#26 2011-12-15 23:10:03

crazygirl2434
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 23

Re: Били ли сте жертва на насилие?

Leonore. - ами опитах се няколко пъти да и го кажа това, дори с намеци, но тя не следващия ден, всичко ,,забравя'' и почва да ми говори все едно нищо не е станало, сиг. имаше една седмица откакто го постнах тва и на следващия четвъртък тя си прави същото, даже ме заплашва, че щяла да каже нещо на майка ми, обаче аз и казах защото аз не се притеснявам за нищо защото нищо не съм направила каквото и да си измисля и тя като видя, че тва няма да мине, започва да ми се лигави, да вика : внимавай защото много съм ти го набрала на тебе и т.н./ при условие, че на нея винаги каквото и да ме е молила нищо не съм й отказвала, дори заради нея няколко пъти наще ме наказаха защото когато дойде мн. се раздрънква за оценки, за отсъствия, за дето са ни гонили от час и то заради нея, защото в м/учасието като я питам дали има да казва нещо, питам я как и мина деня и тя си мълчи и когато влезем в час, тогава си отваря устата../ и на следващия ден си ми говори все едно нищо няма, и нищо не е станало, но аз я търпя само защото нямам др. приятелки защото като дойде някоя нова все ме зарязват и имам още една обаче тя не ми объща мн. внимание / меко казано/ заради гаджето си и на нея съм и казвала, че не ми обръща мн. внимание и ме търсят всичките само когато им потрябвам за нещо да си свършат работа, / а то е така / и тая новата дето бях писала в предишния коментар  за нея, и тя започна да се занимава мн. с нея изведнъж и като разбра че съм и казала тва вика : вие само я тъпчите а тя си трае / .. незнам вече какво да правя.. speechless

Offline

#27 2011-12-15 23:22:23

crazygirl2434
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 23

Re: Били ли сте жертва на насилие?

moni4kaa1 aми в началото когато бях в 5 клас бях нова и те постоянно ме тъпчеха и мен също ме беше страх от тях и не смеех нищо да им кажа, и все още не мога да стана  да почна да се разправям, само се развикам и толкова ако не не свърши работа ги игнорирам и си трая , и си права, : Уважение получаваш само, ако имат страх от теб . , но аз просто не съм такъв човек да почна да ги налагам, понякога се опитвам да стисна зъби и да им покажа, но не знам какво ми става и губя смелост, от 5 клас им трая, а сега сме 7..

Offline

#28 2011-12-16 08:55:04

cute__girL
Предупреден(а) за изгонване
Registered: 2011-10-29
Posts: 314

Re: Били ли сте жертва на насилие?

Само на емоционално насилие.


[img]http://prikachi.com/images/529/3801529M.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook