#26 2011-09-06 11:52:11

mimeto9823
Member
Registered: 2010-12-20
Posts: 65

Re: Татуирване

Мерси за мненията, макар че повече ме интересуваше дали биха ме татуирали, а не какви ще са последиците. На ясно съм, че може да омръзне, да не я харесвам след време и дори да тръгна да правя татуировката, щях да се замисля какво да е. До потребителя, който ме попита дали ще се правя на голяма в училище с този татус- ами не, нямаще да се правя на голяма, просто съм фен на татуси и пиърсинги. А до тези, които критикуваха писането ми- е извинявайте ама НИКОЙ не се е родил начуен.  smile  smile  Благодаря на тези, които дадоха мнение, което ми помогна!!


Just Me..!!

Offline

#27 2011-09-06 12:01:30

crazy_h3ad
Member
From: В сърцето ти.. <3
Registered: 2011-01-10
Posts: 9

Re: Татуирване

Никой не се е родил научен, ама много ще си умрат НЕГРАМОТНИ..  на 13 не е време да мислиш дали ще ти направят татус, а какво да учиш.. Вземете се малко в ръце бе, деца сте..
А ако не ти харесва - няма страшно махат се.. просто ти е прекалено рано..  wink


I love you.. I always have and always will.. ♥
[img]http://prikachi.com/images/864/3784864q.gif[/img]

Offline

#28 2011-09-06 19:22:37

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Татуирване

Никой не се е родил научен, ама много ще си умрат НЕГРАМОТНИ..  на 13 не е време да мислиш дали ще ти направят татус, а какво да учиш.. Вземете се малко в ръце бе, деца сте..
А ако не ти харесва - няма страшно махат се.. просто ти е прекалено рано..  wink

Ти какво?Мнение ли ще даваш или ще поучаваш?НЕ всичко в живота е училище и уроци.Тези, които нищо друго освен училище имат в главата са задръстени и в повечето случаи си остават изолирани,а и не виждат и хубавото и веселото в живота.Да прави каквото си иска, както казах вече - тя ще си сърба попарата.Какво сте тръгнали да и казвате дали да си прави или не..


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#29 2011-09-06 19:44:21

niksan_908
Member
From: Дупница
Registered: 2009-03-20
Posts: 1,302

Re: Татуирване

Никой не се е родил научен, ама много ще си умрат НЕГРАМОТНИ..  на 13 не е време да мислиш дали ще ти направят татус, а какво да учиш.. Вземете се малко в ръце бе, деца сте..
А ако не ти харесва - няма страшно махат се.. просто ти е прекалено рано..  wink

Ти какво?Мнение ли ще даваш или ще поучаваш?НЕ всичко в живота е училище и уроци.Тези, които нищо друго освен училище имат в главата са задръстени и в повечето случаи си остават изолирани,а и не виждат и хубавото и веселото в живота.Да прави каквото си иска, както казах вече - тя ще си сърба попарата.Какво сте тръгнали да и казвате дали да си прави или не..

Ооо я стига! Не става въпрос да е някаква маниачка и да чете по цял ден...на 13 това й е работата - да учи, живота е пред нея има много време да му се радва! а ти8 имам чувството, че я защитваш просто защото и ти имаш татуировка, не за друго....аз не разбирам( с извинение) какви са тия изг*зици на по 12-13 татуирани, изрусени, разгонении т.н.... lipssealed когато аз бях на 13 си спомням, че на 13 момичета си бяха още малки деца, а сега...какво им става; имам чувството, че всяко следващо поколение е по-зле... lipssealed  lipssealed  lipssealed  |-(


Умните си решават проблемите, а мъдрите не ги допускат!
http://kaprizen.com/forums/viewtopic.php?t=13497 <- снимките ми smile

Offline

#30 2011-09-07 21:26:24

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Татуирване

Ооо я стига! Не става въпрос да е някаква маниачка и да чете по цял ден...на 13 това й е работата - да учи, живота е пред нея има много време да му се радва! а ти8 имам чувството, че я защитваш просто защото и ти имаш татуировка, не за друго....аз не разбирам( с извинение) какви са тия изг*зици на по 12-13 татуирани, изрусени, разгонении т.н.... lipssealed когато аз бях на 13 си спомням, че на 13 момичета си бяха още малки деца, а сега...какво им става; имам чувството, че всяко следващо поколение е по-зле... lipssealed  lipssealed  lipssealed  |-(

Не, мила/и.Защитавам я защото живота си е неин и ако иска да си направи и на челото татуировка с надпис "ку*ва".Вас не мога да ви разбера къде ви е проблема?Тя не пита дали да си прави а дали ще и направят.Питат ви едно вие друго отговаряте.Както казах ТЯ ще си блъска главата.Пък ако това, че някой иска да си прави тату толкова не  ти понася, ти препоръчвам да не влизаш в такива теми с цел разубеждаване.Другите на 13 бебета раждат, а вие за една татуировка ще дигнете 3 световна.И пак казвам - не видях някъде да е искано мнението ви дали да си прави или не.А и ти на колко си на 20 ли?


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#31 2011-09-08 12:54:16

dead-makeup
Member
Registered: 2009-11-06
Posts: 208

Re: Татуирване

Ако има родител с нея ще и направят татуировка.Има вече толкова момичета, които си правят на възраст от 14 год.Защо пък на нея да не и направят smile


Lips that felt just like the inside of a rose
So, how come when I reach out my finger
It feels like more than distance between us  heart

Offline

#32 2011-09-08 19:08:29

crazy_h3ad
Member
From: В сърцето ти.. <3
Registered: 2011-01-10
Posts: 9

Re: Татуирване

Абе да си прави бе.. неин проблем!!! Писах просто защото не мога да повярвам, че мисли за татуировки, а НЕ МОЖЕ ДА ПИШЕ ПРАВИЛНО!!!!


I love you.. I always have and always will.. ♥
[img]http://prikachi.com/images/864/3784864q.gif[/img]

Offline

#33 2011-09-08 19:26:14

Alexiss1212112
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 827

Re: Татуирване

Аз съм против татуировките...това е многоо грешно след няколко години ще кажеш че не ти харесва...и ще си направиш нова и всеки път когато не ти хареса ще ти се поиска още една да си направиш(и то такава която пак няма да ти хареса след години laugh )) и за какво за едното нищоо..Нее се набелязвайте за цял живот!!! wait


[img]http://data.whicdn.com/images/41908967/tumblr_mcx5vgTD1G1rnjkeuo1_500_large.gif[/img]

Offline

#34 2011-09-08 19:28:22

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Татуирване

момент само,каква връзка има продупчването на пъпа с татуто  ... ?


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#35 2011-09-09 16:06:31

niksan_908
Member
From: Дупница
Registered: 2009-03-20
Posts: 1,302

Re: Татуирване

Ооо я стига! Не става въпрос да е някаква маниачка и да чете по цял ден...на 13 това й е работата - да учи, живота е пред нея има много време да му се радва! а ти8 имам чувството, че я защитваш просто защото и ти имаш татуировка, не за друго....аз не разбирам( с извинение) какви са тия изг*зици на по 12-13 татуирани, изрусени, разгонении т.н.... lipssealed когато аз бях на 13 си спомням, че на 13 момичета си бяха още малки деца, а сега...какво им става; имам чувството, че всяко следващо поколение е по-зле... lipssealed  lipssealed  lipssealed  |-(

Не, мила/и.Защитавам я защото живота си е неин и ако иска да си направи и на челото татуировка с надпис "ку*ва".Вас не мога да ви разбера къде ви е проблема?Тя не пита дали да си прави а дали ще и направят.Питат ви едно вие друго отговаряте.Както казах ТЯ ще си блъска главата.Пък ако това, че някой иска да си прави тату толкова не  ти понася, ти препоръчвам да не влизаш в такива теми с цел разубеждаване.Другите на 13 бебета раждат, а вие за една татуировка ще дигнете 3 световна.И пак казвам - не видях някъде да е искано мнението ви дали да си прави или не.А и ти на колко си на 20 ли?

Аз съм на 17(не знам каква връзка има това...както и да е)...определено не мога да кажа, че имам непоносимост към тауси или такива неща...даже някои седят страхотно, преди време и аз исках, но се усетих и се отказах...та ПРОБЛЕМА ми е, че е толкова малка, на 13 кой по дяволите си прави татуировки...вбесявам се на това , че от 10-годиши всички започнаха да се правят на големи - да пушат, пият и т.н....за нея си е обаче тя не е единствена, има хиляди  такива пикли и покльовци, които още не знаят от къде са дошли ама са много големи - това най-много ме вбесява и ми иде да ги смажа....а освен, че сами се прецакват, прецакват и по-малките, които ги копират angry  и ти казваш, че на по 13 деца раждат - ми с най-откачените ли ще я сръвняваш??? ако се замислиш винаги може да бъде по-зле; по тая логика, дай да стане некоя разпоретина и да работи на околовръстното на 13 ама да е спокойна, че има и 10-годишни които го правят....а от друга страна тия мастила и разни други са вредни за здравето, през лятото татусите трябва да се пазят внимателно от слънцето и освен това с времето рисунката се размазва и става супер грозно |-( ...това е от мен, мисля, че казах достатъчно и обясних ясно какъв ми е проблема.... lipssealed


Умните си решават проблемите, а мъдрите не ги допускат!
http://kaprizen.com/forums/viewtopic.php?t=13497 <- снимките ми smile

Offline

#36 2011-09-12 12:02:01

Miss_Nightmare
Member
From: In the hell
Registered: 2010-05-13
Posts: 436

Re: Татуирване

За пиърсинга не виждам проблем,но за татуировката ти е рано,ще пораснеш кожата ти ще се разтегне и ще стане много зле,изчакай малко да пораснеш а докато чакаш вземи научи правописа |-(

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook