#1 2009-01-28 17:55:26

mysterious-girl1
Member
Registered: 2009-01-17
Posts: 574

Re: Коя е най-интересната случка с гаджето ви?

Разкажете ни за някоя интересна и защо не смешна случка с гаджето ви или с някой друг приятел...нека става смях  smile


Защ◊ da ти puka за nqk◊i..след kat◊ на neg◊ не mu пука za теб ?!!

Offline

#2 2009-01-28 18:01:15

z1p0
Member
Registered: 2008-12-21
Posts: 607
Website

Re: Коя е най-интересната случка с гаджето ви?

за гаджето не ми се приказва но ... една зима с няколко фр. ходихме да се пързаляме на реката ...  laugh и малко по надолу по течението има бързеиче... единия фр. тръга натам (нз защо) и както си варви и скача ... да провери как е ледът  laugh и накрая толкова се приближи че както беше на леда ... влези в него до гардите  laugh  laugh  laugh  laugh  laugh


... let's play minimal heart

Offline

#3 2009-01-28 19:16:41

mi6e_91
Member
Registered: 2008-11-02
Posts: 3,760

Re: Коя е най-интересната случка с гаджето ви?

Ми един петък една от нашия клас дойде пияна на дъска на даскало  laugh И минава тя покраи нас преди часа да драйфа в тоалетната.Почна часа и влиза тя и се блъска във вратата laugh Ляга на чина и господина й вика да стане, а тя:Кво уе господинаеееее?  laugh Ама понеже смърди на бъчва отива до господина и си държи ръката пред устата.Той й вика:Защо ти е лошо? И тя:Ми не съм спала цяла нощ. И той:Ми защо?
И тя: Ми незнам, господине... laugh Ама вече ше припадне .. laugh После той като й каза да си ходи , тя 5 мин не можа да си закопчае чантата  laugh Ама голям смях беше, а за ебавките и до сега да не говорим... rofl


От сила имате нужда само ако искате да нараните някого. За всичко останало ви е необходима само любов!

Offline

#4 2009-01-31 19:58:06

flair_f
Member
Registered: 2008-09-19
Posts: 101

Re: Коя е най-интересната случка с гаджето ви?

Ох ами инт случка с приятеля ми laugh ... миналото лято тъкмо се прибираме от разходка към 11 вечерта ии отиваме вкъщи (сестра ми си празнуваше 19тото рд) Та и помеже компанията й не познаваха моя, го дръпнах и казах с някъф бебешки глас " това ми е гаджиту angel  wasntme " и следващия момент той се изтърси на земята и зарева "искам да суча" laugh абе голяма лига, голям смях .. А пъъъък същото лято сме в мол нали и се разхождаме. Кво ми каза нещо и така му се изнервих, че централно в топките и представете си понеже нали са плочки и е хлъзгаво той пада по корем от удара ми laugh ей не, нямаше такава излагация просто laugh


heart star~ Twilight ~(*) heart

[img]http://img264.imageshack.us/img264/4501/violetbycbluets7.jpg[/img]

Offline

#5 2009-02-11 01:43:57

little_viks_
Member
Registered: 2008-09-23
Posts: 7

Re: Коя е най-интересната случка с гаджето ви?

С приятеля ми пътувахме на стоп, защото се натискахме на най-задната седалка на автобус и изпуснахме спирката, на която трябваше да слезем и от Русе се озовахме в село почти до Търново smile
Случвало ми се е мама да ни хване в леглото, или по-лошо - просто да ни чуе и после да го изтърси пред всички на закуска  rofl

Offline

#6 2009-02-20 22:31:08

burqta_f
Member
Registered: 2009-02-08
Posts: 356

Re: Коя е най-интересната случка с гаджето ви?

Веднъж с гаджето отидохме на гости за няколко дни при братовчедките му в близкото градче.Те учеха там и бяха във пансион.И както се досещате трябваше да се крием от въспитателите да не ни видят.Беше мн забавно едни ги забавляваха до като влезем в асансиора.Други вървяха мн близко зад нас за да не ни видят във гръб.Една вечер се бяхме събрали и пиехме.Бяхме си купили торта разрязахме я и започнахме да се мажем.Беше лято и прозорците бяха отворени.Както се цапахме с гаджето със тортата се доближихме до прозореца.Аз грабнах една възглавница и го ударих с нея и тя взе че се преметна и падна през прозореца точно на възпитателите и те погледнаха на горе и ни видяха.Бързо влязохме и се скрихме във банята като едната от братовчедките му влезе с нас като почука възпитела тя пусна душа и каза че се къпе.Той стоя някяде 15 мин пред вратата и накрая влезе и ни видя бяхме се скрили зад вратата.А братовчедката на гаджето стоеше под душа с дрехите и се сбарка ко да направи laugh Ся ми е смешно,но тогава умирах от страх.Посреднощ си викнахме такси и вместо да си отидем в нашия град,ние отиохме на диско.Незабравими моменти съм имала ся го разказвам на барзо,но ако бяхте с мен щяхте ся да се смеете мн rofl  rofl И за капак следваата седмица отидохме пак и ни хванаха отново,но този път викнаха полиция възпитателите laugh  laugh  rofl  rofl  rofl  laugh


Ако някой се опитва да те засенчи,остави го да слънчаса!!!

Offline

#7 2009-02-22 08:14:23

ku4kata_988
Изгонен(а)
Registered: 2009-02-21
Posts: 15

Re: Коя е най-интересната случка с гаджето ви?

еми сички случки с него са ми интересни  :p


badi nepovtorim,za6toto si4ko koeto se povtarq gubi svoq 4ar ;]]

Offline

#8 2009-02-23 16:56:04

cool_baby
Предупреден(а) за изгонване
Registered: 2009-01-06
Posts: 506

Re: Коя е най-интересната случка с гаджето ви?

Много са.


[img]http://media.tumblr.com/9e1deb840cf1985a4fdb452e9a0b7f76/tumblr_inline_miqclc3Zee1qz4rgp.png[/img]

Offline

#9 2009-02-23 21:35:47

z1p0
Member
Registered: 2008-12-21
Posts: 607
Website

Re: Коя е най-интересната случка с гаджето ви?

Много са.

амчи то пиши да разкажиш не да кажиш колко са ...  |-(


... let's play minimal heart

Offline

#10 2009-03-03 15:31:20

lilipyt
Member
Registered: 2009-02-20
Posts: 130

Re: Коя е най-интересната случка с гаджето ви?

Много са.

амчи то пиши да разкажиш не да кажиш колко са ...  |-(

ми напиши ти кат много знае6 rofl


ОсВеН чЕ ЗавИждаШ нИщО дРугО нЕ вИжДаМ...НарИчАш Ме КуЧкА,нО аЗ нЕ сЕ оБижДаМ...НенАвИждАм ЗабРанИ -пРи МеН нИщО нЕ вАжИ...КогАтО мЕ гЛедАш Не оТкАчАш Ли КажИ...?!~*~

Offline

#11 2009-03-10 12:35:17

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: Коя е най-интересната случка с гаджето ви?

За Коледа пуснах смс на гаджето ми и той ми отговаря :
Кой си ти  laugh  laugh  laugh  laugh  laugh  laugh  laugh  laugh


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

#12 2009-03-24 17:53:34

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: Коя е най-интересната случка с гаджето ви?

Ми един петък една от нашия клас дойде пияна на дъска на даскало  laugh И минава тя покраи нас преди часа да драйфа в тоалетната.Почна часа и влиза тя и се блъска във вратата laugh Ляга на чина и господина й вика да стане, а тя:Кво уе господинаеееее?  laugh Ама понеже смърди на бъчва отива до господина и си държи ръката пред устата.Той й вика:Защо ти е лошо? И тя:Ми не съм спала цяла нощ. И той:Ми защо?
И тя: Ми незнам, господине... laugh Ама вече ше припадне .. laugh После той като й каза да си ходи , тя 5 мин не можа да си закопчае чантата  laugh Ама голям смях беше, а за ебавките и до сега да не говорим... rofl

Ха-Ха-Ха  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

#13 2009-04-02 11:13:01

ligochka
kawaii asian girl ♥
Registered: 2008-10-09
Posts: 1,886

Re: Коя е най-интересната случка с гаджето ви?

Ми един петък една от нашия клас дойде пияна на дъска на даскало  laugh И минава тя покраи нас преди часа да драйфа в тоалетната.Почна часа и влиза тя и се блъска във вратата laugh Ляга на чина и господина й вика да стане, а тя:Кво уе господинаеееее?  laugh Ама понеже смърди на бъчва отива до господина и си държи ръката пред устата.Той й вика:Защо ти е лошо? И тя:Ми не съм спала цяла нощ. И той:Ми защо?
И тя: Ми незнам, господине... laugh Ама вече ше припадне .. laugh После той като й каза да си ходи , тя 5 мин не можа да си закопчае чантата  laugh Ама голям смях беше, а за ебавките и до сега да не говорим... rofl

Ха-Ха-Ха  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl

ооо божее  rofl  rofl  rofl

Offline

#14 2009-12-12 19:36:20

xXxFreakxXx
Member
Registered: 2009-12-12
Posts: 2

Re: Коя е най-интересната случка с гаджето ви?

Ами гаджето ми миналата година беше за няколко месеца в Италия.Точно на коледа се падаше да е там.И аз и няколко приятели решихме да отидем при него да го изненадаме за празника и аз му званя да го чуч ала бала да се оверя 4е нищто не подозира и той ми вика ооо мн съжалявам че няма да съм с тебе и аз няква се подхилквам и викам оо и аз ала бала и то4но на коледа сутринта заминаваме за Италия.И след като пристигаме аз му званя да му казвам че сме в Италия че сме дошли при него за празниците да доиде да ни вземе и той вика ама аз съм на летището в София дойдох си в Бг за празниците ! Просто тъкъв смях беше ....  rofl  rofl  rofl

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook