#1 2011-11-11 20:10:05

iweto98
Member
From: Plowdiw
Registered: 2011-09-10
Posts: 25
Website

Re: Малко помощ? :)

Здравейте smile Наскоро дойде ново момче в нашия клас ... Аз отсъствах когато той е дошъл ... Когато отидох на училище и го видях ... Всички го познаваха, както и той тях , но освен мен ... Мен ме беше срам да се запозная с него ... Дни наред не му казвах и думичка, той ме гледаше а аз се правех, че не го виждам ... След няколко дни започнах да го харесвам . Реших да говоря с него и си говорехме общи неща / без как се казваш, защото всички разбрахме как се казва и не вървеше да отида и да го питам как се казва / Забелязах, че от доста време погледите ни се засичат, по време на часовете ме гледа , върти се около мен и сме си говорили общи неща. Днес стана интересна случка, но не знам дали означава нещо. Имаме английски език. Стаята по АЕ е като амфитеатър / на стълбички  laugh / и аз стоя с моята най-добра приятелка и още едно момиче / тя също е нова в нашия клас, но е от септември при нас / и решихме да се преместим зад тях / той и едно момче стоят зад нас и това момче се премести при нас/ и ние трите решихме да се преместим зад момчето , което харесвам. И като се преместихме зад него и той веднага стана и се премести зад нас и така няколко пъти... Госпожата дойде и ни върна по местата  laugh  По едно време чух, че някой ме вика отзад и това беше той ... Той се направи, че не ме е викал ... И така няколко пъти. След това имахме математика и той не спря да идва при мен ... Обаче нищо не ми казваше, само стои до мен .... Така е почти всеки час ...
Въпросът ми е: Какво е вашето мнение? Как трябва да подходя? Според вас харесва ли ме?
Благодаря предварително smile

Offline

#2 2011-11-11 20:20:17

Billy_and_Tomy!
Member
From: София
Registered: 2009-10-20
Posts: 1,012

Re: Малко помощ? :)

Според мен има някакви симпатии към теб, но го е срам или се притеснява. Повечето момчета имат нужда от малко (голямо) побутване да направят първата крачка. Продължавай да разговаряш с него викай го с теб до някъде си колкото да сте заедно, сближавайте се. И ако той наистина има някакви симпатии към теб предполагам, че вече ще осмели да ти признае. А ти ако си наистина сигурна в това, което чувстваш към него и ако се познавате от повече време (а не от 1 седмица и вече харесва ми) му сподели какво чувстваш към него. Попитай го дали и той изпитва нещо към теб.


[img]http://prikachi.com/images/290/2778290g.gif[/img]

Offline

#3 2011-11-11 20:24:15

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Малко помощ? :)

smile  smile  Аз предполагам ,че има симпатии към теб щом и се е държал закачливо и сте си засичали погледите! Може би трябва да се опознаете ,но да не прибързваш с нещата явно все още му е до зарибявки ,закачки laugh.Все пак ще видиш как ще се развият нещата като го опознаеш по -добре и така ако си допаднете станете гаджета . И внимавай,  да не съжаляваш ,заради някоя грешна постъпка! smile

Offline

#4 2011-11-11 20:35:22

iweto98
Member
From: Plowdiw
Registered: 2011-09-10
Posts: 25
Website

Re: Малко помощ? :)

Благодаря smile И още едно нещо да кажа? smile Значи, вчера моята най-добра приятелка отиде за дъвки и когато се върна ме извика, че трябва да ми каже нещо и ми каза , че видяла как някаква деветокласничка го е прегръщала и той като е видял моята най-добра приятелка / аз постоянно съм с нея / и я е блъснал и си е тръгнал ... Още мисля върху това и имам около 100 варианта  laugh  ...

Offline

#5 2011-11-11 20:36:43

keminka
Summer Beauty
From: Варна~town
Registered: 2008-11-19
Posts: 3,031

Re: Малко помощ? :)

ох че сладичкооооо  chuckle смях се кат малко момиченце докато четох  laugh
определено има симпатии,и ако ти имаш покажи ги и ти,(сладък ли е поне  wasntme  ) chuckle

Offline

#6 2011-11-11 20:38:36

iweto98
Member
From: Plowdiw
Registered: 2011-09-10
Posts: 25
Website

Re: Малко помощ? :)

ох че сладичкооооо  chuckle смях се кат малко момиченце докато четох  laugh
определено има симпатии,и ако ти имаш покажи ги и ти,(сладък ли е поне  wasntme  ) chuckle

Някои момичета от нашия клас не го харесват, но според мен е красив ... Харесва ми на мен ... Все пак всеки си има вкус ...  smile

Offline

#7 2011-11-11 20:40:44

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Малко помощ? :)

Очевидно те харесва по някакъв си негов начин. Ако искаш между вас да има нещо повече от закачки - действай.

Offline

#8 2011-11-11 20:57:37

thefernandosun
Member
From: BARCELONA
Registered: 2011-01-04
Posts: 572

Re: Малко помощ? :)

Сближи се с него  sun


[img]http://i634.photobucket.com/albums/uu68/loveus5/tumblr_lvdypj2nTT1qj7wmwo1_500_large-1-1-1-1.jpg[/img]
`Не можеш да загубиш нещо,което никога не си имал...`

Offline

#9 2011-11-11 21:53:53

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Малко помощ? :)

И аз съм на мнение,че те харесва.  nod


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#10 2011-11-12 03:26:06

gabsit000
Member
Registered: 2010-08-14
Posts: 12

Re: Малко помощ? :)

давай смело,може и да се получи  smile  smile  smile


Как може дяволът да те дърпа към някого,който изглежда повече като ангел,когато ти се усмихва??? heart

[img]http://www.cosmopolitan.bg/lines/tickers/62393_21197.png[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook