#1 2011-11-02 20:51:13

sungirl94
Member
Registered: 2009-10-03
Posts: 47

Re: Това съм аз ;)

...Минах и през ада и през рая,след вСичко как съм оцеляла само аз си зная,,,Болеше ме,плаках,страдах,но пак се изправях и напред продължавах...живота се сменяше,от мойте хора ми отнемаше,оставах сама , но пак вървях,да бъда тва което съм никога не спрях,,,грешна и безгрешна,силна,ранима...в мен оставяше по някоя грешка не простима...гореше ме...и ми даваше хъс да продължа да се боря...Лицемерите фълшивите на земята да съборя...Тва което правя е за мене си.....въпреки всичко АЗ оставам СЕБЕ СИ


~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~
Living in perfect lie, nobody ever makes Ме cry.Dreaming with open eyes.You don’t heart, you wouldn’t think it hurt... Starring in your life.Angel, I’m trying to love you, to hate you,
To kill you, to save you !~ ( heart )

Offline

#2 2011-11-02 20:58:35

Manx
Member
Registered: 2010-05-10
Posts: 15,018

Re: Това съм аз ;)

харесва мии smile

Offline

#3 2011-11-02 21:02:07

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Това съм аз ;)

Препинателни знаци , а-у нещоо ?


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#4 2011-11-02 21:08:14

sungirl94
Member
Registered: 2009-10-03
Posts: 47

Re: Това съм аз ;)

Препинателни знаци , а-у нещоо ?

ае ся пак разбирачите  |-( като не те кефи не му търси недостатъци wink


~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~
Living in perfect lie, nobody ever makes Ме cry.Dreaming with open eyes.You don’t heart, you wouldn’t think it hurt... Starring in your life.Angel, I’m trying to love you, to hate you,
To kill you, to save you !~ ( heart )

Offline

#5 2011-11-02 21:11:09

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Това съм аз ;)

Омг.. Не съм казала , че не ми харесва.Просто ми се наби на очи липсата на препинателни знаци.А и защо си си постнала  произведението във форум , пределно ясно е , че ще има и критики,не може всичко да ти е перфектно.И съкращенията от сорта на "Тва " се използват само в разговорната форма на общуване , да вметна smile.


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#6 2011-11-02 21:19:14

wounds
Member
From: Втората звезда в дясно
Registered: 2010-10-13
Posts: 711
Website

Re: Това съм аз ;)

Хубаво е, но щеше да ми хареса повече, ако беше написано грамотно. Правописът и пунктуацията ти куцат, а това разваля удоволствието от четенето на иначе красивите ти стихове smile
Не търся недостатъци, както каза Извънземната, т'ва си е просто мнение smile


Just remember that sometimes,
the way you think about a person
isn’t the way they actually are.

Offline

#7 2011-11-02 21:23:17

sungirl94
Member
Registered: 2009-10-03
Posts: 47

Re: Това съм аз ;)

laugh ами така ми харесва,така ще си ги пиша  wink


~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~
Living in perfect lie, nobody ever makes Ме cry.Dreaming with open eyes.You don’t heart, you wouldn’t think it hurt... Starring in your life.Angel, I’m trying to love you, to hate you,
To kill you, to save you !~ ( heart )

Offline

#8 2011-11-03 06:16:47

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Това съм аз ;)

не е лошо, но трябва да радва окото, когато го четеш.. вярно е, че граматиката ти яко куца.. като не ти харесват критиките.. защо изобщо си пуснала темата? Да не си помислиш, че се заяждам, просто от много опит съм свикнала - а и ти трябва да свикнеш - да пиша грамотно. Никой не ги ще неграмотни младоци smile Хубаво, че си ти харесват, но пак си помисли дали ще ти харесат един ден когато ги отвориш отново.. след време wink


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#9 2011-11-03 06:48:04

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Това съм аз ;)

Готино е.Обаче ако е стихотворение,да го беше подредила малко.Поправи правописните грешки и ще е идеално.

П.С : Като идея,много ми харесва ! smile sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#10 2011-11-03 07:38:32

Going^Crazy
Member
From: Shumen
Registered: 2011-09-10
Posts: 128

Re: Това съм аз ;)

Аз не критикувам... Страхотно е!!!  sun  heart


По-добре да бъдеш кофти версия на себе си , отколкото бета версия на някой друг! ;]]

http://ask.fm/GabrielitaMaybe Питайте каквото и да е smile

Offline

#11 2011-11-03 07:44:45

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Това съм аз ;)

Като постваш нещо в лично творчество следващия път обърни внимание на начина, по който си го написала, пък и се научи да приемаш различното от хубавото мнение  wink .


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#12 2011-11-03 12:45:18

Brutallity
Member
From: София
Registered: 2010-03-13
Posts: 1,285

Re: Това съм аз ;)

Ми...скучно клише.

  • please-try-again.gif


All lives end. All hearts are broken. Caring is not an advantage.

---- A morbid obsession in black and white.
-- Cognac, Lilac.
-Morgenstern.

Offline

#13 2011-11-03 13:43:22

dancing_chick
Member
Registered: 2010-12-29
Posts: 34

Re: Това съм аз ;)

Ми...скучно клише.


My Facebook Page <--- Like, please ^.^

Offline

#14 2011-11-03 16:41:52

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Това съм аз ;)

НЕ ми хареса smile


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#15 2011-11-04 12:33:28

vivianandidi
Member
From: Wonderland.
Registered: 2010-10-08
Posts: 1,099

Re: Това съм аз ;)

Хора на вас нищо не ви харесва.Да има доста грешки,но тя така си го харесва.И да знам,че трябва да понася и критики,но изрази от сорта на "Ми...скучно клише" са просто  гадни.Тя ще си поправи грешките,ако иска да издава книга,стихотворение или тн.А пък ако не иска на редакторите каква им е работата? happy


Харесва ми!


Тumblr.
[img]http://prikachi.com/images/957/6122957I.gif[/img]

Offline

#16 2011-11-04 16:57:27

Brutallity
Member
From: София
Registered: 2010-03-13
Posts: 1,285

Re: Това съм аз ;)

Хора на вас нищо не ви харесва.Да има доста грешки,но тя така си го харесва.И да знам,че трябва да понася и критики,но изрази от сорта на "Ми...скучно клише" са просто  гадни.Тя ще си поправи грешките,ако иска да издава книга,стихотворение или тн.А пък ако не иска на редакторите каква им е работата? happy


Харесва ми!

'наеш колко ми пука,че са гадни ? Това мисля и ще го кажа :)Да не би някой да си пести думите,когато ме критикува мен (не говоря само за форума) ? Просто се научете,че в тоя шибан живот никой не е длъжен да се държи добре с вас.


All lives end. All hearts are broken. Caring is not an advantage.

---- A morbid obsession in black and white.
-- Cognac, Lilac.
-Morgenstern.

Offline

#17 2011-11-04 22:14:40

wounds
Member
From: Втората звезда в дясно
Registered: 2010-10-13
Posts: 711
Website

Re: Това съм аз ;)

Да, никой не е длъжен да се държи добре, но един интелигентен човек ще обоснове критиката си, всичко останало си е просто избиване на комплекси. Не ти харесва - окей, не е задължително, но поне способна ли си да кажеш кое или защо не ти допада?  wink

П.С.: vivianandidi, за мен е срамно да пишеш неграмотно на родния си език и не мога да кажа на черното бяло. Колкото до редакторите - кой ще ти редактира писмените работи по БЕЛ? А матурата? А кандидатстудентския изпит? А молбата за работа? Както някой вече спомена, никъде не обичат неграмотници, научете се да пишете правилно, за да не се излагате.  8-|


Just remember that sometimes,
the way you think about a person
isn’t the way they actually are.

Offline

#18 2011-11-04 22:42:28

Brutallity
Member
From: София
Registered: 2010-03-13
Posts: 1,285

Re: Това съм аз ;)

Аз се обосновах.Още в първия си пост.
Скучно е и темата е клише.
Какво повече ?


All lives end. All hearts are broken. Caring is not an advantage.

---- A morbid obsession in black and white.
-- Cognac, Lilac.
-Morgenstern.

Offline

#19 2011-11-04 23:45:17

sungirl94
Member
Registered: 2009-10-03
Posts: 47

Re: Това съм аз ;)

Хора на вас нищо не ви харесва.Да има доста грешки,но тя така си го харесва.И да знам,че трябва да понася и критики,но изрази от сорта на "Ми...скучно клише" са просто  гадни.Тя ще си поправи грешките,ако иска да издава книга,стихотворение или тн.А пък ако не иска на редакторите каква им е работата? happy


Харесва ми!

Хора,това че тук съм пуснала някакъв стих в който има грешки не ме прави неграмотна.Както пише тя не съм тръгнала да издавам книги,правя го за забавление.Коментарите не ме засягат,никак даже.Не се тревожете за правописа ми laugh оценките ми по български са много добри  laugh Остана да си снимам бележника и да го кача  laugh


~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~
Living in perfect lie, nobody ever makes Ме cry.Dreaming with open eyes.You don’t heart, you wouldn’t think it hurt... Starring in your life.Angel, I’m trying to love you, to hate you,
To kill you, to save you !~ ( heart )

Offline

#20 2011-11-05 01:44:53

just.do.it
Member
From: Вкъщи : ))~
Registered: 2011-10-23
Posts: 47

Re: Това съм аз ;)

Омг.. Не съм казала , че не ми харесва.Просто ми се наби на очи липсата на препинателни знаци.А и защо си си постнала  произведението във форум , пределно ясно е , че ще има и критики,не може всичко да ти е перфектно.И съкращенията от сорта на "Тва " се използват само в разговорната форма на общуване , да вметна smile.

+1  (y)


I'll do anything I could for ya .. Boy you're my only ♥

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook