#1 2011-10-07 12:38:46

TheZuzkaaa
Member
Registered: 2011-01-24
Posts: 40

Re: Coldness in your veins

съжалявам за допуснатите грешки просто не съм редактирала главата



Слънцето изгря. С първите лъчи на новия ден излезнаха учениците от къщите си и тръгнаха с нетърпение към училище.  Първия учебен ден е и всички са развълнувани, защото нямаха търпение да се видят с приятелите си и да им разкажат за преживяванията си. Освен вечно игнорираната Алекс.
Тя бе единствената в града която не беше развълнувана от първия учебен ден. Дали за това ,че няма приятели и изобщо познати в този град.
В класа си бе само от средата на миналата учебна година и имаше само две момичета които я помнеха като „ Откачалката която никой не познава”. Със сигурност не я харесваха кой знае колко.
Алекс отиде на училище с училищния автобус и слушаше на mp3-ката си любимата си група Big Bang. Когато пристигна слезe от автобуса  и тръгна към кабинета по Биология. Докато вървеше едно високо момче с черна коса и зелени очи се блъсна в Алекс. Тя падна на земята и учебниците и се разпръснаха около нея.
Момчето задъхано клекна и събра набързо учебниците и  ги подаде на Алекс която бе разсеяна от красотата му.
-    Извинявай че те бутнах, не те видях. – Каза красивото момче.
Докато се осъзнае какво става Алекс седеше и го гледаше като хипнотизирана,
преди да каже нещо момчето стана и се забяга по коридора.
Тя стана от земята и продължи към кабинета по Биология.
Влезна в стаята и се настани на един от последните чинове.Огледа се за нови ученици. За нейно щастие нямаше такива, не че щяха да и обърнат внимание, но според нея сигурно нямаше да я харесат.
Учителя влезна в час и започна да преподава урока. А Алекс не спираше да мисли за хубавото момче което я блъсна в коридора.
На вратата на кабинета се почука и влезна същото момче за което Алекс си мислеше.
-    Извинете за закъснението г-н Колинс. – Гласът му бе спокоен.
-    Влез и повече да не се повтаря. – Каза строго г-на.
Момчето остави нещата си на чина до Алекс. И преди да седне господина го извика.
-    Ученици това е новия ви съученик  Майкъл Монгомъри.
Всички момичета в кабинета започнаха да шепнат за него. Тогава Алекс разбра ,че шанса да се сприятели с него е нищожен. Сега всяко момиче щеше да му се натиска. Всички бяха надути кучки.
Майкъл се настани удобно на чина и се загледа в Алекс.
Слаба с големи гърди, дълга къдрава черна коса, тъмно кафяви очи. Облечена с черни  и сиви дрехи , кецове ,прилепнали черни панталони и широка плетена блуза.Със сигурност беше различна от другите момичета които се бяха наконтили се едно ще ходят на бал.
-Какво ме гледаш?Не си виждал момиче досега ли?-попита Алекс уж ядосано, че я зяпа. Но всъшност и беше приятно да я гледа някой красавец.
-Уоу съжалявам не знаех ,че не обичаш да те гледат и да се любуват на красотата ти.Няма да те гледам ако ми кажеш как се казваш.-заинтригувано зачака момчето.
-Александра на кратко Алекс.-каза тя като си заби погледа в тетрадката и си мислеше какво да прави.За първи път момче да я заговори и да не я обиди, че е различна
-Не си като другите тук.Изглеждаш ...по различна ,по истинска.
-Какви ги дрънкаш?-попита Алекс учудено и повдигна вежда.
-Ами правя ти комплименти.И това ли не може да правя.
-Оффф все тая ...сега се опитвам да чуя новия урок ... така ,че позволявам ти да си затвориш устата.
„Това момиче е наистина различно.Ако бях го казал това на някое от другите момичета вече да съм ги вкарал в леглото ,но тази наистина ще ме озори.”-помисли си Майкъл и започна да мисли тактики за да я вкара в леглото.
Звънеца би и Алекс тръгна към залата за плуване...трябваше да тренира за скарошното състезание нищо ,че току що започна училище.
-Така момичета на 3 и скачате.1...2...3
Алекс скочи в басейна и усети допира студената вода... как тялото и се плъзга по водата се едно се носи като перо по течението на река.Във водата се чувстваше защитена от света около нея...плуването беше нейния живот.
Когато излезе от водата изчака и другите да излезнат за да чуе резултата.
-Е момичета ще започна с най добрия резултат и той както винаги е на Алекс 0:35 секунди и след това е Тейлър с 0:48 и останалите сте над 0: 50 секунди.Утре няма да ви пусна докато не паднете под 0:50 сек..
Алекс се оправи и тръгна към следващия си час.И се надяваше Майкъл да е в класа и па история...
   


Бори се за целите си и се опитай да мечтаеш по-често! Бъди силен! Бъди непобедим!И ако животът те мачка – мачкай го и ти!

Offline

#2 2011-10-07 12:43:48

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Coldness in your veins

Емм, бива.


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#3 2011-10-07 12:47:51

SweetY =] KittY
Stay Strong.
From: L.A., baby
Registered: 2010-04-08
Posts: 11,341

Re: Coldness in your veins

Емм, бива.


[list=*]
[*] Never give up on
someone you can't go a day
without thinking about..
[/*]
[/list]

[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/263/263171lxlble1hnk.gif[/img]

Offline

#4 2011-10-07 12:58:19

D i f f e r e n t
Member
From: My worLd..
Registered: 2011-09-08
Posts: 383

Re: Coldness in your veins

Кефи  star пусни некстт wasntme


[img]http://i39.tinypic.com/5ogtgk.gif[/img]
Tres metros sobre el cielo

Offline

#5 2011-10-07 13:13:56

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Coldness in your veins

Стана ми интересно,ако мoже пусни следваща част.


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#6 2011-10-07 13:51:50

lovexkiller
Member
From: Sofia =))
Registered: 2011-09-17
Posts: 83

Re: Coldness in your veins

KittY"]

Емм, бива.


През целия си живот съм се страхувала да не изгубя хората ,които обичам.., но понякога се чудя има ли някой, който се страхува да не изгуби мен ?!

Offline

#7 2011-10-07 13:54:51

TheZuzkaaa
Member
Registered: 2011-01-24
Posts: 40

Re: Coldness in your veins

*в стаята по история*
Естествено желанието и се сбъдна и той влезна в кабинета.
-Отново се срещаме.- каза той и седна до нея.
-Пак ли до мен ще сядаш?
-А има ли проблем? Да не би да съм седнал на някой на мястото?
-Не просто не съм свикнала да седят до мен и затова питам.-каза Алекс и пусна една лека усмивка.
-С какво обичаш да се занимаваш?- попита я той и я се обърна към нея.
-Плуването е моя живот.-каза Алекс и започна да си драска на тетрадката.
-Обичаш водата.Аз обичам хубавата музика която те кара да разпускаш.
-Да това е второто нещо което най много обичам... музиката.Много неща обичам
,но и много неща не обичам.
Учителя влезна в час и започна да преподава новия урок.През този час и двамата не говориха за нищо друго освен за историята.И двамата бяха достатъчно добри в предмета,че почти преподадоха целия урок.
-    Е беше хубав час.Какъв е следващия ти?-попита Майкъл
-    Ами имам Английски.Ти?-попита Алекс като си мислеше ,че няма да има този път късмета да е с него.
-    И аз. – очудено каза той –Мисля че програмата ни е еднаква.
Ами в такъв случай към кабинета по Английски.
Часа започна...
-Какво е това?- попита любопитна момчето.
-Това ми е тетрадката в която пиша разни глупости.
-Я може ли да я видя?-Майкъл взе тетрадката и започна да я разгръща.
-Ей не може да я гледаш върни ми я. – ядосано каза Алекс и тръгна да си я взима ,но той не и я даде.
- За мъката говорех.
Помниш ли?
За болката от самотата.
За изгаснали звезди,
за нощта и тишината.
А ти...
- Върни ми я.-извика алекс и си я взе.
-Ама и стихове ли пишеш?Ти си истински талант.-каза и той и я погали по главата.
-Спри да ме галиш не сме чак толкова близки.-прошепна му тя макар и се искаше да не спира.
-Удивителна си... имам чувството ,че с поглед ще ме изгориш.Такава неземна красота.Ти си ми реалност.Ти си нежна ласка ,ти си топлина.
-Уоу...голам си романтик още няма и 4 часа от както се познаваме и вече ме охажваш.


Бори се за целите си и се опитай да мечтаеш по-често! Бъди силен! Бъди непобедим!И ако животът те мачка – мачкай го и ти!

Offline

#8 2011-10-07 14:10:55

just meee
Member
From: Велико Търново.
Registered: 2010-02-21
Posts: 11,068

Re: Coldness in your veins

Не ми харесва.

Offline

#9 2011-10-07 14:53:24

dream_99
Member
From: { { Sofia } }
Registered: 2011-09-25
Posts: 1,321

Re: Coldness in your veins

Не ми харесва.



______________________________________________
Трябва да си търпелив, любовта не винаги е идеална,
тя си е просто ЛЮБОВ ...  heart  heart  heart  heart  heart  heart
3889168k.gif
"The Vampire Diaries"  heart


[list=*]
[*][img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lwbb0cqIdj1qdi1fko1_250.gif[/img],[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_lwbb0cqIdj1qdi1fko4_250.gif[/img][/*]
[/list]

Offline

#10 2011-10-07 14:56:19

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Coldness in your veins

Некст


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#11 2011-10-07 16:31:48

Alexs_wee
Member
From: HuManoId cItY, Германия
Registered: 2011-09-10
Posts: 646

Re: Coldness in your veins

господи историятата ти е страхотна нехт :p


[img]http://prikachi.com/images/810/4626810I.gif[/img]

Offline

#12 2011-10-07 17:56:57

DreamsS
Member
From: ~Tokyo, Japan~
Registered: 2011-09-08
Posts: 36

Re: Coldness in your veins

Нееекст!!! : )))


[img]http://prikachi.com/images/386/4364386F.gif[/img]

Love overcomes hate.
Love has no color.
Love has no orientation.
All is love.
       ~ Adam Lambert~

Offline

#13 2011-10-07 21:27:26

TheZuzkaaa
Member
Registered: 2011-01-24
Posts: 40

Re: Coldness in your veins

*обедната почивка*
-Аз имам малко работа сега така че ще се видим по-късно.-каза Майкъл и тръгна на някъде.
Алекс остана сама както винаги да обядва.
-Охо от колко време не съм те виждала.-женски глас прошепна в ухото и.
-Ашли..какво искаш?-попита Алекс и се обърна към нея.
-Ами реших да видя как си ...нещо ново...като например приятели?Ох извинявай забравих,че такива няма и най вероятно няма да има.
-Не е твоя работа да ми се месиш в живота.
-Ох че си груба ...хахаха хайде да ти е сладък буламача.-разсмя се Ашли и с  важна походка тръгна да обикаля наоколо.
„Кучка” помисли си Алекс и започна да яде.
-Коя беше тя? – попита Майкъл който се появи от нищото.
-Има ли значение? Да тръгваме към стаята.
-Ааа ти познаваш ли изобщо някой от училището освен тази дето беше до теб.
-Никой не познавам ,а и и те не искат да ме познават...така че сме квит.-каза Алекс и му се усмихна.
-Преди малко едни момичета ме поканиха на купон и ми казаха да взема някой със себе си ....и реших да те поканя да дойдеш с мен.
-Ооо не аз не обичам купоните.-поклати глава влезна в стаята.
-Е нали ще си с мен какво толкова...?-усмихна и се той и се подпря на чина и.
-Ох добре но ако не ми хареса си тръгвам.Ясно?
-Ясно?-усмихна се той и я прегърна силно.-Имам чувството ,че те познавам цял живот.
-Ахаа...а кога ще е този купон?-попита заинтригувано чернокоската.
-След даскало в къщата на някаква Ашли или нещо такова.
-КАКВО?Няма да дойда.
-Току що ми обеща и ще дойдеш.Моляя те ,а и не познавам никой и нищо тук.
-Ох добре ама само защото знам ,че наистина е гадно да не познаваш никой.А сега ще избягам от часовете за да се оправя.Ето ти адреса ми и ела да ме вземеш като свършиш и се оправиш.-каза набързо тя ,като надраска адреса на една хартийка и се затича да излиза преди да е дошъл учителя.
*19:00 часа*
Майкъл звънна на вратата на Алекс и изчака докато не му отвори.
-Боже невероятна си.-каза момчето като я огледа от главата до петите.Тя беше с черна спортно елегантна рокля и с високи токчета.-Сигурно си излезнала от някое списание.
-Хах... де да бях от списание.Да тръгваме.-каза Алекс и посочи посоката в която се намира купона.
-Знаеш ли ,че с никой не съм се зближавал толкова много с някой за един ден.
-А знаеш ли ,че от както дойдох тук никой не ме харесва.Защото слушам корейска музика ,а не американска.Защото се обличам по различен начин.Защото обичам да казвам всичко в очите на хората и още много други неща ,за които не ми се говори.Това е къщата.
-Уоу грамадна е.-ахна Майкъл и хвана Алекс за ръка и влезнаха вътре.


Бори се за целите си и се опитай да мечтаеш по-често! Бъди силен! Бъди непобедим!И ако животът те мачка – мачкай го и ти!

Offline

#14 2011-10-07 21:48:13

miss_hot
Member
From: New York, Manhattan
Registered: 2011-01-01
Posts: 714

Re: Coldness in your veins

Хареса ми горе долу, но нещо с тези големи букви дето ги правиш... Иначе бива си я историйката, гепи ме хаха


[img]http://i44.tinypic.com/68evfa.jpg[/img]

Offline

#15 2011-10-08 09:34:23

cookiexx
Member
Registered: 2011-09-25
Posts: 138

Re: Coldness in your veins

Хареса ми  sun Давай некст smile


~ The Vampire Diaries ~ heart

Offline

#16 2011-10-08 10:20:24

TheZuzkaaa
Member
Registered: 2011-01-24
Posts: 40

Re: Coldness in your veins

-Боже мой ...все едно съм в имението на плейбой! –всички имат възможно най-малко дрехи колкото да не са голи.-Имам чувството ,че в 12:00 ще започне масова оргия.
-Ами близо си..хах.Да си вземем нещо за пиене?-попита Майкъл и тръгна към алкохола.
Алекс седеше посредата на стаята и не знаеше какво да прави.По едно време усети някакви мъжки ръце да се овиват около кръста и и бавно да слизат на долу.И докато се усети тя вече го беше хванала за врата и го опря в стената.
-Само да си го направил още 1 път и ще няма да се познаеш в огледалото.Ясно ли е?-злобно му  го каза в лицето.
-Добре ,добре исках само танц.-каза странния тип и изчезна в тълпата.
Появи се Майкъл с две чаши с някави коктейли.
-Ммм изглежда вкусен.Дай да го опитам.-щастливо се извика чернокоската.
-Ти какво правиш тук не съм те канила.-извика се Ашли още щом я видя.Хвана Алекс под ръка и я изведе на двора.-Казвай какво правиш тук?
-Ами ...  дойдох с новото момче за да му покажа къде живееш.
-Ами това не означава ,че си поканена сега ще си получиш  купона.-злобно изсъска Ашли и взе градинската пръскачка и започна да я пръска –Нали обичаш водата ето ти малко да се освежиш.-подигравателно и се изсмя русата кучка.
Алекс стана чисто мокра и с размазан грим.Единствено на нея не смееше да се опълчи ,а я оставяше някаква блондинка да я мачка.
Всички седяха и се смееха на унижението ,което Алекс преживя без да направи нищо.
Майкъл поне 5 минути се мъчеше да мине през тълпата ,но вече беше късно.Той отиде и я прегърна силно и я наметна якето си на раменете и .Тялото и трепереше под неговото, а ризата му се намокри веднага както и якето.Той се наведе и подпря главата си върху нейната.
-Да си вървим.-прошепна той и разбра защо тя не обича купоните.
По пътя до тях той я успокояваше и разбра ,че ако не се привърже към нея ще му е по лесно да я зареже ,когато му пусне.Правеше се на мил ...на човек който винаги ще е до нея ,но всичко това беше маска.От вътре по вените му течеше студена кръв...сърцето му беше изстинало...защото някога и той е обичал ,но от сърцето му е била изсмукана цялата топлина от някое момиче което си е играело с чувствата му ...
Алекс си мислеше ,че най накрая е готова да отвори сърцето си ,за някой който я приема за такава каквото е .Беше готова най накрая да покаже истинската си същност ,но не знаеше ,че този който я беше прегърнал не беше на същото мнение.
-Е пристигнахме.-каза тя и се усмихна като че ли нищо не е ставало.
-Дам.Е утре ще се видим ...надявам се.-каза той и се наведе прегърна я...целуна я по бузата обърна си тръгна.


Бори се за целите си и се опитай да мечтаеш по-често! Бъди силен! Бъди непобедим!И ако животът те мачка – мачкай го и ти!

Offline

#17 2011-10-08 10:50:25

happy girl
Member
From: Vice city
Registered: 2010-05-30
Posts: 2,358
Website

Re: Coldness in your veins

Хареса ми <33


[img]http://prikachi.com/images/61/6177061C.gif[/img]

Sometimes it's very hard to move on, but once
you move on, you'll realize it was the best decision you've ever made.

Offline

#18 2011-10-08 13:55:23

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Coldness in your veins

Хареса ми.Некст sun


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#19 2011-10-09 09:40:11

melani_54
Member
Registered: 2010-12-27
Posts: 180

Re: Coldness in your veins

Доста е интересно.Ще следя

Offline

#20 2011-10-09 10:25:22

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Coldness in your veins

инатересно е... некст (arrow)


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#21 2011-10-09 17:16:49

TheZuzkaaa
Member
Registered: 2011-01-24
Posts: 40

Re: Coldness in your veins

отново не съм я редактирала съжалявам за което  wasntme

За първи път от както е в това училище Алекс тръгваше с широка усмивка на лицето си.
Чувстваше се щастлива само при мисълта за Майкъл...никога не би предположила ,че за един ден може да се превърже толкова много към някое момче.Цяла вечер не можа да заспи.
Почти беше стигнала до училище когато тя си изпусна телефона на земята.
„Ох тази трошка съвсем ще я съсипя.” Помисли си тя и се наведе да си вземе телефона.В момента в който се изправи застана лице в лице с Майкъл.
-Здравей.-усмихна и се той и я прегърна силно.
-Здравей.-отвърна му и тя на поздрава.После посочи с поглед училището.-Ще влизаме ли?
-А да.Да вървим.
В момента в който Алекс влезна в училището хората започнаха да шепнат и да се хилят на вчерашното и унижение.Тя обаче с гордо вдигната глава тръгна по коридора без да обръща внимание на никой.
„Вече няма да допусна такова нещо да се случи”помисли си тя и влезна в кабинета по математика.
-Мале сега се сетих ,че днес имахме тест ,а аз нищо не съм учел.-притеснено каза Майкъл и седна до нея.
-Аз ще ти подсказвам.Спокойно.-каза тя и пусна една широка усмивка.
Часа започна всичко мина като по вода.Алекс му помогна да реши задачите и двамата предадоха тестовете.
Деня им мина страхотно научиха много един за друг.
-Сега имам плуване и трябва да тръгвам за да не закъснея за час.-каза тя и точно като тръгна Майкъл я хвана за ръката.
-Чакай искам да ти кажа нещо.
-Ако не е ... – преди да си довърши изречението Маъкъл запуши и устата с целувка.В момента в който ги докосна тя усети електричество да преминава през тялото и...аромата му изпълни сетивата и...коленете и омекнаха се едно беше в сън.
-Ела да плуваш с мен сама ще съм в другата зала ,защото госпожата ще се занимава с другите момичета.
-Да тръгваме.
Двамата се гмурнаха в студената вода...Майкъл я придърпа към себе си... и преди да се осети обгърна с ръце талията и впи устните си още по жадно в нейните...всеки милиметър от тялото и,който докосваше,го караше да я желае още повече и повече...с всяка изминала секунда ставаше все по трудно да устои на това което казваше тялото му.Изведнъж се чу шум който ги прекъсна.
-Бързо влез в онази стая.-стреснато му каза тя и той бързо се скри.
-Как върви плуването Алекс.-попита треньорката и седна на стола до басейна.


Бори се за целите си и се опитай да мечтаеш по-често! Бъди силен! Бъди непобедим!И ако животът те мачка – мачкай го и ти!

Offline

#22 2011-10-09 18:14:28

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Coldness in your veins

Супер.Некст star


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#23 2011-10-09 18:24:08

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Coldness in your veins

Много ми харесва  имай се сещам какво ще стане, но знае ли човек.. laugh Некст! (arrow)  sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#24 2011-10-09 18:24:36

Billy_and_Tomy!
Member
From: София
Registered: 2009-10-20
Posts: 1,012

Re: Coldness in your veins

Не я бях чела но прочетох всичко отначало и със сигурност ще следя историиката  sun Некстт!!  heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/290/2778290g.gif[/img]

Offline

#25 2011-10-09 18:32:47

melani_54
Member
Registered: 2010-12-27
Posts: 180

Re: Coldness in your veins

става все по-инетересно.Давай некст.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook