#1 2011-06-06 14:09:44

Paparak_bg
Изгонен(а)
Registered: 2010-11-19
Posts: 11

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Здравейте имам проблем с качването на статии относно Крис Димов, всяка една статия се трие. Ние работим за него, и няма никаква логика да триете публикациите за него.
Един, два пъти окей, но всяка статия да се трие и да не допускате да качаваме статии за други публични личности е непростимо.
Това със статиите го считаме като дискриминация, за което съответно може да осъдим собственика на сайта.
Искаме до 24 часа да се оправят проблемите със статиите, и да се спре да се трият статии. smile
Лек ден.

Искрен Димитров
ПР- агент


FDSA

Offline

#2 2011-06-06 14:13:05

Paparak_bg
Изгонен(а)
Registered: 2010-11-19
Posts: 11

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

И още нещо искаме да допълним към горната ни статия.
Освен че теми който се отнасят за Крис, не се качват никакви други публикации от този профил от който Ви пишем.
smile


FDSA

Offline

#3 2011-06-06 14:13:25

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Тоя даже не го знам къв е!Що за известна личност ще е след като не съм го чувала през живота си?Никой не го вълнува Крис Димов..Пък ти ако си ПР, аз съм трамвай.. laugh  rofl


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2011-06-06 14:16:04

Sweet Revenge
Swallow Bitch
From: Ibiza.
Registered: 2011-03-12
Posts: 34,430

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Земете се гръмнете.
Сайта не Ви е signal.bg или нещо от сорта, а и щом статията я няма, значи си има причини за това. smile
Лек ден! smile


Красотата е проблем за жените в два случая - когато не притежават красота и когато не притежават нищо друго освен красота..

Offline

#5 2011-06-06 14:18:04

Paparak_bg
Изгонен(а)
Registered: 2010-11-19
Posts: 11

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Сайта Ви има раздел в който можете да се пускат публикации от обикновени потребители, що за раздел е това като се трият статии??
А до колкото дали аз съм ПР, ми пише в дипломата.


FDSA

Offline

#6 2011-06-06 14:19:11

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Шш  , тоя е фейс звезвда , как мое да не знаете кой  е , ве оу !?  surprised  surprised 
Т'ва е тиийн сайт и тоя изобщо не е извествен , ама айде, т'ва че той се изживява тако такъв , нас к'во ни боли !  rofl  rofl  rofl


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#7 2011-06-06 14:23:18

Sweet Revenge
Swallow Bitch
From: Ibiza.
Registered: 2011-03-12
Posts: 34,430

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Сайта Ви има раздел в който можете да се пускат публикации от обикновени потребители, що за раздел е това като се трият статии??
А до колкото дали аз съм ПР, ми пише в дипломата.


Земи си покажи дипломата и ни съди всичките.. rofl
Щом се трият статиите, значи има причина. smile ( казвам ти го за 4894 път и не ме боли къв' си и от къде nod )


Красотата е проблем за жените в два случая - когато не притежават красота и когато не притежават нищо друго освен красота..

Offline

#8 2011-06-06 14:25:49

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Човек,просто нас не ни засяга,кой е той ...  |-(

Offline

#9 2011-06-06 14:27:42

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Сайта Ви има раздел в който можете да се пускат публикации от обикновени потребители, що за раздел е това като се трият статии??
А до колкото дали аз съм ПР, ми пише в дипломата.


Земи си покажи дипломата и ни съди всичките.. rofl
Щом се трият статиите, значи има причина. smile ( казвам ти го за 4894 път и не ме боли къв' си и от къде nod )

А така момиче! laugh


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#10 2011-06-06 14:30:33

shushi_10
Member
From: Los Angeles
Registered: 2010-12-11
Posts: 5,240

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Айде, заминавай да си пускаш ДРУГАДЕ статиите.
Както каза Sweet Revenge, дипломите, естествено ако имаш такива.(nod)  laugh (wave)


[img]http://prikachi.com/images/192/3623192f.gif[/img]
[list=*]
[*]yoo_97 :3[/*]
[/list]

Offline

#11 2011-06-06 14:35:47

Paparak_bg
Изгонен(а)
Registered: 2010-11-19
Posts: 11

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Явно в този сайт освен хора от простолюдието, други няма.
От името на Крис Димов и от мен Искрен Димитров искаме да Ви кажем следните неща.

След като си мислите че има защо да се трият статиите в сайта, то значи има и защо да Ви закрием сайта. След като дискриминацията в този сайт е по-голяма от колкото в другите, то тогава може и ние да Ви плюем в други сайтове.
След като не сме получили нито един отговор в който да се обясни подробно как стоят нещата в сайта, то ние ще си го намерим сами. След като администраторите на сайта седят и гледат как и защо да премахнат статия за Крис Димов , то ние ще гледаме как да премахнеме сайта Ви.

Виждаме че нито собственика на сайта, нито администраторите са оставили някакъв телефонен номер чрез който ние да можем да се свържем с тях. Това което се вижда е че сайта е направен от хора криещи се зад компютъра и ги е страх да излезнат на яве техните лица и лични телефони номера, или поне номерата на офиса (ако имате такъв).
Повечето от вас даже няма да си направят друда да прочетат това съобщение, но дано хората за който е съобщението да отделят поне 2 минути да го прочетат.

Когато се регистрах в този сайт си мислех че ще бъде доста приятно да пускам теми за хората който работя, но явно съм мислил грешно. Освен чиста дискриминация и обиди от страна на уважаемите администратори друго нищо не видях, и сигурно няма да видя.
Е да това е България, но в тази държава си има закони, закони за сайтовете, закони за деца и много други.  Но тези закони трябва да се спазват, а ние какво правим? само дискриминация.

Както казах няколко пъти няма да оставим това нещо да продължава, и в най-скоро време ще осъдим сайта ви, спокойно ако не е за дискриминация то ще е за нещо друго.
Очаквайте също обаждането на адвокатите на Крис Димов, и ще Ви разеснят как стоят нещата, и какво трябва да се прави в един сайт.


FDSA

Offline

#12 2011-06-06 14:42:15

Sweet Revenge
Swallow Bitch
From: Ibiza.
Registered: 2011-03-12
Posts: 34,430

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Хих..
С твоята дискриминация и твоя Крис Димов..
Къ'в е то'я? Азис?!
Пфф, телефонни номера - другия път. Не че видях, къде администратора те обижда, де, ама..Пфф, много сте зле..
Пич, наред ли си? rofl


Красотата е проблем за жените в два случая - когато не притежават красота и когато не притежават нищо друго освен красота..

Offline

#13 2011-06-06 14:46:46

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Аве , брат  , ти добре ли си . Говоря сериозно .
На т'ва ли му викаш дискриминация - тоя да не е от ромски произход ,  да не е гей , че да го дискриминираме ?
Айде кефи се на слънцето - http://kaprizen.com/?p=article&id=2910 !  |-(


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#14 2011-06-06 14:47:38

ketty_cat
Member
From: ~y0ur dreams~
Registered: 2010-12-03
Posts: 367

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Явно в този сайт освен хора от простолюдието, други няма.
От името на Крис Димов и от мен Искрен Димитров искаме да Ви кажем следните неща.

След като си мислите че има защо да се трият статиите в сайта, то значи има и защо да Ви закрием сайта. След като дискриминацията в този сайт е по-голяма от колкото в другите, то тогава може и ние да Ви плюем в други сайтове.
След като не сме получили нито един отговор в който да се обясни подробно как стоят нещата в сайта, то ние ще си го намерим сами. След като администраторите на сайта седят и гледат как и защо да премахнат статия за Крис Димов , то ние ще гледаме как да премахнеме сайта Ви.

Виждаме че нито собственика на сайта, нито администраторите са оставили някакъв телефонен номер чрез който ние да можем да се свържем с тях. Това което се вижда е че сайта е направен от хора криещи се зад компютъра и ги е страх да излезнат на яве техните лица и лични телефони номера, или поне номерата на офиса (ако имате такъв).
Повечето от вас даже няма да си направят друда да прочетат това съобщение, но дано хората за който е съобщението да отделят поне 2 минути да го прочетат.

Когато се регистрах в този сайт си мислех че ще бъде доста приятно да пускам теми за хората който работя, но явно съм мислил грешно. Освен чиста дискриминация и обиди от страна на уважаемите администратори друго нищо не видях, и сигурно няма да видя.
Е да това е България, но в тази държава си има закони, закони за сайтовете, закони за деца и много други.  Но тези закони трябва да се спазват, а ние какво правим? само дискриминация.

Както казах няколко пъти няма да оставим това нещо да продължава, и в най-скоро време ще осъдим сайта ви, спокойно ако не е за дискриминация то ще е за нещо друго.
Очаквайте също обаждането на адвокатите на Крис Димов, и ще Ви разеснят как стоят нещата, и какво трябва да се прави в един сайт.


Какъвто и да си,защо точно  с теб и твоя скъп "Крис" се занимаваме.Мислиш ли,че всички модератори,администратори и тем подобни са си направили събрание за да ви трият работите laugh Отиди да досаждаш на други...не знам кой си не искам и да знам


[img]http://img33.glitterfy.com/11141/glitterfy1124713T120D31.gif[/img]Нов собственик

Offline

#15 2011-06-06 14:53:19

ketty_cat
Member
From: ~y0ur dreams~
Registered: 2010-12-03
Posts: 367

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

И междудругото..сега сеедно да каже,че няма собствен ранг само защото работи за Крис Димов и това е била дискриминация  laugh


[img]http://img33.glitterfy.com/11141/glitterfy1124713T120D31.gif[/img]Нов собственик

Offline

#16 2011-06-06 15:07:33

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Явно в този сайт освен хора от простолюдието, други няма.
От името на Крис Димов и от мен Искрен Димитров искаме да Ви кажем следните неща.

След като си мислите че има защо да се трият статиите в сайта, то значи има и защо да Ви закрием сайта. След като дискриминацията в този сайт е по-голяма от колкото в другите, то тогава може и ние да Ви плюем в други сайтове.
След като не сме получили нито един отговор в който да се обясни подробно как стоят нещата в сайта, то ние ще си го намерим сами. След като администраторите на сайта седят и гледат как и защо да премахнат статия за Крис Димов , то ние ще гледаме как да премахнеме сайта Ви.

Виждаме че нито собственика на сайта, нито администраторите са оставили някакъв телефонен номер чрез който ние да можем да се свържем с тях. Това което се вижда е че сайта е направен от хора криещи се зад компютъра и ги е страх да излезнат на яве техните лица и лични телефони номера, или поне номерата на офиса (ако имате такъв).
Повечето от вас даже няма да си направят друда да прочетат това съобщение, но дано хората за който е съобщението да отделят поне 2 минути да го прочетат.

Когато се регистрах в този сайт си мислех че ще бъде доста приятно да пускам теми за хората който работя, но явно съм мислил грешно. Освен чиста дискриминация и обиди от страна на уважаемите администратори друго нищо не видях, и сигурно няма да видя.
Е да това е България, но в тази държава си има закони, закони за сайтовете, закони за деца и много други.  Но тези закони трябва да се спазват, а ние какво правим? само дискриминация.

Както казах няколко пъти няма да оставим това нещо да продължава, и в най-скоро време ще осъдим сайта ви, спокойно ако не е за дискриминация то ще е за нещо друго.
Очаквайте също обаждането на адвокатите на Крис Димов, и ще Ви разеснят как стоят нещата, и какво трябва да се прави в един сайт.

Така,ще ти го кажа направо,ние не дискриминираме никой,просто статийте в сайта се пишат за известни личности,а като и ти самият разбра,никой си няма напредстава кой е Крис Димов. Мойте уважения,но нямате право да съдите сайта,само защото Крисчо не е известен. Все едно аз да пусна статия за себе си, и да очаквам тя да се публикува.Това няма как да стане,защото,никои няма да го вълнува примерно аз кво правя по простата причина,че не съм известна,същото е и с Крисчо. Разберете,той няма фенове в този сайт ...  |-(  Никой не иска,да чете статия за някой който дори не познава!Заплахите и обидите не са начин да контактувате...когато се научите да се изразявате,тогава пишете !

Offline

#17 2011-06-06 15:37:50

kingsize_ofanziva
kingsize
From: Някъде там
Registered: 2009-03-09
Posts: 5,677
Website

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Ще помоля всички да спрете да пишете

Първо-статии за Крис Димов е имало,очевидно-щом са били изтрити-явно са се повторили. Не е умишлено.
Второ-би трябвало като сте ПР , да знаете,че когато има проблем от подобна важност на основа дискриминация-би трябвало да се обърнете директно към Администратора на сайта с лично съобшение,за да разберете причините,а не да предизвиквате негативни емоции и реакции от страна на потребителите.
Трето-аз лично съм била свидетел на статия в този сайт със заглавие: "К. Димов с охрана" и подобен тип съдържание.
Четвърто- ето тема,която очевидно не е изтрита,а става въпрос за него http://kaprizen.com/forums/viewtopic.ph … ht=#898611 -на какво основание твърдите,че е налице дискриминация и от какъв тип е тя ?! Статията,която е била изтрита,явно се е повторила с друга !
Не мисля,че ако се получи оплакване, КЗД няма да провери достовереността на твърдението Ви,което напълно се оборва от темата за К.Димов,в която Вие лично сте писал и сте дал информация за дейността на въпросния и си позволявате да пишете от негово име.

(exclaim)


Я, едно ангелче с крилца още мърда...ПРАС и то
умря...хахаха...

  star
Да ви имам мониторно , процесорната , клавиатурно , мишкова , скайп любов !!

Offline

#18 2011-06-06 15:48:29

xXx_yOur_gurL_xXx
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-12-31
Posts: 2,034

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Пф .. егати злобата разбираш ли ..


http://ask.fm/JDxahax
[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7k4mjzP441rxijbio1_400.gif[/img]

Offline

#19 2011-06-06 16:42:07

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Човек,просто нас не ни засяга кой е той ...  |-(

Точно.
И най - малкото е,че в правилника на сайта е посочено,че РЕКЛАМАТА Е ЗАБРАНЕНА  smile


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#20 2011-06-06 17:05:38

sunshein_girl
Member
Registered: 2010-05-09
Posts: 278

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Абе хора, не искам да ставам груба или да обидя тоя Крис Димов ли е къв е де да го знам puke ама това е сайт за снимки и развлечения (така да се каже), а не за спамове от страна на ПР - то на ''звездата'' Крис Димов |-( . И след като Админа и Модераторите са сметнали за необходимо да се трият публикациите за тоя, явно има защо nod, защото той просто нас не ни интересува |-). Т'ва, че се изживява като ''звезда'' във Facebook не значи, че е ''звезда'' и в истинския живот wink. След като не сме чували за него по ТV или някой друг вид медия няма за какво да се дървите и оплаквате, и да заплашвате собственика на сайта, че ще го давате под съд angry . Извинявам се за грубият израз, но просто трябва да го кажа НАС НИ МНОГО БОЛИ К*РА ЗА ТОВА ЗА ТОЯ КРИС ДИМОВ И СПРЕТЕ ДА СПАМИТЕ И ДА ЗАПЛАШВАТЕ, ЗАЩОТО ВЕЧЕ СТАВАТЕ ДОСАДНИ, НАХАЛНИ, НАГЛИ И НАЙ-ВЕЧЕ ЖАЛКИИИ  wait  (exclaim)


I amm fuuckiinng perrfektt..{{hh}}..<33 hug *.* 
[img]http://text.glitter-graphics.net/tpurp/l.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/tpurp/o.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/tpurp/f.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/tpurp/f.gif[/img] heart
http://www.vbox7.com/groups/737fb98d20af
http://www.vbox7.com/user:xxbabyfacexx

Offline

#21 2011-06-06 17:14:09

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Е не!  Нито ни пука кой е той, нито някога ще ни заинтересува. И не се излагай с тая твоя диплома, че ме караш да се смея!.


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#22 2011-06-06 17:22:35

kingsize_ofanziva
kingsize
From: Някъде там
Registered: 2009-03-09
Posts: 5,677
Website

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Стига с коментарите !!!

Мисля,че поне вие можете да четете !


Я, едно ангелче с крилца още мърда...ПРАС и то
умря...хахаха...

  star
Да ви имам мониторно , процесорната , клавиатурно , мишкова , скайп любов !!

Offline

#23 2011-06-06 19:57:45

admin
Администратор
Registered: 2008-06-15
Posts: 770

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Един момент само ... да, преместих си го отдясно, телефона имам предвид (пояснявам, че да не ме съдиш и за това).

Дискриминация?! Аз ще те съдя за пусната тема в грешния раздел. Екшън да има! Аман!


Пиша дълги и трудноразбираеми изречения!
Извинявам се! blushchuckle

Offline

#24 2011-10-21 15:59:41

nekwa_
Member
From: Асеновграdd
Registered: 2011-02-10
Posts: 491

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Изкам да кача статия ,но нещо не става ..

РАзмера на снимката е нормален .. но след като натисна "ИЗПРАТИ"
и ми пише " Статията ви не бе публикувана! Моля, свържете се с администратор, за да отстрани проблема." Отр доста време ми изписва така .. Възможно ли е да е и от мен проблема .. ;д

Offline

#25 2011-10-21 17:09:42

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Имаме проблем с качаването на статии.

Изкам да кача статия ,но нещо не става ..

РАзмера на снимката е нормален .. но след като натисна "ИЗПРАТИ"
и ми пише " Статията ви не бе публикувана! Моля, свържете се с администратор, за да отстрани проблема." Отр доста време ми изписва така .. Възможно ли е да е и от мен проблема .. ;д

Тази тема не е мястото, където да питаш, не мислиш ли ?


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook