#51 2011-11-06 12:25:20

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Коварния свят

-Все още диша ! -извика той.
Няколко парамедици дотичаха с носилка и я сложиха отгоре.
Седях вцепенена.
-Даниела. -каза Чейз и ме разтърси. -Даниела, добре ли си ?
-Даниела ! -извика той.
Тръгнах да тичам към изхода, а Чейз ме последва с викове зад гърба ми.
-Ти ! Мръсно копеле ! Какво й направи ? Какво й направи ? Нещастник ! -бутнах Кристян и започнах да крещя в лицето му. -Какво й направи ? Копеле.
Вдигнах дясна ми ръка и му зашлевих шамар. Кристян ме гледаше объркано и разгневено.
-Хей, успокой се. -каза Чейз и ме дръпна. -Спокойно. Спокойно.
Той ме прегърна нежно.
-Всичко ще е оправи. Хайде. -продължи да ме успокоява той и тръгнахме към лимузината.
Чейз се обърна и хвърли злобен поглед на Кристян, който седеше и гледаше объркано. Когато се качихме в лимузината с Чейз си наляхме по чаша шампанско за успокоение. Той ме прегърна през рамо и така останахме през целия път. Никой не продума думичка.
Беше Кристян. Бях сигурна, че той й е направил нещо. Бяха заедно цяла вечер. 
Когато пристигнахме в болницата, в чакалнята се бяха събрали много хора. От училище, от партито, родителите на Мила и още нейни роднини.
-Как е тя, Мери ? Какво й има ? -попитах майката на Мила. Беше много мила жена, даже прекалено мила.
-Дрогирали са я. -отговори Мери през сълзи. Погледна ме за момент и след това заплака. -А, после ... а, после са я изнасилили.
-Изнасили ? О, Господи. -прегърнах Мери. Сълзите започнаха да текат от очите ми. -Сега как е ?
-Взела е прекалено много наркотици. В опасност е. -Мери продължаваше да плаче.
Огледах се и видях, че момичетата седяха в другия край на чакалнята с кафета в ръка. С Чейз отидохме при тях.
-Разбрали какво се е случило ? -попита Аня и отпи от кафето си.
-Да. -отвърнах тихо.
-Тази чаша е за теб. Вземи. -каза Кайла и посочи чашата на масата.
-Според вас кой го е напраил ? -попита Катя.
-Някой ще ми обясни ли какво става ? -попита Кристян зад гърба ми.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#52 2011-11-06 12:53:41

teodoraa
I believe
From: В света на фантазията
Registered: 2010-03-20
Posts: 3,529

Re: Коварния свят

Некстт.  sun

sun  (arrow)

heart  sun  (arrow)


[list=*]
[*]Dalindaaaaaaaaaa sun : )) ![/*]
[/list]

Offline

#53 2011-11-06 15:11:36

kkalippso
Member
From: ~ ••• ~ При Карлсон на покрива
Registered: 2011-09-08
Posts: 1,707

Re: Коварния свят

Страхотно е! Некст! (arrow)  (exclaim)  heart


"Истинската литература, която ни носи емоции и е в състояние да ни отведе в други светове е тази, която разказва история чрез словото, а не онази, която анализира авторовия замисъл при написването на историята. Художественият текст е като вицовете - ако трябва да се обяснява допълнително, значи не е достигнал целта си да бъде разбран само и единствено чрез съдържанието си."
---------------------------------------------- е казал някой,  някога, някъде

Offline

#54 2011-11-06 15:14:47

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Коварния свят

Интересно.Некст sun


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#55 2011-11-06 18:24:19

zvezdi4kata_
Member
Registered: 2009-11-30
Posts: 9,799

Re: Коварния свят

Некст! heart

Offline

#56 2011-11-08 13:55:26

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Коварния свят

-Сякаш не знаеш. -изсъсках аз.
-Хей, сериозно. Какво й има на Мила ? -попита объркано Кристян.
Явно наистина не беше той.
-Къде беше между десет и дванайсет часа ? -попитах аз.
-Уоу, сега на от местопрестъплението ли ще си играем ? Аз съм заподозряният, а ти лошата полицайка. Мм, харесва ми. -засмя се той. Боже, дори в най-критичните моменти оставаще верен на себе си. -Бях с Конър и пушихме трева. Попитай го.
-Добре, да приемем, че ти вярвам. Кой е тогава ? -попитах и всички се спогледахме.
С другите по умувахме още малко, но Мила беше цяла вечер с Кристян, след което той е отишъл да пуши с Конър, а Мила е останала сама да танцува. Никой не е видял нищо. До сутринта полицията беше разпитала всички ни. Дори нямаха заподозрян.
Мила все още не се беше събудила и полицията нямаше възможност да я разпита. Решихме всички да се приберем и да си отпочинем. Чейз си хвана такси, а аз се прибрах с лимузината.
Когато стигнах вкъщи, веднага си напълних една гореща вана и се потопих в нея. Оставих напрежението просто да избяга само. Наистина ми подейства освежаващо, но и в същото време ме накара да иска още повече да си легна. Изправих се и увих тялото си в една голяма хавлиена кърпа.
Отидох до гардеробната ми. Сложих черно бельо и нахлузих бледо синя копринена нощница отгоре. Реших преди да легна да проверя й-мейла ми и фейсбук. Имах съобщение от майка ми в пощата, което гласеше:
"Даниела, разбрах какво се е случило. Пожелавам бързо оздравяване на Мила. Пази се и скоро се прибирам от Италия.
Целувки"
Майка ми беше бизнесдама и ръководеше собствена компания. Често й се налагаше да пътува, но поне бизнеса вървеше идеално.
Камила влезе в стаята и остави поднос с плодове на шкафчето ми. Влезнах и във фейсбук, докато между временно хапвах от плодовете.
Всички бяха полудели и говореха за случая с Мила. На всякъде имаше статуси, а от долу хиляди коментари гадейки, кой е изнасилвача на Мила. Не знам как така всичко беше стигнало до ушите им.
Затворих лап-топа. Доядох плодовете, спуснах щорите и се отпуснах на голямото легло.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#57 2011-11-08 14:00:51

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Коварния свят

Давай следващата част sun


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#58 2011-11-08 19:07:01

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Коварния свят

Страхотно е ! sun


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#59 2011-11-09 13:44:09

zvezdi4kata_
Member
Registered: 2009-11-30
Posts: 9,799

Re: Коварния свят

Супер яко e! heart  heart  heart  heart

Offline

#60 2011-11-09 15:16:24

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Коварния свят

Якооо..  star  star  star


Некст........

Offline

#61 2011-11-09 15:56:34

raliinkaa
Member
Registered: 2010-11-02
Posts: 294

Re: Коварния свят

Интересно е!!! Само една забележка:
Вдигнах дясна ми ръка и му зашлевих шамар.
Мисля , че правилно е: Вдигнах дясна си ръка и му зашлевих шамар.


No girl should ever forget that she doesn`t  need anyone who doesn`t need her

Fire and Ice
Robert Frost
Fire and ice
    Some say the world will end in fire,
Some say in ice.
From what I've tasted of desire
I hold with those who favor fire.
But if it had to perish twice,
I think I know enough of hate
To say that for destruction ice
Is also great
And would suffice.

My favorite one.... heart

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook