#51 2011-11-27 21:05:53

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Хихи, вече официално ти ставам почитателка  sun харесва ми как пишеш и твориш !  sun  (exclaim)

И аз съм като нея  sun  хихи..

оОо,много се радвам..! Имам си две фенкии ! sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#52 2011-11-28 08:26:11

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

Много кефи! heart Некст!! sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#53 2011-11-28 13:37:40

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: ,,Зъби"

ТРИ, три фенки си имаш. Обожавам историята!  heart  sun


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#54 2011-11-28 17:56:22

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

ТРИ, три фенки си имаше. Обожавам историята!  heart  sun

Ооо много се радвам!!!  sun heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#55 2011-11-28 20:12:39

mi_chan
Member
From: Hogwarts
Registered: 2010-03-20
Posts: 466

Re: ,,Зъби"

ТРИ, три фенки си имаше. Обожавам историята!  heart  sun

Ооо много се радвам!!!  sun heart

четри  wait  бързоо кога ще го пускаш <333


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mb9qvyDkIy1qc09cro2_500.gif[/img]

Offline

#56 2011-11-28 20:35:01

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

ТРИ, три фенки си имаше. Обожавам историята!  heart  sun

Ооо много се радвам!!!  sun heart

четри  wait  бързоо кога ще го пускаш <333

Не зная дали ще мога да го пусна днес,съжалява,ако ви разочаровам.. smile


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#57 2011-11-29 19:10:11

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: ,,Зъби"

пет фенки smile  smile  smile  smile  smile


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#58 2011-11-30 07:44:20

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

пет фенки smile  smile  smile  smile  smile

Ооо,много ти благодаря,но нямам възможността да пусна некста..Може би събота smile


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#59 2011-11-30 20:57:48

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

И ето го и тук!Съжалявам,че тази е толкова кратка,но..Все пак се надявам да ви допадне !

Глава Шеста

,,Сама"


Прибирах се сама,както обичайното,към вкъщи.Не очаквах нещо много интересно да се случи,защото дори не можех да чуя собствените си мисли.В главата ми бе пълно с чуждите,но нямаше и следа от моите.Вървях бавно и се наслаждавах на нощните светлини на града.Големият и препълнен от коли булевард този път беше извънредно празен.Продължих и се запътих към пазара.Не минах от там,минах по една тъмна уличка,на която имаше окачен само един фенер.Минах и през нея,запътих се към площадката пред блока,защото обикновено минавах от там.Но,за мой късмет,на мястото нямаше никой.
-Не очаквах да те видя сама Хевън,или пък очаквах!? -засмя се нечий студен глас веднага се сетих на кого е,но ако това което той твърдеше,че ме е търсил през всичките тези години и все ме е намирал.То,защо тогава аз не го познавам?
-Нещо против ли имаш? -казах и понечих да се обърна,но той се озова пред мен притискайки пръст към устните ми.
-Шшшт! Ще бъде бързичко и нищо няма да усетиш. -каза той и сложи другата си ръка на тила ми.Аа не,ако искаше да ме убие,сега не му беше времето!
-Знаеш ли...Зак? Опитай се да ме убиеш,но с съжаление ще установиш,че опитите ти са безуспешни. -казах с престорено съжаление.Той се облещи и каза.
-Не знаех,че си толкова остроумна. -каза чернокосият и направи опит да ме повали,но завърши по гръб,след като го преметнах през рамо.
-И силна.. -промълви той и се изправи с такава ярост,че залитна.Отново се опита като се наведе и с бърза крачка се опита да ме събори,но аз се подпрях на гърба му и го прескочих,с нещо като бързо странично колело.Той се ядоса и спра,а после каза.
-Бърза си и силна,и много смела. -каза той. -Това ми харесва,но няма да ми попречи да те убия. -каза той и изчезна светкавично в мрака и мъгливата светлина на единствената лампа.Бях малко изплашена,но набързо взех чантата,отворих първия джоб и от там извадих ключовете си.изкарах чипа и го сложих на вратата,тя се отвори и аз се качих в асансьора.Отключих вратата и както винаги Сами ме посреща със кучешки вой,скочи и ме облиза.Много обичах това ,,животно".Оставих нещата си на шкафчето и се запътих към банята.Измих се,отворих едно шкафче и там имаше четка за  зъби и паста,набързо се измих.Сетне тръгнах към стаята ми.Излегнах се на леглото,а Сами лекичко отвори вратата и легна до леглото ми.Зачетох любимата си книга,но съвсем скоро ми омръзна и включих телевизора,но и там нямаше нищо.Отворих и започнах да ровя в раницата си.Извадих Биология и започнах да уча.В момента учихме за човешката форма на живот и нечовешка форма.Едно удебелено заглавие ми направи впечатление,тъй като аз бях нечовешка форма,това ми стана интересно.
Там пишеше,че нечовешките форми на живот,не могат да изпитват чувства,като да мразят или обичат,имат само хладно безразличие.Това беше тъпо,как така? Не,нямаше значение.Излегнах се отново на леглото и заспах.
-Здравей отново Хевън,стреснах ли те? Само исках да те попитам,дали номера който ти спретнах ти хареса? -чух гласа на Зак...


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#60 2011-12-01 09:24:57

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

УУУУ, некст!! heart  heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#61 2011-12-01 19:10:24

elicaii
Member
Registered: 2010-03-07
Posts: 53

Re: ,,Зъби"

Велико !!


Живота нищо не струва ако приятелство не съществува!

Offline

#62 2011-12-01 19:57:23

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Велико !!

Радвам се че ти харесва,ще пусна следващата част утре !  (сun) heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#63 2011-12-01 20:50:14

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: ,,Зъби"

Ууу, пикантно laugh ИСКАМММ ОЩЕЕ!!  heart  heart


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#64 2011-12-02 12:04:01

~Валз
Member
Registered: 2011-10-19
Posts: 1,026

Re: ,,Зъби"

оооще <3


vvvvvvvvvvvvv[img]http://prikachi.com/images/572/4230572U.gif[/img]
vvvvvvvvvvvvvvvvvvv[img]http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/129/f/8/Supernatural_by_pauleta48.gif[/img] [img]http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2010/261/8/3/damon___stamp_v_by_flaminia-d2yzhop.gif[/img] [img]http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2010/131/d/6/Doctor_and_Donna_by_BlueRavenAngel.png[/img] [img]http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2011/129/0/0/house_stamp_by_rikku2011-d3g08gw.gif[/img]

Offline

#65 2011-12-02 19:47:35

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Некста ви   sun Hope u like it ! tongueout

Глава Седма

,,Купона"


-Ааа! Ох. -извиках когато алармата ми иззвъня точно в 07:15,както обикновено,но този път,наистина се стреснах.Станах и извадих изпод възглавницата си едно листче,на което беше писана програмата ми за този ден.Този ден,което ми напомни,че този ден е Вторник.Преди ми създаваше голямо удоволствие да ходя на училище,само защото знаех абсолютно всичко,но сега след като се домъкна и този,онзи...Сещате се,който очевидно иска да ме види мъртва,вече и това не ми допада..
Както и да е,започнах да мия зъбите си,после светкавично бързо..И вече бях готова.Взех раницата,казах чао на Сами и излязох.Молех се на ум само,да не срещна някъде по пътя Зак,знаех,че нямаше да ме убие сега,но все някога щеше да го направи.О,да и забравих,ако си мислите,че вампирите никога не умират и само кол в сърцето или сребърен куршум може да ги убие,някой ви е заблудил много забавно.Не,историите за Дракула нямат  нищо общо,или пък ,,Здрач" или каквото и да е.Един вампир умира само ако е ухапан от себеподобен.Точно това ме тревожеше,той беше по-стар от мен,следователно по-опитен.Можеше да ме убие още когато ме видяха за първи пък,но защо ли не го стори? Докато се отърся от транса,вече бях на прага на вратата на входа.Отвори и направих крачка напред.Вдишах дълбоко и издишаш през устата,а от там излезе едно облаче бяла пара.Затворих вратата и се запътих към автобусната спирка,която беше точно зад тунелчето.Зад гърба си чух стъпки,реших,че са на някой случаен минувач,но усетих миризмата на смърт,която се носеше от последователите на Кодрик.Това беше Зак.
Когато миризмата стана по-силна,се спрях и с леден тон изръмжах.
-Какво искаш? -попитах,а той се промъкна зад мен и с ледения си глас се засмя.
-О,моля те,не ме карай отново да ти обяснявам. -подсмя се той и отмести косата ми на една страна,като оголи врата ми.Ледените му пръсти докоснаха бялата ми кожа и ме накараха да настръхна,след което леко потреперих.Веднага направих бърза крачка в страни,но той отново се приближи и ледения му дъх погали ухото ми.
-Какво има? Да не би това да в твоето слабо място? -попита той и отново направи същото,този път не можах да мръдна.Стоях там и се готвех да усетя острите му зъби да се забиват в плътта ми,но той само шепна.
-Очевидно.Е,Хевън,пак ще се срещнем,вечна моя. -каза той и изчезна,аз се обърнах,събрала сили да го избутам,но той вече не стоеше там.Той беше толкова зъл,че усещах това в докосването му.Но,тръпките които той оставяше с всяко докосване,защо по дяволите не ме убиваше? Да не би да си играеше с мен? Или все още се чудеше как да ме убие,как да бъде по-мъчително? Както и да е,автобусът ми идваше,а аз го изпусках.Затова светкавичната сила помогна много,качих се точно преди да се затворят вратите.В автобуса бе такава блъсканица,каквато бе и в главата ми. Всеки един от тук,мислеше за едно и също.Пари,Секс,Как да излъже родителите си за да се измъкне за купон,просто,нищо интересно.В ума ми още беше онази сцена която той разигра.Сякаш го беше репетирал цял живот..Или,по-правилно е да кажа ,,Цяла вечност".Ето я.Моята спирка.Автобусът спираше точно пред училището и както винаги,то беше пълно с ученици.Не знам дали сте забелязали,но не съм много общителна.Няма значение.Започнах да изкачвам стъпалата на училището като прескачах по две наведнъж.Стигнах до кабинета по Английска литература.Кръстосах показалеца и средния си пръст на едната ръка и се замолих,той да не е там.Стиснах бравата на бежовата врата и натиснах.Вратата се отвори като проскърца,погледнах към моето място и той не беше там.


Искам да ви попитам,Кой е вашият любим герой от разказа ми?


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#66 2011-12-02 22:43:27

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: ,,Зъби"

Ии отново е уникално! ... По въпроса.. мм Зак ми изглежда симпатичен, на него залагам..  laugh  heart  heart


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#67 2011-12-02 22:45:17

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Ии отново е уникално! ... По въпроса.. мм Зак ми изглежда симпатичен, на него залагам..  laugh  heart  heart

Супер,аз мислех,че ще намразите Зак за дето е ужасно зъл.. :д sun :d


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#68 2011-12-02 23:41:02

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: ,,Зъби"

Ии отново е уникално! ... По въпроса.. мм Зак ми изглежда симпатичен, на него залагам..  laugh  heart  heart

Супер,аз мислех,че ще намразите Зак за дето е ужасно зъл.. :д sun :d

А, ще се размекне, като му удари на една любов.. laugh:D


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#69 2011-12-03 08:34:20

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

Ии отново е уникално! ... По въпроса.. мм Зак ми изглежда симпатичен, на него залагам..  laugh  heart  heart

Супер,аз мислех,че ще намразите Зак за дето е ужасно зъл.. :д sun :d

А, ще се размекне, като му удари на една любов.. laugh:D

laugh  laugh
О.Н.: Некст!!!! heart  heart  heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#70 2011-12-03 08:47:25

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: ,,Зъби"

Аз съм за Зак,и между другото адски мега много ми харесва как пишеш.
Некстт..  heart  heart  heart

Offline

#71 2011-12-03 08:58:36

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: ,,Зъби"

И аз съм за Зак.Може би по-нататък ще  се влюби,но не знам как си го измислила!!Невероятна история!!Некст!! smile  smile


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#72 2011-12-03 15:50:24

mi_chan
Member
From: Hogwarts
Registered: 2010-03-20
Posts: 466

Re: ,,Зъби"

Ии отново е уникално! ... По въпроса.. мм Зак ми изглежда симпатичен, на него залагам..  laugh  heart  heart

Супер,аз мислех,че ще намразите Зак за дето е ужасно зъл.. :д sun :d

А, ще се размекне, като му удари на една любов.. laugh:D

нали :DD  мии и аз съм за Зак , мноо ми харесват такива момченца XD  (arrow)


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mb9qvyDkIy1qc09cro2_500.gif[/img]

Offline

#73 2011-12-04 17:17:36

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Ето некста,радвам се,че ви харесва. sun heart

Глава Осма

,,Трябва ви сърце!? Вземете моето."

Тъкмо се приготвих да седна на мястото си и да сложа черната раница на свободното място,когато вратата се отвори и от там се появи Зак.
-Извинете,че закъснях. -каза той и се запъти към мястото си до мен.Настани се и отвори учебника.Сетне отново шепна в ухото ми.
-Съжалява,ако съм те оставил с грешното впечатление,че няма да се появя.Просто оставям нещата да текат бавно. -каза той и облиза устни и ми хвърли един злобен поглед.
-Аз никога не оставам с грешно впечатление. -излъгах и се отдалечих в другия край на чина.Този час ми се стори мъчително дълъг,а и тези злобни погледи,взеха да ми омръзват.
-Какво,да не би да ти доскуча? -изрепчи ми се той. -Или,какво ще кажеш да попитаме Вайалет? -каза и ми хвърли още един кръвнишки поглед.Тази страшничката..Вайалет,беше права.Този тип наистина нямаше да спре,докато не ме убие.

И последния досаден час приключи.Забързах към вкъщи с надеждата,че няма да го среща.Въпреки че отлично знаех,как ще стане. Бях на точно четири крачки от входната врата,когато леденият му глас заговори.
-Имаш ли минутка? -изсмя се той. Минутка?! Разполагах с цели векове.
-Не. -казах и понечих да изкача стъпалата,но той застана пред мен.
-Все още ли нямаш минутка? -изрепчи се.
-За теб,нямам и секунда. -отвърнах аз. Той ми хвърли поредния кръвнишки поглед и на мен тотално ми писна.
-Добре,не те разбирам изобщо,имаше толкова много възможности да ме убиеш.Хиляди пъти си ме следял и не си ме убил все още.Е,хайде какво чакаш?Играем на някаква игра ли? -избухнах.Последва пауза и той не помръдна.Сетне поклати глава и се изпари,като,че никога не бе седял тук.
-По дяволите! Защо не ми отговори!? -изкрещях,но вероятно,той вече беше толкова далече,че нямаше да ме чуе дори и да го бях изкрещяла на мегафон.Обърнах се,огледах се.Погледа ми обходи всяка гънка на площадката ан която обикновено все го срещах.Нямаше и след от него.

След още три дни,той отново не се появяваше.Нито в училище,нито докато се прибирах.Беше последният ден от училището за уикенда и аз усещах жаждата или,на човешки,бях гладна.Отлично знаех,че у дома нямаше повече банки с кръв,за това се отбих до вкъщи за да оставя нещата си.А после със светкавична бързина се изкачих на високия хълм на няколко мили от града.Обходих всяко място,но нямаше храна.Накрая,през носа ми се просмука миризмата на кръв.Започнах отново бързо да се движа и да разбера от къде идва миризмата.И в крайна сметка,успях.Стигнах до един храст,от който излизаше шум,а когато се приближавах,миризмата ставаше по-силна.Отместих клона и видях момиче.Ръцете и бяха целите в кръв,а от устните и се спускаше тънка струя кръв.
Имаше дори по къдравата си коса.Тя започна да ръмжи.А,аз клекнах ниско и и казах.
-няма да те убия,не ям мъртъвци. -очевидно ме бе разбрала и устните и се отпуснаха.Щом преглътна каза.
-Добре,радвам се..Очевидно си гладна.Искаш ли да си го поделим? -каза тя и кимна към разкъсаната сърна.Толкова бях гладна,че можех да и скоча и да я изям.Естествено кимна.
-Благодаря. -казах едвам недочуто и започнах да се храня.Не след дълго храната свърши.Изправих се сита и сигурна,че това ще ми стигне за седмици наред.Момичето също се изправи и разклати къдриците си,сетне каза.
-Аз съм Малъри между другото. -каза тя и се усмихна.
-Хевън. -казах и я огледах.Сетне питах -От кой клан си ? -казах и я огледах.
- Гривиус. -каза тя с една полуотворена уста и продължи -А ти? -каза и отвори широко очи.
-Също. -казах и и подадох ръка,тя я пое и се здрависахме. -Къде живееш? -попитах я докато си проправяхме път през шубраците,за да излезнем на пътя.
-Ами,на всякъде,а ти? -каза тя като отново разклати къдриците си.
-Совър,името на квартала. -казах и започнах да забързвам крачка,а тя след мен.
-Чакай,защо бързаш толкова? -попита тя когато вече тичах с всички сили,а тя все още бе до мен.Бяхме като светкавици.
-Надушиха ни. -казах и я поведох към квартала си.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#74 2011-12-04 17:47:41

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

Супер!! некст heart  heart  heart  heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#75 2011-12-05 17:23:12

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Да я продължа ли? think


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook