#101 2011-12-11 16:22:31

mi_chan
Member
From: Hogwarts
Registered: 2010-03-20
Posts: 466

Re: ,,Зъби"

Охх "хълмовете имат очи " ... мноо е гаден xD айдее чакаме  (arrow)


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mb9qvyDkIy1qc09cro2_500.gif[/img]

Offline

#102 2011-12-11 16:34:29

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Охх "хълмовете имат очи " ... мноо е гаден xD айдее чакаме  (arrow)

Да де,,хълмове,скали..все едно и също..оо да гадничък е ии окей,радвам се че ти харесва


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#103 2011-12-11 17:25:07

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Ееееето,както обещах.!

Осма Глава

,,Неканен Гост"

Изправих се от леглото,с чаршаф в ръце.Кой беше това.Премигнах един единствен път и силуетът,а с него и гласа изчезнаха.Сигурно ми се е сторило,все пак се унасях.Но съм почти убедена,че там имаше някой и това не беше Малъри.Тя не беше толкова висока,нито имаше такъв глас.
-Какво става? -попита ме тя като се изправи от долното легло.Аз подскочих.
-Боже мой,Малъри,недей да ме стряскаш така... -казах,а тя ме погледна (доколкото можех да видя в тъмнината) и каза.
-Извинявай,но защо си на тръни? -попита ме тя.С Малъри си говорехме така,сякаш се познавахме от години.От това което разбрах за нея,в собственият и ум е,че не е лоша.Убивала е човек само веднъж и сега много съжалява,защото това е бил собственият и брат.Станало е когато някакво мистериозно момче я променило.Тя била толкова жадна за кръв,че могла да изтреби семейството си.Но за щастие,брат и разбрал навреме какво става с нея.Някой бил оставил бележка на бюрото му,която гласяла.

,,Скъпата ти сестричка,вече не е човек.
Внимавай,защото може да те убие без да иска.
Но,не вини нея,тя няма представа.
Болката която тя усеща в момента,
е хиляда пъти по-силна от тази,която
ще усетиш ти,щом тя те убие.
Тя е вампир."

Сърцето на братът на Малъри се свило веднага щом прочел всичко.(Чрез способностите си на ,,дъртак" вампир,усвоих използването на различни дарби.От тях са Четенето на мисли и виждането и разбирането на всичко за някого,щом го докосна.)Момчето не знаело каква опасност го грози,ако се доближи до променената си жадна сестричка не е на себе си и може да го убие.Поел към стаята и със затаен дъх,брат и нахлул вътре и тя го надушила.След това,няма да разказвам,обзалагам се,че и сами се досещате какво е станало.Но,тя се уплашила,когато дошла на себе си и затова от 400 години живее навсякъде.
-Хевън,добре ли си? -попита Малъри докосвайки ръката ми.Когато тя направи това движение,ме прониза остра болка.
-Да,наред съм си. -излъгах.Бях заета да разграничавам образите в главата ми.Там се появиха спомени от преди двадесет/тридесет дни.Малъри тичаше сама,тичаше бързо,най-вероятно бягаше от някого.В бързината си се спъва и пада.Точно когато,обаче вдига поглед,пред нея стоят трима младежи.И тримата са високи,но не виждам лицата им.Изведнъж изображението се размаза и си отиде.
-Добре.Но,аз май няма да мога да заспя.. -каза тя и се удари с ръка.
-Да,аз също. -това си беше чистата истина.Тя беше добро момиче,може би,би станала чудесна моя приятелка И съквартирантка. -Хей,мога ли да те попитам нещо? -добавих сетне.
-Разбира се. -сви рамене тя и седна в поза ,,Йога" .
-От какво е белегът ти? -попитах най-нехайно,а тя се стъписа,после се отпусна и заговори.
-Ами,това е дълга история. -каза тя и продължи. -Убих брат си.Не съзнателно,аз бях ,,новородена" тогава . -побърза да се оправдае. Трябваше да и кажа,че бързите оправдания,дават право на хората да се съмняват,но ние не бяхме хора,така че нямаше значение. -И после не се върнах у дома.Мама и татко бяха решили,че и аз съм била убита.Но,след около 10 години след смъртта на Деал,това беше името на брат ми.Аз се върнах при мама и татко,само за ден.Тя не можеше да повярва,че съм аз и че съм жива.Е,наполовина. -добави та. -Толкова се радваше да ме види,че не искаше да си тръгна.Разпита ме за Деал и аз и казах истината.Тя не ми повярва,но после и показах всичко което мога.Тя ми повярва,мислех,че ще ме намрази и за това си тръгнах преди да изтече времето ми. -каза тя и си пое дъх,сетне продължи.
-Тогава се появи.Изведнъж много ме заболя това място. -тя посочи челото си. -И на на мястото на болката,се появи това.Първоначално много се изплаших,но с времето разбрах какво означава. -каза тя и се усмихна.
-Той ти липсва нали? -попитах бе да мисля,че това което казах може да я нарани.
-Няма и ден,в който да не съжалявам. -каза тя.Преглътнах шумно и се приготвих за страшната болка удряща главата ми всеки път щом докоснех някого,но се изправих и я прегърнах.Нямаше болка.Нито следа от нея.Малъри беше малко изненадана,но на свой ред също ме прегърна.Сетне я пуснах и се обърнах към възглавницата си.Ококорих се,след като видях това.На възглавницата ми имаше оставена черна роза.И не беше тази която купих.Беше чужда.
-Малъри,какво според теб значи черната роза? -попитах я с многозначителен тон,но не отделях очи от розата.
-Какво?Къде има такава? -попита тя и се надвеси над мен.Когато видя розата и тя се ококори,сякаш беше нечие туптящо сърце,а не просто цвете.
[/u]


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#104 2011-12-11 17:46:35

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

Кърти!!! laugh  laugh Некст! heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#105 2011-12-11 18:39:01

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: ,,Зъби"

Уххх, ляляя..  happy НЕКСТА! sun


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#106 2011-12-11 19:30:42

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: ,,Зъби"

супер! Давай некста!! heart  heart  heart  heart  heart


♔...................†...........♔

Offline

#107 2011-12-11 19:31:11

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: ,,Зъби"

Уххх, ляляя..  happy НЕКСТА! sun


♔...................†...........♔

Offline

#108 2011-12-11 19:39:21

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Уххх, ляляя..  happy НЕКСТА! sun

Утре :д sun heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#109 2011-12-12 20:32:00

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Нкеста..


Девета Глава

,,Everyday it will rain.."


-Какаво? -настоях аз,когато видях,че тя все още мълчи,забила очи в проклетото цвете. -Кажи,по дяволите! -креснах и тя подскочи.
-Съжалявам де,трябваше ми малко време да го осмисля. -каза тя,а сетне бавно заговори.
-Това,това знаеш ли от къде е дошло? -попита ме тя с все още втренчен поглед в цвета.
-От къде да знам,току-що го видях. -казах и се обърнах към нея. -Та,какво означава? -попитах отново.Малъри не отговори веднага.Вероятно още мислеше какво да ми каже.Отвори уста за да да каже нещо,но после веднага я затвори.
-Е?? -настоях аз.
-Черната роза означава точно ,,Вечна моя" което се превежда като ,,Ще те открия."  знаеш..-каза тя,а сетне млъкна,като видя,че очите ми се разшириха.Спомних си когато Зак ме нарече ,,Вечна Моя",но не.Нямаше начин розата да е от него.
-Добре ли си? Хей,момиче? -попита ме тя и загрижено разтресе тялото ми с ръката си.Вълната ме удари,като шамар.Подскочих и тя се отдръпна.Не видях нищо,само болка.
-Ъ-ъ Хевън,има ли нещо което трябва да знам? -попита тя. Да,че мога да разбера всичко за теб,само щом ме докоснеш? Или,че мога да ти чета мислите,или,че онази воняща кучка искаше да ме убие и ако ти си там,ще убие и теб? О-о,има какво да знаеш.
-Не,нищо.Да се върнем на розата,сигурна ли си,че означава точно това? -попитах я отново,молейки се на ум,да е объркала,въпреки че отлично знаех,че не е.
-На сто процента. -каза тя и поклати глава. Мамка му.Шестото ми чувство знаеше,че Зак е оставил розата,но мозъка ми го отхвърляше.
-Но,понякога означава хубави неща.Зависи от кого е.От кого е розата Хевън? -попита тя,сякаш не чула,че и казах ,,От къде да знам,току-що го видях." Както и да е.Отворих устата си и провлачих.
-Не знам,нямам идея.. -казах.Което си беше самата истина.Или поне не толкова.
-Сигурна ли си,че онова момче от хълма,няма нещо общо?
-,,Онова момче от хълма"!? -повторих като се опулих.
-Да,нали се сещаш,странният пич,който спря онази пача? -признавам,колкото и да ми беше странно,тя успя да ме разсмее много.
-Не,сигурна съм. -казах присмех и се приготвих да легна.
-Чакай. -спря ме тя.
-Какво? -попитах и я огледах.
-Аз ти разказах за семейството си.Сега е твой ред. -подкани ме тя.Уау,мислех,че вече е забравила.Не обичах да говоря за семейството си.Но,на нея щях да кажа.
-Мама татко и сестра ми...Загинаха. -сдъвках най-накрая.Тя се ококори.
-Как? -попита,като едвам отваряше устните си.
-Не знам. -казах и гласът ми заглъхна.Знаех как.Вампирите на Кодрик избиха всички тогава.По това време,водеше се война между родовете...Както и да е.
-Добре,аз ъ-ъ съжалявам. -каза тя и сведе глава.
-Нищо. -казах аз,а после довърших. -Хайде да спим сега. -тя легна и се зави.Отхапа плувката за нула време.Аз затворих очи и започнах да ги стискам,за да избава мислите си от спомена.
Точно тогава,един силен тътен разтресе ума ми.
Заваля.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#110 2011-12-12 21:03:21

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: ,,Зъби"

Ахх, прелесттт..  sun ЗАК!! heart  laugh


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#111 2011-12-13 08:32:32

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

Ахх, прелесттт..  sun ЗАК!! heart  laugh


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#112 2011-12-13 19:21:49

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Нкеста : )

Десета Глава

,,Мразя всичко свързано с теб!"

Бях сама...Бях сама,защото сънувах.Вървях и гледах напред.Всичко беше покрито с мрак и гъстата влажна мъгла не ми позволяваше да видя какво има пред очите ми.Мъждееха само старите фенери.Фенери? Огледах се.Виждах само на три-четири крачки по-нататък.Имаше дървета и обрасли от треволяци места.Знаех къде съм.С изненада установих,че се намирах в средата на площадката,а около мен нямаше и следа от хора или по-лошо,от четворката ужасни ,,комари." Изведнъж зад гърба ми се чу шум от чупене на пръчки.Объщайки се по посока на шума ме прониза леден глас.
-Мен ли търсиш? -обърнах се.Стоеше толкова близо,че можех да усетя студа,който идваше от тялото му.Сърцето ми ускори ритъма си.Знаех,че е само сън,но това не ми попречи да се страхувам.Стомахът ми се сви.
-Какво,накарах сърцето ти да бие по-бързо ли? -подсмихна се той.Исках да се събудя,но знаех,че нямаше да стане.Щом той можеше да го прави и аз можех.
-Може би защото ти не го притежаваш като орган. -изрепчих се.Той само се подсмихна и започна да шепне в ухото ми.Леденият му дъх галеше кожата ми и аз настръхнах.
-Ха-ха,смела си.Да видим дали ще си така смела,ако направя това? -каза той и отдръпна косата ми на една страна.Приближи се до врата ми,а аз изпаднах в паника.Започнах да мисля. ,,Това е само съм.И да те ухапе,няма да умреш,не се тревожи!" Той вече беше на сантиметри от бялата ми плът,аз се стресирах все повече.Приготвих се да се събудя от болката,но вместо да захапе плътта ми,той нежно целуна врата ми.Затворих очи.Беше такова удоволствие,но нямаше начин да си го призная.Но,той шепна.
-Харесва ли ти? -попита ме той.Опулих се,да не би да четеше мислите ми.Исках да изкрещя ,,Махай се оттук!" И да го избутам,но вместо това от устните ми се изплъзна само една единствена дума.
-Зак... -казах,а той стъпи в страни и изчезна.В ръцете ми остана само една черна роза..

В този момент аз отворих очи.Отворих ги широко и се огледах.Намирах се в стаята си.Всичко беше както го бях оставила.Малъри-хъркаше си спокойно,Сами-спеше в коридора.Само аз бях будна и не заспивах,този сън беше като реален момент от живота ми.Какво по дяволите искаше този странен тип от мен!? Търсил ме е толкова много години,за да ме убие.Е,ето ме,защо не го направи,а си играе с мен за да ме изтощи!? Усетих как в мен се надигаше гняв.Погледнах в страни от възглавницата си.Розата я нямаше.
-Стига бе... -измърморих на себе си.Огледах се.Не можах да различа нищо в тъмното,освен една кристална ваза на нощното ми шкафче,в която беше розата,а върху нея.Приближих се.Замислих се преди да докосна бележката.Когато я взех и я отворих,вътре беше изписано със невероятно красив почерк.

,,L'odio è come l'amore. Un giorno mi sento, ma non su altri."

-Какво по... -казах когато осъзнах,че някой ме гледа. -Малъри пак ли не спиш... -казах и се обърнах.Но,това не беше Малъри.
-Харесва ли ти? -попита Зак с леден тон.Доближи се до мен и започна да говори.
-Мислиш си,че можеш да ме надвиеш?Мислиш си,че можеш да ме надбягаш? Мислиш си,че можеш да се скриеш от мен? -попита ме той.
-Не си го мисля.Знам го! -отсякох. Почувствах се странно привлечена към него,но все още го мразех изящно и странно.
-Умна,както винаги. -изсмя се той и отдръпна кичур от косата ми.Това момче,знаеше как да ме накара да го мразя.
-Кажи ми нещо,Зак.Щом си ме търсил за да ме убиеш,сега,като ти се отдава тази възможност,защо не го направиш? -попитах и зачаках отговора му.Той мълчеше,а сетне отвори устни и просъска през зъби.
-Омразата е като любовта.Един ден я чувстваш,а на другия не... -каза той и ме погледна в очите.Сетне изчезна в мрака.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#113 2011-12-13 19:44:03

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: ,,Зъби"

ООХ, ЗАК!! heart  laugh  Епизода е перфектен. НЕКСТ! sun


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#114 2011-12-13 20:07:54

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

ООХ, ЗАК!! heart  laugh  Епизода е перфектен. НЕКСТ! sun

(y)  (y)  (y)  heart  heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#115 2011-12-15 16:19:00

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: ,,Зъби"

Айде де,човек! Ше се разболеем,пускай некста!! wink  hug


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#116 2011-12-15 17:43:01

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Даа...пускам го днес извинете.>


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#117 2011-12-15 20:05:35

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Ето,но имам една нова идея,ддано ви хареса!  :3
 
Ето една вампирска песен.Представете си я
http://www.vbox7.com/play:5a358d14

Единадесета Глава

,,Остават в играта,само тези които МОГАТ"


Той си отиде,а с него и студът.Кожата ми бе все още така настръхнала.
-Отиде ли си? -тихият глас на Малъри ме накара да подскоча,а главата и се поддаде иззад пухената синя завивка.
-Боже,Малъри! Изкара ми ангелите ! -казах а после се засмяхме да дпоследната дума. -Какво,ти да не би да ни подслушва? -попитах и се опулих срещу нея,а на фона ан мъждивата  светлина,очите и бяха почти бели.Всъщност,досега никога не се бях заглеждала в очите и.
-Аз..Ъ-ъми не,точно просто се събудих и видях,че той е тук.Какво си правила Хевън? -попита ме тя и се изправи,като седна в ,,йога" поза и скръсти ръце.Истината бе,че и аз не знаех какво бях правила.Отклонила очи от нейните,се загледах през френския прозорец.Но,местейки поглед,той попадна на розата и картичката.
-Как,какво съм правила? -направих се на чалната и се опитах да отклоня темата,но не се получи.
-Какво правеше ТОЙ тук? -уточни тя.
-Не,знам.Той просто се появи. -измънках.Но,пък това си беше чистата истина.От къде мога да знам,какво правеше Зак тук.
-Колко е часът? -попита тя и се прозя.
-Седем и двадесет и три. -казах и после се ококорих. -Седем и двадесет и една? Трябва да ставам за училище. -извиках и после я погледнах.
-И аз идвам -заяви Малъри и се изправи.
-Какво? Изключено. -казах а когато се обърнах към нея,тя вече беше готова.
-Не,не и не.Без тия. -отсякох и тогава се сетих,че не мога да я  оставя сама у дома.
-Добре,но ако директорът каже,че не можеш да влезеш.Оставаш да чакаш отвън! -казах аз а тя започна да се усмихва и да пърха с мигли.За секунди аз също вече бях готова.

Стоях пред кабинета на директора и чаках.Сетне,бежовата врата проскърца и от там излезе Малъри със широка усмивка.
-Поздравления,вече имате нова съученичка. -каза директор Съри,като не премигваше.
-Супер,хайде да вървим,ще закъснеем. -казах и я издърпах набързо.
-Казвай какво става? -попитах аз.Тя ме изгледа кръвнишки,после се засмя и каза.
-Използвай ума си.Трябва да влизам в Химията. -каза и изчезна по коридора.

Запътих се към кабинета по Английски.Знаех кого да очаквам когато вляза.Застанах пред вратата и стиснах дръжката.Поех си рязко въздух и издишах.Натиснах дръжката и вратата се отвори.
Запътих се бързо към мястото си.Зак вече беше там.Не го погледнах,дори с крайчеца на окото си.
-Закъсня. -чух студеният му изпълнен с присмех глас.Вдигнах очи и го видях. Беше облечен с черно кожено яке и навити ръкави,Беше разкопчано и отдолу се подаваше карирана черно-бяла риза,чиито ръкави бяха навити върху тези на якето.Той беше готин.
-И какво,ще ме убиеш ли? -казах и се подсмихнах след като седнах.Той доближи стола си до моя.Стана ми неловко.Размърдах се,сетне се огледах.Всичко около нас беше замръзнало.Буквално!Той се доближаваше все повече и повече.Накрая застана плътно до мен,аз не помръдвах.
-Не,не бих могъл. -каза той и се подсмихна. -Какво,да не би да се вцепени? -попита той и докосна кожата на лицето ми. -Или по-лошо,да не би да ти харесва? -харесваше ли ми?Ъъъъ,естествено,че не.Наклони се към мен и дръпна косата ми  така че да оголи врата ми.Леденият му дъх докосваше кожата ми.Скоро устните му се допряха до моите.Колкото и да ми се искаше,не можех да отричам.Харесваше ми.Той продължаваше нагоре,стигна до брадичката ми.Неусетно,ръцете ми помръднаха.Той стигаше все по-близо до устните ми.Когато най-после стигна до там.Отвори очи и преди да ги докосне със своите,се подсмихна и каза.
-Харесва ти а!? Е,не е толкова лесно.Ще те убия. -подшушна той в ухото ми,после отново докосна врата ми с устни,отдръпна се и каза.
-А може би не,харесваш ми. -в този момент звънецът удари силно и той се изниза със светкавична скорост.Чувах ударите на сърцето си,чак в ушите.Луда ли бях!?


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#118 2011-12-16 07:26:03

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: ,,Зъби"

Суперррр!  sun  heart ЗАК!!  chuckle  sun


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#119 2011-12-16 21:17:38

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Може би само ти я четеш,но няма проблем,радвам се.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#120 2011-12-16 21:19:54

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: ,,Зъби"

Абе човек,я не се излагай! И аз я чета и още хора,но не оставяме коментари...Пишеш уникално и тва трябва да се види!!! Айдее,пускай некста! laugh  smile


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#121 2011-12-16 21:31:02

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Абе човек,я не се излагай! И аз я чета и още хора,но не оставяме коментари...Пишеш уникално и тва трябва да се види!!! Айдее,пускай некста! laugh  smile

Леле,наистина ми натри носа.. : ) Благодаря ти,вдъхваш ми увереност : ) ;дд


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#122 2011-12-16 21:40:35

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

давай некста, ве! sun  sun  sun  heart  heart  heart  heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#123 2011-12-18 18:45:57

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Реших днес да пусна некста. : ) Заповядайте : )

Дванадесета Глава

,,Тъмни Улици"

В главата ми се блъскаха толкова много мисли.Опитвах се да ги подредя,но всеки път щом успявах да вкарам някой в някое шкафче,излизаха други.Беше ужасно.Не можех да подредя своите мисли,а нахлуваха още и още чужди.Трябваше да си тръгна.Прибрах нещата си,взех раницата и се отправих към господина седяш на учителското бюро.Малъри беше там.
-Трябва да си тръгна! Не се чувствам добре. -заявих хващайки лицето си в шепи.
-Но,госпожице Ууд,следва История,какво ще правим без вас.Тя ви се отдава! -замоли се господин Ховърт.Обърнах се към Малъри,а тя се мръщеше и мижеше с очи.В същия момент чух гласа на господина.
-Не,знаеш ли какво,щом не се чувстваш добре,иди си.Може да минеш и без отсъствие. -каза той и се усмихна.Тук миришеше на нещо гнило.Все едно.
-Благодаря. -казах и после добавих. -Малъри,прибери се направо у дома. -след като ги сдъвках наум,казах и да се прибере у дома,толкова близка ли я чувствах вече ?
Тя кимна и аз излязох.

Вървях бавно.Не исках да бързам,но знаех,че трябва.Болката в главата ми се усилваше с всяка крачка.Имах чувството,че краката ми няма да издържат ако забързам крачка.Спрях за да почина малко.Огледах се и усетих умората право в слепоочието си.Свих се на две.Тогава се сетих,не знаех как можах да го помисля,но беше така.Аз съм вампир,на 3458 години съм..Не би трябвало нещо да ме боли.Ако съдим по това как трябва да изглеждам,всичко би трябвало да ме боли.Понеже,обаче съм кръвопиец, е логически невъзможно..Но ставаше.Изправих се и огледах обстановката отново.С всяко болезнено движение на главата или очите ми,болката ставаше все по-непоносима.Успях да се съсредоточа,защото картината ми се размазваше.Грееше слънце и не беше студено.Странно време.Държа да ви кажа,че слънцето не вреди на нас.Само  лошото е,че не можем да хванем тен,а това,че ни убива или изгаряме.О,моля ви..Направих крачка и застрашително продължих да вървя.Имах чувството,че силите ми свършваха.Със сетни сили забързах крачка.Това ми костваше много.Сега не ми пукаше дали някой щеше да ме види или да види скоростта,исках само да се прибера.Спрях точно пред тунелчето преди блока ми.Болката нарастваше,картината пред очите ми се размазваше,ставите ми отказваха,а аз нямах сили да пратя команда към мозъка ми за да ги движи.
-Я виж ти,кого откривам пак тук.. -смехът му прониза съзнанието ми и болката стана наистина невиждана.Със всички сили дадох команда на мозъка ми и устата ми се отвори.Исках да прозвуча по-твърдо,но това прозвуча по-скоро като шепот.
-Не сега Зак... -казах мъчейки се да се придвижвам напред.
-Но,защо не,толкова ни е забавно.. -каза той с лишен от емоции глас.
-Не сега аз-аз не мога да Аууу! -казах и се свих на топка.раницата ми падна и усетих колко бързо той дойде до мен.Всичко се въртеше,болката ме убиваше.Не знам дали умирах,но не се търпеше.По-добре ако умирах,да умирах по-бързо!
-Аааааа.. -виках с пълно гърло,не знаех какво става,но ми идеше да ударя главата си със всичка сила в студената земя.Уви,нямах мощността.Усетих ледените ръце на Зак на талията си.Опитваше да ме вдигне.Тялото ми беше напрегнато и мокро.Болката ме мореше толкова бързо.
-Какво за Бога?? -попита Зак.Не можех да го видя.Очите ми не искаха да се отворят,а яростният пулс в главата ми ме караше да ги стискам.Изведнъж всичко стана черно,все още бях жива и чувах,но не виждах.
-Хвеън!? Хевън отвори очи, По Дяволите! -Зак ругаеше,а след секунда изгубих съзнанието си из пустите черни улици.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#124 2011-12-18 20:49:03

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: ,,Зъби"

Ама, че си лошаа!  speechless laugh БЪРЗО НЕКСТААА!  heart  sun


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#125 2011-12-18 21:02:45

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Не знамм имам чувството,че частта не струва,само ти я хареса.За което много ти благодаря !! ^^


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook