#176 2012-01-01 05:45:34

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: ,,Зъби"

давай некста,страхотно се получава !   heart


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#177 2012-01-01 08:38:10

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Радвам се,че ви харесва.Ще го пусна днес. : )


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#178 2012-01-01 08:51:01

petyyxbabyy
Member
From: New York, United States
Registered: 2011-03-02
Posts: 2,354
Website

Re: ,,Зъби"

Прекрааасно е! smile[/url]


[list=*]
[*]Мъжете са открили огъня, но жените са открили как да си играят с него.[/*]
[/list]

[img]https://31.media.tumblr.com/946d01bba2210c230ec7fba6249a8c74/tumblr_myqwuyOj2d1to8yxyo1_500.gif[/img]

Offline

#179 2012-01-01 09:02:31

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Прекрааасно е! smile[/url]

Радвам се,че ти харесва : ) !  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#180 2012-01-01 09:21:33

Miimsiity
Member
Registered: 2010-09-25
Posts: 87
Website

Re: ,,Зъби"

НЕКСТТТ!!   heart  heart Уникална история !! <33


Защ0 д0ри и за миг нє м0жах да си сваля усмивката,
д0кат0 разбивах на тъп0т0 к0пєлє тъпата мутра в мивката.. ^^

Offline

#181 2012-01-01 16:22:44

mi_chan
Member
From: Hogwarts
Registered: 2010-03-20
Posts: 466

Re: ,,Зъби"

ее ще се женят ли ??? дано и детенце да си имат XD айде по-бързо  (arrow)


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mb9qvyDkIy1qc09cro2_500.gif[/img]

Offline

#182 2012-01-01 16:39:42

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

ее ще се женят ли ??? дано и детенце да си имат XD айде по-бързо  (arrow)

Добре де,изчакайте малко.> :Д :Д След малко го пускам :д  sun  sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#183 2012-01-01 18:18:37

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Ето некста.Дано ви хареса.!

Двадесета Глава

,,Guess i'd never know"

Засмях се.Той се опули.Сетне спрях да се смея и разбрах какво всъщност ме попита Зак.Дали искам да се омъжа за него!?Разбира се,че исках,но...,но не можех.Беше забранено и той го знаеше,но защо ме попита!?
-Зак ти нали знаеш че е.. -започнах,но той ме прекъсна.
-Знам,знам.Но не ме интересува дали не може защото сме от различно кланове.Не ме интересува нищо друго освен теб! Ще те попитам отново. Ще се омъжиш ли за мен? -попита той и очите му шареха по мен изпълнени с любов.Той отлично знаеше,че искам но..
-След като искаш..? -засмя се той.Моля,моля!? Ти мислите ми ли четеш?
-Малко.. -усмихна се той.
-Не е честно! -казах и скръстих ръце.
-Ти си още много млада.След като отрастеш малко,ще можеш и ти. -усмихна се той. После отново разбрах,че иска отговор.
  -Не Зак... -казах аз,а след това веднага съжалих за думите си.Но,знаех,че не можеше.Имаше и правила в тази игра.Много нечестни правил.И това беше първото <Никога,никога не можеш да бъдеш нещо повече с другия клан>,а ние го нарушавахме.Но,ако се оженим,щяха да ни убият.Е,не веднага,но щяха да ни преследват Улотерите.Улотерите са най-висшата класа от вампири.Те решават.Щом те харесат,можеш всичко,но набележат ли те,никъде и нищо не може да те скрие от тях.
-Но Хевън аз.. -започна Зак,но го прекъснах.
-Знам Зак и аз.Но,разбери ме.Искам,но все още не.. -казах и очите му се изпълниха с надежда.
-А кога!? -попита той и стана от пода сядайки до мен,ме притегли в прегръдката си.
-Ами след...след година!? -казах надявайки се той да не реагира зле.
-Година!? -попита той и се опули. -Моля те.. -каза той и лепна своята крива усмивка.Как да кажа не.. За Бога..
-Добре,пет месеца! -казах.Този път бях твърдо решена да не го променям.Разговорът ни се  превърна в някоя бизнес сделка.Зак се засмя.
-Закк! -казах и също се засмях.
-Съгласен. -каза той и подаде ръка към моята.Изненадах се.Протегнах своята и я поех.А той легна и ме дръпна.Легнах върху него и се засмях.Той ме целуна и каза.
-Но обещаваш,че няма да се отметнеш!? -попита той и притвори очи.Аз кимнах и той се усмихна.
-Никога не съм искал да те накарам да плачеш. -каза той. -Съжалявам. -Зак затвори очи и зачака реакцията ми.
-Кажи,че ме обичаш! -казах отново и той отвори очи и ме погледна.
-Нал вече ти го казах? -попита подозрително той.
-Искам да го чуя отново. -казах аз и той за засмя.
-Ще го чуваш всеки ден! Обичам те ! -каза той и ме целуна,но тази целувка не беше като всичките.Които си бяха доста.Беше по-различна.Тъжна.
-Зак,какво има? -попитах и го погледнах.Той не отговори веднага.
-Трябва ли да чакам цели пет месеца!? -попита той с престорен тъжен глас.
-Да. -казах аз и го целунах отново.Той ми отвърна по един страстен начин.
-Лоша си! -каза той и се усмихна,после отново ме целуна.Качих се върху него точно както снощи и започнах да разкопчавам накриво закопчаната му риза,но той ме спря.
-Не. -каза Зак и ме свали от него.Постави ме така,че да седна.
-Но,но,но защооо? -попитах с жаловит глас. И той се засмя.Седна и аз с походка на ,,четири крака" се доближих до него и той каза.
-Пет месеца. -аз се опулих и после се засмях.
-Ти се шегуваш с мен? -попитах през смях и той поклати отрицателно глава.Аз се доближих още,усмихнах се и го целунах.През това време вратата се отвори.Беше сутрин.Малъри къде по Дяволите беше? Точно за това помислих,че е тя.
-Виж ти,виж ти Зак..Не мислих,че си паднал толкова ниско. -каза леденият и високомерен женски глас,който определено не беше на Малъри.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#184 2012-01-01 19:42:55

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

AAA, next!! heart  heart  heart Айде!!


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#185 2012-01-01 20:00:46

sladyr4etyy
Member
Registered: 2010-12-28
Posts: 84

Re: ,,Зъби"

heart  майкоо пристрастена съм  chuckle айде по-бързо некст laugh


http://ask.fm/DimityyTellieva

Истинска мила нежна и добра,но ядосат ли ме ставам дявол в тяло на жена wink

Offline

#186 2012-01-01 21:15:21

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Окей,радвам се,че ви харесва.Некста ще го пусна утре ; ) heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#187 2012-01-01 21:19:16

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: ,,Зъби"

Супер е,давай некста!! hug


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#188 2012-01-01 22:06:14

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Преди да го продължа,искам да попитам нещо.
Привързана съм към една фамилия <Леонардо Езпозито>.Не е име на някакъв човек,просто моя си измислица.Та въпросът ми е,мога ли да го използвам и тук (в ,,Зъби")?


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#189 2012-01-02 11:58:19

sladyr4etyy
Member
Registered: 2010-12-28
Posts: 84

Re: ,,Зъби"

Преди да го продължа,искам да попитам нещо.
Привързана съм към една фамилия <Леонардо Езпозито>.Не е име на някакъв човек,просто моя си измислица.Та въпросът ми е,мога ли да го използвам и тук (в ,,Зъби")?

не ни питай нас ами пускай некстаа че вече ще изтрещя  laugh  laugh  sun


http://ask.fm/DimityyTellieva

Истинска мила нежна и добра,но ядосат ли ме ставам дявол в тяло на жена wink

Offline

#190 2012-01-02 12:15:23

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: ,,Зъби"

Преди да го продължа,искам да попитам нещо.
Привързана съм към една фамилия <Леонардо Езпозито>.Не е име на някакъв човек,просто моя си измислица.Та въпросът ми е,мога ли да го използвам и тук (в ,,Зъби")?

не ни питай нас ами пускай некстаа че вече ще изтрещя  laugh  laugh  sun

Айде пускай,с или без тоя,че вечееее... lipssealed  laugh  laugh  laugh


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#191 2012-01-03 18:24:58

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Ще  пусна продължението утре.. : )


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#192 2012-01-03 19:07:38

sladyr4etyy
Member
Registered: 2010-12-28
Posts: 84

Re: ,,Зъби"

Ще  пусна продължението утре.. : )

еее.... cry  cry  worried


http://ask.fm/DimityyTellieva

Истинска мила нежна и добра,но ядосат ли ме ставам дявол в тяло на жена wink

Offline

#193 2012-01-04 10:54:17

Пiiпни мее за късмет*
Member
From: Пловдинчанка.
Registered: 2011-10-29
Posts: 78

Re: ,,Зъби"

Още ощеееееееееее.  heart  heart  heart  heart  heart  heart


Когато една врата се затваря,
друга се отваря!
Но често стоим толкова дълго,
гледайки затворената,
че не виждаме отворената!

Offline

#194 2012-01-04 16:52:09

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Некста : )

Двадесет и Първа Глава

Отдръпнах се от Зак и погледнах към отворената врата на стаята.Вайалет седеше подпряла лакти на черната рамка на вратата.Тя се направи на изненадана,като видя,че и двамата я гледаме.
-О,да не би да прекъсвам нещо!? -попита тя с високомерие.Зак се изправи и застана пред мен.
-Какво? -попита той с напълно раздразнен глас.Тя го гледаше право в очите.Като се замисля.Тя беше изключително красива.Изумрудените и очи светеха,а около тях имаше много черен грим.Дългата и и права русо-кестенява коса,сега беше в прелестен кок,а един накъдрен кичур свободно падаше отстрани.Разголеното и перфектно тяло,сега беше покрито с дантелена червена рокля,която стигаше до малко над коленете и.
-О,благодаря ти. -казаха плътно червените и устни,и тя наведе глава,за да ме погледне.Този номер вече го знаех.
-Защо се държиш така любими? -попита тя Зак,като направи крачка към него. -Точно като днес по телефона,защо се държиш така скъпи? -попита жаловито тя и направи още една крачка.Зак изръмжа и тя спря.
-Махай се от тук! Иначе аз ще те махна от лицето на земята! -кресна той и аз потреперих.Знаех,че е способен на това,а и тя си го заслужаваше!
-Ти мъкни! -кресна тя и погледът и се стрелна към мен.
-Ако още веднъж се обърнеш към нея така,ще те убия ! -заплаши той и аз се почувствах по-сигурна.
-Какво ти става ? -попита тя и се вгледа в него. -Трябваше да я убиеш по Дяволите,не да я целуваш и галиш! -кресна тя.Явно беше много вбесена.
-Ще правя каквото си поиска! -ядоса се той и се приближи толкова близо до нея,че започнах да ревнувам.Зак я гледаше на кръв и ръмжеше.Тя се усмихна,по-скоро се засмя.Зак се ядоса още повече,погледна към нея и я удари със все сила.Потръпнах.Тогава той ми прати телепатичен отговор. ,,Ще ти разкажа защо я ударих по-късно.Не се страхувай.Никога няма да те нараня!".Аз не се страхувах.Потръпнах защото...защото ме беше страх. Тя го погледна гневно.Сетне погледна и мен.
-Ще те убияяя!! -изкрещя тя толкова силно,че думите и започнаха да отекват след като тресна вратата на стаята ми и излезе.Зак веднага се върна при мен,клекна и ме погледна.
-Добре ли си!? -попита той и аз кимнах.Бях вцепенена. -Искам да знаеш,че НИКОГА,НИКОГА няма да и позволя да те нарани! Нито на когото и да било! -каза той и аз омекна.Почувствах се сигурна в думите му.
-Знам. -казах и го целунах.
-Хевън!? -каза Малъри отваряйки вратата.Зак моментално се обърна.
-Зак!? -каза тя и се опули,а после опулването и премина в усмивка.
-Малъри!? -Зак също се опули. -Какво правиш тук!? -попита я той.
-Ами,Хевън ми каза,че мога да остана.. -каза тя и Зак се приближи до нея.Сетне се прегърнаха и той каза.
-От колко много време не съм те виждал..Какво стана след като вашите разбраха? -попита той.Стоях си там и ги гледах.Сетне попитах.
-Чакайте..вие познавате ли се? -попитах недоумяващо.
-Естествено. -каза Малъри и аз се ококорих.
-Но,ти каза..Каза,че е зъл,когато за първи път Зак дойде у дома. -казах аз.
-Не,имах предвид вонящата. -каза тя и се засмя. -Помислих си,че е тя. Иначе,Зак е толкова добър. -каза тя и се усмихна.
-Да,запознахме се в една гора,малко по-нагоре от нейната къща.Тогава бях влюбен в нея. -каза Зак и се засмя гласно. -Помниш ли? -попита той присмех.
-Да. -засмя се тя.Той е бил влюбен в нея!? <Не,не.Не си мисли такива глупости Хевън!> Наредих си на ум.Това е било от отдавна. Не може още да я обича.
-Как стигна до тук? Спомням си,че те преследваха. -каза Зак и тя се усмихна.
-Покривах се в една гора. -Точно когато ми каза,че ме обичаш,аз избягах,помниш ли? -засмя се тя. КАКВО!? Зак е казвал на Малъри,че я обича!? Това не беше истина..Опитах се да се успокоя.Сега обичаше мен.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#195 2012-01-04 17:15:22

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Мисля да я продължа утре.. smile


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#196 2012-01-04 18:11:51

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

Мисля да я продължа утре.. smile

Не, не, не, не! Искам сега! Моля, моля, моля, моля, моляяяяяя!!! heart  heart  heart  heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#197 2012-01-05 18:06:06

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Ето : )

Двадесет и Втора Глава.

,,Better off alone"

Изправих се от седналото си положение и се запътих към вратата.Те бяха толкова заети да си говорят,че сигурно не ме видяха да излизам.Въпреки, че минах точно през тях.Както и да е.Усетих как в лицето ми нахлува кръв.Босите ми ходила шляпаха по теракотения под.Мислите се бутаха в главата ми и аз не можех да ги подредя.Малъри,чието съзнание винаги е било чисто и просторно.Сега бе засипано с куп въпроси относно Зак.За миг минах през огледалото в коридора.Върнах се две крачки назад и се спрях на отражението си.Русата ми коса бе разрошена съвсем леко,а сините очи,винаги дълбоки и изпълнени с тайни,сега бяха като плитки локви.Отново накарах другият ми ,,слух" да работи.Съзнанието на Малъри,което бе като океан за мен,не бе нищо особено пред това на Зак.Не можех да вляза по-навътре в неговия ум,просто не можех.Но знаех колко дълбок щеше да е той.Изпълнен с тайни и мистерии.Ровейки се из съзнанието на Малъри,не открих нищо което да събуди интереса ми.Все същите банални мисли.Както на всеки обикновен човек.В техните очи,аз бях нещо съвсем различно.Често Стейша Купър,която в училище всички обожаваха заради парите на родителите и,бе казвала,че ме мрази или,че никога няма да бъда толкова добра,колкото е и тя.Но винаги когато ровех из съзнанието и,разбирах колко ми завиждаше Стейша в същност.И какво имаше да му се завижда!? Тебеширено-бяла кожа,винаги различен от другите.Знаеш всичко,защото живееш за не знам кой път.Както и това,че Майкъл Шоу,винаги е ходил след мен.По едно време ми втръсна от него,исках да го убия.Тогава бях новата в този свят.Не можех да се контролирам.И накрая успях...Не,не да го убия,а да контролирам себе си.Много пъти са ме спирали на пътя да ме попитат какъв е цветът на контрастните ми лещи.Да,този странен виолетов цвят.Между синьо и лилаво.Беше наистина странно,защото когато минавах,или отивах на някъде,всички тези умопобъркани хора ме зяпаха.Това ме смущаваше и едновременно ядосваше.Всички хора бяха боклуци.Това вече го знаех.И това беше добре.Но не бе достатъчно,трябваше да го разбера по-рано.Няма значение.Знаех и защо Майкъл Шоу винаги беше при мен,още от както се преместих.Така бе защото го привличах.И не само физически.Имах равен брой хормони,както и той.Това беше просто заради това какво съм аз.Хората винаги са се чудели,от къде идвам или пък какво съм.Истината бе,че малко хора,даже почти нямаше такива,които да стигат до правилния извод.Може би защото преди да го изрекат биват убивани,не зная.Просто е неприятно и наистина дразнещо,хората да се чудят какво си ти.Наистина неприятно...Но с времето се свиква.От 70 години насам,не ми пука какво мислят хората за мен,или за какво нещо ме имат.Знаех,че този път няма да е лесен,но какво друго ми оставаше..
След тези дълги размишления,огладнях.Станах от стола в кухнята на който се бях настанила и отворих вратата на хладилника.Вътре беше пълно с какво ли не.Е не точно.Имаше рафт с човешка храна,колкото да не изглежда напълно откачено,въпреки,че повечето беше от отдавна развалена,но няма значение.А на долния рафт,имаше  пликчета с кръв.Той бе нарочно затъмнен,ако хора дойдат у дома,не би било приятно да видят това.Не,че това някога щеше да се случи,но пък бе добра идея.
-Онези двамата няма да се сетят,че ме няма. -казах и усетих аромата на кръв идващ от хладилника.Удари ме право в лицето.Аз бях свикнала,бях свикнала с начина, по който този аромат ме караше да се чувствам - сухата болка в
гърлото ми, кухината жадуваща в стомаха ми, автоматичното стягане на мускулите ми,
излишния поток от отрова в устата ми ...Всичко това бе крайно нормално, обикновено лесно за игнориране.Поех дълбоко дъх и мирисът бе огън, който препускаше в кухите ми вени,изгарящ гърдите ми, за да унищожи всяко друго мислене освен това за кръвта,която след секунди щеше да изпълни празнината и да спре препускащия огън.Отворих пликчето и го надигнах.Насладата която се сля с болката беше неустоима,но за малко.След това изчезна и ме остави сама с болката ми.
-Къде изчезна ? -въпросът на Малъри размъти задълбоченото ми мислене.
-Да си хапна. -казах пренебрежително и свих рамене.
-Можеше да ни кажеш.. -каза тя докато аз излизах от кухнята и се запътих към коридора.Обух кецовете и якето си.
-Майната ви,не съм длъжна да ви казвам къде отивам и какво ще правя! -това бяха думите с които тръшнах вратата след себе си


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#198 2012-01-05 18:40:37

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: ,,Зъби"

Давай некста,супер е smile


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#199 2012-01-05 21:10:24

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Давай некста,супер е smile

Радвам се ,че ти харесва ^^ !


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#200 2012-01-06 18:02:13

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Очаквайте некста тази вечер,най-късно утре.. : )


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook