#1 2011-11-12 08:32:40

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Помощ... нямам приятели :(

Ето и моята история...

С моята "най-добра приятелка" П. (ще й пиша само иницилите wink .. бяхме неразделни. В детската градина бяхме заедно, в предучилищната също и таакаа... до 3-4 клас. После тя стана най-добра приятелка с Г. И в училище нямам приятели на които мога да разчитам, защото те ме викат само, когато им притрябвам. Все си търся най-добра приятелка и не мога да намеря... sad Имам толкова много проблеми и не знам просто откъде да започна. Може темата да ви се стори тъпа, но това е важно за мен. Вчера в час по Физическо ние момичетата играхме Баскетбол, аз се отдалечих от тях и седнах на пейката, но те така и не забелязоха, че ме няма (направих го, защото се лигавеха ... както винаги)... Те се смятат за нещо повече, а аз не искам да имам приятели като тях... не искам да почна да ходя с тях, защото не искам да ставам като тях... както предишните ми "приятелки"... Писна ми да вървя като аутсайдер... сещат се за мен, само когато имат нужда от мен... А за мен това е много гадно... и аз все пак откликвам на повика им, защото съм "самотница" и няма кво да правя  |-( в този случай трябва да виня и себе си... Но просто не знам какво да правя... Имам 1-2, но някои живеят далеч от мен, а други не са се сещали да ми се обадят... просто не знам... не знам какво да правя... От нашия клас всички са кифли и с високо самочувствие. Седми клас сме, а те като изкарат 3 на тест си казват "Ооо, дай гепи (на приятелките си)!" .. аз неразбирам защо го правят, защото тази година е важна... Винаги съм била с различно мислене от заобикалящата ме аудитория в училище (т.е. съучениците ми). Те мислят по "детски начин", а аз по-по зрял... И все не мога да намеря причината... Е, има и хора, с които понякога си казвам по някоя дума, но и те са заети, защото си имат приятелки от съседните класове. Кажете ми как да си намеря истински приятел? (дори да е момче, няма значение... smile )...  sad  sad  sad

Offline

#2 2011-11-12 08:39:45

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Помощ... нямам приятели :(

Е, ние не можем да направим конкурс за 'Най-добрия прител' за теб.Просто намери едно момиче от вашия/съседния клас, ако нещо ви свързва - поговорете си, а някой път може да вметнеш: 'Хей, искаш ли да излезем някой път заедно?' или нещо такова.Разграничи се. smile

Offline

#3 2011-11-12 08:42:38

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Помощ... нямам приятели :(

Е, ние не можем да направим конкурс за 'Най-добрия прител' за теб.Просто намери едно момиче от вашия/съседния клас, ако нещо ви свързва - поговорете си, а някой път може да вметнеш: 'Хей, искаш ли да излезем някой път заедно?' или нещо такова.Разграничи се. smile

Да, благодаря ти, ще пробвам... аз не искам конкурс за най-добър приятел, не, в никакъв случай... а просто съвет... много ти благодаря... ще пробвам smile

Offline

#4 2011-11-12 08:44:06

wiiki
Member
From: Небето ми е граница !!!
Registered: 2011-09-24
Posts: 166

Re: Помощ... нямам приятели :(

Нужно ли е да имаш най-добра приятелка и то единствена ?! първо : няма най-добри приятели повярвай ми била съм в твоето положение ! второ : това е станало така защото си разчитала само на едно момиче и тук има гаранция,защото остави ли те тя - оставаш сама . За това започни на ново всичко,намери си други приятели и запомни : недей само с една да дружиш, бъди с няколко 5-6-7 и така просто ще се сближите и ще си станете като групичка било то от другия клас,извън училище. Дано си ме разбрала smile . Успех  wink


Shut the fuck up.(:

Offline

#5 2011-11-12 08:45:10

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Помощ... нямам приятели :(

Нужно ли е да имаш най-добра приятелка и то единствена ?! първо : няма най-добри приятели повярвай ми била съм в твоето положение ! второ : това е станало така защото си разчитала само на едно момиче и тук има гаранция,защото остави ли те тя - оставаш сама . За това започни на ново всичко,намери си други приятели и запомни : недей само с една да дружиш, бъди с няколко 5-6-7 и така просто ще се сближите и ще си станете като групичка било то от другия клас,извън училище. Дано си ме разбрала smile . Успех  wink

smile)) Да, благодаря ти за мнението...  smile

Offline

#6 2011-11-12 08:47:00

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Помощ... нямам приятели :(

И аз бях така.Само когато имаха нужда тогава ме викаха,но просто изчаках да мине тази година и да се преместя в новото училище и да се запозная с нови хора. Изтърпи ги и тази година и ще видиш,че ще намериш  много нови приятели. wink


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#7 2011-11-12 08:47:50

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Помощ... нямам приятели :(

Е, ние не можем да направим конкурс за 'Най-добрия прител' за теб.Просто намери едно момиче от вашия/съседния клас, ако нещо ви свързва - поговорете си, а някой път може да вметнеш: 'Хей, искаш ли да излезем някой път заедно?' или нещо такова.Разграничи се. smile

Да, благодаря ти, ще пробвам... аз не искам конкурс за най-добър приятел, не, в никакъв случай... а просто съвет... много ти благодаря... ще пробвам smile

Не, не говорих сериозно за това за конкурса. laugh
Няма нищо, радвам се, че съм била полезна.
Между другото - това, че те се радват за 3 е, че се правят на важни пред другите, само за да не са стресирани и т.н. и да станат глупави пред съучениците ти.Иначе и на тях съм сигурна, че поне малко им е гадно.
Идеята на wiiki е добра.Ако живееш в блок, сигурно има хора с които да се сприятелиш. smile

Offline

#8 2011-11-12 08:48:42

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Помощ... нямам приятели :(

Е, ние не можем да направим конкурс за 'Най-добрия прител' за теб.Просто намери едно момиче от вашия/съседния клас, ако нещо ви свързва - поговорете си, а някой път може да вметнеш: 'Хей, искаш ли да излезем някой път заедно?' или нещо такова.Разграничи се. smile

Да, благодаря ти, ще пробвам... аз не искам конкурс за най-добър приятел, не, в никакъв случай... а просто съвет... много ти благодаря... ще пробвам smile

Не, не говорих сериозно за това за конкурса. laugh
Няма нищо, радвам се, че съм била полезна.
Между другото - това, че те се радват за 3 е, че се правят на важни пред другите, само за да не са стресирани и т.н. и да станат глупави пред съучениците ти.Иначе и на тях съм сигурна, че поне малко им е гадно.
Идеята на wiiki е добра.Ако живееш в блок, сигурно има хора с които да се сприятелиш. smile

Да, живея в блок, но няма и едно момиче или момче на моята възраст... smile))

Offline

#9 2011-11-12 08:51:07

yoo_97
Opportunity
From: Lawrence, Kansas
Registered: 2010-02-19
Posts: 4,633
Website

Re: Помощ... нямам приятели :(

Просто бъди по-отворена, но не ставай като тези от вашия клас. Под "отворена" не разбирай да се заяждаш, а да общуваш с всички. Намери си нормално момиче, което да е добро. Догодина ти се отваря голяма възможност да започнеш отначало. В ново училище, с нови хора... Там бъди себе си. Убедена съм, че ще намериш много приятели.


[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_m0wp7qHfRl1r5gctwo1_500.gif[/img] 
this is how I spent my summer, Luke, wanting you.

Offline

#10 2011-11-12 08:51:30

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Помощ... нямам приятели :(

И аз бях така.Само когато имаха нужда тогава ме викаха,но просто изчаках да мине тази година и да се преместя в новото училище и да се запозная с нови хора. Изтърпи ги и тази година и ще видиш,че ще намериш  много нови приятели. wink

Да, добра идея... : ))

Offline

#11 2011-11-12 08:56:23

wiiki
Member
From: Небето ми е граница !!!
Registered: 2011-09-24
Posts: 166

Re: Помощ... нямам приятели :(

Да, благодаря ти, ще пробвам... аз не искам конкурс за най-добър приятел, не, в никакъв случай... а просто съвет... много ти благодаря... ще пробвам smile

Не, не говорих сериозно за това за конкурса. laugh
Няма нищо, радвам се, че съм била полезна.
Между другото - това, че те се радват за 3 е, че се правят на важни пред другите, само за да не са стресирани и т.н. и да станат глупави пред съучениците ти.Иначе и на тях съм сигурна, че поне малко им е гадно.
Идеята на wiiki е добра.Ако живееш в блок, сигурно има хора с които да се сприятелиш. smile


aми тогава от съседен клас smile
Да, живея в блок, но няма и едно момиче или момче на моята възраст... smile))


Shut the fuck up.(:

Offline

#12 2011-11-12 09:02:46

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Помощ... нямам приятели :(

Бъди  по - отворена  намери  момиче  с което  си  подхождате  и  си  бъди  с нея . Oстави  ги  онези смотли  да  се  мислят  за  нещо  повече..  Един  ден  ще  разберат  грешката  си но  вече  ще  е  късно.. Ти  несе  натъжавай ,а продължавай напред  с  усмивка  !  smile  heart


♔...................†...........♔

Offline

#13 2011-11-12 09:05:08

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Помощ... нямам приятели :(

Бъди  по - отворена  намери  момиче  с което  си  подхождате  и  си  бъди  с нея . Oстави  ги  онези смотли  да  се  мислят  за  нещо  повече..  Един  ден  ще  разберат  грешката  си но  вече  ще  е  късно.. Ти  несе  натъжавай ,а продължавай напред  с  усмивка  !  smile  heart

Хейй, много ти благодаря... heart  heart  heart  heart  sun  hug

Offline

#14 2011-11-12 09:05:27

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Помощ... нямам приятели :(

Бъди  по - отворена  намери  момиче  с което  си  подхождате  и  си  бъди  с нея . Oстави  ги  онези смотли  да  се  мислят  за  нещо  повече..  Един  ден  ще  разберат  грешката  си но  вече  ще  е  късно.. Ти  несе  натъжавай ,а продължавай напред  с  усмивка  !  smile  heart

Хейй, много ти благодаря... heart  heart  heart  heart  sun  hug

Offline

#15 2011-11-12 09:06:08

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Помощ... нямам приятели :(

Просто бъди по-отворена, но не ставай като тези от вашия клас. Под "отворена" не разбирай да се заяждаш, а да общуваш с всички. Намери си нормално момиче, което да е добро. Догодина ти се отваря голяма възможност да започнеш отначало. В ново училище, с нови хора... Там бъди себе си. Убедена съм, че ще намериш много приятели.

smile  (y)

Offline

#16 2011-11-12 09:12:37

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Помощ... нямам приятели :(

Бъди  по - отворена  намери  момиче  с което  си  подхождате  и  си  бъди  с нея . Oстави  ги  онези смотли  да  се  мислят  за  нещо  повече..  Един  ден  ще  разберат  грешката  си но  вече  ще  е  късно.. Ти  несе  натъжавай ,а продължавай напред  с  усмивка  !  smile  heart

Хейй, много ти благодаря... heart  heart  heart  heart  sun  hug

Моля , дано  съветът  ми  ти  помогне  smile  heart


♔...................†...........♔

Offline

#17 2011-11-12 09:18:35

puh4u7
Member
From: Варна.
Registered: 2011-01-17
Posts: 3,248

Re: Помощ... нямам приятели :(

Горе главата. Живота е пред теб. Хич не си слагай на сърце за тия мазници.И според мен колкото и кофти да ти е не се оттегляй. Стои при тях смеей се, говори.
А когато най - малко очакваш ще се появи човек на когото да можеш да вярваш. (:


[img]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[/img][/IMG]

Offline

#18 2011-11-12 09:23:40

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Помощ... нямам приятели :(

Горе главата. Живота е пред теб. Хич не си слагай на сърце за тия мазници.И според мен колкото и кофти да ти е не се оттегляй. Стои при тях смеей се, говори.
А когато най - малко очакваш ще се появи човек на когото да можеш да вярваш. (:

sun  (y)  smile

Offline

#19 2011-11-12 10:12:16

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Помощ... нямам приятели :(

Просто бъди по-отворена, но не ставай като тези от вашия клас. Под "отворена" не разбирай да се заяждаш, а да общуваш с всички. Намери си нормално момиче, което да е добро. Догодина ти се отваря голяма възможност да започнеш отначало. В ново училище, с нови хора... Там бъди себе си. Убедена съм, че ще намериш много приятели.

+ 10


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#20 2011-11-12 13:18:43

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Помощ... нямам приятели :(

Аз също съъм минала през това и съм разбрала,че най-много 3 приятели да имаш. Всеки или те използва или клюкари зад гърба ти .В много случай аз също така оставах сама и сега се случва понякога, просто свикнах с  класа си. smile

Offline

#21 2011-11-12 13:22:51

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Помощ... нямам приятели :(

Не си нито първата, нито последната в такова положение. Повечето деца в днешно време всъщност, са така. След като не искаш такива приятелки, тогава просто ги изключи. Отначало може и да ти е трудно, но после ще разбереш, че е по - добре да имаш само вяра на себе си, отколкото на никой. И не си търси ти приятелите, нито тичай след тях и потъпквай себе си заради тях. Който иска да ти е приятел, сам ще дойде при теб и сам ще се опитва да се сприятели с теб. По това можеш да познаеш, кой истински се интересува от самата теб.

Offline

#22 2012-01-01 11:47:40

ladysweety
Member
Registered: 2011-01-01
Posts: 9

Re: Помощ... нямам приятели :(

Миличка ще ми кажеш ли от къде си?   smile  kiss

Offline

#23 2012-01-02 18:30:48

sofityoy
Member
Registered: 2010-04-06
Posts: 336

Re: Помощ... нямам приятели :(

Историята на моята сегашна НАЙ-добра причтелка е абсулютно същата!Тя беше като теб не я забелязваха,а само я използваха.Когато четях темата ти ве едно чувах нея,но ето че съдбата ни срещна и сега вече тя има 1000 приятели (разбирасе не истински).Просто ние се намерихме и сега сме страшно щастливи,че сме заедно.Според мен и ти така спонтанно ще намериш твоята истинска BFF и ще сте истински щастливи заедно  kiss ,а че не може да ти правм конкурси не можем   laugh  laugh  това не става с конкурси ....това е съдба!


[img]http://prikachi.com/images/980/4530980x.jpg[/img]

Offline

#24 2012-01-02 18:52:38

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Помощ... нямам приятели :(

Историята на моята сегашна НАЙ-добра причтелка е абсулютно същата!Тя беше като теб не я забелязваха,а само я използваха.Когато четях темата ти ве едно чувах нея,но ето че съдбата ни срещна и сега вече тя има 1000 приятели (разбирасе не истински).Просто ние се намерихме и сега сме страшно щастливи,че сме заедно.Според мен и ти така спонтанно ще намериш твоята истинска BFF и ще сте истински щастливи заедно  kiss ,а че не може да ти правм конкурси не можем   laugh  laugh  това не става с конкурси ....това е съдба!

Благодаря ти за отговора!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook