#1 2011-08-22 11:36:29

jniuhhnjhio
Member
Registered: 2010-11-26
Posts: 77

Re: Пътница към Ада...

Доста обичам да пиша някакви разказчета, имам муза и затова ги пиша. Ето още едно което наскоро измислих. Надявам се да ви хареса.  smile


Искам да споделя една история с вас. Малко е като по филмите, но с една малка разлика – всичко е истина.
Сутринта, когато се събудих, беше  десет без петнайсет. В стаята ми беше тъмно. Защо, за бога, беше тъмно?! Надигнах се до седнало положение и тогава усетих адската болка в главата ми. Затворих очи за малко. Когато ги отворих се огледах. Не видях почти нищо, защото беше доста тъмно. Слязох от леглото и тръгнах към прозорците. Почти стигнах, когато настъпих нещо.
-    Мамка му! – извиках аз.
Не обърнах внимание какво е и продължих към завесите. Косата ми беше доста къса и се вееш зад мен. Чакай. Откога имам завеси в стаята? Бях доста учудена. Разтворих тежките завеси и посрещнах слънцето със затворени очи. Сетих се за кафявата ми коса, която иглеждаше почти руса на слънчева светлина.  След десет – петнайсет секунди си отворих очите и забелязах нещо странно. Гледката от прозореца беше друга. Обърнах се към стаята и ококорих пъстрите си очи. Аз въобще не бях в мота стая!
-    Къде по дяволите съм? – запитах се аз.
В този момент някой влезе в стаята. Някакво момче на около осемнадесет години. Не беше много висок. С кафява коса, сини очи, които доста изпъкваха и доста готино тяло. Беше гол до кръста и плочките му бяха доста готини. Никога до сега не го бях виждала. Той ме погледна и каза доволно:
- Я, виж ти! Кучката е станала. Стив, ела да я видиш.
В този момент, в стаята влезна момче на около шестнайсет години, с руса коса и зелени очи. И той беше гол до кръста и имаше плочки. Него също не познавах. Погледнах го стреснато, а на продълговатото му лице се появи задоволителна усмивка.
- Ха! – извика Стив. – Когато си будна си по – красива. Ха, мръсната ми курвичка била доста хубава. – той поспря за малко после погледна към другия и продължи: - Рос, ти пробвалия вече?
- Още не! – той ми намигна и после погледна към Стив. Аз само седях и ги гледах ококорено и уплашено. Стив ме погледан и се облиза. Уплаших се още повече. Не смеех да издам звук, нито пък да мръдна.
- Искам аз да съм пръв. – извика Стив и се запъти към мен.

казвайте мнението си, ще се съглася с всичко...

Offline

#2 2011-08-22 12:04:57

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Пътница към Ада...

ъъ, продължение?? happy


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#3 2011-08-22 12:22:43

el4o_mims
Member
From: Meksiko
Registered: 2011-01-02
Posts: 136

Re: Пътница към Ада...

олеее за миг си помислих че наистина ти се е случило  whew  ... иначе нямам думи станало е супер .. продъжение ще има ли ??  sun


Скъпи, нима се мислиш за единствен?!

Offline

#4 2011-08-22 12:44:26

emity_bebety
Member
From: Miami
Registered: 2010-05-19
Posts: 5,882

Re: Пътница към Ада...

Харесва ми ! Още???

Offline

#5 2011-08-22 12:54:04

pink_sunshine
Member
From: Underworld*
Registered: 2010-10-07
Posts: 637

Re: Пътница към Ада...

Харесва ми ! Още???


There's a fine line between love and hate.
I don't mind,just let me say that I like that,I like that.

Offline

#6 2011-08-22 13:22:21

jniuhhnjhio
Member
Registered: 2010-11-26
Posts: 77

Re: Пътница към Ада...

много се радвам, че ви харесва sun ! Напълних те ми душата! inlove Ето и другата част: (Приятно четене)


Седях като препарирана. Не можех да мръдна. Всяко мускулче в тялото ми беше сковано от ужас. Стив идваше все по – близо и по – близо.
-    Аз ще ви оставя. – изсмя се Рос. – Не ти завиждам Арлина. – Рос се обърна като за последно към мен излезе, като затвори и заключи вратата след себе си.
Аз седях все така обездвижена. Стив дойде до мен. Погали ме по късата кафява коса. После ме погледна „остро” в очите и ме целуна. Целувката беше страстна и с език. Аз си затворих очите само за секунда, но пак ги отворих. Бях стъписана, още неможех да мръдна. Стив се спускаше към врата ми, после към гърдите ми, лека – полека стигна до корема ми. Когато, обаче тръгна по – надолу, аз се го избутах.
-    Хей, кукло, не ти ли харесва? – засмя се той. Аз само поклатих глава отрицателно. Неможех и думичка да кажа. Направих няколко стъпки по встрани от него, но той ме хвана за „неподвижната” ми дясна ръка. Аз погледан към ръката си, после към него.
-    Стой мирно! – извика Стив. – Да не си мръднала!
-    А – а – аз… - устата ми се парализира. Искам да му изкрещя „Не ме пипай, нещастник!” Но неможех.
-    Ти, ти… - На лицето му се появи самодоволна усмивка. – Я, ти пай се поотпусна. Ха – ха! Е, все пак вчера устата ти доста знаеше. – той пак долепи устни до моите. Трябва да му призная, че се целува доста добре.
-    К – какво… - Спрях за секунда, поех си въздух и продължих. – Какво е станало снощи?
-    Нима не помниш? – Стив започна да се смее зловещо. Само го гледах. – После ще ти разкажа. Сега отивай на леглото, преди да съм извадил колана!
Аз се стреснах още повече. Затова се запътих към леглото. Седнах от лявата страна. Аз бях спала от дясната страна, затова ми беше хладно под дупето, когато седнах. Стив почука на вратата и Рос го пусна да излезе.
Отначало не посмях да мръдна, но след десетата минути реших, че Стив няма да се върне доста дълго. Затова станах и реших да разгледам стаята.
Когато се загледах, забелязах, че стаята е хубава. Нямаше тапети, а стените бяха боядисани в оранжево. Имаше една картина на девет голи момичета, които са на някакво поточе. Леглото беше с жълт чаршаф, зелена калъфка за възглавницата и един чаршаф в синьо за завивка. Все пак беше доста топло и затова имах само чаршаф за завивка. Колко ли време щях да съм тук? Погледнах към пода. Нямаше килим, а само дървени дъски. Забелязах, че има още една врата. Реших да видя какво има вътре.
Когато влязох видях, че е баня. Беше доста широка, с вана, душ кабина, тоалетна и чешма. До душ кабината имаше кърпи, на тоалетното казанче имаше тоалетна хартия, а между тоалетната и чешмата имаше шкаф. Над мивката имаше огромно огледало. Погледнах се в него. Косата ми беше доста добре подредена, очите ми бях все още пъстри. Чакай малко! Как не забелязах до сега?! Аз бях полу – гола. Имах само една блуза върху мен, а отдолу бях по прашки. Точно реших да си вдигна блузата и да си „прегледам ” тялото, когато се чу удар от камшик по вратата на банята.

Offline

#7 2011-08-22 13:30:54

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Пътница към Ада...

проодължение??  happy


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#8 2011-08-22 13:49:21

pink_sunshine
Member
From: Underworld*
Registered: 2010-10-07
Posts: 637

Re: Пътница към Ада...

Интересно изглежда..Само не успях да разбера,косата дълга или къса й е?В първата част пише дълга,във втората къса,нещо се обърках..


There's a fine line between love and hate.
I don't mind,just let me say that I like that,I like that.

Offline

#9 2011-08-22 13:50:50

el4o_mims
Member
From: Meksiko
Registered: 2011-01-02
Posts: 136

Re: Пътница към Ада...

inlove харесва миии ... продължениее ? .. страхотна историяя браво  (y)


Скъпи, нима се мислиш за единствен?!

Offline

#10 2011-08-22 13:52:37

emity_bebety
Member
From: Miami
Registered: 2010-05-19
Posts: 5,882

Re: Пътница към Ада...

Интересно е ! Още??? sun

Offline

#11 2011-08-22 13:53:56

emity_bebety
Member
From: Miami
Registered: 2010-05-19
Posts: 5,882

Re: Пътница към Ада...

Интересно изглежда..Само не успях да разбера,косата дълга или къса й е?В първата част пише дълга,във втората къса,нещо се обърках..

До колкото разбрах е къса. think

Offline

#12 2011-08-22 13:58:54

jniuhhnjhio
Member
Registered: 2010-11-26
Posts: 77

Re: Пътница към Ада...

Всъщност съм написала, че косата й е доста къса и във втората част също е къса wink Мерси все пак за хубавият коментар inlove . Мерси и на всички останали  kiss

Offline

#13 2011-08-22 14:05:23

petushka88
Без право на собствен ранг
From: Seoul , South Korea ~
Registered: 2010-06-21
Posts: 2,940

Re: Пътница към Ада...

Интересно е ! Още??? sun

Offline

#14 2011-08-22 20:15:24

kotenceto_998
Member
Registered: 2010-12-01
Posts: 1,194

Re: Пътница към Ада...

проодължение??  happy


[img]http://prikachi.com/images/278/3774278I.gif[/img]

Offline

#15 2011-08-23 09:15:46

jniuhhnjhio
Member
Registered: 2010-11-26
Posts: 77

Re: Пътница към Ада...

Много се радвам, че на всички им е харесало. Ето и продължението. Enjoy!


Стоях с ръце върху блузата ми, която беше наполовина на корема ми. Непосмях да се обърна, а само седях и го наблюдавах в огледалото.
-    Стига, скъпа. – каза Стив. – Незапочвай забавлението без мен.
Аз седях все така неподвижно, а Стив удари още един път с камшика по вратата. Аз подскочих леко и пуснах блузата. Ръцете ми паднаха свободно, до тялото.
-    Така й не се обърна. – извика Стив. - Обърни се, кучко! Не ме карай да идвам!
Аз се завъртях към него с наведена глава. Той отново удари камшика във вратата, но този път по – силно. Аз повдигнах главата си. Стив дойде до мен, хвана ме за ръката и ме завлече към стаята. Хвърли ме на леглото и метна на една страна камшика. Хвърли се върху мен и започна да ме съблича. Аз го избутах и той падна на земята.
-    КУЧКА! – извика Стив. Изправи се от пода и посегна към камшика. Спря се.
-    Знаеш ли какво? Почини си. – той говореше сравнително спокойно. – После ще се оправям с теб. И да знаеш, че си падам по грубата игра!
Той се засмя и излезе. Аз бях много изморена и заспах след пет минутки.
Когато се събудих ръцете ми бяха вързани с белезници за леглото. Краката ми – също. Аз бях само по сутиен и прашки. Погледнах тялото си. Нямах белези, нито каквото и да било. Имах хубав и стегнат корем, слаби крака и ръце. Забелязах, че чаршафа за завиване го нямаше. Също тъка до мен се беше появила някаква кутия.
-    Какво по…
В стаята влезе Рос. Той не каза нищо. Само ме погледан с усмивка на лицето и изчезна.
- Какво, за бога, става? – помислих си аз.
И тогава в стаята се появи Стив. Беше само по боксерки. Преглътнах шумно.
- Ще видиш, че ще съжаляваш! – каза той и седна на леглото.
Започна да рови из чантата, която беше до леглото. Извади камшика и още глупости. Отново преглътнах и той ме погледна. Усмихна ми се и каза:
-    О, скъпа не се притеснявай. Хм, ти май не си девствена. – Аз ококорих очи и той се усмихна мазно. – Добре, сиках да видя реакцията ти.
-    Боже! – мислех си аз с облекчение. – Още съм девствена!
-    Аз няма да съм ти първия. - каза Стив и погледна към вратата, защото някой почука по нея. Аз не посмях да погледна веднага, но Стив обърна лицето ми към вратата. – Той ще ти е първия.
На вратата седеше момче, високо около метър и седемдесет. С русолява коса, маслинено зелени очи и… Защо всички, които идваха в тази стая винаги са голи до кръста. Боже, това момче – предполагам е на шестнайсет – седемнайсет, изглеждаше толкова силно, имаше плочки и завладяваща външност. Доста го харесах, но не задържах погледа си върху него. Отдръпнах лицето си от ръката на Стив и се обърнах на другата страна.
-    Хей, Джейк, тя е девствена. – Засмя се Стив.
-    Да, добре! – каза момчето, Джейк.  – Такова хубаво момиче да е девствено.
Джейк седна на леглото и ме погледна. Аз го погледнах само за секунда. Боже, беше уникален! Затворих си очите. Сигурно колкото е красив, толкова е жесток. Чух вратата да се затваря. Реших, че са излезнали, но сгреших. Когато си отворих очите само Стив го нямаше. Изведнъж едни толкова топли и приятни устни докоснаха моите. Джейк ме целуна. И беше уникално. Неисках да свършва. Той беше наполовина върху мен. Само ръцете му ме обгръщаха. Той се надигна на сантиметри от мен и ме погледна в очите.
-    Като за кучка се целуваш доста добре. – каза той. Аз се стъписах. Той ме мислеше за поредната бройка. Ужас! Сдържах сълзите си.
-    Сега ще махна белезниците, защото не си падам много по мръсния секс. – Продължи той.
-    Секс ли? – извиках аз. – Не! Неискам! Махни се от мен!
-    Няма да те овържа! – каза грубо Джейк. – Стой мирно курвичке!
-    Остави ме!
В този момент, той отново ме целуна. Този път усетих езика  му по – навътре. Отвърнах на целувката, а докато се усетя бях без белезници. Отвързах си и краката. Застанах в седнало положение. Не исках да отивам където й да било. Неисках да напускам стаята. Исках той да ми е първия. Мисля, че се влюбих в него. Проблемът обаче беше, че за него съм поредната бройка.
Той ме целуна отново. Този път аз увих ръце около врата му. Усет изненадата му, но не го пуснах. Лека полека го придърпвах към себе си и легнах ме на леглото. Аз отдолу, той – отгоре.

Offline

#16 2011-08-23 13:15:17

el4o_mims
Member
From: Meksiko
Registered: 2011-01-02
Posts: 136

Re: Пътница към Ада...

nextt .. по - едно време ми се стори малко брутално с изразите към нея .. но ме кефи чакам с нетърпение следащата част < 33  smile


Скъпи, нима се мислиш за единствен?!

Offline

#17 2011-08-23 23:40:11

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Пътница към Ада...

Мм, интересно е дай некст. smile

Offline

#18 2011-08-24 05:58:25

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Пътница към Ада...

не е зле, като изключим правописните грешки.. некст??


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#19 2011-08-24 06:07:30

jniuhhnjhio
Member
Registered: 2010-11-26
Posts: 77

Re: Пътница към Ада...

съжалявам за правописните грешки... просто когато ми дойде нещо на ум, го пиша много бързо, за да не го забравя. И така допускам някои грешки... wink  wink  Мерси за положителните коментари... kiss  kiss  kiss

Offline

#20 2011-08-24 06:22:00

happy girl
Member
From: Vice city
Registered: 2010-05-30
Posts: 2,358
Website

Re: Пътница към Ада...

Прочетох и трите глави до сега sun
Много ми хареса!! heart(h) Чакам некст :Р


[img]http://prikachi.com/images/61/6177061C.gif[/img]

Sometimes it's very hard to move on, but once
you move on, you'll realize it was the best decision you've ever made.

Offline

#21 2011-08-24 15:23:03

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Пътница към Ада...

Кога ще пуснеш следващата част? ; think .

Offline

#22 2011-08-25 11:30:41

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Пътница към Ада...

Харесва ми!


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#23 2011-08-25 13:53:50

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: Пътница към Ада...

Прочетох и трите глави до сега sun
Много ми хареса!! heart(h) Чакам некст :Р


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#24 2011-08-26 19:58:54

jniuhhnjhio
Member
Registered: 2010-11-26
Posts: 77

Re: Пътница към Ада...

съжалявам, но тази част е малко по - кратка... Enjoy...


Вече нямаше нужда да го държа. Започна да ме целува по врата, по корема. Надолу, надолу и
-    ООО, да! – изстенах аз. Джек нежно галеше бедрата ми докато… си вършеше другата работа. Стенех от удоволствие. Не се усетих кога се съблякох ме, но и двамата бях ме голи. Доста нежно го правеше за „своята поредна бройка”. Може би така правеше за всички.
Той бавно се върна на горе. Стигна до устните ми. Започнах леко да го усещам в мен. Не беше внезапно, нито болезнено. Обработваше ме много бавно. Когато влезна още по навътре, усетих лека болка.
-    Ау! – изстенах почти доловимо. Джейк спря за минутка.
-    Боли ли те? – попита той. – Спирам тогава.
-    Не! – извиках аз.
-    Спирам! – отговори той и излезе от мен.
-    Беше уникално! – казах си на ум. – Но  все още си мисля, че може да го прави с всички момичета.
Надигнах се до седнало положение, а той започна да се облича. Известно време го наблюдавах и след това си облякох блузата. – Джейк? – казах плахо.
-    Кажи, Арлина. – отговори той.
-    Аз… това… ко.. – Започнах да пелтеча. Събрах смелост и го попитах – С колко момичета си правил това досега? И аз… по – специална ли съм от другите?
Той ме погледна и ми отговори:
-    Всъщност, - той преглътна – ти си ми второто момиче.
-    Какво?? – Попитах аз учудено.
-    И, първото момиче с което го направих… Е, само ще кажа, че нямах никакви чувства към нея.
-    Моля те! – извиках аз. – Искам да ми разкажеш, но не в тази стая. Ако може да излезем на вън? Ще ни пуснат ли?
-    Няма да бягаш, нали?
-    Преди малко ти намекнах, че…
-    Че?...
-    Нищо. Ще говорим на вън. Окей?
-    Окей. – каза той и излезе на вън.
Чу се викане, но после Ситив влезе. Извика ме. Аз послушно отидох при него. Стив ме заведе в един коридор. Само от бетон. Нямаше нито картини, нито килими, нищо! Беше малко страшно. На дъното на коридора имаше врата. Беше от дърво и с леко маслинено зелено. Когато влезнах ме със Стив, вътре беше огромно! Имаше едно фонтанче, бюро, саксии, вази… Много неща. Отначало не забелязах, но на бюрото имаше човек. Това беше Рос. Той ме изгледа злобно и ми нареди да седна. Когато се огледах още малко, забелязах и Джейк. Той се направи, че не ме вижда.
-    Имаш късмет, мила моя! – каза сериозно Рос.

Offline

#25 2011-08-26 20:07:13

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: Пътница към Ада...

Ощее!


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook