76 2012-01-03 10:57:44

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Ощее.  heart

Offline

#77 2012-01-03 11:21:36

thefernandosun
Member
From: BARCELONA
Registered: 2011-01-04
Posts: 572

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Става интересно sun


[img]http://i634.photobucket.com/albums/uu68/loveus5/tumblr_lvdypj2nTT1qj7wmwo1_500_large-1-1-1-1.jpg[/img]
`Не можеш да загубиш нещо,което никога не си имал...`

Offline

#78 2012-01-03 11:36:50

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Радвам се че в този сайт има такива хора като те...с талант.

Offline

#79 2012-01-03 12:31:11

elity64
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 183

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Става интересно sun

sun  heart  heart


.. «» Aз тu давам по - важното от всuчku тях... Оставам твой пороk и твоя грях!

Offline

#80 2012-01-03 17:14:42

ani7y
Member
Registered: 2008-12-21
Posts: 310

Re: Life is just sex, money and cigarettes

некстТт  wasntme


[img]http://prikachi.com/images/872/3717872C.gif[/img]

Offline

#81 2012-01-03 18:17:05

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Радвам се че в този сайт има такива хора като те...с талант.

Много благодаря за милия коментар  blush И не само на теб, благодаря на всички, че четете историята ми. Много се раздвам, че ви заинтригува sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#82 2012-01-03 19:00:45

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Ощее.  heart


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#83 2012-01-03 20:13:22

Billy_and_Tomy!
Member
From: София
Registered: 2009-10-20
Posts: 1,012

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Ощее.  heart


[img]http://prikachi.com/images/290/2778290g.gif[/img]

Offline

#84 2012-01-04 19:03:04

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Седма част - приятно четене : ))))


VII част

Стреснато отворих очи и се надигнах рязко. С бързи движения си заопипвах врата. След като установих, че нямам и драскотина там, въздъхнах облекчено. След това огледах помещението, установявайки, че всичко това е било просто шантав сън. Навън бе светло. Стените в стаята ми, изведнъж, бяха станали чисти. Нямаше нито боя, нито отпечатъци, нито нищо. Кога ли бяха влезна ли? Какво ли бяха направили? Питах се аз.
-    За бога, колко е часа! – креснах аз. Бях спала малко. Часа бе едва 14: 30 ч. Още беше рано за да са приключили с цялата цапаница. Все пак станах и се погледнах в огледалото на тоалетката ми. Косата ми бе навсякъде, но не и в нормално положение на главата ми. Роклята ми се бе набръчкала още повече. Дръпнах я леко надолу. Хванах косата си с някакъв ластик, освобождавайки лицето си от нея. Намазах се с малко крем за лице и спуснах отново косата си. С четката я разреших. Доколкото можех, де. След това отново със същия ластик я вързах на висока и прелестна конска опашка.
Отворих плъзгащата се врата на гардероба и извадих едни рози пантофки. Сещате се, тези за на вън. Обух ги и излязох от стаята, оставяйки леглото и тоалетката си в пълна кочина.
-    Е? – попитах аз. – До къде стигнахте? – Седях подпряла се на рамката на вратата. Апартамента изглеждаше доста по – добре. Беше по – чисто, нямаше кутии от цигари, или пък празни бутилки. Прозорците, стъклената маса, намираща се в кухнята, и стените блестяха! За първи път виждах толкова чист апартамента си. Лицето ми грейна.
-    Е… Ние май приключихме. – каза жената, която ме бе поздравила на вратата. След това се обърна към мен. – Госпожице…
-    Шиен. – допълних. Мразех да ми говорят на фамилия. Шиен Морте. Мразех това име.
-    Да. Точно така. Госпожице Шиен. – очите й заблестяха. Беше красива! – Свършихме! – рече възторжено момичето. – Надявам се, сте доволни от услугите ни?!
-    О, да! – възкликнах. – Не можах да повярвам, че това е моя апартамент. Няма нито едно петънце! – забелязах. Обърнах се с лице към всички. – Е, - извадих една голяма пачка пари от джоба си. – колко трябва да ви платя?
След като дадох парите на момичето, ги изпарих до вратата. Пожелах им успешен ден и всичко най – хубаво. Не, това не беше в мой стил, но те наистина ми допаднах. Бяха мили, а и не познах апартамента си. Толкова беше… Перфектен! Да, това беше точната дума. Перфектен!
Отидох в хола. Погледнах стенния часовник, намиращ се над камината. О, да. И камина изглеждаше като нова. Е, не я палех често. Всъщност не я палех изобщо. Е, поне беше чиста.
Часа вече беше три без десет.
Имаше нещо… Трябваше да си спомня за нещо, но то просто не идваше в ума ми. Знаех, че е трябвало да запомня нещо, но не можех да си спомня. Явно не е толкова важно, казах си аз. Взех цигарите, които бях поставени върху камината и запалих една.
Сетих се как Бен правеше кръгчета с устата си, докато изкарваше дима оттам. Хм… Бен. За първи път ми пукаше толкова за момче. Смятах да го забравя.
Издишах няколко стотин кръгчета, но не се получи. Най – накрая, когато му хванах цаката, телефона се чу от стаята ми. Изсумтях и се запътих към стаята. Знаех, че звъни Джеси. Моята… Да речем най – добра приятелка. Беше готина. С черна коса, стигаща малко под раменете й, дълбоки кафяво – златисти очи, мека бяла кожа и тук – там имаше лунички. Беше сравнително сладка.
Стигнах до стаята. Точно когато отворих вратата телефона спря да звъни. Бях стигнала края на цигарата и затова потърсих черния пепелник с очи. Най – накрая го видях скрит под многото глупости на тоалетката. Прибрах всички ластичета и шнолки, държейки телефона в едната си ръка, а цигарата още се намираше в устата ми. Набутах цигарата в пепелника и отворих капака на розовия телефон.
Джеси, Джеси, Джеси, мислех си аз.
-    А! – промълвих на висок глас. След това едвам разбираемо си измрънках под носа. – Ето те.
Набрах номера и реших докато чакам да си взема цигарите. Взех ги. Запалих още една и тогава Джеси дигна.


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#85 2012-01-04 22:07:44

bettinka
Member
From: xawaii [ sun ]
Registered: 2009-12-23
Posts: 232

Re: Life is just sex, money and cigarettes

некст < 3 (arrow)


[img]http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20110925085234/secretcircle/images/2/2b/Tumblr_lrywc7HFhG1qh05wlo1_500.gif[/img]

Offline

#86 2012-01-04 23:34:23

Black_pois0n
Member
From: На планетата Венера
Registered: 2010-09-04
Posts: 1,026

Re: Life is just sex, money and cigarettes

още

Offline

#87 2012-01-04 23:50:21

Billy_and_Tomy!
Member
From: София
Registered: 2009-10-20
Posts: 1,012

Re: Life is just sex, money and cigarettes

некст < 3 (arrow)


[img]http://prikachi.com/images/290/2778290g.gif[/img]

Offline

#88 2012-01-05 18:23:27

ani7y
Member
Registered: 2008-12-21
Posts: 310

Re: Life is just sex, money and cigarettes

некстТт  :p  sun


[img]http://prikachi.com/images/872/3717872C.gif[/img]

Offline

#89 2012-01-05 21:46:59

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Life is just sex, money and cigarettes

некст < 3 (arrow)


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#90 2012-01-06 10:35:41

just_incredible
Member
From: London
Registered: 2011-01-05
Posts: 66

Re: Life is just sex, money and cigarettes

некст  sun

Offline

#91 2012-01-07 00:39:59

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Ощее..  heart  heart  heart

Offline

#92 2012-01-07 13:23:57

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Life is just sex, money and cigarettes

От няколко дена не съм пускала некст, за което се извинявам  blush Днес вечерта го пускам! sun  sun  sun Мерси за положителните коментари, радвам се,че ви харесва ;-)))


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#93 2012-01-07 21:22:36

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Ето некст - а. Приятно четене. Надявам се да ви хареса ; )) sun Малко е тъпа тази част, но все пак...

IX Част

След като приключих с чиниите, се запътих към стаята ми. Според списъка требваше да си оправя леглото и дрехите за срещата. Направих две крачки, за да вляза напълно в стаята и хлопнах звучно вратата след себе си. Оставих листа на нощното шкафче. Преди да започна да оправям леглото, ме обзе паника за цигари. Понякога така ми се случваше, когато много ми се пушеше.
Оставих листа върху нощното шкафче и започна да ровя из него. Знаех, че там, освен всичките бутилки от алкохол, трябваше да има и цигари. Разбира се, из целия апартамент имаше цигари.
-    Еврика! – извиках радостно и веднага извадих една цигара. В кутията имаше и запалка, така че не ми се наложи да ходя до другата стая  за запалка. Запалих и дръпнах жадно. Бавно издишах дима.
Оставих цигарата в устата си и започнах да оправям леглото. След това, все още с цигара в уста, започнах да тършувам из гардероба. След всичките дрехи, които бяха минали през ръцете ми, избрах къси панталонки, бяла дълъг потник  на който пишеше с розови букви: I’m hot, you’re not! Реших, че тоалета не е завършен, за това извадих едно черно късо елече. От тези които приличаха на потничета.На най – горния рафт на гардероба имах кутии и обувки, които не носа, не им е сезона, или просто съм забравила за тях. Реших да се поразровя малко.
След доста търсене намерих обувки, които доста ми харесаха. Едните бяха черни кецове със розова подметка и връзки в същия нюанс. А другите бяха високи, бели платформи с връзки увиващи се около глезена и прасеца ми.

Бързо свърших с трета задача. Когато бях отново в стаята ми, но този път по хавлия, взех списъка, който все така си седеше послушно на шкафа.
     Часа вече беше четири. Имах по – малко от половин час да се оправя. Хвърлих хавлията на една страна, включих пресата за коса, извадих си бельо и лосион за лице и тяло. Намазах тялото си с лосиона и облякох черни прашки и черен сутиен. За първи път бельото ми бе в едни цвят.
Седнах на стола пред тоалетката и започнах да мажа лицето си с крема. Взех и увих хавлията около косата си. Облякоха изтърканите къси панталонки, чорапи, с някакви измислени котенца нарисувани на тях, и кецовете. Отново застанах пред тоалетката. Извадих малката чантичка с гримове и започнах да си оправям лицето. Малко фон дьо тен, спирала и гланц.
Извадих сешоара. Свалих кърпата от главата си и черното чудо, което толкова бързо сушеше косата ми, започна да бръмчи в ръцете ми. Когато приключих със сушенето и облякох потника си, вече бе станало четири и двайсет. Винаги закъснявах, така че направо изключих пресата, вързах набързо къдравата си коса и взех чантата. Преметнах я през рамо. Тя, чантата, винаги седеше готова до вратата на стаята. В нея имах едно малко талисманче, гланц за устни, пила, безопасна игла, дъвки и резервните ключове от вкъщи, в случай, че забравя другите.
Когато бях вече пред външната врата, взех коженото си яке от закачалката и ключовете за колата от плетената малка кошничка до вратата. Да, още нямах книжка, защото съм на седемнайсет, но нашите са щедри хора, така че ми купиха кола. А и след два месеца правех осемнайсет!
Заключих вратата и се затичах по стълбите. Толкова модерно място, пък асансьор няма! Възмущавах се на този факт мислено, докато слизах с бясна скорост по стълбите.
Най – сетне стигнах до подземния гараж и затърсих колата с очи. Още не можех да повярвам, че червеното ферари, стоящо пред мен, е мое.
Отключих. Отворих вратата и се настаних удобно. Запалих и потеглих.


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#94 2012-01-07 21:29:17

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Малко правописните грешки,но иначе е яко. Още!!! heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#95 2012-01-08 00:00:47

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Life is just sex, money and cigarettes

*Нещо не разбрах.. Часа е 3 без 15, а в 2 ще идват "хората" .. о.О

-    Напротив. – прекъснах го. – Имам, но те идват малко по – късно.
-    По – късно от… - той вдигна ръка и погледна часовника си. – Колко по – късно от три без петнайсет?

След известно време чакане, от другата страна се чу приятен женски глас. След кратък разговор, тя каза че към два на обяд ще дойдат някакви си хора.

И после става 3 без 10.

Отидох в хола. Погледнах стенния часовник, намиращ се над камината. О, да. И камина изглеждаше като нова. Е, не я палех често. Всъщност не я палех изобщо. Е, поне беше чиста.
Часа вече беше три без десет.

* Тя не е ли с рокля?

-    О, да! – възкликнах. – Не можах да повярвам, че това е моя апартамент. Няма нито едно петънце! – забелязах. Обърнах се с лице към всички. – Е, - извадих една голяма пачка пари от джоба си. – колко трябва да ви платя?

* Друго, което ми привлече вниманието е, че разказваш един ден в 9 части?! А можеше най-много в 3. Мое мнение. (:


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#96 2012-01-08 10:15:00

Billy_and_Tomy!
Member
From: София
Registered: 2009-10-20
Posts: 1,012

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Хубаво е. Обаче как така говореше с Джеси и изведнъж е свършила с чиниите? Нещо не го разбрах много... smile


[img]http://prikachi.com/images/290/2778290g.gif[/img]

Offline

#97 2012-01-08 11:25:55

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Хубаво е. Обаче как така говореше с Джеси и изведнъж е свършила с чиниите? Нещо не го разбрах много... smile


+1


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#98 2012-01-08 11:48:36

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Реших да спра историята. Не защото се е получило объркване, а защото такъв тип истории просто не ме привличат. Не знам защо, може би заради интереса към тях, реших и аз да напиша една такава. Но, какво казах, такива истории не ме влекат особено и точно поради тази причина съм объркала всичко... Надявам се няма сърдити wink и скоро ще се завърна  с някаква история за вампири, духове и подобни... sun  sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#99 2012-01-08 13:00:15

just_incredible
Member
From: London
Registered: 2011-01-05
Posts: 66

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Неее ! Защто всички хубави историии се спират  lipssealed  Моля те , продължи я  heart

Offline

#100 2012-01-08 14:50:07

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Life is just sex, money and cigarettes

Не я спирай след 1-2 лоши коментара. Казах къде са ти грешките.
Просто гледай едните подробности да съвпадат с другите.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook