#26 2011-08-14 18:00:20

ECheth
Member
From: Jingletown
Registered: 2011-01-16
Posts: 425
Website

Re: Втори шанс

Хора, много съжалявам, но сега съм на море и интернета тука е много скапан!  sad Не мисля, че до края на седмицата, ще успея да пусна повече от 2 части... но иначе в събота се връщам. Поздрави от морето! kiss


we are all in the same game, just different levels, dealing with the same hell, just different devils

Offline

#27 2011-08-14 18:49:38

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Втори шанс

супер е sun

Offline

#28 2011-08-16 19:35:37

ECheth
Member
From: Jingletown
Registered: 2011-01-16
Posts: 425
Website

Re: Втори шанс

Е, в края на краищата успях да намеря време за вас!  Целувки! kiss

Глава 7
Прибрах си обувките в кутиите и ги натъпках в три куфара(малко е нали). Роклите и останалите свестни дрехи в четвърти, а чантите(натъпкани с колкото се може повече пари)и козметиката в пети.
Мислите си, че съм много гадна, нали? А сега си представете едно голямо и високо двойно легло. А под матрака- стотачки. Е, все още ли съм гадна?
Щом приключих с багажа извадих HTC Cha-Cha-то си(иначе имах още два- iPhone за забавления и служебен  BlackBerry) и набрах Вики.
-Готова ли си?- а "Здрасти" няма ли?
-Да, идвай!
-ОК, след 15 минути съм пред вас.
Докато чаках ми стана скучно. И тогава се сетих. Ами, да! Ще оставя бележка на Стивън!
Измъкнах някакво тефтерче и химикалка и започнах да мисля. В никакъв случай няма да му се обяснявам. Няй-накрая се спрях на "Сбогом кретен!". Така му се пада! После поставих BlackBerry-то на пода и... скочих върху него. Така де, нали приключих с тази простотия наречена "досегашния ми живот".
След 5 минути другия телефон иззвуня. Не погледнах екрана, защото си знаех, че е Вики. Грабнах куфарите и ги понесох към вратата. Пред нея ме чакаше Вики, която веднага ги пое, а аз се върнах за останалите.
По пътя към летището тя ме попита:
-Защо 4 куфара? Мислех, че не харесваш дрехите си.
- Три с обувки, един с дрехи и един с чанти и пари. - отброих на пръстите си.
- Чанти с пари ли? - Вики свъси вежди.
Разказах и за леглото, но понеже тя ме погледна уплашено, побързах да я успокоя, че разликата едва ли ще бъде забелязана.
След известно време мълчание, приятелката ми притеснено рече:
-Знаеш ли, има един проблем с идването ти в Барселона- езика.
- Но аз знам испански! Нали ти ми каза! Убедена съм, че не съм го забравила! - тогава се сетих, че тя не говори за това. Спомних си, че в Барселона не се говори на чист испански, а на каталунски- смеска от испански и френски. А ако говориш на чистия, ще те гледат лошо, заради враждата м/у Мадрид и Барселона. - А също и френския! - побързах да добавя.
-Сигурна съм, че ще си изкараме страхотно там!- каза Вики и се усмихна.
В този момент бях напълно съгласна с нея.


we are all in the same game, just different levels, dealing with the same hell, just different devils

Offline

#29 2011-08-17 08:13:06

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Втори шанс

Страхотно еее sun

Offline

#30 2011-08-17 11:00:38

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: Втори шанс

Супер!Още? sun


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#31 2011-08-17 11:36:57

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Втори шанс

Неверотно е ! heart


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#32 2011-08-23 17:00:07

ECheth
Member
From: Jingletown
Registered: 2011-01-16
Posts: 425
Website

Re: Втори шанс

Многомногомного съжалявам, но ми се наложи да си купувам ново зарядно за компа и нямах достъп до него! Съжалявам и, че частта е кратка, но такава съм я измислила! Е, дано все още искате да я четете!  smile

Глава 8
Полетът беше дълъг. И скучен.

Събудих се сравнително рано и щом намерих сили да стана, се затътрих към банята, за да си взема душ. Вики още спеше и нещо ми подсказваше, че дълго ще остане в това състояние. Тогава дойде въпросът "Какво ще правя в Барселона?", "С какво щях да се занимавам от тук нататък?" и най-вече "Тук ли ми е мястото?". Е, има време да разбера отговорите.
Щом приключих с душа се заех с дрехите. Отворих един от куфарите си 9 оказа се този с отговорите) и извадих от там дънки и син потник. Затършувах за подходящи обувки, като мислено си отбелязах да си купя поне два чифта кецове. Най-накрая се спрях на едни прости сини токчета, сложих малко гланц и грабнах една чанта. Прибрах в нея телефоните си и 100 долара, и се запътих към вратата.
Много съм зле, нали? Как ще изляза просто така?!
Щом си намерих листче и химикалка оставих на Вики следната кратка бележка:
"Вики, аз излизам. Обади ми се като се събудиш, ОК?" Така вече става!
След по-малко от 5 минути вече бях навън. Сега знаех отговора на третия въпрос. Всъщност сигурно винаги съм го знаела, но чак сега той изплува в съзнанието ми. "Категорично ДА!"

Знам, че звучи като за финал, но НЕ Е! За него ще чакате минимум 5 части.  :p Очаквайте утре или други ден следващата!


we are all in the same game, just different levels, dealing with the same hell, just different devils

Offline

#33 2011-08-23 17:26:44

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Втори шанс

Много ми харесва happy
Ще е проблем ли, ако пускаш маалко по-големи части? wasntme

Offline

#34 2011-08-23 17:27:48

ECheth
Member
From: Jingletown
Registered: 2011-01-16
Posts: 425
Website

Re: Втори шанс

Много ми харесва happy
Ще е проблем ли, ако пускаш маалко по-големи части? wasntme

Естествено, че не, но просто такива ги измислям. Ще се опитам. smile


we are all in the same game, just different levels, dealing with the same hell, just different devils

Offline

#35 2011-08-23 17:53:25

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Втори шанс

Йиип! Страхотно както винаги. Още!  heart


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#36 2011-08-23 18:00:08

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: Втори шанс

Още? sun


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#37 2011-08-25 10:27:54

ECheth
Member
From: Jingletown
Registered: 2011-01-16
Posts: 425
Website

Re: Втори шанс

Некст! sun

Глава 9
Излязох от хотела и тръгнах към "Placa Catalunya". От къде знаех пътя? И аз се чудя същото. Щом стигнах до там, попитах първвия срещнат за най-близкия Starbucks. Докато вървях в указаната посока, не спрях да се наслаждавам на Барселона. Беше толкова... как да го кажа- жива! Красива и жива! Чак не ми се влизаше в кафенето.
Но както и да е! Поръчах си експресо и седнах на маса до прозореца, за да продължа да се наслаждавам на града. Тогава погледа ми се прикова на един мъж, който се беше насочил насам. Влезе без да обръща внимание на нищо и никого, и си поръча. После седна на съседната маса. Супер! Сега ще мога да му се наслаждавам от близо. Имаше така наречената "стилно разрошена" черна коса и сини очи. В главата ми изникна спомен. Двете с Вики гледахме някакъв сериал и въздишахме по един от героите. Е, този изглеждаше точно като него.
И тогава забелязах, че мъжа изглежда съсипан.
-Станало ли е нещо?- Абе, аз какви ги плещя?! Кой непознат ще пита друг непозанат, дали е станало нещо?! Какво очаквам д ами каже: "Едно извънземно ме отвлече." , ли? Или може би да ми разкаже всяка подробност от живота си?! Тъпа съм казвам ви!
Поне го попитах на испански.
-Разкарай се!- Моля!!!! Да се разкарам ли????
Очаквах "Не е твоя работа!" или нещо такова, но "Разкарай се!" си е направо грубо!
Тогава телефонът ми иззвъня. Беше Вики.
-Ало!
-Абе, Лиз, ти НОРМАЛНА ли си? Ами ако се изгубиш?!
-Ще ти се обадя, ще ти опиша мястото и ти ще ме вземеш.- От опит знам, че когато Вики крещи, трябва да запазя спокойствие, иначе ще настане масово клане. - Да се прибирам ли?
-Да!- и затвори.
Взех си чантата и кафето, и излязох. Не и без да забележа как непознатия ме гледа.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Моето мнение е, че все някога ще го видиш отново и ще се случи нещо.- С Вики седяхме в един ресторант на "La Rambla" и нагъвахме паеля -ориз с морски дарове и месо.
-Моля!! Да се случи нещо ли? Той е просто... ами, някой си!
-Да де, не е никой! Знам, че ти е харесал, защото иначе нямаше да му кажеш, каквото си му казала. Той те е харесал, защото те е изгледал като си си тръгвала. Обикновенно испанците не го правят. Имам предвид, да-заглеждат се по жени, но обикновенно не след като са се скарали с някоя! Така че.....-Мразя като е права!! Маразя!!!!!
-Уффф, незнам! - Всъщност знам едно нещо- иска ми се Вики да е права.

Дано ви хареса! Целувки! kiss


we are all in the same game, just different levels, dealing with the same hell, just different devils

Offline

#38 2011-08-25 10:59:31

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Втори шанс

Супер ее sun

Offline

#39 2011-08-25 12:46:55

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: Втори шанс

Супер ее sun


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook