#1 2012-01-01 21:41:38

sungirl94
Member
Registered: 2009-10-03
Posts: 47

Re: Вашата щастлива любовна история

Разкажете за вашата най-щастлива любов  smile


~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~
Living in perfect lie, nobody ever makes Ме cry.Dreaming with open eyes.You don’t heart, you wouldn’t think it hurt... Starring in your life.Angel, I’m trying to love you, to hate you,
To kill you, to save you !~ ( heart )

Offline

#2 2012-01-02 09:21:24

iliyana97
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 35

Re: Вашата щастлива любовна история

Не мисля,че има какво да се разказва.Любовта се изживява!

Offline

#3 2012-01-02 10:01:56

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Вашата щастлива любовна история

Не мисля, че има какво да се разказва. Любовта се изживява!

Не е точно така. Всичко може да се опише, стига да намериш правилните думи за теб самия и точно това беше целта на темата. Все пак, всеки разбира, представя си и както ти каза, изживява любовта по различен начин.

Иначе аз, такива преживявания из облците още не съм имала, за да разказвам.
Любовта е едно, обичта друго и временното привличане трето.

Offline

#4 2012-01-02 12:43:53

boxerr
Member
From: Plowdiw
Registered: 2011-09-12
Posts: 123

Re: Вашата щастлива любовна история

Еми мойта най щастлива любов беше преди година с едно прекрасно синеоко момиче което адски много я обичах ии с нея ми беше супер яко гледахме звездите легнали на една полянка ии беше просто уникално


BMW///M3POWER !!

Offline

#5 2012-01-05 19:25:01

_Venus_
Member
From: Bulgaria
Registered: 2011-03-06
Posts: 395

Re: Вашата щастлива любовна история

Ох !! Ами какво да ти кажа. Много интересни спомени сме имали и сега като се досетя ми става много смешно  laugh !! Запознахме се, тогава съм била пияна и е било вечер, седяли сме с една приятелка да една пейка (спряли сме се защото едва съм вървяла). Той е минал покрай пейката, аз съм го забелязала, поискаласъм му автограф и да се снимам с него (оприличила съм го ня известна личност  laugh ). На сутринта се сещам събудих се и видях снимката в телефона ми и като я погледнах направо очите ми останаха на нея, бях много тъжна постоянно плачех, питах се къде ли е той сега, какво ли впечатление съм му направила. Но щастието ми се усмихна и незнам как станало той ме намери в скайп, после излязохме на среща, нечакахме дълго време на 3 ден и вече бяхме гаджета. Така времето отлетя, все още сме заедно и се обичаме много. Малко странно сме се запознали, но все пак аз много си го обичам и той мен. Никога няма да забравя деня в който се запознахме, това беше най- прекрасният ден.   heart  heart


Защо те толкова харесах, в мига в който те видях ? Защо се радостно усмихнах, в настроение ли бях ? Не крия, че безумно те обичам, не крия, че съм влюбена в теб, и никога не ще отричам, че аз обичам само теб! [img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_mardexdT4z1qzfbweo1_500.jpg[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook