#1 2011-12-28 11:37:43

mnml boy
Member
Registered: 2011-10-16
Posts: 33

Re: Проблем .

Исках да споделя с вас и да получа съвет и ето моят проблем,с гаджето ми сме вече близо половин година да сме се карали само два-три пъти и то за дребни неща.Вчера си уговорих ме среща както винаги на една пейка към 18:30,двайсетина минути най-много от нас.Беше точно 18:30 като отидох на пейката,той го нямаше още и постоях известно време на студа да си кажа направо 30 минути чаках до и 19:00 и той не се появи,звъннах му по-телефона той беше изключен.Тръгнах си накрая разочарована и звъннах по-пътя на моята приятелка,тя ми каза,че пред техният блок гаджето ми се целувало с някакво непознато момиче.Според вас какво трябва да направя,да си му го върна или направо чертата да тегля.Той не знае,че са ми казали,че се е целувал.Дали да му кажа,че знам абсолютно всичко. think


.. Мразя си ника. 
Danny Romero Ft David Cuello - Te amo  music ..

Offline

#2 2011-12-28 11:40:41

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Проблем .

Тегли му чертата и не се занимавай повече с него, по един, или друг начин.
Ако тръгнеш да му отмъщаваш, или нещо подобно, само ще си изгубиш времето и нервите заради един мухльo. Както обичам да казвам - '' никой не е нито първият, нито последният '' , така че не се страхувай да го отрежеш. Дори не си прави труда да му обясняваш, остави го в невидение. Ако му пука, сам ще си се изтормози, без твоята намеса, което те устройва, а ако не, пак по - добре за теб, защото няма да се унижаваш, хабейки думи за някой, на когото не му пука какво казваш.

Offline

#3 2011-12-28 11:44:01

mnml boy
Member
Registered: 2011-10-16
Posts: 33

Re: Проблем .

Права си,точно това ще направя още сега.


.. Мразя си ника. 
Danny Romero Ft David Cuello - Te amo  music ..

Offline

#4 2011-12-28 11:51:23

Brutallity
Member
From: София
Registered: 2010-03-13
Posts: 1,285

Re: Проблем .

Това дали отмъщението е загуба на нерви...е въпрос на гледна точка (:
Аз бих се държала сякаш нищо не е станало,за да видя какво ще ми каже.Ако ме излъже...ще му хвръкне главата (: Ти решаваш,постъпи както мислиш,че е правилно.


All lives end. All hearts are broken. Caring is not an advantage.

---- A morbid obsession in black and white.
-- Cognac, Lilac.
-Morgenstern.

Offline

#5 2011-12-28 11:56:09

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Проблем .

Да, права си. Но като гледам, колко хладнокръвно я е прецакал, дали ще му хвръкне главата, или не .. все е в минус за нея. Макар че .. и отмъщението си има удоволствие, което ти доставя, и което те извисява. Но, както ти каза - '' зависи ''.
Ако е бил важен за нея и смята, че може да си позволи отмъщение - защо не.
Но, ако смята, че е поредният боклук, не смятам, че има много смисъл в това, да се хабиш за такъв човек.
Аз съм на това мнение. Съответно - всичко, наистина си зависи само от нея.

Offline

#6 2011-12-28 12:00:21

mnml boy
Member
Registered: 2011-10-16
Posts: 33

Re: Проблем .

Благодаря ви,все пак но аз не разбирам едно нещо защо избра да мръзна аз вънка на студа и то срещата ни беше 18:30 защото той искаше,много лошо постъпи с мен. ;/


.. Мразя си ника. 
Danny Romero Ft David Cuello - Te amo  music ..

Offline

#7 2011-12-28 13:21:07

wiiki
Member
From: Небето ми е граница !!!
Registered: 2011-09-24
Posts: 166

Re: Проблем .

Ами направи и ти същото.Направи си,че незнаеш за това,че се е целувал и уреди среща на онази пейка с друго момче и се целувайте.Ще види колко е гадно,но ти пак ще си го зарежеш(:.


Shut the fuck up.(:

Offline

#8 2011-12-28 13:22:48

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Проблем .

Тоя е някакъв пълен боклук и според мен, независимо дали ще решиш да му го връщаш, да му отмъщаваш, или пък нещо друго - не трябва да си повече с него. smile

П.П. Защо се пишеш mnml BOY?   wondering  laugh


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#9 2011-12-28 13:29:31

mnml boy
Member
Registered: 2011-10-16
Posts: 33

Re: Проблем .

Тоя е някакъв пълен боклук и според мен, независимо дали ще решиш да му го връщаш, да му отмъщаваш, или пък нещо друго - не трябва да си повече с него. smile

П.П. Защо се пишеш mnml BOY?   wondering  laugh

Преди беше профилът на брат ми,затова е така. smile


.. Мразя си ника. 
Danny Romero Ft David Cuello - Te amo  music ..

Offline

#10 2011-12-28 14:52:03

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Проблем .

Той не си струва.По-добре му бий шута за да не страдаш : ) Явно това момче не знае какво иска. : )


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#11 2011-12-28 16:09:07

barbiereal
Member
Registered: 2011-03-05
Posts: 189

Re: Проблем .

А какво да ти кажа одрязвай го недей  чака повече,глупак поне да ти беше  казал,че има друга. Мила каквото и да ти кажа няма да те успокоя особедно ако си била много влюбена в него ,трудно ще ти е ,но така е всичко хубаво си има край ,недейте се кара ,трябвало е да ти каже ,че има друга по най лесния начин а той нахално е ходил сигурно с нея и с теб . Единственото нещо което можеш да направиш е да му кажеш всичко в очите каквото ти е на душата (не да цивриш),абе направо му тегли шута и му пожелай всичко най хубаво .Всичко на тоя свят се връща ,и по скоро си намери друг .
smile

Offline

#12 2011-12-29 21:49:42

mnml boy
Member
Registered: 2011-10-16
Posts: 33

Re: Проблем .

Благодаря за съветите. smile


.. Мразя си ника. 
Danny Romero Ft David Cuello - Te amo  music ..

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook