#1 2011-12-12 21:45:23

cherry_world
Member
From: Перник
Registered: 2011-09-17
Posts: 19

Re: Помогнете ми , моля!

От около месец и половина понякога ми излиза това  ,, Няма достъп до тази уеб страница
Сървърът на www.google.bg не може да бъде намерен, тъй като търсенето в DNS не бе успешно. DNS е услугата за мрежи, която преобразува името на уебсайт към неговия адрес в интернет. Тази грешка най-често се дължи на липса на връзка с интернет или на неправилно конфигурирана мрежа. Може също да бъде причинена от блокирал DNS сървър или от защитна стена, която спира достъпа на Google Chrome до мрежата.
Можете да направите следното:
Презаредете тази уеб страница по-късно.
Проверете връзката си с интернет. Рестартирайте всички маршрутизатори, модеми или други мрежови устройства, които използвате.
Проверете настройките си за DNS. Свържете се със системния си администратор, ако не сте сигурни какво означава това.
Опитайте да деактивирате предвижданията за мрежата, като изпълните следните стъпки: Отворете менюто с икона на гаечен ключ > „Опции“ > „Разширени настройки“ и премахнете отметката от „Предвиждане на мрежовите действия, за да се подобри скоростта на зареждане на страниците“. Ако това не разреши проблема, препоръчваме ви да изберете тази опция отново, за да подобрите ефективността.
Добавете Google Chrome като разрешена програма в настройките на своята защитна стена или антивирусен софтуер. Ако вече е такава, опитайте да го изтриете от списъка с разрешени програми и да го добавите отново.
Ако използвате прокси сървър, проверете настройките му или се свържете с мрежовия си администратор, за да се уверите, че сървърът работи. Ако смятате, че не трябва да ползвате прокси сървър, коригирайте съответните настройки: Отворете менюто с икона на гаечен ключ > „Опции“ > „Разширени настройки“ > „Промяна на настройките на прокси сървъра...“ > „LAN настройки“ > и премахнете отметката от квадратчето „Използвайте прокси сървър за вашата локална мрежа“.
Грешка 105 (net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED): Адресът на сървъра в DNS не може да бъде определен. "

Махах човката от разширени настройки и всичко се оправяше , но сега не става , сега само 3 сайта ми се отварят без проблем .. Какво да правя?

PS: Използвам Google Chrome


[img]http://i1177.photobucket.com/albums/x348/Julie_J_J/tumblr_lwnou5OyHN1qbifwuo3_500.gif[/img]

Offline

#2 2011-12-13 08:44:26

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Помогнете ми , моля!

Понякога става така. Смени си браузъра  ЗА ИЗВЕСТНО време , не за постонно.


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#3 2011-12-23 18:44:01

PEPPO__
Member
Registered: 2010-08-03
Posts: 103
Website

Re: Помогнете ми , моля!

Ако не си прецакала ТИ нещо - съветвам те да се обадиш на доставчика ти.
Пробва ли с Firefox?

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook