#51 2012-01-05 19:47:04

xsweetx
Member
From: sweet world **
Registered: 2011-09-08
Posts: 82

Re: This life is a paradise.

Ее , жалко за него ! ОЩЕ! heart  heart


[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_lry1ukzewq1qkotbdo1_500.gif[/img]

Offline

#52 2012-01-05 20:15:47

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: This life is a paradise.

Пристрастена.!! Още!  heart


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#53 2012-01-05 21:44:36

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: This life is a paradise.

Пристрастена.!! Още!  heart


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#54 2012-01-05 21:58:24

Пiiпни мее за късмет*
Member
From: Пловдинчанка.
Registered: 2011-10-29
Posts: 78

Re: This life is a paradise.

Интересно. heart


Когато една врата се затваря,
друга се отваря!
Но често стоим толкова дълго,
гледайки затворената,
че не виждаме отворената!

Offline

#55 2012-01-06 06:47:43

ivss..:]
Member
Registered: 2011-01-30
Posts: 88

Re: This life is a paradise.

Суперр heart

Offline

#56 2012-01-06 08:37:29

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: This life is a paradise.

Ее , жалко за него ! ОЩЕ! heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#57 2012-01-06 11:00:38

sun rise
Member
Registered: 2010-02-11
Posts: 77

Re: This life is a paradise.

продължавай  много ми е интересно smile

Offline

#58 2012-01-06 11:10:59

hugs
Member
Registered: 2011-10-22
Posts: 26

Re: This life is a paradise.

Беше брутално това с кецовете,ощеее ..  heart  hug


BOOM.

Offline

#59 2012-01-06 12:11:03

unstoppable*
Member
From: София.
Registered: 2011-11-10
Posts: 18

Re: This life is a paradise.

Интересно.  sun  heart


В живота си - винаги съм била честна спрямо всички.. Винаги съм ощетявала себе си, за да може на другия да бъде по - леко .. Винаги премълчавах, за да може всичко да бъде наред ....Винаги , винаги бях човечна и с нечовечните ..и , какво получих в замяна ? - Сила и търпение , за да мога да се раздавам и занапред ! Има хора, на които съдбата е отредила ..винаги да дават и никога да не получават...

Offline

#60 2012-01-06 12:11:59

mnml boy
Member
Registered: 2011-10-16
Posts: 33

Re: This life is a paradise.

Ако пусниш още сега частта много ще съм ти благодарна .  (makeup)  kiss


.. Мразя си ника. 
Danny Romero Ft David Cuello - Te amo  music ..

Offline

#61 2012-01-06 12:24:13

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: This life is a paradise.

5 част.

Станах от леглото и отидох до гардероба измъкнах от там един бял потник с надписи и го облякох след това изкарах от горният шкаф чисто бяла голяма чанта и тя с надписи и я хвърлих на леглото и накрая едни светли скъсани дънки.Като облякох потника и дънките,взех чантата и напъхах в нея пари,телефон,цигари,мокри и сухи кърпички,един светло розов гланц и една черна запалка,която намерих под леглото.Погледнах часът беше 13:32h седнах пред тоалетката и започнах да се гримирам сложих малко пудра на лицето си,черен молив да очертае синьо-зелените ми очи,безцветен гланц за устни и накрая прибавих едни изкуствени мигли.А за косата просто я изправих без да и слагам аксесоари.Сложих и едни бели кръгли обеци и вече бях напълно готова,взех чантата и след това обух едни високи черни токове и се запътих към входната врата взех ключа заключих вратата и го пухнах в чантата.Тъй като улица Монпарнас бе доста далеч,а аз нямах кола все още,викнах едно такси.Тук на моята улица когато си поискаш можеш да намериш.Спря едно такси до мен и се качих,седнах на предната седалка.
- Здравейте,накъде да карам? - попита някакъв мъж на около 30-35години.
- Към улица Монпарнас кафенето точно на ъгъла. - казах аз и се подпрях на стъклото.
- Добре. - каза шофьорът и запали колата.
След пет минутки спря колата точно пред кафенето,то бе бежово и изключително голямо,тук идваха много хора.Дадох пари на шофьора и слезнах от колата,запътих се пред кафенето и застанах да чакам Алис и Сесилия,те винаги закъсняваха.Около две минутки гледам от далеч двечките се задават в някаква кола и да идват срещу мен,Сесилия караше а Алис тя се кефеше как вятърът развяваше косата и.Колата беше малка,точно като за момиче,нямаше покрив а цветът бе тъмно розов,точно в стилът на Сесилия,затова си помислих първо,че колата е нейна.Те спряха пред мен и.
- Изи,качвай се мила. - Сесилия каза радостно.
- Няма ли да влизаме в кафето. - попитах аз учудено.
- Не. - извика се Алис,след това се разсмя.
- Е тогава се качвам. - засмях се и се седнах на задната седалка.
Колата бе доста удобна,а като влезнах вътре ми се стори още по-малка,Сесилия запали колата и тръгнахме с бясна скорост.
- Сега къде отиваме? - попитах аз.
- Искам да по-разкарам това бебче. - рече Сиси,и ние с Алис се засмяхме.
- Щом искаш,нямаме никакъв проблем. - каза Алис и се обърна към мен,като направи някаква смешна физиономия.
Между другото Алис бе облечена в светло синя мини рокличка,и до колкото видях бе с бели платформи,косата и беше пусната и вятърът я вееше в различни посоки.Сесилия тя бе облечена в черен потник с някакво мини мръсно бяло елече,с къси дънкови панталонки и някакви страшно високи токове.Косата и бе изправена,а отгоре имаше тук там вафлички.Общо взето и двете си бяха красиви,както винаги.По-пътя всички се обръщаха да ни гледат явно голямо впечатление им направи как се движихме из улиците,но за полицията не и направи доста голямо впечатление,дори една кола зад нас ни следваше.
- Сесилия загазихме. - казах аз като се опитах да и се ядосам.
- Мамка му. - каза тя и спря рязко колата,а полицията зад нас хубавичко щеше да се забие в задницата на колата,но всичко бе на косъм.Слезнаха някакви двама младежи по на 20-22 години,от колата.И отидоха до нас.Единият бе с кестенява коса а другият с руса,и двамата имаха страхотни тела.
- Момичета нали знаете с каква скорост се движехте? -  каза момчето с кестенявата коса като кръстоса ръце,и спря поглед на мен.
- Разбира се. - каза Сиси и леко се засмя.
- Аз не виждам нищо смешно. - отвърна русият,който беше доста сериозен.
- Добре разбрахме сега ще ни оставите ли? - каза Алис,тя си падаше малко луда глава и хич не и пукаше какво говори дори може да напсува президента без да и мигне окото.Като се сетих за това,което казах на ум се извиках на глас от смях и всички ме погледнаха.
- Е хора не ме гледайте така стана ми смешно. - отвърнах.
- Искам трите имена на момичето,което караше. - каза момчето с русата коса,като бе извадил тефтер и химикал от джоба си.
- Казвам се Сесилия Паркър Уолтнър. - каза Сиси като кръстоса ръце и се опита да се направи на важна,все пак всеки в града я знаеше,е не всеки.
- Госпожице ще трябва да ви отнема книжката. - каза русият и се приближи към колата.
- Ох добре,добре. - каза тя и измъкна книжката си от черната си чанта.Подаде му я и слезна от колата,тъй като тя вече не можеше да кара.
- И сега какво ще правя без кола? - попита тя,като и ние слезнахме с Алис тъй като и двете не можем и нямаме и книжки.
- Това ще трае само един месец,после ви връщаме книжката и колата. - отвърна русият а другото момче просто кимаше.
- Ох добре,ето ви и ключовете и се грижете добре за бебчето ми,и само да има едно надраскване на колата ще има да си патите от мен. - каза ядосано тя и тръгна,но и тя не знае къде а,Алис просто я последва.
- Да те закараме ли? - попита ме момчето с кестенявата коса.
- Съгласна съм. - усмихнах се аз,и се качих в полицейската кола на задната седалка.
- Пич ами розовата кола къде я забрави? - каза той на русокосото момче.
- Спокойно,преди малко цъкнах на другите те ще дойдат и ще я приберат,оставих и ключовете,да се оправят. - каза той и се облегна.
Молех се само да не откраднат колата на приятелката ми,защото знам на какво е способна.Докато се бях замислила колата бе отдавна тръгнала.
- Хей момичето отзад ще дойдеш ли да ни правиш компания в кафенето за понички на улица Шанз-Елизе. - попита русият.
- Тъкмо не съм закусвала. - засмях се аз.

Offline

#62 2012-01-06 12:32:26

swe3t_smil3
Member
Registered: 2010-10-15
Posts: 1,925

Re: This life is a paradise.

Адската... heart
Некст..
. sun


[list=*]
[*]Животът е болест, предавана по полов път![/*]
[/list]

Offline

#63 2012-01-06 12:34:09

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: This life is a paradise.

Адската... heart
Некст..
. sun


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#64 2012-01-06 14:05:41

ivss..:]
Member
Registered: 2011-01-30
Posts: 88

Re: This life is a paradise.

Много яка част heart

Offline

#65 2012-01-06 14:46:16

Пiiпни мее за късмет*
Member
From: Пловдинчанка.
Registered: 2011-10-29
Posts: 78

Re: This life is a paradise.

Дълга,оригинална,интересна и мега брутална част:
Е ТАКИВА ГИ ХАРЕСВАМ !!!
ДАВАЙ НЕКСТА.  heart  heart  heart  heart  heart


Когато една врата се затваря,
друга се отваря!
Но често стоим толкова дълго,
гледайки затворената,
че не виждаме отворената!

Offline

#66 2012-01-06 15:52:31

sun rise
Member
Registered: 2010-02-11
Posts: 77

Re: This life is a paradise.

некст  sun

Offline

#67 2012-01-06 18:31:53

xsweetx
Member
From: sweet world **
Registered: 2011-09-08
Posts: 82

Re: This life is a paradise.

Много ми хареса ! Ощееее heart  heart  heart


[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_lry1ukzewq1qkotbdo1_500.gif[/img]

Offline

#68 2012-01-06 19:04:30

miimity98
Member
Registered: 2011-10-01
Posts: 1,447

Re: This life is a paradise.

Некст...
Много ми харесаха и 5те части.. heart  (y)


[img]http://media2.giphy.com/media/AINIL9Oy8KAvu/giphy.gif[/img]

Offline

#69 2012-01-06 19:14:48

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: This life is a paradise.

Некст...
Много ми харесаха и 5те части.. heart  (y)


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#70 2012-01-06 23:19:51

mnml boy
Member
Registered: 2011-10-16
Posts: 33

Re: This life is a paradise.

Доста оригинално.  happy  heart
Хайде още.. star


.. Мразя си ника. 
Danny Romero Ft David Cuello - Te amo  music ..

Offline

#71 2012-01-07 14:19:02

xsweetx
Member
From: sweet world **
Registered: 2011-09-08
Posts: 82

Re: This life is a paradise.

Кога ще е некст-а ? sun


[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_lry1ukzewq1qkotbdo1_500.gif[/img]

Offline

#72 2012-01-07 19:35:43

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: This life is a paradise.


6 част.

Колата спря пред даденото кафене,то беше малко но изглеждаше доста чисто и приятно,на външен вид то бе със светло розови ньоанси и големи стъкла откъдето се виждаха кожените дивани,и бяха насядали много хора и пиеха кафето си и похапваха по-някой сладкиш.Това местенце се казваше „Sweet Cakes“. Слезнахме от колата тримата и се запътихме към кафенето,чак от улицата миришеше на сладкиши и горещо кафе,по-чувствах се като малко дете дори си спомних за миговете с баща ми как ме водеше по-такива места.Е влезнахме вътре и последвах момчетата и седнахме на една маса в ъгъла,кестенявото момче седна до мен на дивана,русият просто го изгледа.Една от сервитьорките дойде при нас и:
- Какво ще желаете? - попита тя,така любезно.
- За мен едно дълго кафе със сметана,и две големи понички едната да е шоколадова другата да е кремова. - каза момчето с русата коса и се опъна на дивана,тъй като беше сам.
- Аз ще искам горещ шоколад с едно малко парче шоколадова торта. - каза сладкишчето до мен.
- А вие госпожице? - попита ме сервитьорката,която имаше доста сладка розова престилка.
- За мен ягодов шейк и един шоколадов мъфин - усмихнах се до уши,като се надявах да правят такива неща.
- Готово записах ви и след близо десет минути ще дойде поръчката ви. - усмихна се тя и бързо отиде до готвача.
- Е сега да се запознаем,седнали сме на една маса а не си знаем имената. - каза момчето до мен и се засмя.
- Странно,а? - засмях се,а русокосият отсреща се усмихна.
- Приятно ми е казвам се Рич Стоуент,нещо като начинаещ полицай съм. - засмя се той.
- И на мен ми е приятно Рич,казвам се Изабела Рийф. - усмихнах се.
Подадохме си ръце и се сприятелихме набързо.
- А ти как се казваш. - попитах аз русото момче.
- Казвам се Джон. - усмихна се той.
- Приятно ми е. - казах аз и се сприятелих и с него.
Сервитьорката дойде до нас и ни остави поръчките и те не бяха хич малко,а Джон като го гледах с тези понички със сигурност ще се пръсне всеки момент след като ги изяде.Докато пиех от шейка си,някой ме стисна за бедрото,погледнах настрани и видях Рич.
- Рич какво ти става? - прошепнах аз за да не ме чуе русият.
- Страхотна си. - отвърна ми той и облиза горната си устна.
Ама и аз на кой попаднах,но все пак и двамата си бяха от класа.
След 30 минути,всичко бе изядено и изпито всеки си плати по-отделно и тръгнахме към колата,като седнахме по-местата си.
- Пич ще ме закараш ли до нас? - попита Джон.
- Разбира се,приятел. - каза той и натисна газта.
През целият път почти мълчах докато Джон не слезе от колата.
- Е Изабела къде живееш? - попита ме Рич.
- Улица Риволи. - отвърнах аз.
- Добре. - каза той.
След 15 минути път и двамата слезнахме от колата.
- Е благодаря ти,че ме докара. - застанах аз и се усмихнах на Рич.
- Мм,почакай ще може ли да ме поканиш горе? - заинтригуващо попита той.
- Добре. - засмях се и двамата влезнахме в входа,качихме се на асансьорът и пристигнахме на етажът ми.
Отключих и двамата влезнахме вътре като събухме обувките си.
- Доста уютно. - каза той.
- Благодаря ти. - отвърнах.
- Та аз щях да.. - спря се Рич и ме притисна до себе си,започна да ме целува доста страстно по-устните.
Повдигна ме и ме понесе като булка в спалнята,чудно от къде знае,че е там отвори вратата и ме хвърли на леглото,доближи се до мен и започна да разкъсва дрехите ми след като останах само по-бельо започна да ме целува където му скимне,но важното беше,че ми правеше удоволствие.Изправих се и махнах дрехите му остана само по-черните си боксерки.Но преди това Рич бе извадил белезници от джоба на панталоните си,хвана ме и ме върза за леглото.
- Ще си играем грубо,а? - попитах аз,като в този миг свали сутиенът ми и го хвърли на пода.
- С такова момиче като теб всеки би те вързал така,за да не избягаш. - отвърна той и свали прашките ми,целуваше ме по-интимните ми части,размачкваше гърдите ми и след това свали боксерките си и проникна в мен отново и отново,стискаше ме по-бедрата.О,на това му викам аз грубо,крещях от удоволствие и исках още,още и още.От толкова месеци не съм правила секс като този и то с кого да е.
- Оо Ричч. - виках името му,колкото сили ме държаха.
Той се доближи до мен и ме целуваше все така страстно,опипваше ме къде ли не,и още и още исках аз.
Този секс продължи не повече от 1 час,след като и двамата се бяхме изморили адски много той ме отвърза от леглото и двамата легнахме едно до друго.
- Убийствена си. - каза той като повдигна брадичката ми.
Нищо не казах просто го целунах.
- Мм Рич ще отида да се изкъпя. - казах му аз.
- Ще може ли да дойда с теб? - попита ме той.
- Идвай скъпи,тъкмо ще ми разтриеш гърбът. - засмях се и станахме двамата от леглото и отидохме в банята.
Пуснах топлата вода и двамата влезнахме в душ кабината.
- Малко е тясно. - казах аз.
- Още по-добре. - каза той и ме хвана за задника,като го стисна така силно.
- Опасен си. - засмях се.
Той все една гъба и започна да съпонисва гърбът ми като слизаше с пръсти по-надолу и по-надолу.Мачкаше гърдите ми и целуваше вратът ми,обърнах се към него и го целунах като прокарах езикът си.После се замервахме с пяна,измихме се и така приключи нашето къпане излезнахме чисто мокри и голи от душа и взехме по-едни кърпи,които бяха закачени до душ кабината.Излезнахме от банята и отидохме право в стаята ми.
- Толкова ми е забавно с теб. - каза Рич и ме целуна по-челото.
- Изключително много се радвам. -  усмихнах се като усещах,че той не е като другите момчета,с които съм спала.

Offline

#73 2012-01-07 20:01:22

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: This life is a paradise.

Ааа-ууу не.. Искамм ощеее !! heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#74 2012-01-07 20:03:21

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: This life is a paradise.

Още!?!  heart А, само една забележка. Забелязах, че след всяко "по" пишеш тире. Както едно момиче преди мен (не си спомням кой) ти каза, че тире се пише само ако е степен. Тоест по - красив, по - добър и т. н. То, обаче го пишеш по - стълбите, по - пижама (например, де) и това не е степен. Защото не можеш да кажеш най - пижама, докато най - красив - можеш wink. схващаш ли laugh. В смисъл исках да ти го кажа, пък ти ако искаш го поправяй... О, и един комплимент - харесва ми!  :p


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#75 2012-01-07 20:03:30

xsweetx
Member
From: sweet world **
Registered: 2011-09-08
Posts: 82

Re: This life is a paradise.

Супер си ! Искам Некст!  heart


[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_lry1ukzewq1qkotbdo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook