#126 2011-12-18 21:08:44

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: ,,Зъби"

Не знамм имам чувството,че частта не струва,само ти я хареса.За което много ти благодаря !! ^^

ПРЕКРАСНА Е! И съм сигурна, че не само аз съм я харесала! sun


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#127 2011-12-18 21:21:41

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: ,,Зъби"

Ох,леле,вече ще поствам коментари,за да си сигурна,че и друг я харесва !  laugh

Давай некста,че ми е интересно! И частта е готина,нищо й няма


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#128 2011-12-19 18:22:38

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

Ох,леле,вече ще поствам коментари,за да си сигурна,че и друг я харесва !  laugh

Давай некста,че ми е интересно! И частта е готина,нищо й няма


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#129 2011-12-20 15:46:21

Miimsiity
Member
Registered: 2010-09-25
Posts: 87
Website

Re: ,,Зъби"

Ох,леле,вече ще поствам коментари,за да си сигурна,че и друг я харесва !  laugh

Давай некста,че ми е интересно! И частта е готина,нищо й няма

!!!!!  heart  heart


Защ0 д0ри и за миг нє м0жах да си сваля усмивката,
д0кат0 разбивах на тъп0т0 к0пєлє тъпата мутра в мивката.. ^^

Offline

#130 2011-12-20 22:33:36

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Ето некста,надявам се да ви хареса.


Тринадесета Глава 

,,Другата Твоя Страна"

,,Знаеш ли защо винаги съм щастлив? Защото не очаквам нищо от никого.Да чакаш винаги боли."  У.Шекспир.

Усещането беше ужасно сковаващо и едновременно невероятно приятно.Исках да се изправя,не не можех,сякаш някой ме беше вързал за огромна метална колона.Чувах звуци,които постепенно преминаха в разговор.И двата гласа ми бяха познати.Знаех,че не съм си у дома.
-Пич,защо не я убиеш,мъчи се! -настояваше нечии глас.Вече се чувствах готова да отворя очи,но не исках.Знаех,че те ще спрат да говорят.Това беше гласът на Зак.
-Не! Няма да я убивам! -отсече той.Другото момче продължаваше да настоява.
-За Бога,тъпак такъв! Нали за това дойдохме в проклетия град,за да я убиеш,а не да я докарваш тук когато не е добре ! -възрази той,а после чух тряскане на врата.Усетих го.Беше Зак опря се на леглото.Аз бях с лице към него и той подшушна нещо.Мисля,че вече беше време да се ,,свестявам".
-Ти,какво събуди ли се!? Слава Богу...Ъ-ъ тоест,добре,а сега си отивай. -каза той.Ех,колко ужасен лъжец беше.Чувствах се отлично.Неотразимо.Приближих се до него и седнах до ръба на леглото.Хванах го за яката на ризата с двете ръце и го дръпнах към себе си.
-Какво,ще ми кажеш,че не го искаш ли? -попитах по възможно най-мръснишкия начин.Той се усмихна лукаво и се доближи до мен,като прокара език по врата ми.
-Не можеш да си представиш колко много. -каза той и ме налегна.Като шепна в ухото ми.
-Секси си.Харесваш ми,но пак ще те убия.
-Да видим тая работа. -казах и разкопчах ризата му.Той изстена тихичко и започна га целува врата ми.После се вдигна нагоре и точно преди да стигне до устните ми се спря и каза.
-Искаш да усетиш какво е нали? -попита и се усмихна.В този момент с такава скорост впи устни в моите.Беше просто невероятно! Започна да си играе с езика ми.Сетне ме пусна на леглото и започна да движи ръката си по бедрото ми.Стигна до ръба на дънките ми и разкопча копчето с една ръка.После свали и ципа и направо ги разкъса.Обърнах го и се качих върху него.Разкопчах дънките му и ги свалих.Останах по тениска.Той не спираше да целува устните ми.И да гали кракът ми.Сетне за спусна надолу и започна да целува врата ми.С бързи движения свали блузката ми и започна да съблича всичко което беше останало.Не след дълго той спря.
-Какво? -попитах и го хванах за врата,като прокарах езикът си там.Той потръпна и изстена тихичко,сетне каза.
-Вайалет идва,бързо,облечи се ! -каза той и със светкавична скорост се облече.Опитах се да направя така,но не успях.Движенията ми бяха като на охлюв.Бях седнала на леглото в поза ,,йога" ,а той се доближи,бях облякла само зеленият суитчър.Приклекна и погали нежно бедрата ми като ме дръпна към себе си и ме целуна,сетне каза.
-Може би няма да те убия още. -подсмихна се а аз го хванах за яката на ризата и го дръпнах към себе си.Обвих крака около неговите и той ме вдигна и сложи на по-високо място.Помогна ми да облека дънките си и сетне ме сложи на леглото като булка.
-Престори се на ,,в безсъзнание". -заповяда той.Но аз потръпнах щом чух ключалката да щраква.
-Не се безпокой. -каза той и погали лицето ми. -Аз ще съм тук,тя няма да те нарани. -каза и ме целуна по челото.Тя влее и Зак се беше облегнал на една стъклена масичка. Когато я чух да просъсква през зъби.
-Какво прави тук тази ужасна кучка? -попита тя като тресна вратата.
-Вайалет,скъпа.Опитвах се да я убия,но ти ме разсея. -каза той и чух как устните им издават звук,след целувката.Тя със смразяваш и нежен глас (за първи път го чух) процеди от устните си.
  -Ти си се влюбил в нея.. -каза отчаяно тя.Зак се изсмя със леден тон каза.
-Ти да не си си изгубила ума.Не,малката ми.Обичам само теб! -каза той и отново чух този звук.
<Обичам само теб!,Не малката ми.Обичам само теб!>: Тези думи останаха в ума ми,като ехо от което исках да се отърва.Тогава изведнъж врата ми ме заболя ужасно и изстенах тихичко,след което Вайалет каза.
-Сигурен ли си че не е в съзнание? -попита подозрително тя.
-Не,ха-ха.Отровата ти,добре и е повлияла. -Отрова ли!? Каква отрова?Тогава рязка болка прониза врата ми отново и незабележимо се пресегнах там.Докоснах го.Голяма,подута и заздравяваща рана.И се сетих.При втората ми среща с Вайалет.Тя поряза плътта ми с нокът.Ето къде е ключът.Те ме мамеха.Зак и тя, и онези двамата близнаци.Всички бяха измамници,Зак го правеше само за да падна в капана им.Не последва говор.Чух трясък на врата и отворих едното си око.
-Зак? -провикнах се,но нямаше никой.Наислих се да забързам възможно най-много движенията си,това болеше ужасно,но стана.Пооправих се и дим да ме нямаше.Трябваше да се махна час по-скоро.

След секунди вече бях у дома.Легнах на леглото и Сами дойде при мен,легна до леглото ми и тогава се сетих.Малъри не беше тук.Обходих с очи цялата стая и видях малка бележка на огледалото.
,,Хевън,на училище съм,ще кажа,че си болна.
Малъри"

Добре,значи бе минал само един ден,по-скоро една нощ.Легнах и се отпуснах.

Събудих се през нощта.Беше тъмно и Млаъри беше на долното легло.
-Зак.. -подшушнах си,когато видях силуетът му в края на стаята.Приблжи се светкавично и заговори бавно.
-Ти откачила ли си!? Ако не те оправя,ще умреш! -каза той правейки жестове с ръце като посочи към раната на врата ми.
-Нали това е целта ти? Нали това искаше,защо ми помагаш? -попитах със смразяващ поглед.Той не отговори веднага.Замисли се,вероятно за да избере оправданието си.
-Ти,ти не разбираш.Вайалет ще те убие ако те види жива. -каза Зак най-накрая.
-Нека,нека ме убие. -казах и сведох глава.За първи път се чувствах така.Сърцето ми биеше и го усещах чак в ушите си.
-Не. -поклати глава той. -Не,не трябва.Не. -повтори той. -Аз-аз не искам да умираш. -сдъвка най-накрая той.Приличаше на четири годишно хлапе току-що изгубило се в луна парка.
-Не искам.. -ококори се той. -Разбираш ли,опитах се да те мразя.Да искам смъртта ти,да искам кръвта ти,но да те искам д мен,след всичките тези векове.Това желание е по-силно от всякога.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#131 2011-12-21 09:23:27

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

некст!!! heart  heart  heart  heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#132 2011-12-21 13:42:53

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: ,,Зъби"

Аз обещах ли да ти пиша коментари??  laugh

Страхотно и много заинтригуващо,пускай некста!  hug


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#133 2011-12-21 14:24:30

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: ,,Зъби"

Аххх, ЗАК!  sun  heart  laugh  Отново покъртителен епизод! НЕКСТ!


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#134 2011-12-22 10:17:09

Miimsiity
Member
Registered: 2010-09-25
Posts: 87
Website

Re: ,,Зъби"

Аххх, ЗАК!  sun  heart  laugh  Отново покъртителен епизод! НЕКСТ!


Защ0 д0ри и за миг нє м0жах да си сваля усмивката,
д0кат0 разбивах на тъп0т0 к0пєлє тъпата мутра в мивката.. ^^

Offline

#135 2011-12-24 22:17:46

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Съжалявам хора,некста ще се забави малко заради празниците..знаете,пълно е с хора.. smile


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#136 2011-12-25 19:55:17

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Заповядайте нескта ! : )

Четиринадесета Глава

,,Разрушаване на навика!"

Стоях.Стоях замръзнала и го гледах.Знаех,че ще ме излъже.Това на врата ми не беше от любов.А то злоба и омраза.Както и да е.Чух шум идващ от кухнята.Беше като тътен,премигнах и Зак вече не седеше там.Изчезна и на мен не ми понесе.Стоварих се на леглото.Органите ми от отдавна не работеха както трябваше,но сега сякаш някой беше изтръгнал сърцето ми и беше оставил празна зейнала дупка.Но,това не беше всичко,със всяко болезнено движение,имах чувството,че се появяват нечии ръце и започват да раздират кървящата дупка.Завих се и се свих на малко стегнато кълбо.Сгънах краката си и обвих ръце около тялото си,молейки се да не се разпадне.Стисках очи,но спокойствието не идваше.Пред очите ми започнаха да се появяват картини.Зак.Вайалет. Веднага разпознах образите.Чувах тихия глас на току-що събудилата се Млъри да повтаря:
-Хевън,Хевън добре ли си? Събуди се ! - повтаряше тя.Нима отново започваше онази болка? Не,този път нямаше болка.Всичко си беше съвсем наред,с изключение на образите.С минаващите секунди те ставаха все по-ясно.Накрая образите се превърнаха в сцена.
-Успях скъпа.Хевън напълно се хвана на всичките тези измислици. -смееше се злобно Зак докато прегръщаше Вайалет,а тя целуваше врата му.
-Колко си умен Зак,добре,че го измисли.Аз никога нямаше да се сетя за това.Но и тя.Колко е глупава само.Да си помисли,че предшественици на Стийвън и последовател на Кодрик,някога могат да са заедно.Та,те дори не могат да се гледат. -изсмя се тя и той кимна.Сетне каза.
-Именно,а и е много лесно да я излъже човек,направо ми идва да я съжаля. -каза той.Аз премигнах отново и картините изчезнаха.Над мен беше само Малъри която ме тресеше,като ме бе хванала за рамената.
-Изкара ми дяволите! -разкрещя се тя.Тръгнах да се надигам,но не успях.Проряза ме адската болка в главата и се върнах обратно в легнало положение.
-Какво сънува толкова? -попита тя.
-Какво,аз не бях заспала.Будна си бях. -измънках.
-Не,ти спеше и говореше на сън,сетне започна да трепериш и викаше <Зак! По дяволите !> -увери ме тя.
-Не,не съм аз гледах как.. -реших да млъкна.Другото си беше за мен.Болката отново се появи отново,но този път по-надолу.Докоснах раната и примрях!
-Какво е това? -попита ме тя като внимателно отмести ръката ми. -Кой го е направил? -попита и ме изгледа подозрително.
-Вонящата кучка. -измънках под носа си и тя се дръпна.
-С нещо свое? -попита Малъри с широко отворени очи.
-Нокът. -казах като присвих очи. -Защо? -попитах подозрително.
-Тя ти е направила Ектупос. -каза тя и присви очи.
-Екто..какво? -оплетох аз. Тя изпуфтя и седна на леглото до мен.
-Ектупос. -повтори  тя. -От гръцки, Печат. Когато някой възрастен вампир от противоположен клан те рани със нещо свое,той може да влиза свободно в съзнанието ти.Има телепатична връзка с теб.Но,за лошо.Може да ти изпраща болка или омраза,или гняв,или,какво той си поиска.Може да ти съсипе психиката. -каза тя.Леле,това ме накокошини.Не мислех,че е толкова сериозно.Зак не ми каза...Ето какво е било всичкото това.Той не ми е казал нищо,за да може тя да ме убива бавно..Но,какво ли искаше да ми каже преди да изчезне.Няма значение повече.
-Оо,За Дявол.Ти си на 3458 години,как е възможно да не го знаеш? Какво правиш ти? -попита ме тя и тихичко се подсмихна.
-Ами...не. -казах и осъзнах,че това дори няма общо с разговора ни.
-Тогава защо толкова ме боли?? -казах толкова високо,че тя се мръдна назад.
-Ами,тя ти предава болка. -каза спокойно Малъри,сякаш с времето ще ми мине.
-Проклета воняща кучка! -казах като рязко се изправих.Малъри се засмя.
-Ама,не може да ме чува нали? -попитах плахо и тя отново се засмя,сетне поклати глава знак на отрицание. -Чакай.След като сме свързани телепатически,щом тя може да ми изпраща енергии,и аз трябва да мога. -казах и започнах да стискам очи.Насочих цялата си болка,примесена с гняв към нея.
-Не мисля,че..можеш. -каза Малъри. О-о не,не е познала с кого се замесва.Събрах едно голямо кълбо от отрицателна енергия в мислите си и го запратих някъде из пространството.Изведнъж болката в главата ми утихна.Успях ли!?
-Май стана.. -въздъхнах.
-Как разбра? -попита Малъри.Замислих се,сетне казах.
-Болката изчезна.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#137 2011-12-25 22:20:33

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: ,,Зъби"

Страхотно,некст.  heart  heart  heart  heart

Offline

#138 2011-12-27 21:38:28

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Дано да ви хареса.

Петнадесета Глава

,,Pain with Ice"


Станах късно.Даже много късно,на вън беше тъмно и определено разбрах,че и днес ще пропусна училище.Какво пък!? Господин Ховърт както винаги закъсняваше за часът по История,защото обичаше да пие преди да бие звънецът.Мислеше си,че децата в клас не разбират,но всъщност всички знаеха.Или пък Госпожа Карла Голбенман.Тя ни водеше по физическо.Беше много зле.Беше се пропила още в началото на годината.Имаше четири деца,които бе оставила в дом за сираци за да може да си позволи алкохол.Толкова се отплеснах в мислене,че не забелязах,че болката все още я нямаше.От както получих този ,,Ектупос",животът ми не върви по мед и масло.Не,че той някога си е вървял,но..няма значение.Надигнах се плахо,за да не ме прониже болката,но такава- нямаше.Станах и огледах стаята.Тежките тъмнокафяви завеси се спускаха до долу.Може да не ми вреди,но не обичах много светлината.До тях имаше тоалетка.Тя беше малко разхвърляна,но пък можех да си намеря всичко.Оправих на бързо леглото и се запътих към кухнята.Внезапно погледа ми се спря на прозрачното перде в кухнята.Приближих се за да видя дали очите не ме лъжат,но не беше така.На вън падаха снежинки-валеше сняг.Останах загледана още малко.Докато един глас не ме разсея.
-Прекрасно е нали? -попита Зак,аз се стъписах и се обърнах.Беше очарователен.Носеше бяла леко разкопчана риза,тъмен панталон,а по черната му,леко разрошена коса имаше снежинки.Беше секси.Но,точно преди да отговоря си спомних за ,,съня" и нещата се смениха.
-Махай се ! -заповядах му и очите му се ококориха.Устата му се отвори и от там се изтръгна гърлен звук.
-Какво? -попита той. Не знам как имаше смелостта да ме гледа  в очите.
-Толкова си нагъл за да ме питаш ,,какво"? -иазтрещях аз.Този нещастник ми се правеше на невинен.
-Не,аз..какво става? -попита той и се приближи до мен,а аз направих крачка назад и се бутнах в студената стена.Той ме гледаше недоумяващо и аз взех думата.
-Видях какво правиш зад гърба ми.И недей да се обясняваш,защото го видях! -изкрещях думите в лицето му.Той се ококори,сякаш не разбираше за какво му говоря.
-Какво? Какво имаш предвид? -опули се той.Очите му се напрегнаха,той се върна назад и седна на дивана.Едва когато ме огледа,осъзнах,че съм по гащи и провиснала тениска.Се едно,след това което видях снощи,не мислех,че ми пукаше особено.
-О,моля те! Не се преви,че не знаеш. -подканих го аз,но той все така мълчаливо гледаше с опулени очи.
-Ти и Вайалет,снощи,подиграваше се с мен! -изрепчих се накрая.А той направи физиономия в стил ,,О Боже,не знам за какво говориш!" Но,не.Накрая каза.
-О Боже,Вайалет..Ектупоса.Тя те е измамила.- -каза той стигайки до извода,че съм измамена.Първоначално не му се вързах.Какво,да се хвана на нещо което беше измислица.Но,после,като се замисли...Тя ме мразеше,аз също я мразех,Зак...Зак казваше,че ме е търсил и,че ме обича,а тя обича него..Да..той не ме лъжеше.
-Какво точно видя? -попита ме той,а аз му разказах всичко.От игла до конец.И след като свърших,той започна.
-Тя го прави нарочно.Толкова много години съм бил с нея,само защото само тя можеше да те отрие.От както те видях в Париж те търся...Това са толкова много години Хевън и сега,след като те намерих,няма просто да ти позволя да избягаш от мен. -каза той и светкавично ме дигна и ме пренесе на леглото в моята стая.Остави ме да легна и се настани до мен.Той помнеше всичко,но защо аз не помнех нищо!? Това беше моментът да разбера.
-Как сме се срещнали,аз как съм изглеждала,хубава ли бях? -попитах и леко се усмихнах.Зак се наведе и нежно целуна челото ми.
-Беше неотразима ! -каза той и продължи -Същата като сега,но си се представи с дълга рокля. -каза той и ме целуна по носа.
-Дълга рокля? Зак,аз изглеждам ужасно в рокли.. -казах с умолителен глас.Чувствах се като малко хлапе. Той затвори очи и поклати глава.
-Не,нямаше такова прекрасно създание. -каза той. -Помниш ли как се промени? -попита той.Истината беше,че не помнех.Нямах спомен.Знаех,че някой ме промени,но този момент ми е като едно черно петно...
-Не. -поклатих глава аз. И той продължи.
-Тогава още беше човек.Беше 1056 г.Аз бях млад вампир.Срещах красиви девойки и ги ,,изяждах",но ти.След като те срещнах.Първо те поканих на среща.Ти беше от Кралско Потекли,аз също. -Той ми изпрати картини по телепатичен път.Беше великолепно.Наистина бях голяма красавица.Косата ми беше вдигната на кок,а роклята ми бе червено,бяло и оранжево.Той беше прелестен.Облечен в бял костюми се покланяше.
-Първоначално те мислех за поредната ми красива жертва.Но когато те погледнах в очите..Тези сини очи..Те казваха,че си идеална за мен.Бяхме съвършени.Когато разбрах,че ти си типичен човек.Всичко за мен изведнъж потъна.Изпратих ти бележка на която пишеше.

Mon amour,
Afin de répondre le lac à minuit.

Zack

-Ти дойде.Беше очарователна какво винаги.Толкова исках да те превърна във вампир,за да мога да съм с теб завинаги.Ти разбра за моята тайна и не побягна.Остана там,с мен.Искаше да го направя.Точно преди зъбите ми да се забият в плътта ти,ти каза,че ме обичаш. -каза той и ми изпрати още една картина.Беше тъмно и около нас обикаляха светулки,Седях на една пейка той бе до мен и държеше ръката ми.Било е толкова романтично,но нямах и спомен от това.
-И,какво стана,промени ли ме? -попитах аз и настоявах да разбера. Но той поклати отрицателно глава.
-Уви не.. -каза той и това ме накара да се сетя за нещо .Той все още служеше на Стийвън,бяхме врагове.За това го прекъснах.
-Но,ти си последовател на Стийвън. -казах аз и той сключи вежди. -Ти не си лош. -казах с тих глас и се приближих донего като опрях глава в гърдите му.
-Лош съм. -каза той. -Нямаш представа колко съм лош,но когато ти си тук,сякаш нещо ме кара да бъда невероятен,такъв какъвто не съм бил от векове! Не исках да го признавам,но това изключително много ми харесва! -каза той и повдигна брадичката ми и ме целуна.Сетне се дръпна и отново заговори.
-Така срещнах най-прекрасната Лейди в моя живот! -каза той и отново ме целуна и ме качи върху себе си.
-Обичам те! Искам да го знаеш и да вярваш в това ! -заяви той и нежно ме целуна нежно. Вярвах го.
-Вярвам в тези думи.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#139 2011-12-27 21:51:06

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: ,,Зъби"

Страхотнооо.  heart  heart  heart
Ощее..  heart  heart  heart

Offline

#140 2011-12-27 22:00:36

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Страхотнооо.  heart  heart  heart
Ощее..  heart  heart  heart

Много се радвам,че ти харесва.Благодаря ти ще я пусна утре : )


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#141 2011-12-27 22:29:16

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: ,,Зъби"

Страхотнооо.  heart  heart  heart
Ощее..  heart  heart  heart

Много се радвам,че ти харесва.Благодаря ти ще я пусна утре : )

Супер. smile

Offline

#142 2011-12-27 23:34:40

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: ,,Зъби"

Леле,страхотно е! Ще чакам некста !!  heart


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#143 2011-12-28 00:17:40

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: ,,Зъби"

Леле, леле, уникално!  lipssealed  heart .. ЗАК!! sun  laugh


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#144 2011-12-28 07:34:37

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

Леле, леле, уникално!  lipssealed  heart .. ЗАК!! sun  laugh

ОО да! Зак... heart  laugh Некст sun  sun  sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#145 2011-12-28 16:27:16

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Да пускам ли днес? :д


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#146 2011-12-28 17:09:45

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: ,,Зъби"

Да.  heart  heart  heart

Offline

#147 2011-12-28 17:26:11

elicaii
Member
Registered: 2010-03-07
Posts: 53

Re: ,,Зъби"

Да.  heart  heart  heart

inlove  kiss  kiss


Живота нищо не струва ако приятелство не съществува!

Offline

#148 2011-12-29 12:46:24

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: ,,Зъби"

Нееее,пусни го догодина и да си умрем! Тва беше тъп въпрос,бе ...  |-(  ЕСТЕ,ЧЕ ДА!!


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#149 2011-12-29 15:37:17

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Нееее,пусни го догодина и да си умрем! Тва беше тъп въпрос,бе ...  |-(  ЕСТЕ,ЧЕ ДА!!

Eee аз от къде да знам бе,може да не ви се чете сега.> Д:Д


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#150 2011-12-29 16:32:55

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

айде, айсде, стига си дърдорила. Пускай некст-а! laugh  heart  heart  heart  heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook