#1 2011-10-22 15:22:06

lovely.words.
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 20

Re: - Cuz' this is she. -

Те чуваха стъпките й.Тънките й токчета нежно се забиваха в земята,а походката й  беше величествена ,твърда ,но и красива като на газела. Тя още от малка умело се беше научила да стъпва върху чувствата на хората.Всички изпитваха страх от нея ,но самата тя не изпитваше страх от нищо.Очите й бяха големи ,тъмно кафяви и невероятно красиви.Нейните дълги кафяви къдрици нежно се поклащаха докато ходеше ,а големите й ,сочни устни бе оформени в самодоволна усмивка. Това беше тя - Андреа Саймънс.
Всички знаеха коя е ,но само Той истински я познаваше и поради същата причина я намразваше.Той я ненавиждаше поради много причини : Сърцето й беше като лед, лицето й - винаги самодоволно ,мразеше гласът й ,походката й .. всичко свързано с нея.Брат й ,който не искаше дори да я вижда,беше цялото й семейство.Името му беше Даниел Саймънс.

Моля кажете  ми далли е хубаво и ако е ще пусна още smileheart

Offline

#2 2011-10-22 15:33:39

just_incredible
Member
From: London
Registered: 2011-01-05
Posts: 66

Re: - Cuz' this is she. -

aa next харесва ми  sun

Offline

#3 2011-10-22 15:36:23

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: - Cuz' this is she. -

Прекалено е кратко. Мисля, че си го написала много набързо и наизутено. Освен това е прекалено разбъркано, дори и за мен. Ще го следя, все пак. Нататък може да се окаже нещо по - голямо.

Offline

#4 2011-10-22 15:36:25

SweetY =] KittY
Stay Strong.
From: L.A., baby
Registered: 2010-04-08
Posts: 11,341

Re: - Cuz' this is she. -

Ами, за да се хареса, първата част трябва да я правиш по-дълга. Сега кво се разбира ?! Нищо. Някакво си момиче има смръзяващо сърце. Поне диалог да имаше..


[list=*]
[*] Never give up on
someone you can't go a day
without thinking about..
[/*]
[/list]

[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/263/263171lxlble1hnk.gif[/img]

Offline

#5 2011-10-22 15:55:19

Miriam4eTo
Member
Registered: 2010-02-15
Posts: 207

Re: - Cuz' this is she. -

KittY"] Ами, за да се хареса, първата част трябва да я правиш по-дълга. Сега кво се разбира ?! Нищо. Някакво си момиче има смръзяващо сърце. Поне диалог да имаше..

(y)

Offline

#6 2011-10-22 16:06:38

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: - Cuz' this is she. -

Ами за сега г/д ми хареса.


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#7 2011-10-22 16:24:44

lovable_smilee
Member
From: Veliko Tarnovo
Registered: 2011-09-09
Posts: 275

Re: - Cuz' this is she. -

За сега става и аз мисля да следя историята ти smile


Never Fly Faster Than Your Guardian Angel Can Fly! ~~ <33

Offline

#8 2011-10-22 16:34:17

lovely.words.
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 20

Re: - Cuz' this is she. -

благодаря smile

Offline

#9 2011-10-22 16:36:07

lovely.words.
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 20

Re: - Cuz' this is she. -

aa next харесва ми  sun

благодаря !  heart

Offline

#10 2011-10-22 16:36:37

lovely.words.
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 20

Re: - Cuz' this is she. -

За сега става и аз мисля да следя историята ти smile

мерси smile

Offline

#11 2011-10-22 16:38:40

lovely.words.
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 20

Re: - Cuz' this is she. -

KittY"] Ами, за да се хареса, първата част трябва да я правиш по-дълга. Сега кво се разбира ?! Нищо. Някакво си момиче има смръзяващо сърце. Поне диалог да имаше..

Ами за втората част се постарах повече ,просто  за първи път пиша и все още не разбирам много от това.Все пак за напред ще се старая да изглежда по-добре. Благодаря все пак за критиката smile

Offline

#12 2011-10-22 17:48:25

lovely.words.
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 20

Re: - Cuz' this is she. -

Сърцето на Андреа бе лесно ранимо ,но и много силно.Тя беше свикнала хората да я нараняват и да им отвръща със същото.Дълбоко в нея се криеше друго 24 годишно момиче - мило ,добро.. но беше претърпяла твърде много разочарования за крехката си възраст .Превърна се в егоистка ,кръвожадна за мъст.
  Тя и брат й притежаваха хотела "Grand Royal" ,наследен от баща им ,който бил починал преди много време.В една студена декемврийска сутрин Андреа се появи в хотела след 2 години отсъствие ,през които никой не знаеше къде е.Стъпките й оттекваха по коридорите на "Grand Royal" и след нея се чуваха само шушукания.Брат й я видя и тръгна към нея ,двамата застанаха един срещу друг и той каза :
-Виж ти ,кой е тук.Не мога да повярвам ,че те виждам.Съвсем забравих ,че имам сестра и да ти кажа ,чувството ми харесва. - Усмихна се лукаво той.
Андреа го огледа от глава до пети и му отвърна :
- Все същият си.Не си се променил и си мисля ,че сега би трябвало да се наливаш в някой бар или да си попаднал в клиника за наркомани.За жалост не си,но се надявам скоро и това да стане.
Даниел се приближи до нея и й прошепна:
-Явно не съм се оттървал от теб ,кучка такава.Както казваш ти -скоро и това ще стане!
Андреа го блъсна ,удари му шамар и отвърна:
-Никога няма да забравя какво ми причинихте ,знай винаги ще  помня и ще си отмъстя ,ще съжаляваш ,че си ме наранявал през всичките тези години,Обещавам !
Даниел тръгна ядосан към изхода на хотела без да се връща назад.
Андреа тръгна към бара на хотела ,за да се срещне със "най-добрата си приятелка" Никол Лейтън ,чиито баща е много добър приятел с нейния баща. Когато Андреа се приближи ,хвана Никол за косата и я издърпа от стола.Нейната "Най-добра приятелка" получи токова силен шамар ,че се приземи на земята.

Offline

#13 2011-10-23 07:06:39

cookiexx
Member
Registered: 2011-09-25
Posts: 138

Re: - Cuz' this is she. -

Некстт sun


~ The Vampire Diaries ~ heart

Offline

#14 2011-10-23 13:29:07

lovely.words.
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 20

Re: - Cuz' this is she. -

Надявам се да ви хареса.:)


-Ти луда ли си ? какво ти става глупачка такава ? - изкрещя Никол.
- не ти си лудата ,Ти и брат ми искате да ме съсипете! Знам какво сте направили и ще си платите.Ти си една тъпа кучка ,която не си знае мястото ,но скоро аз ще ти помогна да си го намериш! - Усмихна се Андреа.
- Помни ,че мога да ти взема всичко ,миличка ,всичко. Взех брат ти,гаджето ти ,а скоро и правата ти над хотела ,така ,че внимавай какво правиш ,защото ще ти се върне скъпо. - Каза Никол и си тръгна ядосана от хотела.
Андреа седна на бара и поръча на бармана едно голямо уиски.След това извади телефона си ,набра някакъв номер и не след дълго се чу свободен сигнал.
- Кой е? -каза човекът на телефона.
- Май лесно забравяш стари приятели..
- Андреа ти ли си ?
- Разбира се че съм аз,имам работа за теб.-каза тихо тя.
- Колко пъти съм ти казвал да не се обавдаш на този номер ,подслушват телефона ми .. след малко ще ти се обадя от друго място.- Отговори мъжът и затвори.
Андреа стоя 5 минути на бара ,набързо си изпи уискито и тръгна към тоалетната.Тя влезе вътре ,увери се ,че няма никого и се затвори в една от кабините.След това извади едно пликче ,чието съдържание изсипа върху тоалетната чиния ,извади и една банкнота от 100 долара ,която нави и започна да шмърка.
Андреа Саймънс не се гордееше с това ,което прави ,и наричаше брат си наркоман.Но на нея й трябваше нещо ,което да я успокои ,нещо ,което да й помогне.И това бе единствената й подкрепа.След като по толаетната чиния нямаше нито следа от бял прах ,тя се изправи ,прибра пакетчето в чантата си и реши да се прибира.Андреа излезе пред хотла и си хвана едно такси.Когато се прибра в просторната си къща,в която живееше съвсем сама ,чу телефона си да звъни.Когато на дисплея се изписа името Лорън Робъртс.Тя се усмихна и вдигна телефона.
-Все пак се обади.
-Каква работа имаш за мен?-каза мъжът
-Утре ела в 10:10 до кафенето на 8ма улица и ще разбереш.-След ,което тя затвори телефона,остави го на леглото ,съблече се и влезе във ваната. heart

Offline

#15 2011-10-23 13:58:34

miss_vampire
Member
From: ^ ^ София ^ ^ :))
Registered: 2011-10-03
Posts: 5,295

Re: - Cuz' this is she. -

И първата и втората част много ми харесаха.  inlove


[list=*]
[*]The only way to get rid
of temptation is to yield to it..
[/*]
[/list]

Offline

#16 2011-10-23 14:07:11

lovely.words.
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 20

Re: - Cuz' this is she. -

И първата и втората част много ми харесаха.  inlove

  благодаряя ! sun

Offline

#17 2011-10-23 15:23:49

cookiexx
Member
Registered: 2011-09-25
Posts: 138

Re: - Cuz' this is she. -

Некссстт sun


~ The Vampire Diaries ~ heart

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook