#26 2011-11-23 18:29:52

lovexkiller
Member
From: Sofia =))
Registered: 2011-09-17
Posts: 83

Re: ,,Зъби"

Ауу .. велико! Пишеш много хубаво!! Некст.


През целия си живот съм се страхувала да не изгубя хората ,които обичам.., но понякога се чудя има ли някой, който се страхува да не изгуби мен ?!

Offline

#27 2011-11-23 18:42:00

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Ето го некста!  smile

Глава Трета

,,Това беше капан"


Проследих миризмата и тя ме отведе отново до онази площадка,но този път на различно място.Тъкмо посягах към мястото от където идваше миризмата,зад мен се чуха стъпки и нечии леден и безизразен глас заговори.
-Ако направиш още едно движение ще съжаляваш жестоко! -каза гласът и аз спрях на место.Въпреки,че в него нямаше никакъв израз и никаква нотка на чувственост,успях да разбера,че гласът е женски и единственото за което се сетих бе онази картинка на момичето което стоеше до тъмнокосия странник.Затова без капка страх,се изправих от наведена поза до напълно изправена,обърнах се и заговорих.
-Иначе какво,ще ме удариш ли? Е хайде,давай и да видим с колко пръста ще останеш. -да,сега се уверих,че беше същото момиче.Тя само се засмя и се приближи до мен.Савършенният и маникюр издърпа кичура от лицето ми и го сложи зад ухото,сетне се запъти към шията ми и заговори отново.Този път с по изразен глас.
-Не,няма да те ударя...При следващата ни среща,аз ще те убия! Какво си мислиш малката,че не знам за ,,ужасната" ти тайна?Ха-ха заблудила си се.Аз съм нещо много по висше от теб.Така,че не се сравнявай с нас. -каза тя и не можех да не забележа множественото число което използва.
-Кои сте вие?Вие ли правите това с жителите?Вие ли се опитвате да довършите започналото от Стийвън? -започнах аз,като я гледах право в изумрудените очи.Тя отново се засмя и прокара пръст през плътта на врата ми,като с нокът я разряза съвсем леко.Аз изстенах,защото когато го направи,кръвта ми бликна от там.А сетне започна да ми пари,разбрах и нейната тайна,тя също бе вампир.
-Това не е твоя работа. -отсече тя. -Ние сме тези които ще завършат започнатото от Кодрик и ти няма да ни спреш! -каза тя и се усмихна зловещо.Сетне прокара пръст по раната на врата ми,събра кръвта от там и я облиза.Направи кисела физиономия и продължи.
-Само те предупреждавам,че ако се опиташ да ни спреш,това ще има фатален край и то не за нас. -каза тя и се усмихна.Сетне се отдръпна бавно и изчезна със скоростта на светлината,мина покрай мен и изчезна.Със нея изчезна и миризмата на умряло и мухъл.Какво имаше предвид с ,,Нас"? Колко бяха те? Възможно ли беше тъмнокосият странник да бе един от тях? Вероятността беше милион на едно..А ми се искаше да беше обратното.Спомням си,последният ми спомен с Йоан Себастиян Бах.Тогава той ми каза ,,Бъди умна,не глупава.Умните оправят грешките на глупавите." Колко мъдро ми се струваше тогава,е,бях още млада,но сега ми се виждаше доста нелогично и дори малко глупаво.Както и да е.Трябваше да разбера и кои бяха ,,Те".Но в този момент се сетих.Ах,колко съм глупава само! Изсмях се на ум. Разбира се.Това е било само един капан в който аз центрирах,като футболна топка.Ама разбира се. Тя е знаела,че ще ги срещна,знаела е и това което пазя от другите и затова е направила така,че да надуша всичко.За да може да ме сплаши.Но нещо,като чели не и се получи.И какво,мисли си,че ще е толкова лесно? О не,не ме познава.Изобщо!


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#28 2011-11-23 18:42:47

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

lovexkiller wrote:

Ауу .. велико! Пишеш много хубаво!! Некст. [/b[/quote0]

[b]Много се радвам,че ти харесва и Благодаря!  sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#29 2011-11-23 20:42:43

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

Некст!  heart И ми вика - Никой не ми чете историите, де да бяха наполовина толкова четени колкото товите.  laugh Я гледай тука вече си имаш доста фенки, докато аз едвам "връзвам двата края".  laugh  laugh


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#30 2011-11-23 20:45:34

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Некст!  heart И ми вика - Никой не ми чете историите, де да бяха наполовина толкова четени колкото товите.  laugh Я гледай тука вече си имаш доста фенки, докато аз едвам "връзвам двата края".  laugh  laugh

Пррестани!


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#31 2011-11-24 16:14:14

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: ,,Зъби"

Некст! heart  heart А защо не се опиташ да издадеш книга??Ако не направи някакъв сайт и туко-виж някой издател я е видял!!Невероятни иистории пишеш!! smile  smile  smile  smile  heart  heart  heart  heart


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#32 2011-11-24 17:16:03

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Некст! heart  heart А защо не се опиташ да издадеш книга??Ако не направи някакъв сайт и туко-виж някой издател я е видял!!Невероятни иистории пишеш!! smile  smile  smile  smile  heart  heart  heart  heart

Уау,благодаря ти много! heart heart sun.И между другото,до сега не се бях замисляла,ще опиттам,благодаря ти още веднъж.Невероятна си!


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#33 2011-11-24 17:36:30

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: ,,Зъби"

Алеле, невероятна история, пълни ми душата.. sun Давай още.. heart


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#34 2011-11-24 17:52:58

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Алеле, невероятна история, пълни ми душата.. sun Давай още.. heart

Нямаш проблеми,ако успея тази вечер ще пусна продължението! Благодаря ти!  heart heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#35 2011-11-24 18:37:05

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: ,,Зъби"

Уау,благодаря ти много! Сърце Сърце Слънце.И между другото,до сега не се бях замисляла,ще опиттам,благодаря ти още веднъж.Невероятна си!

Няма защо!!Ти си наистина добър автор!! smile  smile


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#36 2011-11-24 18:53:09

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Уау,благодаря ти много! Сърце Сърце Слънце.И между другото,до сега не се бях замисляла,ще опиттам,благодаря ти още веднъж.Невероятна си!

Няма защо!!Ти си наистина добър автор!! smile  smile

Не съм,но наистина ти благодаря !


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#37 2011-11-25 15:45:45

make.me.wanna.die
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 80

Re: ,,Зъби"

Яко. Некст?


Целият свят е сцена и всички ние сме актьори на нея - влизаме, излизаме и за своето време всеки от нас играе различни роли...
- Уилям Шекспир

Offline

#38 2011-11-25 16:54:54

elicaii
Member
Registered: 2010-03-07
Posts: 53

Re: ,,Зъби"

моляте пускай и за паднал ангел много е интересно и това но искам да разбера какво става    МОЛЯ   МОЛЯ   МОЛЯ


Живота нищо не струва ако приятелство не съществува!

Offline

#39 2011-11-25 17:09:09

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

моляте пускай и за паднал ангел много е интересно и това но искам да разбера какво става    МОЛЯ   МОЛЯ   МОЛЯ

Добре,обещавам!  sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#40 2011-11-25 18:09:36

elicaii
Member
Registered: 2010-03-07
Posts: 53

Re: ,,Зъби"

супер си и да знаещ  пишеш много яко party  party  party  party


Живота нищо не струва ако приятелство не съществува!

Offline

#41 2011-11-26 18:18:56

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Ето и некста! smile

Глава Четвърта

,,Те"

След като се прибрах у дома реших да почета,но много скоро ми омръзна..Затова седнах на компютъра,но и там ми стана скучно.След минутки чух кучешкия вой на Сами.Помислих си ,,Защо да не го изведа на вън.?"  това беше доста добра идея.На бързо взех каишката му и му я сложих,той заподскача от радост и аз отворих вратата,а Сами се изстреля с триста на вън.

Бяхме на вън,той ме задърпа към площадката,а аз вътрешно се молех да няма никой! Бяхме почти на средата и не виждах никого,но точно когато започнах да мисля позитивно,до колкото е възможно,чух как някой ме извика,е не можах а се осигуря дали съм аз,но аз се обърнах и гласът каза .
-Да,точно ти.Ела насам. -каза гласът.Боже,това беше сякаш най-прекрасния глас който бях чувала.Звънеше така,сякаш  ме приканва да отида.Запътих се натам като се опитвах да пренебрегна ръмженето на Сами.Когато се приближих достатъчно,че да ме чуе казах.
-Какво? -в този момент ред мен светна клечка кибрит и освети тъмнината и тогава ги видях. Четиримата странници.Опс! Грешка,тоест тримата,момичето липсваше.Гледах ги многозначително и те мен също.
-Коя си ти? -попита ме русото седнало момче,което седеше така,сякаш изобщо не беше мърдал.Сега какво? Да кажа ли? Какво ?Моля? Аз полудях ли?
-А вие кои сте? -попитах с пренебрежителен тон.Сами започна да ръмжи още повече.Чернокосия също беше там,но той не пророни и дума.Само ме гледаше.Сетне приклекна до Сами,погали го между ушите и той спря да ръмжи.Седна на земята и се плъзна напред до легнало положение.Чернокосият още беше клекнал и аз го погледнах смаяно,но той не вдигна очи.Тогава русият се приближи и изръмжа в ухото ми.
-Не ме ли чу? -признавам,наистина си беше страшничък,зелените му очи шареха по мен,а аз се направих на безстрашна и се доближих още повече и казах.
-Това,не е твоя работа! -тогава другото седнало до него момче скочи и аз се замолих на ум да не тръгне към мен,но той спря и го удари по рамото,сетне каза.
-Яка мацка пич,само да не беше наш враг! -Враг!? Как така Враг? Чернокосото момче се изправи,още забил поглед в земята и каза бавно и внимателно като преместваше очи на моите.
-Нека отговоря на въпроса ти. Ти служиш на Калахар Гривиус,а ние на Кодрик Стийвън,което кристално ясно ни прави врагове.И все още ли се чудиш къде е Вайалет? -уау този тип четеше мисли?
-Не ги чета. -изсмя се той. -Просто си прозрачна и да,Вайалет не е тук.Тя е на вечеря с един прекрасен младеж,който ще стане вечерята и.Ако решиш да помагаш на бедното момче,те се намират в ресторанта на Крийп Райвълс 34. -още щом изрече думите пуснах каишката на Сами (той знаеше как да се прибере,а и да се защити) и се запътих към Райвълс 34 .Със скоростта на светлината,вече бях там.Но си припомних какво чух точно преди да тръгна.Второто русо момче каза на чернокосият нещо от сорта на.
-Брат,защо и каза? -а момчето отговори.
-За да разберем,че е като нас. -забързах колкото се може повече.Влизайки,като отварях вратите на заведението,то беше празно.Вътре нямаше ни шумка,ни лист.Тръгнах да излизам.Със същата скорост се върнах там.Те все още бяха там
-Какво направихте по дяволите? -попитах разгневена.
-Просто проба,ти наистина си като нас.Наистина си вампир. -каза чернокосият и изчезна.Взех Сами,който все още беше там и се прибрахме в къщи.


На сутринта вече бях в училище.Странно класната каза за нов ученик.И ето,че звънецът би. Но кой беше нови...Очите ми се разшириха когато го видях.Беше чернокосият.
-Зак,можеш да седнеш до госпожица Ууд,това е единственото свободно място. -каза класната ни г-жа Саманта Рийд.
А аз бях потресена...


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#42 2011-11-26 18:30:07

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: ,,Зъби"

Прелест! sun


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#43 2011-11-26 19:30:12

nekwa_
Member
From: Асеновграdd
Registered: 2011-02-10
Posts: 491

Re: ,,Зъби"

Просто перфектно.,¤ sun  8-|

Offline

#44 2011-11-26 20:04:57

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: ,,Зъби"

супер, некст!! heart  heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#45 2011-11-26 20:23:23

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Изключително много се радвам,че ви харесва,некста ще е готов утре вечер ! sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#46 2011-11-26 21:00:00

mi_chan
Member
From: Hogwarts
Registered: 2010-03-20
Posts: 466

Re: ,,Зъби"

Изключително много се радвам,че ви харесва,некста ще е готов утре вечер ! sun

Еее не може ли утре сутрин  wasntme супер ее <333


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mb9qvyDkIy1qc09cro2_500.gif[/img]

Offline

#47 2011-11-26 21:32:46

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

Изключително много се радвам,че ви харесва,некста ще е готов утре вечер ! sun

Еее не може ли утре сутрин  wasntme супер ее <333

Ами ще се постарая smile


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#48 2011-11-27 07:35:06

make.me.wanna.die
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 80

Re: ,,Зъби"

Велико !!


Целият свят е сцена и всички ние сме актьори на нея - влизаме, излизаме и за своето време всеки от нас играе различни роли...
- Уилям Шекспир

Offline

#49 2011-11-27 21:01:02

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: ,,Зъби"

И този го позабавих,но не е много лесно.Ето,за вас ! smile

Глава Пета

,,По Дяволите"

До мен!? По Дяволите,по дяволите,по дяволите! Този тип иска да ме убие и изяде, (колкото и странно да ви звучи) а тъпата ни учителка го настанява точно до мен,нямаше ли други свободни места? Ама разбира се,че нямаше,нали тя това каза.
Той се настани до мен и заби поглед някъде в бялата дъска,тъй като седях на последния чин,далеч от всички чужди мисли,той гледаш напред.С крайчеца на окото си долових кривата му усмивка и тихия му тон.
-Изненадана си да ме видиш тук,а ? Май не си много гостоприемна. -каза той доближавайки стола си до моя.По думите му разбрах,че си прави майтап с мен.
-Не,по принцип съм много добър човек.Негостоприемна съм само към чудовищата! -отсякох и му подарих една от малкото ми злобни усмивки.
-А как си към себе си? -попита той още по-злобно.Уау не вярвах,че може да има толкова злобен поглед. на света.
-Така както ти никога не си бил към себе си. -каза и присвих очи.Той не отговори веднага,може би формулираше думите си.
-Хм,умна си.Не го очаквах за 3458 годишен човек. -Много ясно разбрах посланието.Той вече знаеше.
-А ти какво? Да не си по-млад случайно? -попитах и му хвърлих кръвнишки поглед.
-Даже по-стар. -каза той и намигна със злобният си поглед.
Мина и този ужасен час по Английска литература.Следващия беше по алгебра.Мразех я.
-И сега какво?Ще ме накараш да ти дам учебника ми ли? -попитах егоистично а той сви рамене и каза.
-Зависи дали си достатъчно умна,за да намериш страницата. -каза той и ме погледна изпод веждите си.Нямах намерение да се занимавам с него и тъпотиите му.
-Е,казвай.Защо дойде тук? -попитах най-накрая.Той не отговори веднага.Помълча си и аз имах момента да го разгледам.Носеше черни дънки и бяла риза с разхлабена вратовръзка,а пък черните му рокерски обувки,бяха направо убийствени,признавам.Той не приличаше на убиец,а по-скоро на някой току-що излязъл от кориците на някое списание момче.Беше наистина сладък и кълна се,ако не беше толкова гаден и лицемерен,щях да въздишам по него.Имаше тъмни очи,странно онези отрепки от ,,глутницата" му имаха зелени като изумруди очи.
-Ъм,драга Хевън,аз те преследвам от както те видях преди 2000 години. -каза той и се усмихна като присви очи.Какво? Този тип наистина ми бъркаше в здравето.
-Моля? -попитах и отворих уста.
-Да,не помниш ли?Ох,глупавата ми тя.Беше сама в една гора,смучеше кръвта на един безобиден човечец.От тогава не съм спирал да те търся! -той млъкна.Какво имаше предвид с това?
-Всеки път щом те намирах,ти някак все успяваше да ми се измъкнеш,но сега щом те намерих нищо няма да ме спре... -в този момент звънецът би и г-н Уестли влезе. Мина още един случен час и хвърляне на злобни погледи,но не спирах да мисля какво е искал да каже.
В края на деня го видях на излизане.Опитах се да се обърна,сякаш го няма,но той се появи пред мен.Направих крив поглед а той се доближи и студеният му дъх погали ухото ми.
-Да те убия. -прошепна той и изчезна..


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#50 2011-11-27 21:04:45

ronnie
Member
Registered: 2011-02-21
Posts: 736

Re: ,,Зъби"

Хихи, вече официално ти ставам почитателка  sun харесва ми как пишеш и твориш !  sun  (exclaim)

И аз съм като нея  sun  хихи..


[list=*]
[*]Legend of the Guardians[/*]
[/list]

Offline